שאלון שיש

שאלון שיש ../images/Emo9.gif

כמה דברים לפני שמתחילים:
צליל אני יודעת שאת נואשת לשאלון
ישראלה זה בכוונה קצר ככה שפעם אחת תעני לפינה שלי
תהנו
1) מהיכן אתם? 2) מה גילכם? 3) מה מינכם? 4) אוהבים את החיים? 5) מתכוונים להתגייס בכלל? 6) חבר\ה? 7) איפה אוהבים לבלות? 8) מעשנים (סיגריות)? 9) ניסיתם פעם סמים? 10) מה הדבר הכי שטותי שעשיתם? 11) מה גרם לכם להביע צער וחרטה? 12) מה אוהבים לעשות? 13) במה עוסקים? 14) רשיון יש? 15) מה עושה לכם את זה? 16) מה מחמיא לכם? 17) איזו מלה תגרום לכם להסמיק? 18) מה יגרום לכם לצחוק? 19) מה יגרום לכם להתאהב? 20) מתי התאהבתם לראשונה? 21.) האם כשמאוהבים בכם זה עושה לכם תחושה טובה? 22) האם ביקרתם בחו´ל ואיפה? 23) מהו מצבכם הבריאותי? שבת שלום וסופ"ש קסום....|סדגש

MC MoRaNa

New member
../images/Emo220.gifאנוכי

1) מהיכן אתם?קזחסטן 2) מה גילכם?89 3) מה מינכם?נקבה. 4) אוהבים את החיים?כה 5) מתכוונים להתגייס בכלל?אנאערף. 6) חבר\ה?מחפשת. יש מתנדבם?/מתנדבות? 7) איפה אוהבים לבלות?טיילת, ים, סתם בחוץ.. 8) מעשנים (סיגריות)?כבר לא 9) ניסיתם פעם סמים?לא 10) מה הדבר הכי שטותי שעשיתם? אנאעארף 11) מה גרם לכם להביע צער וחרטה?נמ 12) מה אוהבים לעשות? סקס[?] 13) במה עוסקים? תלמידה:} 14) רשיון יש?לא 15) מה עושה לכם את זה?אנאעארף 16) מה מחמיא לכם?כל מחמאה תבוא בברכה:} 17) איזו מלה תגרום לכם להסמיק?אנאעארף.. 18) מה יגרום לכם לצחוק?הכל.כמעט. 19) מה יגרום לכם להתאהב?לאדעתת 20) מתי התאהבתם לראשונה?אנאעארף 21.) האם כשמאוהבים בכם זה עושה לכם תחושה טובה?כע 22) האם ביקרתם בחו´ל ואיפה?לא 23) מהו מצבכם הבריאותי?מעורער פלוס.

daniel rubin

New member
עונה../images/Emo13.gif../images/Emo218.gif

1) מהיכן אתם? רעננה 2) מה גילכם?12 3) מה מינכם?נקבה
4) אוהבים את החיים? בכללי כן.. 5) מתכוונים להתגייס בכלל? כן 6) חבר\ה?לא 7) איפה אוהבים לבלות? בכל מקום שיש בו מיקרופון
8) מעשנים (סיגריות)?לא 9) ניסיתם פעם סמים?לא 10) מה הדבר הכי שטותי שעשיתם? יש יותר מדי 11) מה גרם לכם להביע צער וחרטה?יש יותר מדי
12) מה אוהבים לעשות? לשיר 13) במה עוסקים? 14) רשיון יש?לא 15) מה עושה לכם את זה? לאדעת
16) מה מחמיא לכם? כמעט הכל
17) איזו מלה תגרום לכם להסמיק? תלוי ממי
18) מה יגרום לכם לצחוק? בעיקר צלילע
19) מה יגרום לכם להתאהב?פשוט להיות כמו ___
20) מתי התאהבתם לראשונה?לפני חצי שנה 21.) האם כשמאוהבים בכם זה עושה לכם תחושה טובה? נו ברור
22) האם ביקרתם בחו´ל ואיפה?המוןןןן מקומות אינלי כוח
23) מהו מצבכם הבריאותי? סביר?

שמנים.

