שאלון, למרות שאני בטח לבד פה..

InfeCtedShesek

New member
שאלון, למרות שאני בטח לבד פה..

שאלון כללי: תאריך לידה: ארץ לידה: מקום מגורים נוכחי: עיסוק: רישיון -יש/אין? באיזה שפות אתם שולטים? דברים שאתם אוהבים: שיר: סרט אהבה בלתי נשכח: ספר: " משחק: אתר באינטרנט: פורום באינרנט: מקצוע בבית ספר: מקום בילוי: תוכנית טלויזיה: תחנת רדיו: דברים שאתם שונאים: שיר: סרט: ספר: משחק: אתר באינטרנט: פורום באינרנט: מקצוע בבית ספר: מקום בילוי: תוכנית טלויזיה: תחנת רדיו: כן / לא - להתשכר: מדי פעם לעבוד על אנשים בטלפון: לנהוג בלי רישיון: סמים: לצרוח ברחוב: להתגייס לצה"ל: לתרום לאגודה למען הסרטן: לזרוק שקיות מים על אנשים מהחלון: לשתות הרבה קולה: להרוג ערבים: להתנדב: לגנוב מגנבים: לפטר את לימור לבנת: לחזור בתשובה: לקנות את הפלאפון הכי חדיש בשוק: לזרוק הכל ולטוס מחר על הבוקר לתאילנד: להשתתף בתוכנית ריאליטי: לשרוף את התעודת בגרות: לישון על ספסל ברחוב מבחירה: לחגור גם מאחור: א' או ב' ונימוק(!) הראל- סקעת או מויאל ? מקדונלדס או בורגר קינג ? יאס או הוט ? YES סוף הדרך או רצים לדירה? אבטיח או מלון ? תפוז או נענע ? < קולה או פפסי ? רם אורן או ג'ון גרישם ? ניוטון או אינשטיין ? לבן או שחור ? משקפיים או עדשות ? חיים או מוות ? אוניברסיטה או מכללה ? צבא או ש"ש? עתיד או עבר ? תות או פטל ? מתמטיקה - 3 יחידות או 5? רכב- יקר וחדיש, קורע את הכביש, או ישן ומקרטע שבקושי נוסע? בצבא- לוחם או ג'ובניק ? ספר או סרט ? דיסקמן/אםפי3/אייפוד? קלטת או דיסק ? תקליט או קלטת ? כדור הארץ או מאדים ? חיידקים או וירוסים ? כחול או כתום ? סטימצקי או צומת ספרים? מנגו או קסטרו ? פלאפון או סלקום ? לב או ראש? כלבוטק' או 'שומר מסך' ? ערוץ 3 היום או ערוץ 3 לפני 5 שנים ? מה יותר בלאי- מדמ"ח באונ' חיפה או כימיה באונ' בר אילן ? ללמוד לבגרות בלשון או לישון ? תל אביב או ניו-יורק? יום או לילה? רכבת או אוטובוס? מוסיקה מזרחית או רוק כבד? טניס או כדור-עף ? כלב או חתול ? מה הייתם עושים אילו- הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם שיכור הולך מולכם? אותו דבר כמו בשאלה 91 רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה ? הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה? מישהו היה זורק עליכם שקית מים ? מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באצמע הרחוב סתם ככה ? היית מגלה <אחרי שנתיים יחד> שחברך/חברתך הם בעצם קרובי משפחה ? היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות ? היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? היית מגלה שיש לך תאום שגר בזימבאבואה, גוסס מאיזה מחלה שאין לה מרפא, ואין לו גרוש ? ועוד קצת עליך: אילו יכולת להיות עכשיו בכל מקום שתרצה - איפה היית רוצה להיות ? דברים שהולכים איתך לאי-בודד? מה ממש מעצבן אותך? ציין 3 תכונות טובות שלך: ציין 3 תכונות שליליות שלך: כשהיית קטן- מה רצית להיות כשתהיה גדול? היום- מה אתה רוצה לעשות כשתהיה גדול? מה ממש חשוב לך בחיים? ממה אתה הכי מפחד? מה הדבר הכי נועז שעשית אי פעם? מה הדבר הכי הזוי שאי פעם קרה לך? אתה לוקח עיתון בבוקר- איזה נושאים אקטואלים מדברים אליך? אתה חכם? אתה אוהב ללמוד? אתה אוהב לטוס? מה החלום הכי מוזר שהיה לך אי פעם? חשוב לך ללכת עם הזרם? מה הדבר הכי מנוגד לנורמות שעשית אי פעם ? כתבת פעם שיר? כמה כסף יש לך עכשיו בארנק? מה סוגי הבילוי המועדפים עליך? אם היה לך חצי שנה ריקה עכשיו- מה היית עושה בזמן הזה ? אילו יכולת לגור איפה שבא לך- איפה היית גר? אתה אוהב שאלונים ארוכים?

השארת לי בוץ בלב.

