שאלון ^_^

שאלון ^_^

היום אני בקטע של שאלונים @_@_@@_@_@_@_@_@_@@ כתוב שמות של 20 אנשים שאתה מכיר: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -כמה זמן אתם מכירים את "5"? -האם "7" מכיר את "15"? -מתי לאחרונה דיברתם עם "13"? -איך תגדיר את "2"? -ומה עם "15"? -איך יראו הילדים של "9" ושל "7"? -ושל "20" ו "14"? -האם אתה חושק ב"9"? -מתי לאחרונה ראיתם את "1"? -מתי הצחיק אתכם "6"? -היית יוצא עם "17"? -היית עושה עם "6" , "14" , ו-"18"? -האם "3" ו "20" מתאימים? -מה הדבר האחרון שחשבתם על "10"? -איזו חיה תקשרו ל "4"? -איזה צבע תקשרו ל "8"? -"12",שיעשה אותך? -איזו עונה תקשרו ל "17"? -האם "4" ו "15" מתאימים? -האם היה לך קשר רומנטי עם "1"? -הגדר בשלוש מילים את "18": -הגדר בארבע מילים את "19" : -איזו קריירה מתאימה ל "16"? -איזו קריירה הכי לא מתאימה ל "2"? -האם "9" לומד איתכם בכיתה בצפר? -האם היית מפתח קשר רומנטי עם "19"? -האם "20" אוהב את "10"? -האם אתה אוהב את "5"? -מה השיר שהכי מתאים ל"1"? -הייתם רוצים ש"10" לא ידבר? -האם "8" הוא בן אדם טוב? -מה הייתם מביאים ל"14"? -הייתם רוצים ש"15" יתארח בביתכם? -הייתם רוצים ש"13" יחבק אתכם עכשיו? -מה תעשו כדי לשכנע את "3" לבוא אתכם לאנשהו?

עונה לעצמיXD

כתוב שמות של 20 אנשים שאתה מכיר: 1. אינה 2. ג'ניה קוצ'ר 3. ויקה 4. ינינה 5. אירה 6. מיכאל 7. ביל הכוסון3> 8. ולדי 9.ולנטינה 10. עמרי ש. 11. ליזה 12. אסתר 13. טטיאנה 14. נטליה 15. ליבי 16. מישל 17. אלינה 18. מרינה 19. ליאור 20.דניאל ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -כמה זמן אתם מכירים את "5"? שנתיים -האם "7" מכיר את "15"? חחח לא XD -מתי לאחרונה דיברתם עם "13"? ממש מזמן! לפני איזה חצי שנה... -איך תגדיר את "2"? חמוד , אגואיסט אבל עדיין האהבה הכי גדולה שלי 3> -ומה עם "15"? כונפה מכוערת! -איך יראו הילדים של "9" ושל "7"? חח אים זה יהיה בן אז יהיה כוסוןן ובת תהיה מכוערת!!1 -ושל "20" ו "14"? ערסים XP -האם אתה חושק ב"9"? ממש ממש לא!!! -מתי לאחרונה ראיתם את "1"? היום.. -מתי הצחיק אתכם "6"? אממ לפני שבוע..... -היית יוצא עם "17"? מה אני לסבית?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?! -היית עושה עם "6" , "14" , ו-"18"? לא , לא , ולא!! -האם "3" ו "20" מתאימים? דניאל וויקה?! ערס ועצלנית?!? חח לא.. -מה הדבר האחרון שחשבתם על "10"? חתיך :) -איזו חיה תקשרו ל "4"? כלבה! -איזה צבע תקשרו ל "8"? תכלת... -"12",שיעשה אותך? לא לאאאאאאא לאאא לאא לא! -איזו עונה תקשרו ל "17"? . סתיו -האם "4" ו "15" מתאימים? אם הם יהיו לסביות אז מתאים בול! -האם היה לך קשר רומנטי עם "1"? עים אחותי!?!? כן בטחח!! חח לאאא! -הגדר בשלוש מילים את "18": נחמדה , מפונקת , דודה! -הגדר בארבע מילים את "19" : תינוק , מפונק, ערס , חש את עצמו! -איזו קריירה מתאימה ל "16"? גננת חמודהה :) -איזו קריירה הכי לא מתאימה ל "2"? זמר!! ממה לא מתאים לו.. -האם "9" לומד איתכם בכיתה בצפר? כן =] -האם היית מפתח קשר רומנטי עם "19"? לא!!!!!!!!!! -האם "20" אוהב את "10"? מה הם הומאים?! -האם אתה אוהב את "5"? מה אני לסבית?! -מה השיר שהכי מתאים ל"1"? WHAT IWVE DONE לינקין פארק -הייתם רוצים ש"10" לא ידבר? אני רוצה ש-10 ידבר איתי!!!!!!!!!!!!!!!! -האם "8" הוא בן אדם טוב? לא ממש.. -מה הייתם מביאים ל"14"? סטירה! -הייתם רוצים ש"15" יתארח בביתכם? לא! -הייתם רוצים ש"13" יחבק אתכם עכשיו? לא.... -מה תעשו כדי לשכנע את "3" לבוא אתכם לאנשהו? וואו אותה קשה לשכנע...אני מקסימום אדבר איתה..וזה לא יעזור!

