שאלון יום פעילות!

שאלון יום פעילות!

שאלון יום פעילות שם: שכבה: סניף: תפקיד: מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? איך עבר יום הפעילות? באיזה שעה הגעת לסניף? באיזה שעה עזבת את הסניף? כמה חניכים היו היום בסניף? אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף): כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: אייקון שמתאר את יום הפעילות: הבוגר של יום הפעילות: המדריך של יום הפעילות: מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו] התחלתם הרשמה למירוץ חניכים? כמה נרשמו? יוצאים למרוץ חניכים? ולבוגרים? <<מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך? כמה חניכים הגיעו? כמה נרשמו לסניף? איזו פעולה העברתם? מה היה בפעולה? איך היא עברה? היה משו מיוחד בפעולה? צרפו את הפעולה אם היא במחשב. איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר? הבאתם מושמוש? במידה וכן- צרפו תמונה: נהנתם בפעולה? והחניכים? תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): משהו להוסיף:

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifשבת שלום:)

שם:רביד שכבה:שבעיות סניף:גדרה תפקיד:מדריכה מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)?שישי איך עבר יום הפעילות?נחמד באיזה שעה הגעת לסניף?2 וחצי באיזה שעה עזבת את הסניף?5 וחצי כמה חניכים היו היום בסניף?המון, לא ספרתי אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף):לא זכור לי משהו ספציפי:) כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10:8 אייקון שמתאר את יום הפעילות:
הבוגר של יום הפעילות:רון, כי יש לו יומולדת
המדריך של יום הפעילות:נגיד שכולם
מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו]לא התחלתם הרשמה למירוץ חניכים? כמה נרשמו?שבוע הבא יוצאים למרוץ חניכים?בטח ולבוגרים?90% שכן [מרוץ בוגרים ראשוןXD] <<מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך?ח' כמה חניכים הגיעו?34 כמה נרשמו לסניף?לא יודעת מספר מדוייק.. יותר מ20:) איזו פעולה העברתם?סמלי התנועה מה היה בפעולה?מי רוצה להיות מליונר בנושא עניבה, הדבר החם הבא שהיה אחד המצחיקים, ג'יפה, וטורניר פירות איך היא עברה?היה שקט והכל.. אבל רק שני המשחקים הראשונים עברו=\ היה משו מיוחד בפעולה?מדי שוטר וחולצת בצפר:) צרפו את הפעולה אם היא במחשב. איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר?חשיפת "חבוב":) הבאתם מושמוש?לא במידה וכן- צרפו תמונה: נהנתם בפעולה?כן.. עד כמה שאפשר כשחולים והחניכים?אני חושבת שכן:) תמונה מיום הפעילות (במידה ויש):אין, יש סרטון של הישיבה אבלXD משהו להוסיף: אומייגאדדד!! מחר גדנ"ע
הודגש באמצעות מדגישומטיק

ואתם מסיימים ממש מוקדם יום פעילות!=O

אנחנו בדרך כלל ב7 וחצי..או 8 לפעמים..ומתחילים ב3(פעולות ב3 וחצי-מסדר-פעולות ב5 ורבע)

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifהישיבה הייתה ממש לא חופרת

אז סיימנו דיי מהר, בד"כ גמאנחנו ב7 ככה:) מה גם שאני הלכתי דיי מוקדם אני וחושבת.. בגלל שאני חולה

תרגישי טוב ממש!!!

כבר קצת באיחור- אבל מקווה שנהנת בגנד"ע.. לא הייתי אבל הבנתי שזה כיף ממש. איפה הסרטון של הישיבה?
יאא תוסיפי את הפעולה. יש לכם אחלה פעולות!

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifוואווו גדנ"עעע!!

במילה אחת- חוויה! באמת שאי אפשר לפרס ולספר מה הולך שם כי אלו חמישה ימים עמוסים ומטורפים... וכן, לא כל בתי הספר הולכים לגדנ"ע, וחבל שאתם לא הייתם..זה פספוס ממש הסרטון של הישיבה [וגם תמונות מהגדנ"ע וסרטונים משם] בפייסבוק:) בזמנך החופשי
אצרף את הפעולה בהזדמנות:)

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifאת מתכוונת לגדנ"ע ערבית?

