שאלון היכרות

עונה! :)

שם? אינה או ג'ינג'ית זכר/נקבה? נקבה... (ככל הידוע לי
) גיל? 18 מקום מגורים? חור נידח בצפון... כרמיאל. האם אתם לקויי שמיעה? אני לקוית שמיעה. נחשבת חירשת אבל אני מרגישה ככבדת שמיעה. ומדוע? כי אני מדברת, נמצאת בבית ספר רגיל, מתקשרת רק דרך דיבור. שפת סימנים אין לי מושג. שומעת וקוראת שפתים. מתי הפכתם לקויי שמיעה/גילו שאתם כאלה? גילו את הלקות שמיעה בגיל שנה וחצי. לא ידוע ממתי. יתכן מהלידה ויתכן אחרי. יש לכם מכשירים/שתל? היו לי שני מכשירי שמיעה משני האוזנים. הפסקתי להשתמש לפני 4 שנים בערך במכשיר באוזן ימין. ואז איבדתי את השמיעה לחלוטין באוזן ימין ואז עשו לי שתל לפני חצי שנה. ואיך הגעתם לפורום? משתתפת בקומונה "שקט" (לא כל כך הרבה אבל קוראת שם בעיקר) ושם קראתי שהמנהלת פתחה פורום:)

אמיר335

New member
יוו רק עכשיו שמתי לב לגילאים../images/Emo13.gif

בלי לפגוע באף אחד אני מרגיש די קשיש
לא תיארתי לעצמי שהיום הזה יגיע. ואל תדאגו גם יומכם יגיע
האם יש פורום לק"שים לחברה בגילי?

צלף

New member
הי אולי הקומנה שלי אולי תעזור לך../images/Emo13.gif

קישור לקומנה צריכה להופיע בחתימה שלי. חושבני שאני עוד יותר קשיש ממך
בעצם אני לא יודע אם צריך פורום נפרד ללקויי שמיעה (קרי וכתיב: חרשים וכבדי שמיעה) לפי גילאים, בינתיים אני זורם עם הזרם ומחכה לראות לאן כיוונו...

אמיר335

New member
אני דווקא כן חושב שצריך חלוקה לגילא

שוב מבלי לזלזל באף אחד לכל תקופת גיל יש את הצרות שלה. ולגבי הקומונה שלך היא נראית יותר אינפורמטיבית בניגוד לקומונה מס 12772 או בניגוד לפורום הזה

צלף

New member
בשביל פורום/קומנה נפרדת למבוגרים

לקויי שמיעה צריך שיהיו מספר כותבים שמעונינים בו. השאלה אם חוץ ממך יש כותבים שמעונינים בכך - ואם יש מספר משמעותי אפשר להמשיך הלאה אני אישית יכול לשנות את הגדרת הקומנה למשהו כמו - חרשים וכבדי שמיעה 30+ - נראה לי שאלו שכתבו בקומנה שלי היו בעיקר בגילאים הללו, אבל שמתי לב שבדרך כלל אחרי גיל 25 או 30 יותר מתענינים בדברים אינפורמטיבים ופחות על נושאים חברתיים. אולי אחרי גיל זה או שכל אחד מוצא לו את החברה (השומעת ?) שלו , או שכל אחד עסוק במשפחה/קריירה מיקצועית/גידול ילדים, ופחות מעניין אותו הקשרים החברתיים באינטרנט.

זה מה שאמרתי ../images/Emo13.gif

כדי להכניס קישור לתוכן של הודעה - יש כפתור למטה שאם לוחצים עליו הוא מוסיף את התוכן "|_הלינק_|" (בלי הסימנים '_' - שמתי אותם שם כי לא רציתי שהתוכנה תחשוב שזה לינק), ובסוף הלינק יש "|_סלינק_|" (כנ"ל בלי הסימנים '_'). בעריכת חתימה - אין לחצנים בשביל לינק, אז צריך לעשות את זה ידנית. כותבים "|_הלינק_|" (בלי ה'_') לפני הקישור, ו "|_סלינק_|" בסוף הקישור. מקווה שהבנת אותי. אם לא - תפנה אלי במסר אישי.