שאלון כללי: תאריך לידה: 19.9.89. ארץ לידה: ישראל. מקום מגורים נוכחי: אריאל / כפר-גלים. עיסוק: שנת שירות. רישיון -יש/אין? יש. באיזה שפות אתם שולטים? עברית בלבד. דברים שאתם אוהבים: שיר: 'בסוף תבכו', 'לעולם מצדי'- היהודים. 'שימו לב', 'פרח קיר'- שילה פרבר. סרט אהבה בלתי נשכח: טיטאניק?
ספר: " לא קוראת ספרים כ"כ. משחק: אממ.. הנסיך הפרסי P: אתר באינטרנט: תפוז. פורום באינרנט: היהודים בתפוז. מקצוע בבית ספר: לשון, הבעה. מקום בילוי: מועדון התמונע בת"א. תוכנית טלויזיה: החיים זה לא הכל. תחנת רדיו: 103 אף אם. דברים שאתם שונאים: שיר: לא עולה לי. סרט: סרטים מזעזעים למינהם. ספר: אין. משחק: המשחקים שאורנשטיין, דנגור, קניאס וציטרין משחקים בחדר מחשבים בכפר
. אתר באינטרנט: גם לא עולה. פורום באינרנט: כנ"ל. מקצוע בבית ספר: הסטוריה, אנגלית, מתמטיקה. מקום בילוי: פאבים או דברים המוניים שכוללים אלכוהול. תוכנית טלויזיה: הממ לא עולה. תחנת רדיו: לא שומעת יותר מדי רדיו. כן / לא - להתשכר: אני אישית לא אוהבת את זה אבל בכיף של אנשים. לעבוד על אנשים בטלפון:
לנהוג בלי רישיון: רק בתוך מקומות קטנים שאין חשש לחייכם
סמים: כל אחד ומה שבא לו. לצרוח ברחוב:
להתגייס לצה"ל:
לתרום לאגודה למען הסרטן:
לזרוק שקיות מים על אנשים מהחלון:
לשתות הרבה קולה:
לא יותר מדיי אבל.
להרוג ערבים:
להתנדב:
לגנוב מגנבים:
:p לפטר את לימור לבנת:
לחזור בתשובה:
לקנות את הפלאפון הכי חדיש בשוק: אם לאנשים יש ת'תקציב אז למה לא.. לזרוק הכל ולטוס מחר על הבוקר לתאילנד:
להשתתף בתוכנית ריאליטי: כמו מקודם, כל אחד ומה שטוב לו. לשרוף את התעודת בגרות: אם היא נראית כמו שלי אז כמובן ש
לישון על ספסל ברחוב מבחירה:
לחגור גם מאחור:
א' או ב' ונימוק(!) הראל- סקעת או מויאל ? לא מעניין אותי כ"כ. מקדונלדס או בורגר קינג ? א', כי באמת מרגישים בהבדל. יאס או הוט ? ב', כי יש לי יס וזה לא משהו. סוף הדרך או רצים לדירה? א', כי יותר אהבתי. אבטיח או מלון ? א', כי זה אחד הדברים הכי טעימים שיש. תפוז או נענע ? < א'. קולה או פפסי ? א'
רם אורן או ג'ון גרישם ? לא קראתי ספרים של ג'ון גרישם. ניוטון או אינשטיין ? ב', לא יודעת למה. לבן או שחור ? א', כי למה לבכות ? :p משקפיים או עדשות ? א', רק בגלל שנראה לי שעדשות זה מ-זה מתיש. חיים או מוות ? אוניברסיטה או מכללה ? צבא או ש"ש? ב'
עתיד או עבר ? א'. תות או פטל ? בתור מאכל א', בתור משקה ב'. מתמטיקה - 3 יחידות או 5? 3
רכב- יקר וחדיש, קורע את הכביש, או ישן ומקרטע שבקושי נוסע? העיקר שיהיה רכב. בצבא- לוחם או ג'ובניק ? כל אחד ומה שטוב לו
