שאלוןן!!

שאלוןן!!

השעה עכשיו: שם: עיר: פירסינג: מזל: גובה: יחסי מין רק אחרי חתונה: אהבה ממבט ראשון: אהבה וירטואלית: הכי כוסון: הכי מוזר: מסטיק: יום בשבוע: חיות מחמד: תכונה טובה: תכונה רעה: את מאמינה בגורל? קור או חום? לישון או לקום? חוף או הרים? קרמבו שוקו או וניל? שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? מה הית לוקחת לאי בודד? צבע שיער: צבע עיניים: תחביבים: איזה שפות את מדברת: את בנאדם של לילה או של יום? רגישה לדגדוגים? היום הכי גרוע בחיים שלך? היום הכי טוב בחיים שלך? יש חבר? דלוקה על מישהו? את רוצה לגור במקום אחר? חושבת להתאבד? אוהבת רכבות הרים? ממה את הכי פוחדת? על מה את חושבת שאת הולכת לישון? טעם גלידה אהוב? פרי אהוב? מכונית? שיעור? חג? צבע: תוכנית אהובה: מילה אהובה: דיסק אהוב: האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? ראה אותך בוכה: צעק עליך: שלח לך הודעה: ראית איתו טלויזיה: שאמר שאת חשובה לו: נגע בך: דיבר איתך בטלפון: הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: ההבטחה- סרט מושכר שראית: סרט קולנוע: השיר שנתקע לך בראש: האיש האחרון שהתקשרת אליו: מה עושה? תוכנית טלויזיה שראית: ב-24 שעות האחרונות.. בכית? צחקת? גרמת למישהו לצחוק? קנית משהו? הסתפרת? היית בים? הרגשת טיפשה? האם אי פעם.. בכית על בן? נזרקת על ידי מישהו? בגדו בך? נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? ההית מאוהבת? ראית ת'בית הלבן? ראית את מגדל אייפל? עישנת? מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? אלכוהול? שיחקת מונופול? בכית פעם בגלל סרט? הית על במה? נכשלת במקצוע? ביקרת בארץ אחרת? עשית אמבטיית קצף? ברחת מהבית? ביקשת סליחה ולא התכוונת? קיללת את ההורים שלך? קיללת מורה? השעו אותך מהביצפר?

