שאלון הכירות

y a ® d e n a

New member
שאלון הכירות../images/Emo70.gif../images/Emo113.gif../images/Emo187.gif

שם:
בית-חולים שנולדת בו:
הורים:
אחים:
צבע עיניים:
צבע שיער:
סוג שיער(חלק,גלי וכו'..):
גובה:
משקל:
אהבה אחרונה:
חבר\ה?
שחקן מוערץ:
שחקנית מוערצת:
זמר מוערץ:
זמרת מוערצת:
להקה מוערצת:
מאכל אהוב:
חולשה:
תחביבים:
חבר\ה הכי טוב\ה:
חיות מחמד:
בעע שחכתי... מקום מגורים:
ב"ס:
פלאפון:
סגנון לבוש:
ספורט כן\לא:

SofyTofy

New member
../images/Emo45.gif שלי../images/Emo70.gif../images/Emo103.gif

שם: ירדן
תאריך לידה: 15.3.90
בית-חולים שנולדת בו: בית חולים שנקרא קולומביה, במילווקי, וויסקונסין, ארה"ב.
הורים: 2, תודה
(לא חושפת שמות)
אחים: 2
צבע עיניים: חומות
צבע שיער: חום
סוג שיער: מתולתל
גובה: אין לי מושג
משקל: כנ"ל
אהבה אחרונה: היא לא אחרונה
חבר: כרגע לא
שחקן מוערץ: שחקני חברים, ג'ים קארי, אדם סנדלר, אשטון קוצ'ר, בראד פיט
שחקנית מוערצת: שחקניות חברים, בעיקר ג'ניפר אניסטון
זמר מוערץ: קרייג דיוויד
זמרת מוערצת: אין
להקה מוערצת: כל מיני
מאכל אהוב: שוקולד וגלידות
חולשה: גלידת בן & ג'ריס וט-ל-ו-ו-י-ז-י-ה
תחביבים: מחשבים, חברות, חברים, תפוז
אנשים (זה גם נחשב), ובעיקר טלוויזיה
חברה הכי טובה: נעה
חיות מחמד: כלבה מתוקה בשם ברנדי
מקום מגורים: חיפה
בי"ס: חסוי
פלאפון: יש, לא לחשוף כאן מספרים בבקשה
סגנון לבוש: אופנתי
ספורט כן\לא:
לשיעורי ספורט,
לספורט בכללי

ועכשיו אני../images/Emo44.gif

שם: ביקי גיל: 14 עוד חודש תאריך לידה: 12.12.1989 בית-חולים שנולדת בו: אסף הרופא(אם זה משנה
) הורים: 1 אין לי אבא...(נפטר לפני שנולדתי.....) אחים: אין צבע עיניים: ירוקות
צבע שיער: חום-שחור סוג שיער: מתולתל גובה: אין לי שמץ משקל: ואפילו אם ידעתי
אהבה אחרונה:............אין תגובה(חחחחחח.....) חבר: יכול להיות שבדרך
שחקן מוערץ:אשטון קוצ'ר|חתיךךךךךךךך
|
שחקנית מוערצת:אםםםם אולי יעל שרוני
זמר מוערץ: איו לי בדיוק אולי סאבלימינאל זמרת מוערצת:ממש אין לי להקה מוערצת: הדג נחש
מאכל אהוב: בלינצ'ס
חולשה: למעצבנים
תחביבים:לישון
ולחרופ........... חבר\ה הכי טוב\ה: יש לי המון....... בוא נפרט: חן,ליפז,מרין,טלי ו, טלי נ, טופז, אלונה נופר מיכל,מיכל ק, רעות ק, טל ק,ורה ,רונה,בת אל, צליל ושושנה!!!! חיות מחמד: אין לי
מקום מגורים: נתניה ב"ס: סוף העולם ימינה(כך אנחנו קוראים לבצפר שלי) פלאפון:056(כן... בטח) ועכשיו חצי מדינה אומרת
סגנון לבוש: סטיליסטי לא חייב להיות מתוייג
ספורט כן\לא: לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

m G m

New member
יווו נולדנו באותו תאריך לידה../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif

בהפרש של 3 שנים...

