שאלון הכרות עם אנשים הפורום

L P B o Y

New member
יש לנו כל כך הרבה אנשים יפים פה

תעשו לי עיירת פיתוח

L P B o Y

New member
../images/Emo3.gif

מלא פה בכוסיות וכוסונים אני רוצה כבר מפגש XD וכה.. אני ביסקסואל.. חחח איזה כיף לי פה XD

אללה

שם: הדר גיל: 15 גובה: 156 ככה מידת נעליים: 35-36.... יש לי רגל פיצית מאיפה אתה בארץ?! טירת כרמל!! פירסינג: אין קעקועים: אין.... אבל עוד יהיה מוהאהאאהההה תאריך לידה: 22/3/90 מזל: טלה עדה: אוו... חצי עיראקית, רבע תורכיה ורבע הונגרית אחים/אחיות: יש לי! תכונה טובה: אין לי! תכונה לא טובה: יש לי הרבה כאלה! צבע עיניים: חום... מה חשבתם!?! מסנג'ר: אין לי! אייסיקיו: 337877849 תמונה שלך: <בצד> אוייי.... לא רוצה לגרום לאנשים להקיא חוץ מזה אין לי... להקה אהובה: יש הרבה שיר אהוב של לינקין: יש הרבה שיר אהוב לא של לינקין: יש הרבה יש חבר\ה? אין...

noam the ninja

New member
אוקיי

שם: נועם "נובם" שמידט גיל: 15 גובה: 1.48, 1.50 מידת נעליים: קטן מאיפה אתה בארץ?! זכרון יעקוב!! פירסינג: אין קעקועים: אין תאריך לידה: 3.7.1990 מזל: סרטן עדה: פולני טוב אחים/אחיות: אח גדול ממני בשנה תכונה טובה: אני מזיין כמו שאף אחד לא מזיין. סתם בצחוק, אני מצחיק תכונה לא טובה: אני מושלם צבע עיניים: חרא מסנג'ר: אני לא מסנג'ר אף אחד אייסיקיו: איך קראת לי? תמונה שלך: <בצד> להקה אהובה: לינקין פארק ודפטונס שיר אהוב של לינקין: פוינטס אוף את'וריטי שיר אהוב לא של לינקין: יש הרבה יש חבר\ה? לא

למעלה