שאלון לחובבי חיות חחח =]

dana re3

New member
שאלון לחובבי חיות חחח =]

אממ שאלון ראשון שחיברתי
מקווה שהוא בסדר חחח את/ה אוהב חיות? מה החיה האהובה עלייך? יש לך חיה בבית? אם כן כמה.. ואיזה עזרת פעם לחיה במצוקה? פעם הרגת חיה לא בכוונה? פעם הרגת חיה בכוונה? חשבת פעם להיות צימחוני? היית רוצה להיות איזושהיא חיה? פעם ראיתם משהו במתעלל בחיה ועצרתם אותו? חתמתם/החתמתם נגד ניסווים בבע"ח או משהו שקשור לעזרה לבע"ח? תהנו =]

dana re3

New member
עונה לעצמי חחח

את/ה אוהב חיות? מה החיה האהובה עלייך?סוס יש לך חיה בבית? אם כן כמה.. ואיזה אממ יש לי כלבה וסוס ודגים חח עזרת פעם לחיה במצוקה?כן לגורי חתולים ולחתולי רחוב פעם הרגת חיה לא בכוונה?אמממ חרקים פעם הרגת חיה בכוונה?יתושים חשבת פעם להיות צימחוני?כן היית רוצה להיות איזושהיא חיה?אולי ברדלס חחח לא יודעתל מה... פעם ראיתם משהו במתעלל בחיה ועצרתם אותו?אממלא ראיתי חתמתם/החתמתם נגד ניסווים בבע"ח או משהו שקשור לעזרה לבע"ח?החתמתי נגד ניסווים בבע"ח... =] תהנו =]

עונה

את/ה אוהב חיות? כן!
מה החיה האהובה עלייך? דולפינים.הם מדהימים יש לך חיה בבית? אם כן כמה.. ואיזה-יש לי שני דגים.. עזרת פעם לחיה במצוקה? כן!חתולה קטנטונת..גידלתי אותה פעם הרגת חיה לא בכוונה? אולי נמלה? פעם הרגת חיה בכוונה? האמת שכן..יתוש..=/ חשבת פעם להיות צימחוני? האמת-אני צמחונית כבר הרבה שנים היית רוצה להיות איזושהיא חיה? אם כבר נראה לי שהייתי הולכת על לביאה.לא יודעת..נשמע נחמד.. פעם ראיתם משהו במתעלל בחיה ועצרתם אותו? לא.אף פעם לא ראיתי מישהו שמתעלל בחיה.אם הייתי רואה הוא לא היה חי היום
חתמתם/החתמתם נגד ניסווים בבע"ח או משהו שקשור לעזרה לבע"ח? כן החתמתי.נגד ניסויים בבעלי חיים.זה מזעזע!!

TaZ girl 18

New member
תשובותתתתתתתת../images/Emo20.gif../images/Emo65.gif

את/ה אוהב חיות? מה החיה האהובה עלייך? יש לך חיה בבית? אם כן כמה.. יש לי ארנבון-היצור הכי מושלם בעולם כפרות עליו
ו-2 דגים מתוקים ואיזה עזרת פעם לחיה במצוקה? האם עזרתי לחיות? אממ...אני מאכילה חתולים וכאלה
וברור שאם אני אראה חיה במצוקה אני אעזור לה
פעם הרגת חיה לא בכוונה? לא נראה לי..אולי נמלים
פעם הרגת חיה בכוונה? יתוש
חשבת פעם להיות צימחוני? כל יום מאבק חדש
היית רוצה להיות איזושהיא חיה? לא נראה לי פעם ראיתם משהו במתעלל בחיה ועצרתם אותו? למזלם לא
חתמתם/החתמתם נגד ניסווים בבע"ח או משהו שקשור לעזרה לבע"ח?כן..עצומה בקשר לפילה שרצו להטיס אותה וזה היה הורג אותה
תהנו =]
נהנתי חולה על חיות

sweet shir

New member
עונה..:)

את/ה אוהב חיות? אממ.. לא שונאת. מה החיה האהובה עלייך?גויר חתולים וכלבים..
יש לך חיה בבית? אם כן כמה.. ואיזה? נחשים [כן כן] ואין לי מושג כמה כי הם של אבא שלי..אבל יש יחסית הרבה [+10]
עזרת פעם לחיה במצוקה? אממ.. נראה לי..
פעם הרגת חיה לא בכוונה? כן.. אבל רק נמלים. פעם הרגת חיה בכוונה? ראה תשובה למעלה.. חשבת פעם להיות צימחוני? לא היית רוצה להיות איזושהיא חיה? לא פעם ראיתם משהו במתעלל בחיה ועצרתם אותו? לא, אפעם לא ראיתי כזה דבר..
חתמתם/החתמתם נגד ניסווים בבע"ח או משהו שקשור לעזרה לבע"ח? נופ.. תהנו =]