ספר או סרט ? סרט. דיסקמן/אםפי3/אייפוד? אייפוד כי זה נראה לי באמת הכי שווה. קלטת או דיסק ? דיסק. תקליט או קלטת ? תקליט. כדור הארץ או מאדים ? כדור הארץ. חיידקים או וירוסים ? אוף נו, זה מתחיל להתיש אותי.. כחול או כתום ? כחול. סטימצקי או צומת ספרים? סטימצקי כי זה יותר קרוב לבית. מנגו או קסטרו ? איף!!! פלאפון או סלקום ? סלקום, פלאפון הרס לי ת'חיים. לב או ראש? לב. כלבוטק' או 'שומר מסך' ? א'. ערוץ 3 היום או ערוץ 3 לפני 5 שנים ? לפני 5 שנים מה יותר בלאי- מדמ"ח באונ' חיפה או כימיה באונ' בר אילן ? שקטטטט ללמוד לבגרות בלשון או לישון ? לישון. תל אביב או ניו-יורק? ניו יורק. יום או לילה? לילה. רכבת או אוטובוס? רכבת, אחושרמוטה. מוסיקה מזרחית או רוק כבד? לא ולא. טניס או כדור-עף ? כדורעף. כלב או חתול ? כלב. מה הייתם עושים אילו- הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם שיכור הולך מולכם? ממשיכה ללכת.. אותו דבר כמו בשאלה 91 רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה ? חושבת לעצמי שהוא קצת מטומטם. הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה? לא מצליחה לשלוט בצחוק שלי. מישהו היה זורק עליכם שקית מים ? מסננת לעברו שהוא מניאק. מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באצמע הרחוב סתם ככה ? תלוי עד כמה הייתי רעבה. היית מגלה <אחרי שנתיים יחד> שחברך/חברתך הם בעצם קרובי משפחה ? באסה. היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות ? אומרת 'יאללה B גדולה ואוהבת'. היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? מגלה את הסוד לציבור הרחב. היית מגלה שיש לך תאום שגר בזימבאבואה, גוסס מאיזה מחלה שאין לה מרפא, ואין לו גרוש ? אם עד עכשיו לא ידעתי שיש לי תאום... ועוד קצת עליך: אילו יכולת להיות עכשיו בכל מקום שתרצה - איפה היית רוצה להיות ? עם עמרי. דברים שהולכים איתך לאי-בודד? סיגריות, מצית, מוזיקה, עט ומחברת. מה ממש מעצבן אותך? אגואיזם. ציין 3 תכונות טובות שלך:
ציין 3 תכונות שליליות שלך: זה לא יסתכם ב3, אז חבל להתחיל. כשהיית קטן- מה רצית להיות כשתהיה גדול? שחקנית כדורגל. היום- מה אתה רוצה לעשות כשתהיה גדול? לא יודעת. מה ממש חשוב לך בחיים? אנשים מסויימים. ממה אתה הכי מפחד? מוות של אנשים קרובים, בדידות. מה הדבר הכי נועז שעשית אי פעם? לא לפה. מה הדבר הכי הזוי שאי פעם קרה לך? טסתי עם המתופף של היהודים [יהב] בשמי הארץ, בדרך מצאתי את עצמי נוהגת על מטוס
, נתקעת בחיפה כי הסטארטר הלך, חוזרת במונית+רכבת+מונית להרצליה יחד איתו, ומגלה שם שהמכונית של זמי תקועה בתוך השדה תעופה..
אתה לוקח עיתון בבוקר- איזה נושאים אקטואלים מדברים אליך? מה שיוצא. אתה חכם? לא. אתה אוהב ללמוד? לא. אתה אוהב לטוס? כן.
מה החלום הכי מוזר שהיה לך אי פעם? לא עולה לי עכשיו ואין לי כח לחשוב יותר מדי. חשוב לך ללכת עם הזרם? לא. מה הדבר הכי מנוגד לנורמות שעשית אי פעם ? ... כתבת פעם שיר? כן. כמה כסף יש לך עכשיו בארנק? 115 ש"ח. מה סוגי הבילוי המועדפים עליך? הופעות. אם היה לך חצי שנה ריקה עכשיו- מה היית עושה בזמן הזה ? עובדת וטסה להודו. אילו יכולת לגור איפה שבא לך- איפה היית גר? בהודו. סתם, לא יודעת. אתה אוהב שאלונים ארוכים? לפעמים.