כי זה ממש לא אותו דבר

yaelula94

New member
גם אני=]

שם: יעל שכבה: שישיות(כמו כל פעם כתבתי חמישיות ומחקתי...) סניף: נילי תפקיד: מדריכה ורכזת סדנאות מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? רביעי איך עבר יום הפעילות? נחמד באיזה שעה הגעת לסניף? ארבע נראה לי באיזה שעה עזבת את הסניף? שמונה וחצי ככה כמה חניכים היו היום בסניף? 8.. חלש ממש אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף): פירקו את התורן כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: 7 אייקון שמתאר את יום הפעילות:
הבוגר של יום הפעילות: הדס, ללא כל ספק. המדריך של יום הפעילות: הרי מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו] לא התחלתם הרשמה למירוץ חניכים? כמה נרשו?לא בדיוק... יוצאים למרוץ חניכים?כן
ולבוגרים? כלכךךךך! <<מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך? ז' כמה חניכים הגיעו?6 כמה נרשמו לסניף? --- איזו פעולה העברתם? אממ.. לא יודעת איך להגדיר את זה ממש מה היה בפעולה? בעיקר משחק כדורסל איך היא עברה? סבבה לגמרי היה משו מיוחד בפעולה? עזרתי לחניכות לארגן את היומולדת למחנכת שלהן צרפו את הפעולה אם היא במחשב. איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר? את כולה, כמו תמיד הבאתם מושמוש?לא במידה וכן- צרפו תמונה: נהנתם בפעולה? בוודאי והחניכים?אני מקווה תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): אין לי. משהו להוסיף: שיהיה שבוע טוב :)

מה החניכות עשו למחנכת ליום הולדת?

איזה מתוקות. אני מקווה שהמחנכת תעזור להן לארגן את היום הולדת שלך,הא?

אחרי הרבה זמן

שאלון יום פעילות שם:דן שכבה:שמיניסט סניף:ראשון לציון מערב תפקיד:טכני וסדנאות(O.ס) מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)?שישי איך עבר יום הפעילות? בסדר. לא מלהיב. יומ"פ רגיל. באיזה שעה הגעת לסניף?3 ועשרה באיזה שעה עזבת את הסניף? 7 וחצי-7:45 (או אולי כמה דקות יותר מאוחר) כמה חניכים היו היום בסניף? לא יודע אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף): לילך, שירלי ורועי באו לבקר, קובי העביר ישיבה וספדי נפל מהאופניים בלי שאף אחד הפיל אותו. כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: 7 אייקון שמתאר את יום הפעילות:
הבוגר של יום הפעילות: לא ראיתי את ההתנהלות הכללית בסניף. ממה שכן ראיתי - קובי ונוי על ארגון טקס פתיחת השנה המחודשת/פתיחת הסניף החדש. המדריך של יום הפעילות: לא יודע. מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו] לא התחלתם הרשמה למירוץ חניכים? כמה נרשמו?לא שידוע לי יוצאים למרוץ חניכים?כן ולבוגרים?כן תמונה מיום הפעילות (במידה ויש):יש סרטון אצל דניאל. משהו להוסיף:א. נועה צריכה להתחיל לענות. ב. נועה צריכה להתנזר מהפלאפון שלה. ג. צריך לעשות משהו עם הסניף כדי שתהיה לו זכות מלאה לצאת למרוץ. ד. סעיף ג' איננו בגדר המלצה בלבד.

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifכמה שאלות:)

למה אין לכם זכות מלאה לצאת למרוץ?
ומתי אתם סופסוף פותחים שנה בסניף החדש?:)

תשובות

ברוב הפעמים יש לנו מעט מאוד חניכים שמספרם הוא מתחת למספר המינימלי שהציבה התנועה עבורנו. שיתקנו אותי אם אני טועה. ואז מתחילים לדבר עם התנועה שיתנו עוד זמן ומשכנעים אותם להוציא אותנו למרות שאין מספיק חניכים. ולשאלה השנייה- קודם נקבל אישורים למבנה (ע"פ דברי עוז, האחראי על הסניף או משהו כזה.., אפשר לקבל את האישורים תוך כמה ימים או כמה שבועות... )

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifיאללה לגייס

ותעדכנו מתי אתם מקבליםפ את המבנה:)

זה לא רף של התנועה..

זה יותר תלוי במאמץ שלנו לגיוסים... אני מאמינה שאם באמת יראו מאמץ ייתנו לנו לצאת, אבל כל עוד נתחיל עכשיו ולא ברגע האחרון. מצב כמו של טיול סוכות- לא מקובל. ^^ נועה תענה ממש בקרוב על השאלון.

גם היה מאמץ לקראת מחנה הקיץ

ואת יודעת עם כמה חניכים ועם שיכנועים יצאנו. אפשר להתאמץ מלא אבל כשהתנועה רואה שלא מביאים חניכים זה לא משתלם לה וזה אולי מתישהוא יתבטא באי יציאה לטיול. לא צריך להגיע למצב הזה. לא להגיד שהתאמצנו ושנצא בגלל זה. צריך להראות שגם יש לנו מספיק חניכים שיוצאים.

עונה בקצרה...

היה יום פעילות חביב ביותר.. בלי מור
, שהייתה בטיול הכנה למירוץ. נהנתי 10! תמיד 10. מכבי 10.
חחח.. כולם עברו פעולה בנושא 'לא לאלימות'... מירוץ חניכים- ברור שיוצאת!!! בוגרים מקווה ממש. עוד לא סגורה על זה.
מרוץ ראשון שאולי אני לא אצא.

למעלה