שאלון ארוווך

noooga

New member
שאלון ארוווך../images/Emo9.gif

נו מה, משהו חייב להעיר את הפורום הזה וכרגע מי שיכול לעשות זאת זה רק השאלון הזה
-זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים? 2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו? 3.גוף שרירי או רגיל? 4.צבעי גועש או צבעי שמן? 5.עברי לידר או אביב גפן? 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות? 7.בורקס או פשטידה? 8.שרמנטיות-בעד או נגד? 9.נשיקה במצח או בפה? 10.מיים קרים או שוקו קר? 11.ענבים או בננה? 12.ירח או כוכבים? 13.אריק איינשטיין או גידי גוב? 14."זהו זה" או "דומינו"? 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא? 16.דמות מ"השיר שלנו"-נועה שחר או נעמי שחר? 17.ג'ודו או איגרוף? 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני? 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות? 20.מוזיקה-באוטו או בבית? -שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה? 22.מה עושה לך את זה בבני המין השני? 23.מה הכי חשוב בזוגיות? 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים: 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך? 26.ציין/י את 5 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם: 27.רואה הרבה טלוויזיה? 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע? 29.מי היא הדמות שהכי אהבת אי פעם מסדרה כלשהי בטלוויזיה,ומדוע? 30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר? 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ? 32.איזו דמות הכי שנאת אי פעם מסדרת טלוויזיה כלשהי,ומדוע? 33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך? 34.איך הרגשת עם זה באותו רגע? 35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום סקרים ושאלונים? 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה? 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך? 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי? 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך? 40.מה הוא האוטו האהוב עליך? 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע? 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני? 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך? 44.האם מחמיאים לך על האופי? 45.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר באופי שלך? 46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה? 47.איך היה? 48.האם בכית פעם בגלל אהבה? 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...): 50.ציין אירוע שעשה לך טוב במיוחד בחייך? -אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך? 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב? 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה? 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה?מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר? 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל? -האם את/ה? 56.דאגן/ית? 57.יפה? 58.תמים/ה? 59.רומנטי/ת? 60.פחדן/ית? 61.ביישן/ית? 62.אמיץ/ה? 63.חזק/ה מבחינה פיזית? 64.מרבה לשקר? 65.שוויצר/ית? 66.חם/ת מזג? 67.חכם/ה? 68.אובססיבי/ת? 69.טיפוס של נוסטלגיה? 70.מנומס/ת? -דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ': 72.עיתון אהוב: 73.סרט דרמה אהוב: 74.מתקן אהוב בלונהפארק: 75.בילוי אהוב: 76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה: 77.תוכנית אירוח אהובה: 78.מגיש/ת תוכנית אהוב/ה: 79.תוכנית רדיו אהובה: 80.זמן אהוב במשך היממה: 81.שפה אהובה: 82.מחמאה אהובה: 83.ירק אהוב: 84.פרח אהוב: 85.שם אהוב לבן/בת: -אסוציאציות: 86.מלחמה: 87.פשע: 88.מוסר: 89.חוכמה: 90.טלוויזיה: 91.יופי: 92.גן: 93.טוב: 94:רע: 95.ארז טל: 96.ספורט: 97.אהבה: 98.הורים: 99.בן אדם: 100.השאלון הזה:

עונה ר-א-ש-ו-נ-ה!איזה כבוד........

נו מה, משהו חייב להעיר את הפורום הזה וכרגע מי שיכול לעשות זאת זה רק השאלון הזה עונה על שאלות נבחרות...חחה זה ממש ממש ארוךךך -זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים
בנות!!!
2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו
לואיס 5.עברי לידר או אביב גפן
עברי לידר 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות
מילים 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני
ארוכה..דדדדאאאא
19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות
שמש
20.מוזיקה-באוטו או בבית
בבית -שאלות כלליות: 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים:ההורים שלי, החברות שלי והמיטה שלי חחחחהה 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך?בסדר בדרך כלל 27.רואה הרבה טלוויזיה?ממש לא 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה?להיכנס להדרכה...חהה אל תצחקו זה משמעותי בשביליי 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך?אוטו
41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע?ירושלים- בגלל הכותל 48.האם בכית פעם בגלל אהבה?לא -אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך
ברור
52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב
נותת לו סטירה....... 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה
זה אל היה קורהה 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה?מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר
ממשיך נראה לי 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל
להיות בלתי נראה....
נשמע לי סבבה -האם את/ה? 56.דאגן/ית
מאוודדד 58.תמים/ה
לא 60.פחדן/ית
?מאוודדדד 61.ביישן/ית
דיי 62.אמיץ/ה
לאט ממש 63.חזק/ה מבחינה פיזית
לאאאאא 64.מרבה לשקר
לאא 66.חם/ת מזג
לא 70.מנומס/ת
כן -דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ':לבנה או טונה 72.עיתון אהוב:מקור ראשון 81.שפה אהובה:אנגלית 83.ירק אהוב:חסה 85.שם אהוב לבן/בת:נועם!!נכון מהמם??? אחלה יום שיהיה לכם אנשים
תזכרו- כל מה שעושה הק"בה הוא לטובה!!!
תהנו מהחיים!
ב-
אור