נבלונת!!! לאן נעלמת כל השנים?!

שאלון כללי: תאריך לידה: 18.7.86 ארץ לידה: ישראל מקום מגורים נוכחי:אריאל עיסוק: שירות לקוחות רישיון -יש/אין? יש באיזה שפות אתם שולטים?עברית אנגלית ערבית דברים שאתם אוהבים: שוני שיר: לראות את האור - אפרת גוש סרט אהבה בלתי נשכח: אהבה קולומביאנית ספר: " ערום כחול משחק: טאקי אתר באינטרנט:מקושרים פורום באינרנט: אריאל מקצוע בבית ספר: ערבית מקום בילוי: כל מיני תוכנית טלויזיה: מונית הכסף תחנת רדיו: גלגלצ דברים שאתם שונאים: שיר: לכל אחד של שלומי שבת שונאת! סרט: החיוך של מונה ליזה מטומטם ! ספר: יש הרבה משחק:מונופול אתר באינטרנט: לא יודעת פורום באינרנט: אין מקצוע בבית ספר: נגלית מקום בילוי:טארבין של אריאל תוכנית טלויזיה: אודטה תחנת רדיו: כל האלג'אזירה כן / לא - להתשכר: מדי פעם כן לעבוד על אנשים בטלפון:ברור לנהוג בלי רישיון: לא סמים: לא לצרוח ברחוב:כן להתגייס לצה"ל: כן לתרום לאגודה למען הסרטן: כן לזרוק שקיות מים על אנשים מהחלון: כן לשתות הרבה קולה: כן להרוג ערבים: לא להתנדב: כן לגנוב מגנבים: כן לפטר את לימור לבנת:לא היא הביאה לי ת"ז בכיתה יא!!! לחזור בתשובה: לא לקנות את הפלאפון הכי חדיש בשוק:לא לזרוק הכל ולטוס מחר על הבוקר לתאילנד:כן רק שהמטוס לא יתרסק להשתתף בתוכנית ריאליטי: כן לשרוף את התעודת בגרות: כן לישון על ספסל ברחוב מבחירה:לא לחגור גם מאחור: כן א' או ב' ונימוק(!) הראל- סקעת או מויאל ? מויאל הוא חתיך מקדונלדס או בורגר קינג ? בורגר יותר טעים יאס או הוט ? YES הוט כי זה מה יש סוף הדרך או רצים לדירה? אף אחד אבטיח או מלון ? מלון תפוז או נענע ? <תפוז קולה או פפסי ?קולה רם אורן או ג'ון גרישם ?רם אורן ניוטון או אינשטיין ? איינשטיין לבן או שחור ? שחוררר כי זה הכי הכי משקפיים או עדשות ? משקפיים חיים או מוות ?חיים מה למות עכשיו? אוניברסיטה או מכללה ? מכללה וואנאבי אוניברסיטה לייק "מכללה אוניברסיטאית יהודה וומרון באריאל" צבא או ש"ש?צבא עתיד או עבר ? עתיד תות או פטל ? תות מתמטיקה - 3 יחידות או 5?4 רכב- יקר וחדיש, קורע את הכביש, או ישן ומקרטע שבקושי נוסע?ס'אמק! בצבא- לוחם או ג'ובניק ? לוחם זה כל תפקיד תלוי רק ברמה של כמה צריך להלחם במפקד שישחרר הבייתה ספר או סרט ? סרט דיסקמן/אםפי3/אייפוד?פלאפון קלטת או דיסק ? דיסק תקליט או קלטת ? תקליט כדור הארץ או מאדים ? חחח חיידקים או וירוסים ? אע? כחול או כתום ? כחול סטימצקי או צומת ספרים?צומת ספרים מנגו או קסטרו ? מנגו פלאפון או סלקום ? פלאפון לב או ראש? לב כלבוטק' או 'שומר מסך' ?כולבוטק ערוץ 3 היום או ערוץ 3 לפני 5 שנים ?היום מה יותר בלאי- מדמ"ח באונ' חיפה או כימיה באונ' בר אילן ? הכל ראילי זה איח ללמוד לבגרות בלשון או לישון ? לישון תל אביב או ניו-יורק? ניורק יום או לילה? לילה רכבת או אוטובוס?רכבת מוסיקה מזרחית או רוק כבד?שניהם בעע טניס או כדור-עף ? כדור עף כלב או חתול ? כלב מה הייתם עושים אילו- הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם שיכור הולך מולכם?חוצה כביש לצד השני אותו דבר כמו בשאלה 91 רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה ? חוצה לצד השני יותר מהר הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה? נקרעת מישהו היה זורק עליכם שקית מים ? תוקעת עליו נוד מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באצמע הרחוב סתם ככה ?לא תודה היית מגלה <אחרי שנתיים יחד> שחברך/חברתך הם בעצם קרובי משפחה ?מתאבדת היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות ? הולכת לישון היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? קונה אוטו בית ופווווללללללללל שטיות היית מגלה שיש לך תאום שגר בזימבאבואה, גוסס מאיזה מחלה שאין לה מרפא, ואין לו גרוש ?נוסעת להגיד לו ביי ועוד קצת עליך: אילו יכולת להיות עכשיו בכל מקום שתרצה - איפה היית רוצה להיות ? בים דברים שהולכים איתך לאי-בודד? מוזיקה דפים ריקים ועט מה ממש מעצבן אותך? מישהי ממש טיפשה שאני מרחמת עלייה! ציין 3 תכונות טובות שלך: רגישה שנונה מתוחכמת ציין 3 תכונות שליליות שלך:אימפולסיבית , שופטת מצבים מהר, חסרת כוח רצון ומוטיבציה לעצמי כשהיית קטן- מה רצית להיות כשתהיה גדול? חוקרת היום- מה אתה רוצה לעשות כשתהיה גדול?עיתונאית מה ממש חשוב לך בחיים? לאהוב את עצמי ממה אתה הכי מפחד? כרגע שלא אגשים רצונות מה הדבר הכי נועז שעשית אי פעם? חחח אפשר לכתוב ספר, לא ככה? מה הדבר הכי הזוי שאי פעם קרה לך? עזבו זה אוך אבל יש מלא אתה לוקח עיתון בבוקר- איזה נושאים אקטואלים מדברים אליך? פוליטיקה ותרבות אתה חכם? כן אתה אוהב ללמוד? כן אתה אוהב לטוס? לא טסתי בחיים מה החלום הכי מוזר שהיה לך אי פעם? שירדם התאבד חשוב לך ללכת עם הזרם? לא תמיד מה הדבר הכי מנוגד לנורמות שעשית אי פעם ? לא אפרט כתבת פעם שיר? שירים כמה כסף יש לך עכשיו בארנק?50 מה סוגי הבילוי המועדפים עליך?פאב חברים וצחוקים עד הבוקר אם היה לך חצי שנה ריקה עכשיו- מה היית עושה בזמן הזה ? טסה לדרופ אמריקה אילו יכולת לגור איפה שבא לך- איפה היית גר? לא חשבתי על זה אתה אוהב שאלונים ארוכים? כן

