שאלון חופר! (אזהרה- למשועממים בלבד)

שאלון חופר! (אזהרה- למשועממים בלבד)

לא לענות תשובות של "כן" ו"לא" כי אנה תיתן לכם מכות
תעשו את זה מעניין
(השאלון כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשלושת המילים) תהנו
שם מלא: תאריך לידה: מיקום: מזל: מידת נעליים: גובה: מוצא: חיות מחמד: אחים: צבע שיער: צבעת פעם את השיער? איזה צבע? כיתה: תחביבים: ריח אהוב: איזה שפות אתה מדבר? אוהב ספורט? איפה נולדת? אתה בן אדם של לילה או של יום? רגיש לדיגדוגים? מאמין באלוהים? יש לך כינויים נוספים באינטרנט? מה הם? ש לך גשר? יש לך משקפיים\עדשות מגע? מה תרצה להיות כשתהיה גדול? מה הדבר הכי מביך שקרה לך? איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? מה הדבר הכי חשוב לך? יש חבר\חברה ? ממה אתה הכי פוחד? אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? על מה אתה חושב בדרך כלל לפני שאתה הולך לישון: למה אתה הכי מתנגד? אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? ~דברים אהובים~ המקום האהוב לחופשה: טעם גלידה אהוב: פרי אהוב: ממתק: שיעור: חג: היום הכי אהוב בשבוע: צבע: מגזין: שם לבת: שם לבן: קבוצת ספורט אהובה: חודש אהוב: ספורטאי אהוב: ספורטאית אהובה: שחקנית אהובה: שחקן אהוב: תוכנית אהובה בטלוויזיה: אתר אהוב: חיה אהובה: בדיחה: מילה/משפט שאתה אומר הרבה: מילה אהובה: תחנת רדיו: חדר בבית: ההופעה הכי טובה שראית: דיסק אהוב: נשיא: סלט: בשר: תוספת לפיצה: ארץ: עיר: אגם: ים: מקום אהוב: רעש: טעם: רגש: מספר: ספר: דגנים: ~דברים שנואים~ מורה: שעור: יום בשבוע: חג: עונה: חודש: ספורט: קבוצת ספורט: סרט: שחקנית: שחקן: תוכנית: אתר: אוכל: שתיה: להקה: זמר: זמרת : חיה: סלט: ארץ: עיר: מקום להיות בו: ריח: רעש: רגש: אות: תאריך: ~ב24 שעות האחרונות... ~ היתה לך שיחה רצינית: חיבקת מישהו? רבת עם חבר? בכית? צחקת? גרמת למישהו לצחוק? קנית משהו? הסתפרת? הרגשת טיפש? דיברת עם מישהו שאתה אוהב? התגעגעת למישהו? ~האם אי פעם... ~ השתמשת בסמים? אכלת קופסא שלמה של אוריאו? נזרקת על ידי מישהו? משהו בגד בך? נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? היית מאוהב? ראית את הבית הלבן? ראית את מגדל אייפל? עישנת? שתית אלכוהול? עישנת מריחואנה? שיחקת מונופול? ראית טיטאניק? נישקת מישהו? התנשקת צרפתית? שכבת עם מישהו/י ? ניסית דיאטה? ביקרת בארץ אחרת? צבעת בספר צביעה? עשית אמבטית קצף? טסת? שטת? נסעת ברכבת? היתה לך תאונת דרכים? רכבת על פיל? הכנת אתר אינטרנט? שיחקת בברביות? נשארת ער כל הלילה? דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות יותר נקי? שברת עצם? דיברת בשיעור? פחדת מהחושך? היית בבית חולים (לא לביקור)? עשו לך תפרים? זרקת מישהו והתחרטת על זה? יצאת עם יותר מבנאדם אחד באותו זמן? שיקרת? נעצרת על ידי המשטרה? נרדמת בשיעור? השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? פגשת סלבריטי? עברת על החוק?? אהבת מישהו כל כך שזה גרם לך לבכות? שנאת את עצמך? נשבר לך הלב? שברת למישהו את הלב? רצית להרוג מישהו? נפלת מכיסא? נתת למישהו לאפ דאנס? הלכת מכות? מסר לאומה? היד שלך כואבת?

ובגלל שאנה נחמדה...

