שאלון היכרות קטן

f e r n a n d a

New member
שאלון היכרות קטן

שם: גיל: פירסינג: קעקועים: מידת נעליים: צבע שיער: צבע עיניים: אחים/אחיות: בת כמה את/ה נראה/ית: משקפיים? גשר? שפות:

brunu

New member
../images/Emo6.gifחוקרת משטרה?

טוב באמת לאור המבצע הגדול אני מתאר לעצמי שיצטרפו אלינו הרבה חברים חדשים לכן כדי שנכיר זה את זה טוב יותר למעלה בטאגליין יש שאלון היכירות גדול ענו עליו מי שרוצה [כמובן לא חייב כל השאלות] ושרשרו לפה את ההודעה הזאת ואתם מוזמנים לענות גם לשאלון הנחמד הזה של פרננדה היקרה עונה: אלכס 16 אין אין 43 בלונד טבעי כחול/אפור 2 אחים 16? יש אבל לא שם אין עברית מלאה,רוסית כמעט מלאה,ואנגלית בשלבי לימוד בינתיים די גרוע

perrinat

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo103.gif

שם: רינת גיל: עוד 10 ימים 23 פירסינג: אין קעקועים: אין מידת נעליים: 39 צבע שיער: חום כהה כהה צבע עיניים: חום אחים/אחיות: אחות גדולה בת כמה את/ה נראה/ית: 19 [?] ככה אומרים לי.... משקפיים? כן וגם עדשות מספר 4.5 גשר? לא שפות: עברית, אנגלית, ספרדית

f e r n a n d a

New member
תשובות.....

שם: אושר (אבל אתם יכולים לקרוא לי פרננדה....) גיל: 13 וחצי פירסינג: אוזניים נחשב? קעקועים: לא... מידת נעליים: 38-39 צבע שיער: חום צבע עיניים: דבש אחים/אחיות: אח ואחות בת כמה את נראית: 15 משקפיים: יש, אבל לא שמה....... גשר: לא... שפות: עברית, ספרדית, אנגלית וערבית....

michalas

New member
hello people../images/Emo70.gif ../images/Emo24.gif

וואו...מלא זמן...מלא מלא מלא זמן לא הייתי פה... כמה אנשים חדשים מה זה?!?! איזה יופי! הפורום חוזר לפריחתו
טוב, למי שלא מכיר- אני מיכל, ואני מוותיקי הפורום... ברוכים הבאים
אני אענה על השאלון: שם-מיכל גיל-16 וחצי (עוד 4 חודשים רישיון...
) פירסינג- בגבה ובאף (באף זה גם פירסינג...עם מחט..) קעקועים- בקרוב אחד שעוד לא החלטתי איפה אבל החלטתי מה...כשיהיה אני אראה לכם! מידת נעליים- 39 צבע שיער- חום צבע עיניים- חום בהיר 2 אחים ואחות אחת, כולם גדולים ממני. נראית בת 16...17...נראה לי... משקפיים- עדשות יותר גשר- אין, גם אף פעם לא היה... שפות- עברית ואנגלית

perrinat

New member
../images/Emo24.gifשכך יהיה לי טוב../images/Emo103.gif

כשעניתי על השאלון נזכרתי בך, חשבתי עח זה שמזמן לא שמענו ממך

לאה14

New member
שלי../images/Emo70.gif

שם: לאה גיל:14 פירסינג:אין קעקועים:אין מידת נעליים: 38-9 צבע שיער:ג'ינג'י צבע עיניים: חום אחים/אחיות: אחות גדולה בת כמה את/ה נראה/ית: חח בערך 13 משקפיים? אין גשר? אין שפות:רוסית, אנגלית, עברית,ערבית,גרוזיני, ספרדית וטיפ טיפה צרפתית

ח1לת נ9ש

New member
אני עצמי ואנוכי../images/Emo121.gif

אושר, זה רק אני או שיש פה כמה שאלות שכתבת אותם במחשבה עלי
שם: יעל
פירסינג: איןןןןןןןן
קעקועים: איןןןןןןןן
מידת נעליים: ביג פוט
צבע שיער: בלונדי+שטני+ג'ינג'י+חום
צבע עיניים: כחול
אחים\אחיות: שני קרציות ואח חמוטטטטטטטטטטט אילון עוד שבועיים יומולדת שלוש
בת כמה את נראית: 14-15-16
משקפיים: רק לטלויזיה...
גשר: איןןןןןןןןןןןן
שפות: אנגלית עברית ערבית

ח1לת נ9ש

New member
חס וגראס../images/Emo70.gif ../images/Emo121.gif

אני דוחפת את אילון
רק במקומות שדורשים את זה.. (לא לשם ראש כחול
) ולכן לא ייתכן שתיגרם לו טראומה..

סשה25

New member
תשובות

שם: אלכסנדרה אלכס סשה אלכסיסה אלכסוש אלכסנדריה=/ גיל: 15 קעקועים: בעוד כמה שנים על הרגל \אני רוצה וורד. מידת נעליים: לא תאימו אבל יש לי רגליים ממש קטנות מידה 36-37 צבע שיער: חום כהה עיניים: חום כהה מאוד כמעט שחור (נדיר). אחים/אחיות:0 אני ניראתץ בת: 16 ככה. משקפיים: לא גשר: היה פעם.. שפות: רוסית עברית ואנגלית.

למעלה