W a C K o

New member
XXX

שאלון כללי: אוקיי תאריך לידה: **.**.** ארץ לידה: ישראל מקום מגורים נוכחי: אריאל עיסוק: פוליגן רישיון -יש/אין? יש באיזה שפות אתם שולטים? בכל האמהות דברים שאתם אוהבים: שיר: קיץ סרט אהבה בלתי נשכח: היפיפיה והיחפן ספר: שער העקרב משחק: UT אתר באינטרנט: ASTALAVISTA פורום באינרנט: VGAMES מקצוע בבית ספר: חינוך גופני --> משחקי נופש מקום בילוי: DADDYS תוכנית טלויזיה: SMALLVILLE תחנת רדיו: 100FM דברים שאתם שונאים: שיר: קיץ סרט: אני שונא את הסרט DEATH PROOF ספר: צופן דוינצ'י משחק: CS אתר באינטרנט: TAPUZ פורום באינרנט: TAPUZ מקצוע בבית ספר:TAPUZ מקום בילוי:MASHTELLLALALALAL תוכנית טלויזיה: בילבי תחנת רדיו: 91FM כן / לא - להתשכר: כן לעבוד על אנשים בטלפון: כן לנהוג בלי רישיון: כן סמים: כן לצרוח ברחוב: כן להתגייס לצה"ל: לא לתרום לאגודה למען הסרטן: לא לזרוק שקיות מים על אנשים מהחלון:כן לשתות הרבה קולה: לא להרוג ערבים: כן להתנדב: לא לגנוב מגנבים:כן לפטר את לימור לבנת:כן לחזור בתשובה: לא לקנות את הפלאפון הכי חדיש בשוק:כן לזרוק הכל ולטוס מחר על הבוקר לתאילנד: כן להשתתף בתוכנית ריאליטי: כן לשרוף את התעודת בגרות: כן לישון על ספסל ברחוב מבחירה כן: לחגור גם מאחור: לא א' או ב' ונימוק(!) הראל- סקעת או מויאל ? מויאל ככה מקדונלדס או בורגר קינג ? בורגר קינג כי מקדונלד זה טחון יאס או הוט ? YES כי זה מגניב יותר סוף הדרך או רצים לדירה? שניהם חרטע בעברית אבטיח או מלון ? אבטיח כאילו מה נהיה? תפוז או נענע ? <נענע :) אההההאהה!!! קולה או פפסי ? פפסי זה הכי אחי רם אורן או ג'ון גרישם ? גרישם נשמע מגניב יוצתר ניוטון או אינשטיין ? אינשטיין לקח את ניוטון כמה צעדים קדימה לבן או שחור ? שחור משקפיים או עדשות ? עדשות חיים או מוות ? מוות אוניברסיטה או מכללה ? מכללה צבא או ש"ש? קב"ן עתיד או עבר ? הווה תות או פטל ? תפל מתמטיקה - 3 יחידות או 5? 7 רכב- יקר וחדיש, קורע את הכביש, או ישן ומקרטע שבקושי נוסע? חדיש :\ למה שאני ירצה משהו שלא נוסע? בצבא- לוחם או ג'ובניק ? לוחבניק ספר או סרט ? ספט דיסקמן/אםפי3/אייפוד? אמפי!! :> קלטת או דיסק ? קלטת כי זה נוסטלגי תקליט או קלטת ? תקליט כי זה אפילו יותר נוסטלגי כדור הארץ או מאדים ? מאדים כי זה גם נוסטלגיי :( כולם שכחו אותו חיידקים או וירוסים ? זה לא אותו דבר?< כחול או כתום ? כחול סטימצקי או צומת ספרים? איכס מנגו או קסטרו ? מנגו כי קסטרו אי אפשר לאכול פלאפון או סלקום ? סלקום כי זה GSM לב או ראש? לב כלבוטק' או 'שומר מסך' ? שומר בוטק ערוץ 3 היום או ערוץ 3 לפני 5 שנים ?לפני מה יותר בלאי- מדמ"ח באונ' חיפה או כימיה באונ' בר אילן ?O_O ללמוד לבגרות בלשון או לישון ? לישון תל אביב או ניו-יורק? רפיח יום או לילה? לילה רכבת או אוטובוס? אוטובוס מוסיקה מזרחית או רוק כבד? מזרחית כבד :> חעחע טניס או כדור-עף ? כדורסל כלב או חתול ? כלב מה הייתם עושים אילו- הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם שיכור הולך מולכם? כלום אותו דבר כמו בשאלה 91 רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה ? כלום O_O הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה? צוחקים מישהו היה זורק עליכם שקית מים ? יורים בשביל להרוג מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באצמע הרחוב סתם ככה ? אממ אומר לו תודה היית מגלה <אחרי שנתיים יחד> שחברך/חברתך הם בעצם קרובי משפחה ? וואי.. :) איזה מגניב זה יכול להיות מזל שאין לנו ילדים היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות ? נפרד מכולם ב SMS ומנסה לסוע באופנוע הכי מהר שאפשר :> היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? הייתי עושה מזה כסף היית מגלה שיש לך תאום שגר בזימבאבואה, גוסס מאיזה מחלה שאין לה מרפא, ואין לו גרוש ? =\ הייתי עושה את עצמי כאילו לא גילייתי :> ועוד קצת עליך: אילו יכולת להיות עכשיו בכל מקום שתרצה - איפה היית רוצה להיות ? :D דברים שהולכים איתך לאי-בודד? :D מה ממש מעצבן אותך? :"D ציין 3 תכונות טובות שלך: :D ציין 3 תכונות שליליות שלך: כקר2טא42אשהיית קטן- מה רצית להיות כשתהיה גדול? היום- מה 4טאתה רוצה לעשות כשתהיה גדול? מה ממש 2ח24טשוב לך בחיים? ממה אתה הכיט5 מפחד? מה הדבר הכי נועזי25 שעשית אי פעם? מה הדבר הכי הזוי שאי52י פעם קרה לך? אתה לוקח עיתון בבוקר- נא5יזה נושאים אקטואלים מדברים אליך? אתה חכם? נ 523אתה אוהב ללמוד? אנת53ה אוהב לטוס? מה הנח53לום הכי מוזר שהיה לך אי פעם? חשוב לך נל53לכת עם הזרם? מה הדבר הכינ 3נ5מנוגד לנורמות שעשית אי פעם ? כתבת פעם שיר? 3נ5כמה כסף יש לך עכשיו בארנק? מה 3נ5סוגי הבילוי המועדפים עליך? אם היה35 נלך חצי שנה ריקה עכשיו- מה היית עושה בזמן הזה ? אילו יכולת לג53ו35נר איפה שבא לך- איפה היית גר? אתה אוהב שאלוני35נם ארוכים? נזה כל כך מעצבן34%#!$%^!