noooga

New member
"המלאכים של צ'רלי כאן כאן כאן..."

-זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים? בנים 2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו? מרצ'לו 3.גוף שרירי או רגיל? רגיל 4.צבעי גועש או צבעי שמן? גועש 5.עברי לידר או אביב גפן? עברי לידר 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות? מילים מעליבות 7.בורקס או פשטידה? בורקס 8.שרמנטיות-בעד או נגד? לא יודעת.. 9.נשיקה במצח או בפה? חח תלוי ממי. 10.מיים קרים או שוקו קר? שוקו קר 11.ענבים או בננה? ענבים 12.ירח או כוכבים? כוכבים 13.אריק איינשטיין או גידי גוב? אריק איינשטיין 14."זהו זה" או "דומינו"? דומינו 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא? לאבא 16.דמות מ"השיר שלנו"-נועה שחר או נעמי שחר? לא מכירה. 17.ג'ודו או איגרוף? ג'ודו 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני? לא יודעת 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות? משקפי שמש 20.מוזיקה-באוטו או בבית? באוטו -שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה? התקופה של היסודי.. כ"כ הרבה חוויות. 22.מה עושה לך את זה בבני המין השני? הזרועות
.. ועוד כל מיני דברים חח.. 23.מה הכי חשוב בזוגיות? כנות, אהבה הדדית.. 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים: משפחה, חברים ולימודים. 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך? מעולים! ב"ה.. 26.ציין/י את 5 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם: עדי, מאי, מור, נעמי, לילי וגל. 27.רואה הרבה טלוויזיה? לא 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע? שעה 29.מי היא הדמות שהכי אהבת אי פעם מסדרה כלשהי בטלוויזיה,ומדוע? לא יודעת.. 30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר? שוקו.. לא יכולה להכניס כמעט כלום לפה בבוקר.. 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ? שוקו. 32.איזו דמות הכי שנאת אי פעם מסדרת טלוויזיה כלשהי,ומדוע? די נו. 33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך? כן 34.איך הרגשת עם זה באותו רגע? זה בד"כ בציניות.. אבל זה לא הכי נחמד. 35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום סקרים ושאלונים? אולי נשנה את זה לפורום סוף הדרך? אז בגלל שאהבתי את חיים חשבתי שאוכל למצוא כאן דרך להשיג אותו.. מסתבר שלא.. 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה? אממ.. שאלה טובה. 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך? פחות או יותר. 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי? חיובי טפו טפו טפו. 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך? אופניים... חח.. וגם רולרבליידס! 40.מה הוא האוטו האהוב עליך? סקודה אוקטביה. 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע? לא מתה על הערים.. אבל אולי רעננה או כפר סבא.. לא יודעת. 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני? כן.. 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך? אפשר לדלג? לא אוהבת לדבר על זה. 44.האם מחמיאים לך על האופי? כן.. 45.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר באופי שלך? די!! 46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה? בחיים לא הייתי
47.איך היה?
48.האם בכית פעם בגלל אהבה? לא.. ומקווה שלא לבכות בעתיד.. בעזרת ה'. 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...): שהיו לי בעיות בלימודים ביסודי... מאז אני מקפידה להשקיע. 50.ציין אירוע שעשה לך טוב במיוחד בחייך? שנה שעברה שהייתי חניכה לשני מדריכים מדהימים!! -אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך? ברור שכן.. 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב? בעעעע רק מלחשוב על זה.. 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה? לא מפתחת את זה... שומרת בליבי
54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה?מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר? יש לי דבר כזה עכשיו.. אממ מתעלמת ולא מתייחסת אליו משהו משהו.. 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל?לדעת מה אנשים אחרים חושבים. -האם את/ה? 56.דאגן/ית? כן 57.יפה? יו די! 58.תמים/ה? אמממ... פחות או יותר. 59.רומנטי/ת? לא חח 60.פחדן/ית? תלוי ממה. 61.ביישן/ית? תלוי ממי חח.. בעקרון כן. 62.אמיץ/ה? לפעמים 63.חזק/ה מבחינה פיזית? לא משהו 64.מרבה לשקר? חח כן.. אבל לא שקרים גדולים. 65.שוויצר/ית? לא נראה לי.. 66.חם/ת מזג? חח כן 67.חכם/ה? לא 68.אובססיבי/ת? כן!! 69.טיפוס של נוסטלגיה? כן.. 70.מנומס/ת? כן. -דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ': שוקולד 72.עיתון אהוב: ידיעות נמשיך אח"כ.