*Ginny Weasley*

New member
../images/Emo13.gif אנוכי ../images/Emo142.gif

שם: הילה. גיל: 14 תאריך לידה: 89\3\15 בית-חולים שנולדת בו: ארר, נקסט
הורים: יש? אחים: גמכן יש
אחות בת 26.
צבע עיניים: חום. צבע שיער: שחור סוג שיער(חלק,גלי וכו'..): חלק-גלי גובה: 1.60 בערך. משקל:
אהבה אחרונה: ....
חבר\ה? נופ. שחקן מוערץ: צ'אד מרי
. בנחה רוחאס?
שחקנית מוערצת: ג'וליה רוברטס. זמר מוערץ: דיאגו טורס, ג'סטין לעיתים. זמרת מוערצת: אבריל לאבין. להקה מוערצת: אוונסנ
מאכל אהוב: ג'אנק פוד ושוקולד
חולשה: רגישות יתר. תחביבים: יש בכרטיס אישי. חבר\ה הכי טוב\ה: ... חיות מחמד: אין. בעע שחכתי... מקום מגורים: בת ים. ב"ס: חשמונאים. פלאפון: עילג. סגנון לבוש: לא-מוגדר ספורט כן\לא: לא בביצפר.

SofyTofy

New member
Bולדנו באותו תאריך../images/Emo24.gif../images/Emo103.gif

בדיוק כמו אפרת בוימולד

rinani

New member
התשובות שלי:

שם:רנה
תאריך לידה:29.9
בית-חולים שנולדת בו:הקרייה ברמת גן
הורים:שפרה ונמרוד
אחים:1 רועי
צבע עיניים:ירוק חום
צבע שיער:שחור
סוג שיער(חלק,גלי וכו'..):מתולתל
גובה:1.53(כן אני נמוכה מה לעשות?!
משקל:50
אהבה אחרונה:ילד שקוראים לו שי
חבר\ה?לא
שחקן מוערץ:בן אפלק
שחקנית מוערצת:ג'וליה סטיילס
זמר מוערץ:אביב גפן
זמרת מוערצת:מדונה
להקה מוערצת:ביטלס
מאכל אהוב:ספגטי
חולשה:לעיינים כחולות ולשוקלד
תחביבים:לרקוד לבלות ולדבר בטלפון וכמובן תנועת חטיבת בני המושבים
חבר\ה הכי טוב\ה:גל נעמה ועמית דפי אור ויעלי
חיות מחמד:כלבים זה הדבר ויש לי כלב שקוראים לו ג'ימי
בעע שחכתי... מקום מגורים:מושב בשרון
ב"ס:רופין
פלאפון:זה כבר יותר מידי
סגנון לבוש:מה שיש בארון ספורט כן\לא:כן למה לא

מיטקין

New member
היי אני חדש.. לכן אני אענה...

שם: קוראים לי טים גיל: 16 וחצי תאריך לידה: 16/8 בית-חולים שנולדת בו: מממ לא בארץ.... הורים: מה הכוונה? אחים: 1 גדול ממני בן 22 שנראה שתי טיפות מים כמו איל קיציס צבע עיניים: חום צבע שיער: שטני סוג שיער(חלק,גלי וכו'..): השיער שלי חלק גובה: 1.70 משקל: 51 אהבה אחרונה: ממממ אהבה נכזבת... מממ פרטי מאוד מאוד... חבר\ה? אין שחקן מוערץ: קר סמית שחקנית מוערצת: גווינית פלטרו זמר מוערץ: עברי לידר (אני בפורום שלו) זמרת מוערצת: אמה שפלן/ דנה ברגר להקה מוערצת: מממ כל מה שאני חושב שיפה אני שומע... מאכל אהוב: פיצה חולשה: ממממממ שאלה קשה... תחביבים: מממ יותר מידי אבל הכי חשוב זה שיש לי להקה ואני כותב מוזיקה חבר\ה הכי טוב\ה: חיות מחמד: אין בעע שחכתי... מקום מגורים: נתניה ב"ס: על"ה למדעים הרצליה פלאפון: 058337345 סגנון לבוש: ממממממ כל מה שאני חושב שנראה יפה.. שונא פוקס, אבל רגיל: קסטרו מן, טומי הילפיגר וכו' ספורט כן/לא: כן כן כן.. שחיתי בהפועל עמק חפר

