שאלון הכרות עם אנשים הפורום

®NuLy®

New member
../images/Emo99.gif

גם הבובת שלג

אוקיי משעמם לי אזז...לא שמישו יקרא

בכל מקרה שם: אסיה גיל: 15 וחצי גובה: 165 מידת נעליים:40-41 מאיפה אתה בארץ?! כפר קמא וולאק פירסינג: באוזניים רגיל אני רוצה לעשות עוד קעקועים: איםן ולא יהיה לעולם תאריך לידה: 14-12-89 מזל: קשת למרות שזה בולשיט עדה: צ'רקסית אחים/אחיות: אח 1 ו2 אחיות תכונה טובה: אין תכונה לא טובה: הרבה צבע עיניים: חום מסנג'ר: [email protected] תמונה שלך: תמונה חדשהההההההה להקה אהובה: בחתימה ויש עוד שיר אהוב של לינקין: דונט סטאיי שיר אהוב לא של לינקין: הרבההה יש חבר\ה? לא

Beautiful Scar

New member
אני../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

שם: בתאל גיל:13 ו..36 יום
[נראה לי
] גובה: 1.66 וחצי
מידת נעליים: האמ 40
או 41 לאדעת 0.000 מאיפה אתה בארץ?! עפולה!? פירסינג: נזם והליקס
קעקועים: אין
תאריך לידה: 6.9.92 ^_________^ מאגניב!!
מזל: בתולה עדה: עירקית מרוקאית ורומניה
אחים/אחיות: אחת.. גדולה ממני פאקצה ^__________^ תכונה טובה: זה קשה אני צריכה שמישו אחר יגיד לי
תכונה לא טובה: שאני עושה מה שבראש שלי שרע לי
צבע עיניים: חום ככה עם פסים דבש
ככה זה אצלי אצלם אחכ מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: 338485160 תמונה שלך: <בצד> האמ אין לי עדיין אצלם :] להקה אהובה: לינקין? ממ יש המון ממש המון שיר אהוב של לינקין: אוי ממש קשה! שיר אהוב לא של לינקין: korn- thoughtless deftones- 7 words ו.. back to school אני אוהבת מטאל.
יש חבר\ה? האמממממ לא אנחנו נרפדים חמישי שישי והוא בזמן האחרון יותר נפתח אלי ^________^ אחרי שאחד ניסה לסכסך הבנזונה;[ תענו ותהנו
כן כן מה שתגיד^^

giant G

New member
אממממממ אני...

טוב יש לי בעיה עם תפוז הם לא אוהבים אותי יש לי שלוש משתמשים אחד ישן ואחד חדש יותר שפתחתי בגלל שזה לא נכנס לי לשם משתמש הזה גאד זה מעצבן לא משנה טוף נתחיל שם: שי גיל: 16 וחצי גובה: 1.75 מידת נעליים:44-45 מאיפה אתה בארץ?! ג'רוזלם סיטי פירסינג: בקרוב קעקועים: בקרוב תאריך לידה: 5.1.89 מזל: גדי חחחחחחח מצחיק אבל מה שאומרים על גדי זה בדיוק אני XD עדה:גרוזיני ולא מתבייש בזה אחים/אחיות:אין תכונה טובה: שאני משעשע תכונה לא טובה: אדישות צבע עיניים:חום כהה מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו:241496095 עכשיו בתיקון משו עם האנטי ווירוס תמונה שלך: <בצד>לא לצחוק עליי אז מה אם אני מכוער... :X להקה אהובה:HIM שיר אהוב של לינקין:אני מניח שmy december שיר אהוב לא של לינקין:join me יש חבר\ה?לא,אבל אני רוצה אחת יש הצעות XD חחחחחחח סתם סתם

Beautiful Scar

New member
../images/Emo99.gif

ח היה לי חרק קטן על המסך והוא היה בידיוק איפו שהנחיר שלךXD

amy lee 4 life

New member
אתה יודע? זה מוזר!!!

אתה נולדת ב 5.1.89 ואני נולדתי ב 27.12.89 אני בכיתה י' ואתה בי'א ואיך זה שאתה בן 16 וחצי ואני עוד חודשיים 16????? בעיקרון אני יותר גדולה ממך ב8 ימים

Lp Fairy

New member
כי את נולדת לפני ינואר...

זה כמו שאני רק עכשיו יהיה בת 17..וכול החברות שלי כבר 18..אני לעומתך הרווחתי שנה..[=

למעלה