המרחפת

New member
יש את הפורום בפורטל וואלה

ששם ממוצע הגילאים מעט יותר גבוה. כרגע ממוצע הגילאים כאן נמוך כי בסיסו של הפורום בקומונה שגלשו בה בעיקר צעירים, אך כפי שאמר צלף, הפורום עוד לא תפס את הכיוון שלו.

black_magic

New member
שלום ילדים

שם- שלי זכר נקבה- גם וגם מקום מגורים- חיפה סיטי האם אתם לקוי שמיעה- כאילו דה מה אני רושמת פה? אם כן, כבדי שמיעה או חירשים- חרשת גאה איך אתם מתקשרים- שפת סימנים, קריאת שפתיים, שמיעה..- הכל, והכל בזכות שפת סימנים (זה היה מיועד לההוא שחשב ששפת סימנים מפגרת) מתי הפכת ללקוי שמיעה/גילו שאתם כאלה- דלת קרום המח בגיל 7 חוד' יש לכם מכשירים/שתל- שתל איך הגעתם לפורום- הנני כותבת וותיקה בקומונת שקט האהובה..ז"ל...

idogilad

New member
מספר תור שלי הגיע אז הנה...

שם? > עידו גלעד (תבחרו אחד) זכר/נקבה (יש אפשרויות נוספות, אבל נשאיר לפורומים המתאימים...)? > זכר גיל? לפי ת.ז. שלי 30.7 מקום מגורים? פעם בעיר הפועלים ופעם בעיר ללא הפסקה האם אתם לקויי שמיעה? - צעקת משהו ? אם כן, כבדי שמיעה או חירשים? חירש עם מדופלם איך אתם מתקשרים - שפת סימנים, קריאת שפתיים, שמיעה,...? שפת האם (שפת סימנים למי שלא יודע) מתי הפכתם לקויי שמיעה/גילו שאתם כאלה? מגיל 0.0 יש לכם מכשירים/שתל? אם כן, כמה? אוויר צח נכנס לשבלולים אוזן ללא הפרעות ואיך הגעתם לפורום? אין לי מושג, לא זוכר

שלום ../images/Emo13.gif

שם? הדס זכר/נקבה? נקבה גיל? 18 מקום מגורים? במרכז האם אתם לקויי שמיעה? אכן
אם כן, כבדי שמיעה או חירשים? כבדת שמיעה איך אתם מתקשרים - שפת סימנים, קריאת שפתיים, שמיעה,? אני שומעת עם מכשירי שמיעה, נעזרת כמובן בקריאת שפתיים.. אבלל הייתי רוצה ללמוד שפת סימנים. סתם ככה בשביל הכיף.. מתי הפכתם לקויי שמיעה/גילו שאתם כאלה? נולדתי ככה יש לכם מכשירים/שתל? אם כן, כמה? מכשירים, בשתי האוזניים ואיך הגעתם לפורום? ראיתי בפורומים מומלצים ועמוד הראשי.. איזה כיף שנפתח הפורום הזה !!

תאנה 2

New member
נעים להכיר את כולכם

שם? תאנה זכר/נקבה? נקבה גיל? 30 מקום מגורים? קרוב לירושלים האם אתם לקויי שמיעה? אין לי לקות שמיעה, בני לקוי שמיעה אם כן, כבדי שמיעה או חירשים? בני חירש מושתל איך אתם מתקשרים - שפת סימנים, קריאת שפתיים, שמיעה,...? דיבור+שמיעה מתי הפכתם לקויי שמיעה/גילו שאתם כאלה? קשה לדעת אם בני נולד חירש או שהתחרש יש לכם מכשירים/שתל? אם כן, כמה? שתל בצד אחד ואיך הגעתם לפורום? בעלי שלח לי את הקישור

עונה :) מי שמעניין אותו- שיקרא...