SapirChuk

New member
עונה ../images/Emo108.gif

מיצי|
מיצי|את/ה אוהב חיות? כן
מיצי|
מיצי|מה החיה האהובה עלייך? כלבים, סוסים, דולפינים.
מיצי|
מיצי|יש לך חיה בבית? אם כן כמה.. ואיזה אין
מיצי|
מיצי|עזרת פעם לחיה במצוקה? לא שנראה לי
מיצי|
מיצי|פעם הרגת חיה לא בכוונה? אולי נמלה או משהו כזה..
מיצי|
מיצי|פעם הרגת חיה בכוונה? כן (ג'וק)
מיצי|
מיצי|חשבת פעם להיות צימחוני? לא... ממש לא!
מיצי|
מיצי|היית רוצה להיות איזושהיא חיה? לא
מיצי|
מיצי|פעם ראיתם משהו במתעלל בחיה ועצרתם אותו? אולי
מיצי|
מיצי|חתמתם/החתמתם נגד ניסווים בבע"ח או משהו שקשור לעזרה לבע"ח? לא שנראה לי
מיצי|
מיצי|תהנו =]
מיצי|
מיצי|
מיצי|
מיצי|
מיצי|
מיצי|הודגש באמצעות מדגישומטיק
מיצי|
מיצי|
מיצי|

../images/Emo97.gif

את/ה אוהב חיות?ככןןן מאודדד מה החיה האהובה עלייך?
יש לך חיה בבית? אם כן כמה.. ואיזה יש לי כלב וציפור (כנר) עזרת פעם לחיה במצוקה?אממ אני מאכילה חתולים רעבים ברחוב שלי פעם הרגת חיה לא בכוונה?נמלה פעם הרגת חיה בכוונה?גוקים..אבל אני לא הרגתי..אבא שלי הרג חשבת פעם להיות צימחוני?אני צמחונית היית רוצה להיות איזושהיא חיה?כן פעם ראיתם משהו במתעלל בחיה ועצרתם אותו?לא חתמתם/החתמתם נגד ניסווים בבע"ח או משהו שקשור לעזרה לבע"ח?כן..כמה פעמים תהנו =]

1 ת ו מ ר 1

New member
../images/Emo26.gif

אתה אוהב חיות
לא כל כך
מה החיה האהובה עלייך
צפרדע
יש לך חיה בבית
לא
עזרת פעם לחיה במצוקה
לא
פעם הרגת חיה לא בכוונה
לא
פעם הרגת חיה בכוונה
כן
חשבת פעם להיות צימחוני
לא
היית רוצה להיות איזושהי חיה
לא
פעם ראיתם משהו מתעלל בחיה ועצרתם אותו
כן
חתמתם/החתמתם נגד ניסווים בבע"ח או משהו שקשור לעזרה לבע"ח
לא

קרני44

New member
../images/Emo109.gif

את/ה אוהב חיות? אפשר לומר שכן
מה החיה האהובה עלייך? כלביםם
יש לך חיה בבית? אם כן כמה.. ואיזה? כלבה מהממת - ראסטי
עזרת פעם לחיה במצוקה? לא..
פעם הרגת חיה לא בכוונה? נמלה..
פעם הרגת חיה בכוונה? חס וחלילהה
חשבת פעם להיות צימחוני? כן.. אבל ירדתי מזה
היית רוצה להיות איזושהיא חיה? לא.. טוב לי כמוש אני
פעם ראיתם משהו במתעלל בחיה ועצרתם אותו? לא ראיתי...
חתמתם/החתמתם נגד ניסווים בבע"ח או משהו שקשור לעזרה לבע"ח? לא. אבל הייתי חותמת אם היו מציעים לי..

galit2510

New member
עונה

את/ה אוהב חיות?כה מה החיה האהובה עלייך?פינגווין יש לך חיה בבית? אם כן כמה.. כלבה ותוכי עזרת פעם לחיה במצוקה?לא זוכרת פעם הרגת חיה לא בכוונה?נמלים נחשב? פעם הרגת חיה בכוונה?ג'וקק חשבת פעם להיות צימחוני?כה היית רוצה להיות איזושהיא חיה? כה אולי גירפה או פיל פעם ראיתם משהו במתעלל בחיה ועצרתם אותו?לא חתמתם/החתמתם נגד ניסווים בבע"ח או משהו שקשור לעזרה לבע"ח?כה תהנו =]