מה פתאום... גם אני פה לפעמים.

שאלון כללי: תאריך לידה: 16.12.89 ארץ לידה: ארה"ב מקום מגורים נוכחי: אריאל עיסוק: טלמרקטינג רישיון -יש/אין? אין באיזה שפות אתם שולטים? עברית דברים שאתם אוהבים: שיר: של ארמגדון סרט אהבה בלתי נשכח: סרט צרפתי.. "cape o no cape" ובתרגום.. מסוגל או לא מסוגל ספר: " הארי פוטרים משחק: הירוס אתר באינטרנט: בעע פורום באינרנט: אריאל מקצוע בבית ספר: דיי!! אין יותר בצפר! מקום בילוי: בית תוכנית טלויזיה: קוראים לי ארל, איש משפחה תחנת רדיו: מי שומע רדיו? אבל אם כבר אז... אממ... 99 אפ אמ? דברים שאתם שונאים: שיר: בעע סרט: בתול בן 40 ספר: בעע! משחק: פיפא אתר באינטרנט: זולו 1מקצוע בבית ספר: דיי נו! אמרתי שאין יותר בצצפר!>_< מקום בילוי: איזור תעשיה תוכנית טלויזיה: האלופה תחנת רדיו: 40 איי אם כן / לא - להתשכר:
לעבוד על אנשים בטלפון:
לנהוג בלי רישיון:
סמים:
לצרוח ברחוב:
להתגייס לצה"ל:
לתרום לאגודה למען הסרטן:
לזרוק שקיות מים על אנשים מהחלון:
לשתות הרבה קולה:
להרוג ערבים:
להתנדב:
לגנוב מגנבים:
לפטר את לימור לבנת: ממתי השאלון הזה? לחזור בתשובה:
לקנות את הפלאפון הכי חדיש בשוק:
לזרוק הכל ולטוס מחר על הבוקר לתאילנד:
להשתתף בתוכנית ריאליטי:
לשרוף את התעודת בגרות:
לישון על ספסל ברחוב מבחירה:
לחגור גם מאחור:
א' או ב' ונימוק(!) הראל- סקעת או מויאל ? סקעת בלי נימוקים אל תשגעו אותי. מקדונלדס או בורגר קינג ? מקדונלדס יאס או הוט? יס אבטיח או מלון ? אבטיח תפוז או נענע ? תפוז קולה או פפסי ? ספרייט רם אורן או ג'ון גרישם ? מי? ניוטון או אינשטיין ? >_< לבן או שחור ? לבן משקפיים או עדשות ? עדשות חיים או מוות ? חיים אוניברסיטה או מכללה ? אוניברסיטה צבא או ש"ש? ש"ש עתיד או עבר ? עתיד תות או פטל ? תות מתמטיקה - 3 יחידות או 5? 4 יחידות רכב- יקר וחדיש, קורע את הכביש, או ישן ומקרטע שבקושי נוסע? יקר וחדיש בצבא- לוחם או ג'ובניק ? ג'ובניק ספר או סרט ? ספר דיסקמן/אםפי3/אייפוד? אייפוד קלטת או דיסק ? דיסק תקליט או קלטת ? בעע כדור הארץ או מאדים ? כדוה"א חיידקים או וירוסים ? חיידקים כחול או כתום ? לבן סטימצקי או צומת ספרים? צומת ספרים מנגו או קסטרו ? לויודעת פלאפון או סלקום ? סלקום! לב או ראש? לב כלבוטק' או 'שומר מסך' ? לויודעת ערוץ 3 היום או ערוץ 3 לפני 5 שנים ? לפני 5שנים ללמוד לבגרות בלשון או לישון ? לישון תל אביב או ניו-יורק? ניו יורק כנראה יום או לילה? לילה רכבת או אוטובוס? רכבת מוסיקה מזרחית או רוק כבד? רוק כבד טניס או כדור-עף ? כדור עף כלב או חתול ? כלב מה הייתם עושים אילו- הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם שיכור הולך מולכם? הולכת למקום אחר אותו דבר כמו בשאלה 91 רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה ? רצה למקום אחר הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה? צוחקת מישהו היה זורק עליכם שקית מים ? מקללת ואז מחייכת כי גם אני עשיתי את זה . מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באצמע הרחוב סתם ככה ? "לא תודה. אני לא אוהבת צ'יפס" היית מגלה <אחרי שנתיים יחד> שחברך/חברתך הם בעצם קרובי משפחה ? זה בלתי אפשרי.. היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות ? מתחילה להקרין לעצמי בראש את הסרט של כל החיים שלי ככה. היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? מפיצה את זה. היית מגלה שיש לך תאום שגר בזימבאבואה, גוסס מאיזה מחל ה שאין לה מרפא, ואין לו גרוש ? אוקיי... ועוד קצת עליך: אילו יכולת להיות עכשיו בכל מקום שתרצה - איפ