עונה לעצמי../images/Emo9.gif

השעה עכשיו: 02:11 שם: שיר עיר: כפר סבא שליטה פירסינג: 1 באוזן ימין 2 באוזן שמאל מזל: בתולה
גובה: 1.66 יחסי מין רק אחרי חתונה: לאדעת צכה לחשוב על זהה אהבה ממבט ראשון: קיימת גם קיימת אהבה וירטואלית: לאדעת לא ניסיתי הכי כוסון: יש יותר מידי חחח הכי מוזר: גם מזה יש הרבה יותר מידי מסטיק: פירות יערר
יום בשבוע: ראשון-רביעי חיות מחמד:
תכונה טובה: לאדעת תכונה רעה: עקשנית יותר מידיי את מאמינה בגורל? כן קור או חום? קור לישון או לקום? לישווווון חוף או הרים? חוף חוף ועוד פעם חוף קרמבו שוקו או וניל? וניל שליטה שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? הרבה כאלה... מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? קודם כל דופקת איזה פיהוק ואז לאדעת כבר מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? חושבת כל מיני דברים.. מה הית לוקחת לאי בודד? סירה כדי שיהיה לי איך לחזור...
צבע שיער: חום צבע עיניים: ירוק תחביבים: לצאת, להיות במחשב, להיות עם חברים, לישון, לרקוד, לאכול חחח, לשמוע מוזיקה... איזה שפות את מדברת: פורטוגזית תאילנדית ויפנית. את בנאדם של לילה או של יום? לילה רגישה לדגדוגים? נגנבת מזהה לא יכולה שמדגדגים אותי היום הכי גרוע בחיים שלך? יש כמה ימים גרועים היום הכי טוב בחיים שלך? כנ"ל יש חבר? לא דלוקה על מישהו? לא הייתי קוראת לזה דלוקה אבל נגיד שכן את רוצה לגור במקום אחר? לא משנה לי חושבת להתאבד? לא
אוהבת רכבות הרים? לא ממש.. רק כאלה בלי יותר מידי לופים
ממה את הכי פוחדת? כלבים
על מה את חושבת שאת הולכת לישון? וואי... המון דברים... טעם גלידה אהוב? וניל/שוקו פרי אהוב? ענבים תותים ואפרסק מכונית? הונדה סיביק קופה שולט שיעור? חופשי חג? חנוכה כי יש דמי חנוכה חחחח וגם חופש של שבוע צבע: שחור, כחול, לבן, אדום תוכנית אהובה: אין ממש מילה אהובה: אממ.. אוכל חחח סתם לאדעת דיסק אהוב:אין ממש האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? אור... כמעט נרדמה זאתי... ראה אותך בוכה: אור.. לא ראתה אבל שמעה.... אע בעצם אבא צעק עליך: אמא שלח לך הודעה: מוריה ראית איתו טלויזיה: אחותי שאמר שאת חשובה לו: הודיה
נגע בך: חחחח אם כבר נגעתי בה.. מורן דיבר איתך בטלפון: אמא אמרה לי לחזור הביתה
הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: ההבטחה- דניאל סטיל סרט מושכר שראית: לא זוכרת סרט קולנוע: החיפושית בהילוך מהיר.. חחחחחחחחח איזה צחוקים היהה השיר שנתקע לך בראש: כואב אחי- מושיק עפיה וקובי פרץ האיש האחרון שהתקשרת אליו: שרון מה עושה? עונה על השאלון תוכנית טלויזיה שראית: לא ראיתי היום טלויזיה בכלל ב-24 שעות האחרונות.. בכית? כן, יותר מידי צחקת? כןןןן חח גרמת למישהו לצחוק? חחחחח כעעע קנית משהו? לא הסתפרת? לא היית בים? לא הרגשת טיפשה? לא ממש האם אי פעם.. בכית על בן? כן...
נזרקת על ידי מישהו? לא הייתי קוראת לזה זריקה בגדו בך? לא נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? כה.... ההית מאוהבת? כן ועדיין ראית ת'בית הלבן? לא ראית את מגדל אייפל? לא עישנת? כן מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? לא בעד ולא נגד אבל אני אישית הפסקתי אלכוהול?
א=ב=ס=ו=ל=ו=ט שיחקת מונופול? וואייייי כמה שנים עברוו בכית פעם בגלל סרט?כהה... טיטאניק... וגם סיפור אהבה בלתי נשכח... הית על במה? הרבה נכשלת במקצוע? כהה...מיליון פעם... ביקרת בארץ אחרת? לא עשית אמבטיית קצף? בה=רור שכן ברחת מהבית? ניסיתי לפחות
ביקשת סליחה ולא התכוונת? יצא לי לפעמים קיללת את ההורים שלך? כע, אבל לא כשהם שמעו
מתוך עצבים לא נורמליים קיללת מורה? כנ"ל השעו אותך מהביצפר? לא