מי שרוצה יכול לענות על השאלון מהקובץ הזה ולשלוח שהשאלות מודגשות.

OMFG../images/Emo141.gif

שם מלא: ליאת ויס תאריך לידה: 31.7.90 מיקום: משמאל לשולחן ומעל כיסא מזל: אריה מידת נעליים: 38-39 גובה: 160-162 ס"מ אין לי באמת מושג כמה מוצא: חצי טורקיה, חצי אשכנזיה פולניה חיות מחמד: כלבה+ אח קטן.. ורצון עז לקנות איגואנה.. מי רוצה לתרום לי כסף
אחים: 1... צבע שיער: חום עם שאריות מהרבה צבעים צבעת פעם את השיער? >< אממ כן איזה צבע? אדום, אדום, ברונזה, ו-וואנבי ג'ינג'י כיתה: י' תחביבים: קונג פו, חירור עצמי, חירור בובות, בעלי חיים, ציור, לבלות עם חברים.. וקליעה ריח אהוב: של אנשים קרובים איזה שפות אתה מדבר? עברית אנגלית שוטף.. מבינה קצת ספרדית+לדינו אוהב ספורט? תלוי איזה איפה נולדת? ישראל אתה בן אדם של לילה או של יום? לילה רגיש לדיגדוגים? קצת מאמין באלוהים? לא יש לך כינויים נוספים באינטרנט? twiggy במסנג'ר מה הם? ^^ ש לך גשר? לא יש לך משקפיים\עדשות מגע? לא מה תרצה להיות כשתהיה גדול? זונה... לא סתםפ אממ.. ביולוגית מה הדבר הכי מביך שקרה לך? אנחנו לא מדברים על זה יותר... איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? לא יודעת... מה הדבר הכי חשוב לך? חיים יש חבר\חברה ? בכיף!.. לא כרגע ממה אתה הכי פוחד? מוות של קרובים. בייחוד של סבאסבתא והכלבה שלי אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? בתחת.. יחד עם היד השלישית שלי על מה אתה חושב בדרך כלל לפני שאתה הולך לישון: אנשים יפים למה אתה הכי מתנגד? התעללות בבעלי חיים אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? אישתו של ג'וני דפ ~דברים אהובים~ המקום האהוב לחופשה: קיצי וקריר טעם גלידה אהוב: שוקולד עוגיות פרי אהוב: מנגו ממתק: כל דבר עם שוקולד שיעור: ביולוגיה חג: חנוכה היום הכי אהוב בשבוע: שישי או חמישי צבע: צבעוני מגזין: לאישה! לא סתם.... שם לבת: בובע שם לבן: סת' קבוצת ספורט אהובה: >< חודש אהוב: יולי ספורטאי אהוב: וין דיזל נחשב
ספורטאית אהובה:?.. שחקנית אהובה: נממ ניקול קידמן וג'ולי אנדרוז שחקן אהוב: ג'וני דפ (לא בגלל המראה.. הוא פשוט שחקן מעולה), ויגו, והיה עוד מישהו לא זוכרת תוכנית אהובה בטלוויזיה: חברים+תהרוג אותי וזהו אתר אהוב: תפוז חיה אהובה: טיגריס+סוסים+כלב+איגואנה+נחשים+כרישים בדיחה: איש אחד הלך הלך הלך ואח שלו אוהב תותים מילה/משפט שאתה אומר הרבה: זין מילה אהובה: תבורך תחנת רדיו: 91.8 חדר בבית: שלי
או סלון ההופעה הכי טובה שראית: סקורפיונס + אורפנד לנד דיסק אהוב: הרבה נשיא: אישן סלט: של קפה והפוגה בשר: זה (טעים) רצח! תוספת לפיצה: זיתים תירס וכל דבר שלא נשם פעם ארץ: ישראל עיר: הרצליה .. אהה רגע שלי יעני
אגם: החולהXD ים: בטורקיה מקום אהוב: הסנטר... גינות ציבוריות רעש: והרבה טעם: מתוק רגש: שמחה מספר: 8 ספר: המשחק של אנדר דגנים: קאווקר סקוורס ~דברים שנואים~ מורה: ללשון שעור: לשון יום בשבוע: ראשון רביעי חג: עונה: כשחם מידיי.. וכשקר מידיי חודש: >< ספורט: קפיצות למיניהן קבוצת ספורט: סרט: קיצ'ים מטומטמים שחקנית: >< שחקן: טום הנקס תוכנית: הרצועה אתר: תפוז (אלא יחסי אהבה-שנאה) אוכל: סטייק ושאר חלקים של פרה שלא נועדו באמת לאכילה שתיה: קולה להקה: וואנביז בלונדיניות שחשות מעצמן... זמר: יהודה סעדו זמרת : רוני סופרסטאר חיה: ג'וקים:S סלט: צי'קן פילה ארץ: עיר: מקום להיות בו: שנוא
בצפר ריח: של קיא רעש: של המורה ללשון רגש: דיכי ועצבות אות: h תאריך: גךיכףדכד ~ב24 שעות האחרונות... ~ היתה לך שיחה רצינית: כן.. חיבקת מישהו? כן רבת עם חבר? קצת.. אבל עבר בכית? כמעט צחקת? כן גרמת למישהו לצחוק? כן קנית משהו? כן:) הסתפרת? לא הרגשת טיפש? כן דיברת עם מישהו שאתה אוהב? יאפ
התגעגעת למישהו? כן ~האם אי פעם... ~ השתמשת בסמים? לא אכלת קופסא שלמה של אוריאו? כן
7
נזרקת על ידי מישהו? כן משהו בגד בך? לא נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? כן היית מאוהב? כן ראית את הבית הלבן? לא.. אבל בקרוב כן ראית את מגדל אייפל? כן עישנת? כן.. שאכטה... וזהו שתית אלכוהול? כן עישנת מריחואנה? לא שיחקת מונופול? כן ראית טיטאניק? לא נישקת מישהו? כן התנשקת צרפתית? כן שכבת עם מישהו/י ? לא ניסית דיאטה? כן ביקרת בארץ אחרת? כן צבעת בספר צביעה? את השיער או קירות
כן גם וגם... עשית אמבטית קצף? כן טסת? כן שטת? כן נסעת ברכבת? כן היתה לך תאונת דרכים? כמעט רכבת על פיל? לא הכנת אתר אינטרנט? לא שיחקת בברביות? קצת נשארת ער כל הלילה? כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות יותר נקי? תמיד
שברת עצם? סדקתי דיברת בשיעור? כן פחדת מהחושך? כן היית בבית חולים (לא לביקור)? אני מניחה עשו לך תפרים? אולי זרקת מישהו והתחרטת על זה? קצת יצאת עם יותר מבנאדם אחד באותו זמן? היהייהיהי.....:D שיקרת? כן נעצרת על ידי המשטרה? כןXD נרדמת בשיעור? כן השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? יאפ פגשת סלבריטי? יאפ עברת על החוק?? יאפ אהבת מישהו כל כך שזה גרם לך לבכות? כמעט שנאת את עצמך? הרבה פעמים נשבר לך הלב? לא ממש שברת למישהו את הלב? לא שאני זוכרת רצית להרוג מישהו? כן נפלת מכיסא? כן נתת למישהו לאפ דאנס? אנחנו לא מדברים על זה יותר.... הלכת מכות? כן מסר לאומה? happy Devil's Day
(מחר) היד שלך כואבת? לא ממש
תודה אבל על הדאגה