"כמה טוב שבאתי הביתה..."../images/Emo201.gif

שאלון כללי: תאריך לידה: 27/2/89 ארץ לידה: ארץ ישראל מקום מגורים נוכחי: ביסלמ"ש עיסוק: חיילה רישיון -יש/אין? יש באיזה שפות אתם שולטים? דברים שאתם אוהבים: שיר: השיר הזה שהולך ככה: "אייין לי מקום..." סרט אהבה בלתי נשכח: רשימת שינדלר ספר: " מלך החומוס משחק: מחבואים אתר באינטרנט: פורום באינרנט: מקצוע בבית ספר: - מקום בילוי: פינת עישון תוכנית טלויזיה: תחנת רדיו: דברים שאתם שונאים: שיר: "אלה אלה אלה" סרט: לא. יודעת. הרבה זמן לא חשבתי על זה ספר: משחק: תופסת. זה מיותר אתר באינטרנט: פורום באינרנט: מקצוע בבית ספר: הכל מהכל מקום בילוי: המשתלה תוכנית טלויזיה: תחנת רדיו: כן / לא - להתשכר: ברגע נתון זה- ממש אבל ממש! לעבוד על אנשים בטלפון: כן לנהוג בלי רישיון: לא סמים: לא לצרוח ברחוב: כן לפעמים להתגייס לצה"ל: כן לתרום לאגודה למען הסרטן: כן לזרוק שקיות מים על אנשים מהחלון: חחחח אנחנו זרקנו פטל לשתות הרבה קולה: כן! להרוג ערבים: תמיד. להתנדב: תלוי לגנוב מגנבים: כן לפטר את לימור לבנת: כבר לא איכפת לי. לחזור בתשובה: אני יודעת?!... לקנות את הפלאפון הכי חדיש בשוק: מניסיון- לא! זה חרא לזרוק הכל ולטוס מחר על הבוקר לתאילנד: וואי כ"כ כן! להשתתף בתוכנית ריאליטי: לא לשרוף את התעודת בגרות: זובי. נראה לי שאני ממסגרת אותה אחרי שעברתי בספורט לישון על ספסל ברחוב מבחירה: תשמעו, אם זה מתבקש אז למה לא? לחגור גם מאחור: גם... רצוי... א' או ב' ונימוק(!) הראל- סקעת או מויאל ? לא זה ולא זה. כולם חיוקוי אחד של השני והכל התחיל משי גבסו מקדונלדס או בורגר קינג ? בורגר קינג כי אחותי חינכה אותי שזה המקורי וזה הכי טעים (למרות שאני לא מסכימה איתה) יאס או הוט ? הוט כי יס פלצנים סוף הדרך או רצים לדירה? לא מכירה אבטיח או מלון ? אבטיח כי מלון זה קשה מידי תפוז או נענע ? < נענע כי בשביל תפוז צריך את הרגע המתאים קולה או פפסי ? קולה כי זה מקורי וכל השאר חרא רם אורן או ג'ון גרישם ? ניוטון או אינשטיין ? ממממ... קשה להחליט אבל ניוטון נראה לי יותר מעניין לבן או שחור ? משקפיים או עדשות ? משקפיים חיים או מוות ? אוניברסיטה או מכללה ? לא זה ולא זה כרגע. אני אפילו לא מסוגלת לחשוב על זה צבא או ש"ש? צבא כי ש"ש זה לשמאלנים עתיד או עבר ? שניהם תות או פטל ? פטל כי זה נראה יותר קשה להשגה מתמטיקה - 3 יחידות או 5? 