love amor

New member
עונה:../images/Emo113.gif

שם:עדי גיל:17 תאריך לידה:18.3.87 בית-חולים שנולדת בו:הקריה בת"א(הוא כבר לא קיים..
) הורים:שו? אחים:אין לי צבע עיניים:ירוק חום צבע שיער:שחור סוג שיער(חלק,גלי וכו'..):מגעיל,שאני עושה פן אז-חלק חחח גובה:אמממ.. משקל:כנ"ל אהבה אחרונה:חסוי חבר\ה?אין שחקן מוערץ:בראד פיט,יו גרנט שחקנית מוערצת:ג'וליה רוברטס,מישל פייפר..יש הרבה זמר מוערץ:אנריקה אגלסיאס
זמרת מוערצת:נטליה אוריירו להקה מוערצת:אין מאכל אהוב:אורז חולשה:לרקדנים
סתם..
אין לי מושג.. תחביבים:כמו שכולם רשמו נראה לי חבר\ה הכי טוב\ה:זה יעזור שאני יגיד ת'שם? חיות מחמד:אין, הייתי מתה שיהיה לי! בעע שחכתי... מקום מגורים:חולון ב"ס:הכפר הירוק,מישהו מכיר? חחחח פלאפון:עוד משהו? סגנון לבוש:אממ..מה שבא לי ספורט כן\לא:לא

m G m

New member
../images/Emo42.gifחדשה+עונה../images/Emo187.gif../images/Emo183.gif

שם: מיכל
תאריך לידה: 12.12.1986
בית-חולים שנולדת בו: קפלן
הורים: 2 ברוך השם...טפו טפו טפו
אחים: 3
צבע עיניים: ירוק-חום
צבע שיער: שטני
סוג שיער(חלק,גלי וכו'..): חלק/גלי
גובה: 1.69
משקל: אמממ..טוב נו: 56
אהבה אחרונה: אאוץ' אאוץ' אאוץ' נקודה רגישה..
חבר\ה? אאוץ' אאוץ' אאוץ' אאוץ' למה להכאיב
שחקן מוערץ: אמממ..לא יכולה לקרוא לזה "הערצה"..אבל אני ממש אוהבת את יו גרנט
שחקנית מוערצת: כנ"ל וג'וליה רוברטס, סנדרה בולוק...
זמר מוערץ: עברי לידדרררררר
זמרת מוערצת: אמ..לא אחת שעולה לי עכשיו בראש
להקה מוערצת: כנ"ל..
מאכל אהוב: הכלללללל באמת הכל...
חולשה:
"לרקדנים גם אני רוקדת ת'ריקוד שלי....." חחחח
תחביבים: אממממ לא משהו מיוחד או מעניין.
חבר\ה הכי טוב\ה: שני
חיות מחמד: חתול חתיךךךךך איך אני אוהבת אותו
מקום מגורים: נס ציונה
פלאפון: אורנג' בלעעעע שונאת את הפלאפון שלי
סגנון לבוש: כרגע או בכללי
ספורט כן\לא: בעיקרון זה בריא וברור שרצוי אבל יש הבדל בין הרצוי למצוי (המצוי- זיפזופ בשלט
).. אחלה שאלון

I n n u e n d o

New member
../images/Emo47.gifגמני גמני../images/Emo70.gif../images/Emo42.gif

שם:דורין
תאריך לידה:22/10/1986
בית-חולים שנולדת בו:אסף הרופא?
הורים:יש.
אחים:3.
צבע עיניים:ירוק
צבע שיער:חום בהיר
סוג שיער:לני קרביץ קירח לידי.לא סתם,סתם שיער.
אהבה אחרונה:הוא.......*מ*
חבר\ה?
שחקן מוערץ:אלן ריקמן.
שחקנית מוערצת:ג'ניפר אניסטון
זמר מוערץ:סטינג
זמרת מוערצת:דיידו
להקה מוערצת:קווין
מאכל אהוב:קלמנטינה
חולשה:קליפים של קווין.מרגש עד דמעות.
תחביבים:מוזיקה.בעיקר.
חבר\ה הכי טוב\ה:אתי.
חיות מחמד:נמלה
מקום מגורים:מושב גינתון
ב"ס:איינשטיין
פלאפון:
סגנון לבוש:שחור זה טוב לבריאות
ספורט :תלוי במצברוח. מיאו

השאלון שלי ../images/Emo13.gif ../images/Emo187.gif

שם: גיל: 14 תאריך לידה: 12.07.89 בית-חולים שנולדת בו: בי"ח נהריה הורים: ראובן ואלונה. אחים: סיון ואור. צבע עיניים: חום. צבע שיער: חום עם גוונים בלונדינים טבעיים. סוג שיער(חלק,גלי וכו'..): חלק גובה: 1.73 משקל: 49 אהבה אחרונה: שרה. חבר\ה? כן, בערך. שחקן "מוערץ": ג'ים קארי. שחקנית מוערצת: שאנן דוהרטי
זמר מוערץ: מוש בן ארי. זמרת מוערצת: אוי יש הרבה.. נגיד... גלי עטרי רולז. להקה מוערצת: הדורבנים,סקסטה,המכשפות. מאכל אהוב: הכל. חולשה: אוהו הרבה. תחביבים: מחשב, מכושפות, מועצת תלמידים, להקה. חבר\ה הכי טוב\ה: יונתן. חיות מחמד: כלב צ'אק, חתול טומי, דגים דגים. מקום מגורים: נהריה. ב"ס: עמ"ל
פלאפון: אורנג'. סגנון לבוש: ג'ינס וסווטשרט. ספורט כן\לא: לא