ואוו... רגע../images/Emo141.gif../images/Emo12.gif

אתה אשכרה קראת את כל השאלון שלי
|מזועזע| אנשים לא אמורים לקרוא את הדברים האלה.. בשביל זה יש שירשורי הכרות... זה בשביל לאמלל את החיים הפרטיים של כל אחד מאיתנו ולמנוע מאיתנו לעשות דברים חשובים...

א1ט1

New member
חחח לא,העפתי מבט

ראיתי קונג פו אז שאלתי קונג פו,את כל השאר לא קראתי... את מתאמנת אצל אייל אופיר?

א1ט1

New member
אמממ

לא לא התאמנתי אצלו,אני ירושלמי בכלל. התאמנתי במשהו אחר אבל בגלל פציעה בכתף אני לא יכול להמשיך,בעסה...

א1ט1

New member
מה לעשות...

חוץ מלא להכנס לדכאון מחדש מזה אין מה לעשות...

grapefruit

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo135.gifיש רמות של שיעמום!

לענות על השאלון + לקרוא את השאלונים של כולם זו הרמה הכי קשה. היא מאוד נדירה. והיא קיימת אצלי. קראתי את השאלונים של כולם.

אז עכשיו לא רק שאת שולטת../images/Emo141.gif

את גם יודעת הרבה דברים עלי.. ועל אנשים אחרים... חוץ מאת הדברים שאנחנו כבר לא מדברים עליהם...