crazysapir

New member
את יודעת על היום?

2 שאלות. 1.אל תשכחי(או אם לא יודעות אני אומרת לך) היום בשעה 4:30 באמ טי וי!!!. יש 5 בערך קליפים של טוקיו הוטל אחד אחרי השני.!!! 2. את באה למפגש בעזריאלי ב19.7 של כל המעריצות שלהם(זה לא רק מפגש של פורום כלשהו או משהו כזה ..זה של כולם)

shaharrr53

New member
אהה זה ווישליסט,מכיר את זה../images/Emo47.gif

עשו כזה פעם על רד הוט D:

crazysapir

New member
יאפ...

עושים על כל להקה XDD.. אם אתה רוצה(ולא נראלי שאתה רוצה)אתה אנטיטוקיו הוטל,נכון?או שלא?לאיודעת...

shaharrr53

New member
שמעתי רק שיר אחד שלהם.

ואני לא אוהב אותם

I R i T 94

New member
../images/Emo69.gif ../images/Emo217.gif

מה רע בהם? ובטח שמעת את מוזנון, שזה באנגלית. ובאנגלית זה חרא.

shaharrr53

New member
אני בכלל לא יודע איך קוראים לשיר.

סתם איזה מישהי אמרה שהם טובים ושווה לי לשמוע

ממ

כתוב שמות של 20 אנשים שאתה מכיר: 1. מאי 2. סקאי 3. יונתן 4. רותם 5. אודי 6. סופי 7. גל 8. יעל 9. טלי 10. יהב 11. שרון 12. שירי 13. דנה 14. חנה 15. קרן 16. ליז 17. ניקול 18. נגה 19. רוני 20. עמרי ~אין אף אחד מהפורום כי לא היה לי מקום לכולם..~ ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -כמה זמן אתם מכירים את "5"? ממ חודשיים?.. -האם "7" מכיר את "15"? לא -מתי לאחרונה דיברתם עם "13"? לפני כמה ימים.. -איך תגדיר את "2"? יש לה זין XDD אמממ לא יודעת, מושית <: -ומה עם "15"? חמודה -איך יראו הילדים של "9" ושל "7"? XD הן כ"כ שונות.. אממ מוכשרים! -ושל "20" ו "14"? וואו הם אפילו יותר שונים.. אין מצב בחיים -האם אתה חושק ב"9"? כן D: -מתי לאחרונה ראיתם את "1"? לפני רבע שעה בערך -מתי הצחיק אתכם "6"? מזמן -היית יוצא עם "17"? לא 0.0 -היית עושה עם "6" , "14" , ו-"18"? לא, אולי, אולי -האם "3" ו "20" מתאימים? XDDDD אמממ הם דומים נורא -מה הדבר האחרון שחשבתם על "10"? שהיא הולכת, כשהיא הלכה לפני חצי דקה במסנג'ר -איזו חיה תקשרו ל "4"? יואו.. אממממממ חתול? כי יש לו חתולה.. לא יודעת -איזה צבע תקשרו ל "8"? ירוק כמובן -"12",שיעשה אותך? הא? -איזו עונה תקשרו ל "17"? אביב -האם "4" ו "15" מתאימים? כ"כ לא! -האם היה לך קשר רומנטי עם "1"? XDDD אפשר להגיד -הגדר בשלוש מילים את "18": אני מתגעגעת אליה [היא גרה באנגליה >:] -הגדר בארבע מילים את "19" : ממש אין לי מושג -איזו קריירה מתאימה ל "16"? משהו בקולנוע -איזו קריירה הכי לא מתאימה ל "2"? מורה -האם "9" לומד איתכם בכיתה בצפר? היא גרה בקריית אתא. -האם היית מפתח קשר רומנטי עם "19"? לא -האם "20" אוהב את "10"? לא מכירים -האם אתה אוהב את "5"? איו P: -מה השיר שהכי מתאים ל"1"? צ'ארלי של רד הוט ופויזן של אליס קופר!!! -הייתם רוצים ש"10" לא ידבר? לא היא חביבה -האם "8" הוא בן אדם טוב? כן D: אבל מסוכנת כי היא פאנגירל -מה הייתם מביאים ל"14"? המון אהבה :> -הייתם רוצים ש"15" יתארח בביתכם? למה לא -הייתם רוצים ש"13" יחבק אתכם עכשיו? כןןןן -מה תעשו כדי לשכנע את "3" לבוא אתכם לאנשהו? שואלת אותו?.. :>