1) מהיכן אתם? מהבית. 2) מה גילכם? 13. 3) מה מינכם? נקבה. 4) אוהבים את החיים? כן. 5) מתכוונים להתגייס בכלל? מה הקשר? כן, בטח. 6) חבר\ה? אין. 7) איפה אוהבים לבלות? שם. 8) מעשנים (סיגריות)? לא. 9) ניסיתם פעם סמים? לא. 10) מה הדבר הכי שטותי שעשיתם? כל מיני. 11) מה גרם לכם להביע צער וחרטה? כל מיני. 12) מה אוהבים לעשות? ללכת לאח שלי, ואז לקבל אסמס מדניאל ובספונטניות לפגוש אותה
, אז מה אם זה קרה רק פעם אחת בינתיים? תנוחו
. 13) במה עוסקים? בכלום. 14) רשיון יש? לא. 15) מה עושה לכם את זה? תחת. 16) מה מחמיא לכם? כלום. 17) איזו מלה תגרום לכם להסמיק? כל מיני. 18) מה יגרום לכם לצחוק? הכל, בעיקר דניאל
(מקורי זה הכי, אחי). 19) מה יגרום לכם להתאהב? המ, תחת. 20) מתי התאהבתם לראשונה? המ, תחת. 21.) האם כשמאוהבים בכם זה עושה לכם תחושה טובה? קצת. אבל זה גם קצת לא נעים. 22) האם ביקרתם בחו´ל ואיפה? יאפ, כל מיני. 23) מהו מצבכם הבריאותי? טוב, תודה. מה איתך?

ארוך מאוד../images/Emo178.gif../images/Emo130.gif../images/Emo79.gif../images/Emo23.gif

אבל רק בגלל שביקשת יפה ועוד אישית ממני
1) מהיכן אתם? מושב בשרון... 2) מה גילכם? 15 3) מה מינכם?
4) אוהבים את החיים?
אם אלה החיים לאן כולם רצים אמרת שחיפשת אושר ושילמת קצת ביוקר
5) מתכוונים להתגייס בכלל? of course... 6) חבר\ה? לא
7) איפה אוהבים לבלות? בבית
8) מעשנים (סיגריות)? לא
9) ניסיתם פעם סמים? לא
10) מה הדבר הכי שטותי שעשיתם? לא יודעת... 11) מה גרם לכם להביע צער וחרטה? שו?
חחחחחחחחחח 12) מה אוהבים לעשות? מחשב/לאכול שוקולד/לשמוע מוזיקה 13) במה עוסקים? שו?
14) רשיון יש? טרם
עוד שנתיים... 15) מה עושה לכם את זה? כל מיני
16) מה מחמיא לכם? =/ 17) איזו מלה תגרום לכם להסמיק? לא נראה לי שקרה לי.. 18) מה יגרום לכם לצחוק? משהו ממש מצחיק(?) 19) מה יגרום לכם להתאהב? אין לי נסיון
20) מתי התאהבתם לראשונה? טרם
21.) האם כשמאוהבים בכם זה עושה לכם תחושה טובה? שו?
22) האם ביקרתם בחו´ל ואיפה? פעמים בטורקיה ופעם אחת בהונגריה 23) מהו מצבכם הבריאותי? סביר פלוס

ג ב ש ו ש

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo88.gif

1) מהיכן אתם?-אשקלון
2) מה גילכם?-17 וחצי 3) מה מינכם?-
4) אוהבים את החיים?-כן
5) מתכוונים להתגייס בכלל?-בטחח
6) חבר\ה?-אין
7) איפה אוהבים לבלות?-במקום שטוב לי
8) מעשנים (סיגריות)?-עד לפני שבועיים כן..אני עדין בתהליכים להפסיק
9) ניסיתם פעם סמים?-לא
10) מה הדבר הכי שטותי שעשיתם?-אממ לא יודע..לא זוכר
11) מה גרם לכם להביע צער וחרטה?-אם גרמתי סבל למישהו או משהו בסגנון
12) מה אוהבים לעשות?-הרבה...במיוחד לישון
13) במה עוסקים?-בשנה אחרונה ללימודים
14) רשיון יש?-עדיין לא
15) מה עושה לכם את זה?-נינט טייב
עושה לי את זה כפרעלייה 16) מה מחמיא לכם?-אממ...לא יודע איזה שאלות.. 17) איזו מלה תגרום לכם להסמיק?-וואי יש הרבה
18) מה יגרום לכם לצחוק?-כמעט כל דבר שיכול להצחיק..אני אחד כזה שצוחק מכל דבר כמעט
19) מה יגרום לכם להתאהב?-מישהו שראוי שנתאהב בו
20) מתי התאהבתם לראשונה?-כיתה ז' נראה לי
לפני כן הכל היה שטויות בענייני האהבה.. 21.) האם כשמאוהבים בכם זה עושה לכם תחושה טובה?-תלוי אם גם אני מאוהב בחזרה,אם לא אז זה עושה תחושה לא טובה. 22) האם ביקרתם בחו´ל ואיפה?-לא 23) מהו מצבכם הבריאותי?-מצויין ברוך ה'

למעלה