בגלל שהיום חופשששששש

אז אין לי בעיה לבזב ת'זמן על שאלונים... יללא נתחיל. נגה תודה שהבאת, הייתי צכה..
-זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים? תלוי במה. 2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו? לואיס 3.גוף שרירי או רגיל? שרירי!!!
4.צבעי גועש או צבעי שמן? אקריליק
5.עברי לידר או אביב גפן? אפחד 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות? מכות 7.בורקס או פשטידה? בורקס 8.שרמנטיות-בעד או נגד? האמממ 9.נשיקה במצח או בפה? בפה... 10.מיים קרים או שוקו קר? שוקו קר זה ה-דבר (אופס יצא חרוז..=) 11.ענבים או בננה? בננה 12.ירח או כוכבים? ירח 13.אריק איינשטיין או גידי גוב? אפחד 14."זהו זה" או "דומינו"? 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא? לא נעים לכתוב פה. עוד מישו יכול לראות.. 16.דמות מ"השיר שלנו"-נועה שחר או נעמי שחר? מאיפה לי? 17.ג'ודו או איגרוף? אגרוף. רק מזה צומחים שרירים באמת כוסייםם!! =) 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני? מיני... 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות? שמש 20.מוזיקה-באוטו או בבית? באוטו -שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה? לפני הטיסה 22.מה עושה לך את זה בבני המין השני? עיניים, ושרירים
23.מה הכי חשוב בזוגיות? נו אין לי כח 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים: משפחה, חברים, מחשב :p 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך? טפו טפו 26.ציין/י את 5 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם: הדסוש, מייו, שלומצי, נועה, מור 27.רואה הרבה טלוויזיה? בכלל בכלל לא 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע? דקה 29.מי היא הדמות שהכי אהבת אי פעם מסדרה כלשהי בטלוויזיה,ומדוע? אני חושבת שלימור מרק בישראל...
30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר? נאדע 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ? כלום 32.איזו דמות הכי שנאת אי פעם מסדרת טלוויזיה כלשהי,ומדוע? בחי שאין לי מושג... 33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך? אני מניחה שכן, אבל לא זוכרת. אז זה לא כ"כ פגע בי... 34.איך הרגשת עם זה באותו רגע? מן הסתם רע 35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום סקרים ושאלונים? לא החלטתי. טפו טפו לא הלכינס לשם. זה נראה גיהנום!! 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה? אני כוללה 14 וחצי. 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך? אני חושבת שכן 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי? נו... 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך? אוטו :p 40.מה הוא האוטו האהוב עליך? מה אני בן? בקושי אני יודעת שיש דבר כזה מיצובשי. 