mafakit

New member
אוקיי אוקיי אוקיי אוקיי אוקיי!!!!../images/Emo218.gif

1.ליאן-נ 2.עמית-ז 3.יובל-ז 4.נועם-נ 5.אורי-ז 6.יהונתן-ז 7.-גיא.ב.-ז 8.נטע-נ 9.מאיה.פ.-נ 10.נוי-נ 11.דנדי-ז 12.סתיו-ז 13.ספיר.מ.-נ 14. עדי-נ 15. יסמין-נ 16. עידן-ז 17. הגר-נ 18. עינבל-נ 19. בריג'יט-נ 20. זוהר-נ -כמה זמן אתם מכירים את "5"? שנתיים -האם "7" מכיר את "15"? לא -מתי לאחרונה דיברתם עם "13"? בימים האחרונים..במסן.. -איך תגדיר את "2"? מצחיק,שנון,חכם,חביב,אבא טחון..XDD -ומה עם "15"? חמודה,מצחיקה,אנחנו כל כך דומות...ואני אפילו לא יודעת איך היא נראית..XDD -איך יראו הילדים של "9" ושל "7"? מדהימים..
7חתיך..XD ו9 גם כן..><' -ושל "20" ו "14"?הן בנות..XDD אה.. חביבים... -האם אתה חושק ב"9"? היא בת.. ולא.. אני לא חושקת בה..XDD -מתי לאחרונה ראיתם את "1"? היום -מתי הצחיק אתכם "6"? וואי..מזמן..אנחנו כמעט לא בקשר..
-היית יוצא עם "17"? לא!!היא בת והיא מפחידה.. -היית עושה עם "6" , "14" , ו-"18"? אולי רק 6..
[הוא הבן היחיד מכל המספרים האלה..והוא גם חמוד..XD] -האם "3" ו "20" מתאימים? לא נראה לי..הם מאותו יישוב.. אבל הם לא מתאימים.. -מה הדבר האחרון שחשבתם על "10"? קצת סנובית.. [ראיתי אותה אתמול..היום..באמצע הלילה..XD סיפור ארוך.. הרבה זמן לא ראיתי אותה.. והיא.. קצת.. לא יודעת.. התנהגה כאילו בהתנשאות..] -איזו חיה תקשרו ל "4"? פיל? לוויתן? קוף? חח.. XDDD סתםםם הכל מאהבה..
-איזה צבע תקשרו ל "8"? חום..גווני חום..בז'.. ואפילו ירוק זית וכאלה.. -"12",שיעשה אותך? פעם.. מזמן.. -איזו עונה תקשרו ל "17"? לא יודעת.. היא מפחידה אותי.. -האם "4" ו "15" מתאימים? חחח.. לא..הן בנות..!! אבל לא ממש.. -האם היה לך קשר רומנטי עם "1"? לא!!! היא בת דודה שלי!!!!! פור גאד סייק!!! -הגדר בשלוש מילים את "18": שקטה,חכמה,נגררת..
[חבל..] -הגדר בארבע מילים את "19" : ניטים,מגניבה,פירסינג,יורדת[שמועות בלבד..
] -איזו קריירה מתאימה ל "16"? גייז בע"מ..? חחח..XDDD לא יודעת.. משו כזה של חכמים.. -איזו קריירה הכי לא מתאימה ל "2"? משו של עצלנים..XDD -האם "9" לומד איתכם בכיתה בצפר? לא -האם היית מפתח קשר רומנטי עם "19"? לא.. היא בת!! -האם "20" אוהב את "10"? הן לא מכירות.. -האם אתה אוהב את "5"? לא.. כאילו.. בתור ידיד.. אבל לא חבר-חבר.. -מה השיר שהכי מתאים ל"1"? אה..לא יודעת.. משו של כריסטינה אגילרה..XD -הייתם רוצים ש"10" לא ידבר? אין לי בעיה איתה.. אני רואה אותה פעם במליון שנה..XDD -האם "8" הוא בן אדם טוב? מאוד!!!איך ידעתם?? היא כזאתי מלאך.. היא האדם היחיד בעולם שיגיע לגן עדן!! וחברות שלה מזה הורסות אותה..
-מה הייתם מביאים ל"14"? אם היה משו כזה.. אז תרופה למחלה הנוראית שיש לה..
-הייתם רוצים ש"15" יתארח בביתכם? אה..קודם אני רוצה לדעת בכלל מי זו..XDD אנחנו מדברות במסן ובאייסי.. הכרנו דרך פורום.. ואנחנו אפילו לא יודעות איך השניה נראית..XDD וזה מה שטוב בזה.. הלוואי וזה יישאר ככה.. -הייתם רוצים ש"13" יחבק אתכם עכשיו? לא! -מה תעשו כדי לשכנע את "3" לבוא אתכם לאנשהו? מסטיקים ממש ממש חריפים..?