3 כי 5 זה כבר סתם טחינה רכב- יקר וחדיש, קורע את הכביש, או ישן ומקרטע שבקושי נוסע? ישן ומקרטע שבקושי נוסע בצבא- לוחם או ג'ובניק ? ספר או סרט ? סרט כי בספר אין מוזיקה דיסקמן/אםפי3/אייפוד? אייפוד כי בדיסקמן הדיסק נתקע ובאם פי לא רואים טוב קלטת או דיסק ? דיסק כי אפשר להעביר קדימה ואחורה יותר מהר תקליט או קלטת ? איפה ההקשר בין שניהם? כדור הארץ או מאדים ? ארץ חיידקים או וירוסים ? כחול או כתום ? כתום סטימצקי או צומת ספרים? מנגו או קסטרו ? קסטרו כי הם יותר איכותיים פלאפון או סלקום ? לב או ראש? ראש כלבוטק' או 'שומר מסך' ? ערוץ 3 היום או ערוץ 3 לפני 5 שנים ? לפני 5 שנים כי היום אין סדרות, רק תוכניות מה יותר בלאי- מדמ"ח באונ' חיפה או כימיה באונ' בר אילן ? ללמוד לבגרות בלשון או לישון ? לישון כי זה יותר מועיל תל אביב או ניו-יורק? ת"א יום או לילה? לילה רכבת או אוטובוס? רכבת כי יש יותר מרווח גם כשצפוף מוסיקה מזרחית או רוק כבד? רוק טניס או כדור-עף ? כדור עף כלב או חתול ? כלב מה הייתם עושים אילו- הייתם הולכים ברחוב ופתאום רואים אדם שיכור הולך מולכם? וואי! הנה סיטואציה לא שיגרתית בכלל אותו דבר כמו בשאלה 91 רק שהאדם גם צועק משהו בשפה זרה ? אותה תשובה כמו בשאלה 91 הייתם רואים מישהו מחליק על קליפת בננה? מישהו היה זורק עליכם שקית מים ? מזיינת אותו מכות רצח עד שאמא שלו תתחרט על זה שהיא הביאה את הילד שלה לעולם ואת עצמה יחד מישהו היה מציע לך שקית צ'יפס באצמע הרחוב סתם ככה ? היית מגלה <אחרי שנתיים יחד> שחברך/חברתך הם בעצם קרובי משפחה ? היית יודע שנשאר לך בדיוק 10 דקות לחיות ? זה לא משנה היית בטעות מגלה איך לרפא סרטן ? היית מגלה שיש לך תאום שגר בזימבאבואה, גוסס מאיזה מחלה שאין לה מרפא, ואין לו גרוש ? שילך לעבוד ועוד קצת עליך: אילו יכולת להיות עכשיו בכל מקום שתרצה - איפה היית רוצה להיות ? להיות בריאה קודם כל. דברים שהולכים איתך לאי-בודד? קולדקס קולד ללילה ולבוקר מה ממש מעצבן אותך? שעד שאני יוצאת הביתה אני חולה רצח ציין 3 תכונות טובות שלך: אני אמיצה, כריזמטית ושאני יכולה לרוץ 2500 ולשמור על הריאות שלי בתוך הגוף ולא מחוץ ציין 3 תכונות שליליות שלך: כשהיית קטן- מה רצית להיות כשתהיה גדול? עובדת בגן חיות היום- מה אתה רוצה לעשות כשתהיה גדול? מעצבת אופנה מה ממש חשוב לך בחיים? בריאות, שמחת חיים וכוח רצון ממה אתה הכי מפחד? מהשנתיים הקרובות מה הדבר הכי נועז שעשית אי פעם? מה הדבר הכי הזוי שאי פעם קרה לך? אתה לוקח עיתון בבוקר- איזה נושאים אקטואלים מדברים אליך? אתה חכם? כן אתה אוהב ללמוד? כן אתה אוהב לטוס? כן מה החלום הכי מוזר שהיה לך אי פעם? חשוב לך ללכת עם הזרם? חשוב לי לזרום נגד הזרם מה הדבר הכי מנוגד לנורמות שעשית אי פעם ? כתבת פעם שיר? כן כמה כסף יש לך עכשיו בארנק? 50 מה סוגי הבילוי המועדפים עליך? פאבים אם היה לך חצי שנה ריקה עכשיו- מה היית עושה בזמן הזה ? טסה קיבינימט אילו יכולת לגור איפה שבא לך- איפה היית גר? איפשהו בחו"ל אתה אוהב שאלונים ארוכים? לא

למעלה