אוקי דוקי

שם מלא: אלין כץ. תאריך לידה: 05.02.1991 מיקום: בארשבע מזל: דלי מידת נעליים: 39,40 גובה: 1.70 מוצא: רוסיה חיות מחמד: אין ;[ אחים: אין!! וטוב שכך! צבע שיער: שטני צבעת פעם את השיער? לא! איזה צבע? לא צבעתי!!!!!! כיתה: ט' תחביבים: לנגן,מוזיקה,לישן. ריח אהוב: לורדים,טיפקסים,דלק.. יאמיי.. איזה שפות אתה מדבר? עברית,אנגית,רוסית,5 מילים בערבית, ו 10 בספרדית, אה וגם אני יודעת לספור עד 10 בסינית!. [WTF?! חחח..] אוהב ספורט? לאאאאאאאאא ! איפה נולדת? סוד. אתה בן אדם של לילה או של יום? לילה. רגיש לדיגדוגים? כן חחח מאמין באלוהים? לאדעת האמת..חחח.. יש לך כינויים נוספים באינטרנט? נופ. מה הם? איןןןןןןן! ש לך גשר? לא. יש לך משקפיים\עדשות מגע? לא מה תרצה להיות כשתהיה גדול? גיטריסטית בלהקה:] מה הדבר הכי מביך שקרה לך? עזבו. איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? עזבו גם את זה חח. מה הדבר הכי חשוב לך? משפחה,חברים,מוזזזזזיקה! יש חבר\חברה ? לא. ממה אתה הכי פוחד? מוות. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? חחח.. במצח!לאסתם בגב.. על מה אתה חושב בדרך כלל לפני שאתה הולך לישון: מממ.., מחר בצפר;[ למה אתה הכי מתנגד? גזענות! אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית?..מממ.. לא יודעת?! ~דברים אהובים~ המקום האהוב לחופשה: באר שבע !חחח סתם.. לאדעת! טעם גלידה אהוב: וניל עוגיות! פרי אהוב: שונאת!!!! ממתק: הכול! שיעור: כלום!!!! חג: שונאת חגים! היום הכי אהוב בשבוע: שישי! צבע: שחור,כתום,אדום,וירוק. מגזין: לא קוראת! שם לבת: יובל,הילה,סתיו! שם לבן: יובל,סתיו! קבוצת ספורט אהובה: אמאשלכם! חודש אהוב: פברואר. ספורטאי אהוב: ... ספורטאית אהובה: ... שחקנית אהובה: אין. שחקן אהוב: ג'וני דפ!![שקסע] תוכנית אהובה בטלוויזיה: כלום. אתר אהוב: תפוז?! חיה אהובה: כלב,חתול,ודולפין. בדיחה: מממ.. לא עולה לי כרגע. מילה/משפט שאתה אומר הרבה: פאק,שתקו! מילה אהובה: פאק! תחנת רדיו: לא מאזינה. חדר בבית: החדר שלי! ההופעה הכי טובה שראית: לא הייתי בכזה הרבה, אבל ברוק עצמאות השנה היה מגניב! דיסק אהוב: הדיסק של נירוונה in utero, ו dirt של אליס אין צ'יינס. נשיא: אבאשלי! סלט: לא אוהבת! בשר: לא אוכלת!, חחח סתם.. לאדעת! תוספת לפיצה: זיתים יאמיייי.. ארץ: ארה"ב!!! עיר: נמ..!?! אגם: פאק, זה ממש חופר! ים: הים של אילת! מקום אהוב: בית ספר! חחחחח סתם.. חח שומקום! רעש: גיטרות. טעם: מתוק! רגש: אהבה. מספר: 13 ספר: לא קוראת הרבה. דגנים: כריות!! (L) ~דברים שנואים~ מורה: כולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! שיעור: כלום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יום בשבוע: שישי!! חג: אמרתי כבר שאני לא אוהבת! עונה: חורף רולז. חודש: פברואר..