פiצ 15

New member
../images/Emo118.gif למה לא.

1. אמא 2. טל 3. בנץ 4. טילבי 5. צ'וקי 6. מור 7. סרבי 8. נועה 9. שקד 10. נויה 11. ולדה 12. קובי 13. ספיר 14. מיכל 15. דנה 16. ספיר א. 17. כוכי 18. גרייס 19. ברית 20. ליאור ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -כמה זמן אתם מכירים את "5"? כעיקרון מהיסודי. -האם "7" מכיר את "15"? לא. -מתי לאחרונה דיברתם עם "13"? לא מזמן. היא בצבא -איך תגדיר את "2"? אחות גדולה שלי :] -ומה עם "15"? בנאדם מקסים. ויפה -איך יראו הילדים של "9" ושל "7"? וואו! הכי מדהימים שיש
-ושל "20" ו "14"? לא מתאים חח -האם אתה חושק ב"9"? לא. P: -מתי לאחרונה ראיתם את "1"? היום -מתי הצחיק אתכם "6"? אתמול כפרעליו. -היית יוצא עם "17"? לא. -היית עושה עם "6" , "14" , ו-"18"? 6 בשמחה. 14 חברה טובה מדי, ו18 היא בת דודה שלי. -האם "3" ו "20" מתאימים? לא! -מה הדבר האחרון שחשבתם על "10"? שהיא סנובית -איזו חיה תקשרו ל "4"? דולפין -איזה צבע תקשרו ל "8"? ורוד! -"12",שיעשה אותך? עשה כבר. -איזו עונה תקשרו ל "17"? קיץ -האם "4" ו "15" מתאימים? לא! -האם היה לך קשר רומנטי עם "1"? סליחה?! O: -הגדר בשלוש מילים את "18": הבתדודה הכי יפה שיש. [ניסיתי נו.] -הגדר בארבע מילים את "19" : גרמנייה עצבנית ולסבית מאד. -איזו קריירה מתאימה ל "16"? אין לי שמץ. -איזו קריירה הכי לא מתאימה ל "2"? שחקנית D: וראפרית -האם "9" לומד איתכם בכיתה בצפר? לא -האם היית מפתח קשר רומנטי עם "19"? לא. -האם "20" אוהב את "10"? הן לא מכירות. -האם אתה אוהב את "5"? מאד. ומתגעגעת אלייה -מה השיר שהכי מתאים ל"1"? 'אמא'? -הייתם רוצים ש"10" לא ידבר? לא -האם "8" הוא בן אדם טוב? אכן כן. קצת מתוסבכת אבל פסדר נו. -מה הייתם מביאים ל"14"? ריטלין. -הייתם רוצים ש"15" יתארח בביתכם? כן למה לא :]] -הייתם רוצים ש"13" יחבק אתכם עכשיו? אפשרי :) אני אוהבת ת'חיבוקים שלה -מה תעשו כדי לשכנע את "3" לבוא אתכם לאנשהו? כמעט כלום. היא עצלנית רצח!!!!!111