שם? אוריאן זכר/נקבה ? זכר גיל? בקרוב 18 מקום מגורים? רמלה האם אתם לקויי שמיעה? כן אם כן, כבדי שמיעה או חירשים? כבד שמיעה איך אתם מתקשרים - שפת סימנים, קריאת שפתיים, שמיעה,...? קריאת שפתיים פלוס טיפה שמיעה וכמובן שמי שצריך אני מדבר איתו בשס"י.. מתי הפכתם לקויי שמיעה/גילו שאתם כאלה? אני לק"ש מלידה, חשדו כבר בשנה הראשונה לחיי ומשם .... יש לכם מכשירים/שתל? אם כן, כמה? "יש לי שתל באוזן שמאל, ומכשיר רגיל ל"השלמת התמונה" באוזן ימין" בדיוק כמו שאמר רביב ואיך הגעתם לפורום? דרך הודעת "פורומים חדשים בתפוז אנשים"... חעחעחע יומטוב לכולם :)

עונה

זכר/נקבה (יש אפשרויות נוספות, אבל נשאיר לפורומים המתאימים...)? נקבה גיל? 25 מקום מגורים? אשדוד האם אתם לקויי שמיעה? כן אם כן, כבדי שמיעה או חירשים? חרשת איך אתם מתקשרים - שפת סימנים, קריאת שפתיים, שמיעה,...? תמיד קריאת שפתיים. שמיעה זה רק עם מכשירי שמיעה אבל לא במאה אחוז. שפת סימנים עם אנשים שמסמנים. מתי הפכתם לקויי שמיעה/גילו שאתם כאלה? בגיל 3 חודשים בערך התחילו לחשוד שמשהו בשמיעתי לא כשורה ולקח כמה חודשים טובים עד שהליקוי התגלה בבדיקות. יש לכם מכשירים/שתל? אם כן, כמה? מכשיר שמיעה ואיך הגעתם לפורום? דרך סוזי

עונה..=)

אני מקווה שאני משרשרת כמו שצריך ת'אמת לא הכי מבינה חחח שם: שלהבת מין:נקבה מקום מגורים:במושב קטן ויפה בין העיר רחובות לעיר יבנה גיל:15 -כן אני יודעת נשמעת קטנה אבל נא לא לשפוט אותי בגלל זה! זה לא אומר הרבה. האם את לקוי שמיעה...:אני לקויית שמיעה, עם שתל באוזן אחת,בלי מכשיר השתל אני לא שומעת כלום-חירשת,אבל עם המכשיר אני כבדת שמיעה ומתנהגת ככבדת שמיעה. איך אתם מתקשרים: שמיעה,קריאת שפתיים ועם מי שצריך שפת סימנים =) מתי הפכתם ללקוי שמיעה\גילו את זה:לא ברור אם מלידה או לא,אבל גילו בגיל שנה וחצי. שמעתי על הפורום מכל מיני מקומות והתעצלתי לחטט לראות מה קורה פה, עד היום שראיתי קישור יפה ונוח להגיע לכאן חחחח רוב החברים שלי הם שומעים וכבדי שמיעה.יש לי גם חברים חירשים ואני בקשר טוב איתם אבל סתם לא יוצא לנו כ"כ להיות בקשר =\

stavrg

New member
שלום

אני אציג את עצמי: אני בת 20, שומעת לאחר שירות לאומי. תוך כדי השירות למדתי קורס למתחילים בשפת הסימנים והעולם הזה נורא מושך אותי אני רוצה ללמוד תרגום שפת הסימנים מקצועי במכללת בית ברל. אשמח לקבל מידע על הקורס אם מישהו מכיר אותו ובכלל, אם זה בסדר מצדכם, אשמח להכיר אתכם ולהיות חלק מהפורום. תודה, סתיו

אייני

New member
ברוכה הבאה לפורום../images/Emo13.gif

אני יונתן, בן 17.5. אני מד"צ/חניך בשמע ת"א. איפה עשית את השירות הלאומי? בשמע? אם כן, באיזה מהם? (הכוונה, באיזו עיר) לגבי הקורס, אני לא ממש יודע, אני לא מכיר כלכך שפת סימנים (אם כי לא הייתי מתנגד לדעת, זה דווקא נראה ממש נחמד
)

למעלה