[גם את זה שאלתם אגב.!!] ספורט: *חפירה* קבוצת ספורט: *חפירה* סרט: שישי הפוך! שחקנית: שאלתם!!!! שחקן: אמרתי כבר, אבל נגיד שוב. כי הוא כ"כ שקסי..*ג'וני דפ* תוכנית: גם את זה שאלתם! אתר: תפוז. אוכל: לא אוכלת. סתם. נו לא יודעת! ממתקים! שתיה: מים!!! להקה: נירוונה(L). זמר: קורט קוביין. זמרת : מממ..,נמממ..קורטני?! לאדעת, לא שומעת זמרות חח.. חיה: כלב,חתול,דולפין! סלט: *חפירה* ארץ: *חפירה* עיר: *חפירה* מקום להיות בו: *חפירה* ריח: *חפירה* רעש: *חפירה* רגש: *חפירה* אות: ד'! תאריך: מה תאריך?!אהאה.. 06.06.06 חחחחחח.. ~ב24 שעות האחרונות... ~ היתה לך שיחה רצינית: לא! חיבקת מישהו? כן! רבת עם חבר? לא חבר, אבל רבתי עם זונה!![זכר]. בכית? כן. צחקת? כמובן. גרמת למישהו לצחוק? כן קנית משהו? מסטיקים! חחח הסתפרת? לא. הרגשת טיפש? כן! דיברת עם מישהו שאתה אוהב? כן! התגעגעת למישהו? כן! ~האם אי פעם... ~ השתמשת בסמים? בטח! שלא! אכלת קופסא שלמה של אוריאו? יאפ. נזרקת על ידי מישהו? חחח.. נראלי שכן! משהו בגד בך? לא שידוע לי! נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? כן! היית מאוהב? כן. ראית את הבית הלבן? איזה?! ראית את מגדל אייפל? לא. בתמונות חח.. עישנת? לא! סיגריות זה קקי! אחריי ההרצאה שעשו לי בכיתה ו' אני לא מריחה אפילו תעשן של הסיגריות חחח.. שתית אלכוהול? לא. עישנת מריחואנה? לא. שיחקת מונופול? אז לא! ראית טיטאניק? כמובן!!!! נישקת מישהו? כן. התנשקת צרפתית? לא. שכבת עם מישהו/י ? חחחח בטח !5 !! לא סתם. לא!!! ניסית דיאטה? לא. ביקרת בארץ אחרת? כן. צבעת בספר צביעה? כשהייתי קטנה:] עשית אמבטית קצף? כן. טסת? כן. שטת? כן. נסעת ברכבת? כן!!,חחחחחחחחחחח.. למפגשפורום! בפעם הראשונה חחח:] היתה לך תאונת דרכים? לא. רכבת על פיל? לא. הכנת אתר אינטרנט? כן. שיחקת בברביות? בטח! נשארת ער כל הלילה? כן. דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות יותר נקי? חחח מי לא?! שברת עצם? לא. דיברת בשיעור? חחחח כן. פחדת מהחושך? כן. היית בבית חולים (לא לביקור)? לא. עשו לך תפרים? לא. זרקת מישהו והתחרטת על זה? כן. יצאת עם יותר מבנאדם אחד באותו זמן? לא חח. שיקרת? כן. נעצרת על ידי המשטרה? לא. נרדמת בשיעור? חח כן.בשיעור מדעים!!בכיתה ה' נראה לי. השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? כן. פגשת סלבריטי? כן. עברת על החוק?? כן. אהבת מישהו כל כך שזה גרם לך לבכות? כן ;[ שנאת את עצמך? כן. נשבר לך הלב? כן. שברת למישהו את הלב? לא שידוע לי. רצית להרוג מישהו? כול יום!!!!! נפלת מכיסא? כן. נתת למישהו לאפ דאנס? הא?! הלכת מכות? כן. מסר לאומה? שתקו:] היד שלך כואבת? מממ.. לא.

חחחחחחחחחחח פאק!

פאק!!! לא שמתי לב בדברים שנואים! כתבתי דברים אהובים ;[, מה עובר עליי. אז אל תתייחסו P:

grapefruit

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo135.gifגנן גידל דגן בגן.