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע? חיפה! נו"ש שליטה 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני? די נו 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך? די נו 44.האם מחמיאים לך על האופי? די נו 45.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר באופי שלך? ופעם אחרונה- די נווווווווווווו 46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה? ((הולכת בחנוכככככהה!!! למשו בקליפורניה, שהוא רקק רכבות הרים, וואי אני חולה על זה!) האממ ראה לי בחופש 47.איך היה? כיףףףףףףףףף 48.האם בכית פעם בגלל אהבה? לא.... 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...): היום הראשון בבצפםר פה. מאולפנא לאשכרה בצפר גוי 50.ציין אירוע שעשה לך טוב במיוחד בחייך? שנולדתי.. (?) -אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך? אחלה שלאה. כאילו משיו יענה לא. אבל כולם גיבריםן גדולים בשאלון. בחיים לא הייתי אמא. אבל מן הסתם אני אוהב מאוד את כל הילדים שלי. כי הם בטח ייצאו נשמות!!! 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב? לא היה קורה 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה? כנ"ל 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה?מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר? תלוי לגמרי במצב. אני שונאת להיות צבועה לאנשים, אבל אם אין ברירה- אין ברירה 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל? האאממ... קוראת מחשבות. -האם את/ה? 56.דאגן/ית? לא.. 57.יפה? האממ תחליטו לבד 58.תמים/ה? אני מניחה שכע 59.רומנטי/ת? נו 60.פחדן/ית? לאאא 61.ביישן/ית? קצת 62.אמיץ/ה? אין לי בעיה לקפוץ מצוק... רק שבסוך היהי איזה מזרון חביב 63.חזק/ה מבחינה פיזית? כע... 64.מרבה לשקר? ממש לא 65.שוויצר/ית? לא חושבת, אבל אחרים צריכים להעיד. 66.חם/ת מזג? מאוד =( 67.חכם/ה? האממ. 68.אובססיבי/ת? לא.. 69.טיפוס של נוסטלגיה?דווקא כן 70.מנומס/ת? הצחקתם אותי. -דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ': שוקולד 72.עיתון אהוב: אין 73.סרט דרמה אהוב: האממ... נו אנירואה רק קומדיות מפגרות... 74.מתקן אהוב בלונהפארק: רכבת הררריייייםםםם 75.בילוי אהוב: לקשקש עם חברות 76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה: הדסוש 77.תוכנית אירוח אהובה: נו 78.מגיש/ת תוכנית אהוב/ה: ננננווו 79.תוכנית רדיו אהובה: ננננננננננננננננווווווו 80.זמן אהוב במשך היממה: 10 בלילה 81.שפה אהובה: עברית וערבית 82.מחמאה אהובה: יפה
83.ירק אהוב: מלפפון (!) 84.פרח אהוב: יערה (לייק דא =) 85.שם אהוב לבן/בת: ישייייייייייי -אסוציאציות: 86.מלחמה: רע אבל חובה 87.פשע: רע אבל לא חובה 88.מוסר: בירבורי שכל 89.חוכמה: מי שיש לו כיף לו 90.טלוויזיה: מרובע שחור 91.יופי: מי שיש לו כיף לו 92.גן: גננת (יופי.) 93.טוב: רע 94:רע: טוב 95.ארז טל: ענקקקקקק 96.ספורט: מקבילים 97.אהבה: **** 98.הורים: הורים. 99.בן אדם: נו 100.השאלון הזה: אררררררררווךךךך