CAM1LA

New member
עונה והולכת לישון

פירסינג: בטבור מזל: מאזניים גובה: 1.53 בערך יחסי מין רק אחרי חתונה: לא! מה אני דוסית? אהבה ממבט ראשון: אולי אהבה וירטואלית: למה לא הכי כוסון: השחקן הזה עם העיניים הכחולות המהממות מ"דור הפרוזאק". הכי מוזר: פקאצות מסטיק: בזוקה ואורביט יום בשבוע: חמישי חיות מחמד: כולן תכונה טובה: עקשנות (לדעתי זאת תכונה טובה) תכונה רעה: חוסר סבלנות את מאמינה בגורל? ככה קור או חום? קור לישון או לקום? לישון חוף או הרים? חוף קרמבו שוקו או וניל? שוקו שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? ים של דמעות מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? בודקת מה השעה מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? סוגרת את המנורה הקטנה מה היית לוקחת לאי בודד? דיסקמן צבע שיער: שטני צבע עיניים: ירוק תחביבים: T.V, מחשב, מוזיקה... הדברים הרגילים איזה שפות את מדברת: עברית, אנגלית וקצת ספרדית את בנאדם של לילה או של יום? שניהם. רגישה לדגדוגים? כן היום הכי גרוע בחיים שלך? היו כמה היום הכי טוב בחיים שלך? כנ''ל יש חבר? לא דלוקה על מישהו? כן את רוצה לגור במקום אחר? ארה''ב חושבת להתאבד? לא אוהבת רכבות הרים? כן ממה את הכי פוחדת? לא יודעת על מה את חושבת שאת הולכת לישון? על עידן טעם גלידה אהוב? שוקולד ולימון פרי אהוב? ענבים. עוד מעט זה ישתנה מכונית? לא יודעת שיעור? אף אחד חג? פסח בגלל החופש ופורים בגלל החג עצמו צבע: שחור, אדום ובורדו תוכנית אהובה: טלנובלה בע''מ והטופ מודל הבאה מילה אהובה: למדי דיסק אהוב: The Marshall mathers Lp האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? אני ראה אותך בוכה: לא זוכרת צעק עליך: חברה שלי שלח לך הודעה: חברה אחרת שלי ראית איתו טלויזיה: לא זוכרת שאמר שאת חשובה לו: חברה שלי נגע בך: הכלבה שלי דיבר איתך בטלפון: חברה שלי הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: ההבטחה- קוסמת סרט מושכר שראית: הוטל סרט קולנוע: חיפושית בהילוך גבוה. איזה חמוד הרבי החיפושית! השיר שנתקע לך בראש:ncore E האיש האחרון שהתקשרת אליו: אמא שלי מה עושה? עכשיו? עונה על השאלון תוכנית טלויזיה שראית: ספין סיטי ב-24 שעות האחרונות.. בכית? לא צחקת? כן גרמת למישהו לצחוק? נראה לי קנית משהו? כן. לחם וצ'יפס חחח הסתפרת? לא היית בים? לא הרגשת טיפשה? כן האם אי פעם.. בכית על בן? כן נזרקת על ידי מישהו? לא בגדו בך? לא שאני יודעת נשארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? כן היית מאוהבת? כן ועדיין ראית ת'בית הלבן? בטלוויזיה אולי ראית את מגדל אייפל? כנ''ל עישנת? כן מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? סבבה אלכוהול? כנ''ל שיחקת מונופול? בטח! בכית פעם בגלל סרט? מלא היית על במה? כן נכשלת במקצוע? כן ביקרת בארץ אחרת? כן עשית אמבטיית קצף? כן ברחת מהבית? לא ביקשת סליחה ולא התכוונת? כן קיללת את ההורים שלך? כן קיללת מורה? כן השעו אותך מהביצפר? כמעט אבל לא