ואז הוא מת. חלק א': שם מלא: אנה זין-על-דודתכם. תאריך לידה: 06.06.06. [או לחילופין, 04.07.91] מיקום: ליד החלון. מזל אין. [או לחילופין, סרטן] מידת נעליים: גדולה מידי. גובה: מטר שבעים. אולי כמה ס"מ יותר. אני רוצה להיות נמוכה!
מוצא: חצי אוקראינית, חצי אוקראינית, חצי אוקראינית. כן, כן, אני אוקראינית בכל שלושת חצאי. חיות מחמד: כלבה. אחים: כלבה. לא, סתם, חצי אחות אחת ושני חצאי אחים. כמה חצאים.
צבע שיער: שטני בהיר עם שאריות של כל מיני צבעים, כשהבולטים שבהם הם פסים אדומים. צבעת פעם את השיער? נחשו. [רמזרמז: שאלה קודמת] איזה צבע? לפי הסדר: פסים אדומים, קצוות אדומים, פסים בלונדיניים ואדומים ביחד, משהו חום מוזר ושוב פסים אדומים. כיתה: ט' בהכחשה. תחביבים: אני אדם עצוב חסר תחביבים. [ציור, תופים, בזבוז זמן מול המסנג'ר והפורום] ריח אהוב: דיאורדורנטים של גברים, שוקולד, חגי ישר אחרי מקלחת, חגי בכללי. איזה שפות אתה מדבר? עברית, אנגלית, רוסית. לומדת צרפתית 3 שנים מיותרות ויודעת להגיד 666 בתאילנדית [הו הו הו, למקרה שתהיתם. כן, סנטה הוא השטן]. אוהב ספורט? תלוי איזה. ריקוד, כדורעף ורביצה חסרת תועלת, כן. איפה נולדת? בארץ הקודש. אתה בן אדם של לילה או של יום? ביום, אני בנאדם של יום. בלילה, אני בנאדם של לילה. רגיש לדיגדוגים? יותר מידי. אנשים אוהבים לנצל את זה.*אהםחגיאהם*.
מאמין באלוהים? בהחלט. יש לך כינויים נוספים באינטרנט? אחותך. מה הם? אחותך! יש לך גשר? אכן. יש לך משקפיים\עדשות מגע? אכן. מה תרצה להיות כשתהיה גדול? גדולה. הו, כן. מה הדבר הכי מביך שקרה לך? נולדתי. בהחלט מביך. איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? אין יום אחד מסויים שהיה הכי טוב. יש כל מיני אירועים שבהחלט, בהחלט היו מדהימים. מה הדבר הכי חשוב לך? האנשים שאני אוהבת. יש חבר\חברה ?יש.
ממה אתה הכי פוחד? מוות, חוסר ידיעה. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? אם היו לי עוד זוג עיניים, הראיה שלי הייתה ממש גרועה אם הן לא היו ליד העיניים הקיימות. אם הן היו על הגב למשל, אז הייתי רואה את מה שמאחורי ומה שמלפני בו זמנית, מה שלא יכול לקרות. [סלחו לי, אני מתאמנת בלהיות הגיונית]. על מה אתה חושב בדרך כלל לפני שאתה הולך לישון: "וואו, אני כל כך עייפה! אני חושבת שאני אלך לישון..." למה אתה הכי מתנגד? לפגיעה מכוונת בחלש. אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? סימוווווןןןןןןן!!!2
~דברים אהובים~ המקום האהוב לחופשה: מקומות מהנים? טעם גלידה אהוב: וניל-צ'יפ, וניל עוגיות ושמנת. פרי אהוב: תפוח, תפוז, אבטיח, ענבים, דובדבנים, תותים וכאלה. ממתק: טוויקס, טומבלרון וביצת הפתעה.
שיעור: אמנות ביאס"א.
רק צריך לחכות לשנה הבאה וזהו. חג: חג החופש הגדול. היום הכי אהוב בשבוע: אין לי מושג. צבע: כל צבע שהוא לא חום של זקנים. מגזין: אין. שם לבת: יולי ואלכס. שם לבן: אין לי מושג. קבוצת ספורט אהובה: איכס, ספורט. איכס. חודש אהוב: המממ, אין לי מושג?