OoRitsukaoO

New member
עונה ^^

1.מאיו 3> 2.שדמה 3> 3.אופיר.מ. 4.אלה .מ. 5.אלה .ש. 3> 6.אופיר.ש. 3> 7.ארבל 3> 8.שי 9.לימור 10.מאיה 11.רותם 12.רז 13.ניצן 14.גילי 15.דרור.ל. 16.נועם 17.מיכל 18.זיו 3> 19.הילה 20.ירדן -כמה זמן אתם מכירים את "5"?חודש וחצי/חודשיים. -האם "7" מכיר את "15"?יאפ. -מתי לאחרונה דיברתם עם "13"?לפני חודש XD -איך תגדיר את "2"?אחת החברות הטובות ביותר שלי 333> -ומה עם "15"?חביבה D: -איך יראו הילדים של "9" ושל "7"?ל-9 כבר יש ילדים ואין לי מושג איך הם ניראים...(השערה:ג'ינג'ים קטנים D=)ו-7אינלישמץ. -ושל "20" ו "14"?של 20 יהיו בטח שקסים ביותר, ואמ, של 14 גם אינלישמץ. -האם אתה חושק ב"9"?ממש לא XD -מתי לאחרונה ראיתם את "1"?לפני שבועיים. -מתי הצחיק אתכם "6"?לא זוכרת
-היית יוצא עם "17"?נו צ'אנס. -היית עושה עם "6" , "14" , ו-"18"?נו צ'אנס X.X -האם "3" ו "20" מתאימים?ממש לא XD -מה הדבר האחרון שחשבתם על "10"?"שנים לא נפגשתי איתה O:" -איזו חיה תקשרו ל "4"?עכבר. -איזה צבע תקשרו ל "8"?אדום. -"12",שיעשה אותך?נופ. -איזו עונה תקשרו ל "17"?אביב. -האם "4" ו "15" מתאימים?ממש לא XD -האם היה לך קשר רומנטי עם "1"? *נפילה* נופ XD -הגדר בשלוש מילים את "18": מקסימה, חביבה, אינעודכמוה. -הגדר בארבע מילים את "19" :אני לא מכירה אותה מספיק בשביל להגדיר. -איזו קריירה מתאימה ל "16"?גיטאריסט בלהקת רוק. -איזו קריירה הכי לא מתאימה ל "2"?זמרת. -האם "9" לומד איתכם בכיתה בצפר?היא המורה שלי XD -האם היית מפתח קשר רומנטי עם "19"?נו צ'אנס. -האם "20" אוהב את "10"?תלוי באיזה מובן חחח... -האם אתה אוהב את "5"? כנ"ל. -מה השיר שהכי מתאים ל"1"?לויודעת...איזה שהוא שיר שמח D: -הייתם רוצים ש"10" לא ידבר?נופ ס.ס -האם "8" הוא בן אדם טוב?יאפ. -מה הייתם מביאים ל"14"?שומדבר. -הייתם רוצים ש"15" יתארח בביתכם?יאפ, למה לא? ^^ -הייתם רוצים ש"13" יחבק אתכם עכשיו?נופ. -מה תעשו כדי לשכנע את "3" לבוא אתכם לאנשהו?אתקשר אליה ואשאל אותה אם היא רוצה לבוא לאנשו P:

OoRitsukaoO

New member
תיקון*../images/Emo122.gif

***איזו קריירה הכי לא מתאימה ל "2"?לויודעת לא קראתי את ה-לא X.X

למעלה