../images/Emo107.gif

את/ה אוהב חיות? כן
מה החיה האהובה עלייך? כלב
יש לך חיה בבית? אם כן כמה.. ואיזה לא
עזרת פעם לחיה במצוקה? כן, לכלב שהיה פצוע
פעם הרגת חיה לא בכוונה? נמלה...?
פעם הרגת חיה בכוונה? כן, ג'וקים.
חשבת פעם להיות צימחוני? לא
היית רוצה להיות איזושהיא חיה? כלב
פעם ראיתם משהו במתעלל בחיה ועצרתם אותו? לא
חתמתם/החתמתם נגד ניסווים בבע"ח או משהו שקשור לעזרה לבע"ח? לא...

../images/Emo107.gif טעות קטנה:

את/ה אוהב חיות? כן מה החיה האהובה עלייך? כלב יש לך חיה בבית? אם כן כמה.. ואיזה לא עזרת פעם לחיה במצוקה? כן, לכלב שהיה פצוע פעם הרגת חיה לא בכוונה? נמלה...? פעם הרגת חיה בכוונה? כן, ג'וקים. חשבת פעם להיות צימחוני? לא היית רוצה להיות איזושהיא חיה? כלב פעם ראיתם משהו במתעלל בחיה ועצרתם אותו? לא חתמתם/החתמתם נגד ניסווים בבע"ח או משהו שקשור לעזרה לבע"ח? לא...

My self and i

New member
../images/Emo107.gif ../images/Emo135.gif

את/ה אוהב חיות? הווו מאוד
מה החיה האהובה עלייך? כלבים יש לך חיה בבית? אם כן כמה.. ואיזה? אין לי עזרת פעם לחיה במצוקה? הו כה, אני וחברות שלי ראינו כלב בוכה ופצוע
והתקשרנו לוטרינר
פעם הרגת חיה לא בכוונה? כן, מלא. נמלים..ג'וקים,וכל מה שזוחל לי בין הרגליים. פעם הרגת חיה בכוונה? יאפ, יתושים וג'וקים חשבת פעם להיות צימחוני? לא היית רוצה להיות איזושהיא חיה? לא פעם ראיתם משהו במתעלל בחיה ועצרתם אותו? לא ראיתי חתמתם/החתמתם נגד ניסווים בבע"ח או משהו שקשור לעזרה לבע"ח? אני חושבת שכן

No NiCk15

New member
../images/Emo80.gifעונה../images/Emo9.gif

את/ה אוהב חיות?כן מה החיה האהובה עלייך?כלב,חתול,אוגר,שפן,דולפין יש לך חיה בבית? אם כן כמה.. ואיזה?לא=[ עזרת פעם לחיה במצוקה?כן
פעם הרגת חיה לא בכוונה?כן(חרקים רק
) פעם הרגת חיה בכוונה?כנ"ל חשבת פעם להיות צימחוני?כן,אבל בסוף ירדתי מהרעיון היית רוצה להיות איזושהיא חיה?לא פעם ראיתם משהו במתעלל בחיה ועצרתם אותו?כן חתמתם/החתמתם נגד ניסווים בבע"ח או משהו שקשור לעזרה לבע"ח?כן

D o o S h a

New member
עונהה

את/ה אוהב חיות? מאוד מה החיה האהובה עלייך? חתולליםם! יש לך חיה בבית? היה לי חתול עזרת פעם לחיה במצוקה? לא נראלי שראיתי אחת כזאת.. פעם הרגת חיה לא בכוונה? בטוח.. נמלים וכאלה פעם הרגת חיה בכוונה? כן. שלשום הרגתי יתוש! חשבת פעם להיות צימחוני? לאאא! היית רוצה להיות איזושהיא חיה? לא פעם ראיתם משהו במתעלל בחיה ועצרתם אותו? כן חתמתם/החתמתם נגד ניסווים בבע"ח או משהו שקשור לעזרה לבע"ח? לא נראלי תהנו =]

Rot3m

New member
../images/Emo9.gif

את/ה אוהב חיות?כן. מה החיה האהובה עלייך?ארנבים. יש לך חיה בבית? אם כן כמה.. ואיזה כן, ארנבת. עזרת פעם לחיה במצוקה?כן. פעם הרגת חיה לא בכוונה?לא. פעם הרגת חיה בכוונה?לא. חשבת פעם להיות צימחוני?לא. היית רוצה להיות איזושהיא חיה?לא. פעם ראיתם משהו במתעלל בחיה ועצרתם אותו? חתמתם/החתמתם נגד ניסווים בבע"ח או משהו שקשור לעזרה לבע"ח?לא נראה לי.

למעלה