אני......:

שם:צליל גיל:12.6 תאריך לידה:31.5.1991 בית-חולים שנולדת בו:בית חולים סורוקה בב"ש הורים:רחל וארז (בני42 וגרושים)ולאבי יש חברה.. אחים:אחות אחת בשם אביטל (כיתה ח')וחצי אח בשם שקד (בן 3 חודשים) צבע עיניים:ירוק חום צבע שיער:חום סוג שיער(חלק,גלי וכו'..):גלי גובה:1.43 וחצי (נמוכהה) משקל:35 אהבה אחרונה:חסוי חבר\ה?אין שחקן מוערץ:ג'וני דפ שחקנית מוערצת:לואיסנה לופילטו זמר מוערץ:מורן גמליאל זמרת מוערצת:שירי מימון להקה מוערצת:חמסה מאכל אהוב:ניוקיס (מאכל ארגנטינאי שסבתא שלי מכינה) חולשה:פחד. תחביבים:לשיר,לרקוד,לראות טלוויזיה,לגלוש באינטרנט וכו.. חבר\ה הכי טוב\ה:אין לי חברה הכי טובה אני לא משווה בין החברות שלי חיות מחמד:2 כלבות מגזע בולדוג אנגלי בעע שחכתי... מקום מגורים: ב"ס:מעלה הבשור - מועצה אזורית אשכול פלאפון:"פלאפון" מהישנים ואני צריכה להחליף.. סגנון לבוש:ג'ינס,חולצות שנופלות בקצה וגם מכנסיים מתרחבות ספורט כן\לא:אני משחקת טניס

הצילצול

New member
אז ככה

שם: ליאת גיל: 21 תאריך לידה: 04/10/82 בית חולים שבו נולדתי: אסף הרופא הורים: יש אחים: שניים צבע עיניים: עיניים חומות צבע שיער: חום (צבוע) סוג שיער: חלק גובה: 1.70 משקל: לא משנה אהבה אחרונה: לפני שנה חבר: אין שחקן מוערץ: ווין דיזל!!!!!!!!!! שחקנית מוערצת: קמרון דיאז!!

הצילצול

New member
סליחה שברחתי לפני שעניתי על הכל ../images/Emo3.gif

זמר מוערץ: קרייג דיויד זמרת מוערצת: כריסטינה אלגילירה להקה מוערצת: היהודים מאכל אהוב: בשר!!!!! חולשה: כאב ראש תחביבים: פוזות עם הרכב חברה הכי טובה: נוגה חיות מחמד: תוכים מקום מגורים: ראשון ביה"ס: אין פלאפון: לא צריך סגנון לבוש: יפה במיוחד ספורט: לא בעצם לפעמים הליכה וכל זה.

free soul

New member
שלי שלי!

שם: נוגה..חחחח גיל:22 תאריך לידה:23.8.81 בית-חולים שנולדת בו:אסף הרופא הורים:חולה עליהפ!!! [יש] אחים:4 יחד איתי צבע עיניים:חום צבע שיער:חום סוג שיער(חלק,גלי וכו'..): מתולתל משוגע!!! גובה:1.65 משקל:55 אהבה אחרונה:שלוש שנים חבר\ה?יש לי שתיים שחקן מוערץ:חולה על הסרט מהיר ועצבני.. ועל השחקנים שם שחקנית מוערצת:אין לי. זמר מוערץ:ג'סטין טימברלייק זמרת מוערצת:ב ר י ט נ י !!!!! להקה מוערצת:בקסטריט..... מאכל אהוב:בורגר קינג חולשה:יש לי הרבה... אני מתעצבנת מהר. תחביבים:[למבוגרים בלבד...חחח] חבר\ה הכי טוב\ה:עוד פעם השאלה הזאת? חיות מחמד:איכס... סתם, הסובארו B4 שלי! בעע שחכתי... מקום מגורים:מערב ראשון ב"ס:טומשין פלאפון:058123456 חחחחחחחחחחחח סגנון לבוש: סקסי בטירוף!! ספורט כן\לא:כל החיים שלי עושה ספורט..............

למעלה