-בעזרתך אבא-

-זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים? בנות...ד"א זה נקרא מין! חחח.. 2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו? אף אחד מהם לא שם יהודי, נכון?? אז אף אחד. 3.גוף שרירי או רגיל? רגיל. 4.צבעי גועש או צבעי שמן? שמן 5.עברי לידר או אביב גפן? לידר 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות? מילים מעליבות (כולל החלטות שטוטיות שפוגעות...) 7.בורקס או פשטידה? בורקס, אבל זה משמין אז כלום... 8.שרמנטיות-בעד או נגד? שר.. מה?? 10.מיים קרים או שוקו קר? מים קרים 11.ענבים או בננה? ענבים 12.ירח או כוכבים? שמש 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא? אמא 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני? ארוכה!! 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות? שמש 20.מוזיקה-באוטו או בבית? בבית -שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה? אמממ... כשאחותי נולדה אחרי 3 שנים היה לנו משהו מרגש במשפחה, לא משנה מה... רק שעכשיו אני מצטערת על הרגע שהיא נולדה... 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים: משפחה, בריאות וארץ ישראל 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך? אממ... יש לי צלקות בכל הגוף. זה כבר אומר משהו, לא?! 26.ציין/י את 5 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם: אמא, אבא, בת דודה, סבתא וחברה 27.רואה הרבה טלוויזיה? ממש לא 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע? רבע שעה אם בכלל 30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר? לפני הלימודים-דגנים ובכתה כלום 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ? תה/שוקו 33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך? לא שזכור לי 35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום סקרים ושאלונים? נגה, הבאת את זה מסקרים ושאלונים??? 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה? אמממ... 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך? כן, מ-א-ו-ד! 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי? שלילי 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך? רכבת 40.מה הוא האוטו האהוב עליך? שלנו (MPV) 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע? ירושלים/חברון 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני? כן. לפעמים. 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך? לא עולה לי כרגע, אבל תמיד אומרים לי שאני ניראית הרבה יותר מגיל 13 (לא שזה מחמאה..) 44.האם מחמיאים לך על האופי? כן. 46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה? אמממ... בחופש הגדול 47.איך היה? כיף. 48.האם בכית פעם בגלל אהבה? לאאאאאאא 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...): מידי אישי... -אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך? ב-ר-ו-ר 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב? אין לנו מורים 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה? כנ"ל 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה?מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר? ממשיכה 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל? אמממ.... לשנות תכניות של אחרים ע"י חשיבה -האם את/ה? 56.דאגן/ית? די 57.יפה? לא 58.תמים/ה? כן (טוב, ככה אומרים...) 59.רומנטי/ת? לא יודעת. 60.פחדן/ית? כןןןן 61.ביישן/ית? די 62.אמיץ/ה? לא 63.חזק/ה מבחינה פיזית? לא 64.מרבה לשקר? לא 65.שוויצר/ית? לא 66.חם/ת מזג? לא יודעת 67.חכם/ה? די 68.אובססיבי/ת? לא יודעת 69.טיפוס של נוסטלגיה? כןןןןןןןןן 70.מנומס/ת? משתדלת -דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ': מה שיש 75.בילוי אהוב: כל טיול רגלי בארץ 76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה: אמממ... חברות, בת דודה ו-חסוי- 80.זמן אהוב במשך היממה: לילה 81.שפה אהובה: עברית -אסוציאציות: 86.מלחמה: בקרוב. 87.פשע: אריאל שרון. 94:רע: אריאל שרון 95.ארז טל: המוח 96.ספורט: כדורסל 98.הורים: מסירות,דאגה 100.השאלון הזה: ארוך