m o g b a l 5

New member
עונה

השעה עכשיו: 4:11 שם: עומר עיר: הרצליה פירסינג: לא מזל: תאומים גובה: 1.47 יחסי מין רק אחרי חתונה: לא אהבה ממבט ראשון: מה מאמין?! אז כן אהבה וירטואלית: לא הכי כוסון: אולי כוסית... ואין הכי מוזר: מה מוזר?! מסטיק: אבטיח של חברת בזוקה יום בשבוע: שישי חיות מחמד: כלב והיה לי אוגרים תכונה טובה: כוח רצון תכונה רעה: קנאי את מאמינה בגורל? כן קור או חום? קור לישון או לקום? לקום חוף או הרים? הרים קרמבו שוקו או וניל? שוקו שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? אני בן כן.. אז אין לי מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? נכנס למחשב מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? סוגר ת'מחשב מה הית לוקחת לאי בודד? מחשב צבע שיער: חום צבע עיניים: חומות תחביבים: לראות טלוויזיה ולהיות במחשב איזה שפות את מדברת: עברית, אנגלית וספרדית את בנאדם של לילה או של יום? לילה רגישה לדגדוגים? כן היום הכי גרוע בחיים שלך? אין לי ולא יהיה לי היום הכי טוב בחיים שלך? כל הימים יש חבר? אולי חברה ולא... דלוקה על מישהו? לא את רוצה לגור במקום אחר? לפעמים חושבת להתאבד? ממש לא החיים הם מתנה אוהבת רכבות הרים? מאוד ממה את הכי פוחדת? אני לא פוחד מכלום על מה את חושבת שאת הולכת לישון? על כל הדברים שקרו לי ביום טעם גלידה אהוב? וניל עם סוכריות צבעוניות פרי אהוב? תלוי מתי מכונית? מה מכונית?! לא אין לי שיעור? מה שיעור?! חג? חג אהוב?! פורים צבע: כחול ושחור תוכנית אהובה: יש הרבה מילה אהובה:אין דיסק אהוב:יש מלא האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? אין ראה אותך בוכה: ממזמן לא בכיתי צעק עליך: אבא שלי שלח לך הודעה: ידידה שלי ראית איתו טלויזיה: אבא שלי שאמר שאת חשובה לו: המשפחה שלי נגע בך: הרבה אנשים דיבר איתך בטלפון: אח שלי הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: זבנג סרט מושכר שראית: ב וי או די את הסרט "המסע אל החלום של המורדים" סרט קולנוע: צ'רלי בממלכת השוקולד סרט מהמם השיר שנתקע לך בראש: האיש האחרון שהתקשרת אליו: רוקד לכל הבנות מה עושה? עונה על שאלון!! תוכנית טלויזיה שראית: טלנובלה בע"מ ב-24 שעות האחרונות.. בכית? לא צחקת? כן גרמת למישהו לצחוק?לא קנית משהו? לא הסתפרת? לא היית בים? לא הרגשת טיפשה?לא האם אי פעם.. בכית על בן? אולי על בת וקצת נזרקת על ידי מישהו? היא רק אמרה לי שהיא לא רוצה בגדו בך? לא נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? כן ההית מאוהבת? כן ראית ת'בית הלבן? הייתי אמור להיכנס אבל בסוף לא אבל ראיתי אותו מבחוץ!! ראית את מגדל אייפל? הייתי בקומה השנייה שלו עישנת? כן קצת מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? שזה מסוכן ולא לעשות את זה אלכוהול? קצת שיחקת מונופול?כן בכית פעם בגלל סרט? כן הית על במה? כן נכשלת במקצוע? כן לשון ואני גאה בזה כי זה מקצוע חרא ביקרת בארץ אחרת? מלא פעמים עשית אמבטיית קצף? כן ברחת מהבית? רק לכמה זמן ביקשת סליחה ולא התכוונת?לא קיללת את ההורים שלך? לא קיללת מורה? לא קיללתי אבל אני מתחצף להרבה מורים השעו אותך מהביצפר? לא