ספורטאי אהוב: איכס, ספורט. איכס. ספורטאית אהובה: שאענה על זה שוב? איכס, ספורט. איכס. שחקנית אהובה: הממ, הממ, לאדעת. שחקן אהוב: ג'וני דפ בעיקר. תוכנית אהובה בטלוויזיה: פאמילי גאי! אתר אהוב: תפוז פורומים, ישרא-בלוג. חיה אהובה: אחותי. בדיחה: תות אחד הולך ברחוב. בא אליו מישהו ושואל "סליחה ילד, מה השעה?" אז התות עונה "אני לא ילד, אני תות!". תקראו את זה ב2 בלילה, אחרי וודקה, בקול של תות ממוצע. תאמינו לי שתקרעו מצחוק. מילה/משפט שאתה אומר הרבה: אמאש'ך, זונה, אמאש'ך זונה, זין, תכלס, כוסית. מילה אהובה: אוי, היה משהו, אבל שכחתי. תחנת רדיו: אין. חדר בבית: החדר שלי, דהה. ההופעה הכי טובה שראית: אפיקההההההההה!!!1111
זה היה הכי מעולה בעולם! דיסק אהוב: רק אחד?
נשיא: כל נשיא שהוא כוסון. בקיצור – אף אחד. סלט: סלט ירקות שאני מכינה, שאמא שלי מכינה ושאמא של אחת החברות שלי מכינה. בשר: עוף? תוספת לפיצה: זיתים. ירוקים. ולא מעובש, כן? ארץ: ישראל. עיר: ירושלים, ת"א. אגם: איזה אחד באמריקה. ים: כל ים הוא בסדר גמור מבחינתי. חוץ מאיזה חוץ אחד מסריח באשקלון. מקום אהוב: ים, כל מקום שחגי בו. [תקראו לי קטשית, אבל זה נכון.] רעש: מטאל!
טעם: אוכל טעים.
רגש: אהבה. מספר: המ, וואו, לפתח חיבה כלפי מספרי זה... מעט... חולני. ספר: סיפורי ערש - פוליטיקלי קורקט מאת ג'יימס פין גארנר. קצר וגאוני. דגנים: כריות!!! כבר יותר מחצי שנה אמא לא קונה אותם.
~דברים שנואים~ מורה: המורה לתנ"ך. הוא אמר לי היום שאין לי חברים. אני יודעת ששנאה זה רגש חזק, אבל זה מתאים לו בול. שעור: אלגברה בגלל שזה שואתי, צרפתית בגלל שזה חרא, תנ"ך בגלל המורה וספורט בגלל שאני פדלאה. יום בשבוע: רביעי!!!@# עמוס מידי. ממש-יותר-מידי עמוס מידי. חג: כל עוד יש בהם חופש, אני לא שונאת חגים. עונה: קיץ. חם מידי. היתרון היחיד הוא שיש חופש. חודש: לא יודעת. ספורט: כדורגל. יאאאאאאק. קבוצת ספורט: כולן! מואהעהאעה! סרט: כל דבר של התאומות אולסון. זוועות עולם ושואות המוניות. שחקנית: התאומות אולסון. שחקן: כל שחקן שמסכים לשחק עם התאומות אולסון. תוכנית: הזאת עם רוני בניקולודיאון. אתר: המ, לאדעת. אוכל: פטריות, קטשופ. יאק. שתיה: סודה. איכאיכאיכ. להקה: להקות צעצוע שכל מה שהן עושות זה להיות מכונת כסף משומנת היטב. זמר: זמרי צעצוע שכל מה שהם עושים זה להיות מכונות כסף משומנת היטב. זמרת: זמרות צעצוע שכל מה שהן עושות זה להיות מכונות כסף משומנת היטב. חיה: חרקים. שונאת כל כך. סלט: סלטי חסה מתובלים מידי. ארץ: איראן? עיר: מעלה אדומים. מקום נוראי, לא ממליצה עליו. מקום להיות בו: מעלה אדומים. מקום נוראי, לא ממליצה עליו. ריח: ריח של זבל. הו, כן. רעש: מזרחית. רגש: שנאה. דה. אות: אני אמורה לפתח שנאה כלפי אותיות? אף פעם לא אמרו לי את זה. טוב, אז אם כך, האות ש' מטרידה למדי. תאריך: 1.9.

למעלה