MK respect

New member
=]

באנה שנים לא הייתי פה...ואני התגעגעתי בטירוףףףף!!!! חולללהההה עליכםםם!!!! -זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים?בנותתת!! 2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו?לואיס 3.גוף שרירי או רגיל?תלוי.. 4.צבעי גועש או צבעי שמן?אנא עראף.. 5.עברי לידר או אביב גפן?עברי לידר נראלי.. 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות?מילים מעליבות.. 7.בורקס או פשטידה?בורקסס 8.שרמנטיות-בעד או נגד?לא חשבתי על זה... 9.נשיקה במצח או בפה?תלוי...חחחח... 10.מיים קרים או שוקו קר?שניהם 11.ענבים או בננה?בננה 12.ירח או כוכבים?כוכבים 13.אריק איינשטיין או גידי גוב?איכססס 14."זהו זה" או "דומינו"?דומינו!! 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא?אבא 16.דמות מ"השיר שלנו"-נועה שחר או נעמי שחר?לאמכירה... 17.ג'ודו או איגרוף?ג'ודו 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני?לא זה ולא זה... 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות?שמשש 20.מוזיקה-באוטו או בבית?שניהם.. -שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה?הרבה.. 22.מה עושה לך את זה בבני המין השני?לאידעת.. 23.מה הכי חשוב בזוגיות?לאידעת.. 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים:כל מיני... 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך?תלוי...רוב הזמן זה מעולה.. 26.ציין/י את 7 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם:נראלי שאבא,אלישבע,תותי,מעיין,אלעדי,אלוני ואביעדי... 27.רואה הרבה טלוויזיה?לא כ"כ... 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע?שעה וחצי 29.מי היא הדמות שהכי אהבת אי פעם מסדרה כלשהי בטלוויזיה,ומדוע?לאידעת.. 30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר?תלוי... 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ?כל מיני... 32.איזו דמות הכי שנאת אי פעם מסדרת טלוויזיה כלשהי,ומדוע?לאידעת.. 33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך?כן..אבל זה הדדי כי גמני יורדת עליהם...חח... 34.איך הרגשת עם זה באותו רגע?חרא.. 35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום סקרים ושאלונים???????
36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה?אממ...כל מיני.. 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך?אני חושבת שבצורה מסוימת-כן.. 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי?גם חיובי וגם שלילי... 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך?אנא עראף.. 40.מה הוא האוטו האהוב עליך?ג'יפ ארבע על ארבע 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע?כל מיני.. 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני?לאפעמיים.. 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך?לאידעת... 44.האם מחמיאים לך על האופי?כע.. 45.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר באופי שלך?על זה שאני בבצפר שכולו מלא פאקצות ופרחות וחילוניות ואני לא נגררת אחריהם כמו בנות אחרות ונשארת להיות חשדומטית בדםםם!!!
46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה?שניםםםם... 47.איך היה?לא זוכרת... 48.האם בכית פעם בגלל אהבה?לא נראלי..אולי.. 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...):כל מיני... 50.ציין אירוע שעשה לך טוב במיוחד בחייך?כל מיני... -אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך?אנא עראף.. 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב?למה שזה יקרה לעזאזל?? 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה?למה שזה יקרה??איכס יש לי ת'חברים שלי,עזבו אותי... 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה?מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר?תלוי מי זה ומה אני שונאת בו/ה... 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל?נראלי שךהפסיק להתעצבן על שטויות ולהיות הילדה הכי עצבנית בעוווולם או לאידעת... -האם את/ה? 56.דאגן/ית?מזה לאא!! 57.יפה?לאידעת...לא נראלי.. 58.תמים/ה?לא.. 59.רומנטי/ת?לאידעת.. 60.פחדן/ית?לאאא 61.ביישן/ית?לאאא 62.אמיץ/ה?כע..נראלי...
63.חזק/ה מבחינה פיזית?אממ...כע...נראלי... 64.מרבה לשקר?לא כ"כ.. ב"ה 65.שוויצר/ית?לא כ"כ.. 66.חם/ת מזג?מ'זתומרת??עצבנית כאילו??אם כן אז מאודדד 67.חכם/ה?לא נראלי... 68.אובססיבי/ת?לא.. 69.טיפוס של נוסטלגיה?לא.. 70.מנומס/ת?לא... -דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ': אנא עראף.. 72.עיתון אהוב:ידיעות אחרונות 73.סרט דרמה אהוב:לאידעת 74.מתקן אהוב בלונהפארק:אנקונדה והקומבה.. 75.בילוי אהוב:סרט של סלקום..חחח... 76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה:אלישבע,תתי,מעיין,אלוני ואביעדייי..!! 77.תוכנית אירוח אהובה:??? 78.מגיש/ת תוכנית אהוב/ה:??? 79.תוכנית רדיו אהובה:??? 80.זמן אהוב במשך היממה:לאידעת...בין7 בצהריים ל12 בלילה... 81.שפה אהובה:עברית.. 82.מחמאה אהובה:לאידעת.. 83.ירק אהוב:כל מיני 84.פרח אהוב:.??? 85.שם אהוב לבן/בת:אריאל לשניהם עומר נעם וכאלה.. -אסוציאציות: 86.מלחמה:דםםם 87.פשע:מסריח 88.מוסר:מעניין לי ת'ישבנון 89.חוכמה:הלוואי יהיה לי.. 90.טלוויזיה:סתם קקי.. 91.יופי:הלוואי עליי... 92.גן:ילדים קטנים עם פה גדול.. 93.טוב:בעז"ה!! 94:רע:קקי 95.ארז טל:גאון לא?!?! 96.ספורט:ה-דבררר!!! 97.אהבה:בניםםם... 98.הורים:לפעמים מעצבנים 99.בן אדם:סבבה 100.השאלון הזה:מעביר ת'זמן בכיף...חחח...

chagiti

New member
עונה...

-זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים?בנות 2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו?מרצ'לו 3.גוף שרירי או רגיל?רגיל 4.צבעי גועש או צבעי שמן?צבעי שמן 5.עברי לידר או אביב גפן?עברי לידר 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות?מילים מעליבות 7.בורקס או פשטידה?בורקס 8.שרמנטיות-בעד או נגד? 9.נשיקה במצח או בפה?בפה 10.מיים קרים או שוקו קר?מים קרים 11.ענבים או בננה?ענבים 12.ירח או כוכבים?כוכבים 13.אריק איינשטיין או גידי גוב?גידי גוב 14."זהו זה" או "דומינו"?לא יודעת מה אלה בכלל 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא?לאמא 16.דמות מ"השיר שלנו"-נועה שחר או נעמי שחר?אני לא מכירה 17.ג'ודו או איגרוף?ג'ודו 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני?חצאית ארוכה 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות?משקפי שמש 20.מוזיקה-באוטו או בבית?בבית(כי אין לנו אוטו...) -שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה?כיתה ח' 22.מה עושה לך את זה בבני המין השני?? 23.מה הכי חשוב בזוגיות?? 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים:--- --- --- 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך?אממ מעולה 26.ציין/י את 5 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם:----,----,--,-----(חסוי) 27.רואה הרבה טלוויזיה?לא 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע?שעה 29.מי היא הדמות שהכי אהבת אי פעם מסדרה כלשהי בטלוויזיה,ומדוע?לא יודעת אני לא כ"כ אוהבת דמויות 30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר?שוקו או כערה עם קורנפלקס 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ?שוקו 32.איזו דמות הכי שנאת אי פעם מסדרת טלוויזיה כלשהי,ומדוע?דווקא חוה מהמוח(למי שמכיר... 33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך?לא 34.איך הרגשת עם זה באותו רגע?זה לא קרה 35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום סקרים ושאלונים?לא יודעת 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה?????? 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך?מאוד 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי?גם וגם 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך?מטוס 40.מה הוא האוטו האהוב עליך?אין לי אוטו אהוב 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע?מלבורן(שבאוסטרליה)כי בו גרתי חצי מחיי 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני?כן 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך?על כמעט הכל 44.האם מחמיאים לך על האופי?מאוד-תמיד 45.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר באופי שלך?שאני... 46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה?שנה שעברה 47.איך היה?כייף חיים 48.האם בכית פעם בגלל אהבה?לא 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...):לא רוצה 50.ציין אירוע שעשה לך טוב במיוחד בחייך?אממממ -אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך?ברור 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב?לא יודעת דווקא הרבה מורות אוהבות אותי... 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה?אין לי מושג אפילו אני אוהבת את כל המורות שלי אבל לא יודעת 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה?מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר?מנתקת 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל? -האם את/ה? 56.דאגן/ית?כן 57.יפה?נראה לי...חח 58.תמים/ה?אמממממ כן 59.רומנטי/ת?לא יודעת 60.פחדן/ית?לא עד כדי כך 61.ביישן/ית?מאודדדדדד 62.אמיץ/ה?קצת 63.חזק/ה מבחינה פיזית?כן 64.מרבה לשקר?לא 65.שוויצר/ית?לא 66.חם/ת מזג?? 67.חכם/ה?לא כ"כ 68.אובססיבי/ת?מה זה? 69.טיפוס של נוסטלגיה?לא 70.מנומס/ת?קצת -דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ':חמאת בוטנים עם שוקולד צי'פס 72.עיתון אהוב:ידיעות אחרונות 73.סרט דרמה אהוב:יש הרבה 74.מתקן אהוב בלונהפארק:אנקונדה 75.בילוי אהוב:קניון 76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה:---- 77.תוכנית אירוח אהובה:? 78.מגיש/ת תוכנית אהוב/ה:? 79.תוכנית רדיו אהובה:? 80.זמן אהוב במשך היממה:הלילה 81.שפה אהובה:אנגלית 82.מחמאה אהובה:אממממ 83.ירק אהוב:מלפפון 84.פרח אהוב:כלנית 85.שם אהוב לבן/בת:עדי -אסוציאציות: 86.מלחמה: 87.פשע: 88.מוסר: 89.חוכמה: 90.טלוויזיה: 91.יופי: 92.גן: 93.טוב: 94:רע: 95.ארז טל: 96.ספורט: 97.אהבה: 98.הורים: 99.בן אדם: 100.השאלון הזה:מעצבןןןןןןןןןןןן

noooga

New member
המשך....../images/Emo60.gif

73.סרט דרמה אהוב: לא יודעת 74.מתקן אהוב בלונהפארק: רכבת הרים 75.בילוי אהוב: תלוי מה מצב הרוח.. 76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה: אמממממ.. 77.תוכנית אירוח אהובה: 78.מגיש/ת תוכנית אהוב/ה: 79.תוכנית רדיו אהובה: 80.זמן אהוב במשך היממה: 81.שפה אהובה: 82.מחמאה אהובה: 83.ירק אהוב: 84.פרח אהוב: 85.שם אהוב לבן/בת: -אסוציאציות: 86.מלחמה: מוות 87.פשע: גנבים 88.מוסר: השכל 89.חוכמה: מאי 90.טלוויזיה: צבעונית 91.יופי: אופי 92.גן: מושב 93.טוב: רע 94:רע: טוב 95.ארז טל: המוח 96.ספורט: ריצה 97.אהבה: לב 98.הורים: אנשים 99.בן אדם: טוב 100.השאלון הזה: די מעצבן.

למעלה