מיקמיק 1

New member
עונה

השעה עכשיו: 11:53 שם:אור עיר:----- פירסינג: אין מזל: טלה גובה:1:65 יחסי מין רק אחרי חתונה: כן אהבה ממבט ראשון: כן אהבה וירטואלית: אמ.. הכי כוסון: רן דנקר ויובל אברמוביץ' הכי מוזר: לא יודעת.. מסטיק: תות, דובדבן.. יום בשבוע:שני וחמישי חיות מחמד: אפרוחים, כלבים ודגים. תכונה טובה: אוהבת לעזור תכונה רעה: לפעמים ביישנית את מאמינה בגורל? כן קור או חום? תלוי מתי לישון או לקום? לישון.. חוף או הרים? חוף.. קרמבו שוקו או וניל? וניל שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? יש הרבה.. מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? קמה לשירותים מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? עוצמת עיניים..? מה הית לוקחת לאי בודד? מחשב נייד, את המשפחה שלי, חברות, ציוד לדרך ועוד כמה דברים.. צבע שיער: חום צבע עיניים: חום תחביבים: לשחות, לגלוש במחשב,לראות טלויזיה, לפעמים קצת ללמוד..לשמוע מוזיקה.. איזה שפות את מדברת: עיברית,ספרדים, אנגלית את בנאדם של לילה או של יום? שניהם. רגישה לדגדוגים? כן היום הכי גרוע בחיים שלך? רבתי עם החברה הכי טובה שלי (אבל אחר כך השלמנו..) היום הכי טוב בחיים שלך? יש הרבה.. יש חבר? לא. דלוקה על מישהו? כן את רוצה לגור במקום אחר? כן חושבת להתאבד?לא אוהבת רכבות הרים? לא. ממה את הכי פוחדת? מרכבות הרים סתם חחח..אמ..יש כל מני דברים שאני מפחדת מהם. על מה את חושבת שאת הולכת לישון? על מה שעשיתי כל היום, עם פגעתי במישהו היום.. טעם גלידה אהוב? וניל פרי אהוב? תפוח, אפרסק, שזיף. מכונית? לא שיעור? יש כמה.. חג? פסח וחנוכה צבע: תכלת וורוד תוכנית אהובה: השיר שלנו מילה אהובה: מאמי, מה באמת?, ויש עוד הרבה.. דיסק אהוב: האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? אני ראה אותך בוכה: לא בכיתי צעק עליך: חברה שלי. שלח לך הודעה: חברה שלי ראית איתו טלויזיה: אחותי הקטנה שאמר שאת חשובה לו: איזה אחד מהכיתה.. נגע בך: אמא שלי דיבר איתך בטלפון: חברה שלי.. הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: ההבטחה- הארי פוטר סרט מושכר שראית: לא זוכרת סרט קולנוע: הרבהה...ראיתי הרבה.. השיר שנתקע לך בראש: אבל אני שררר מהללבב!!! האיש האחרון שהתקשרת אליו: אמא שלי כדי לדעת מתי היא כברר באהה... מה עושה? עונה על השאלון! תוכנית טלויזיה שראית: השיר שלנוו! ב-24 שעות האחרונות.. בכית? לא צחקת? כן הרבה גרמת למישהו לצחוק? כן קנית משהו?כן הסתפרת? לא היית בים? כן אבל זה היה שלשום.. הרגשת טיפשה? לא האם אי פעם.. בכית על בן? כן נזרקת על ידי מישהו? לא בגדו בך?לא נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק?כן ההית מאוהבת? כן ראית ת'בית הלבן? לא ראית את מגדל אייפל? כן עישנת? לא מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? אני נגד אבל כל אחד והחיים שלו. אלכוהול? אני נגד אבל שוב כל אחד והחיים שלו שיחקת מונופול? כן בכית פעם בגלל סרט?כן הרבה.. הית על במה? כן נכשלת במקצוע?כן ביקרת בארץ אחרת? כן עשית אמבטיית קצף? כן ברחת מהבית?לא ביקשת סליחה ולא התכוונת? לא, אם אני כבר מבקשת סילחה אז אני מתכוונת לזה.. קיללת את ההורים שלך?לא קיללת מורה? לא השעו אותך מהביצפר? לא

מתוקה777

New member
עונה....

השעה עכשיו: 14:04 שם: מור עיר: - פירסינג: נזם באף מזל: קשת גובה: מטר חמישים ומשהו... יחסי מין רק אחרי חתונה: לא ממש מעניין אותי אהבה ממבט ראשון: לא אהבה וירטואלית: לא הכי כוסון: אלייז'ה ווד הכי מוזר: אלון מסטיק: בזוקה יום בשבוע:שישי חיות מחמד: אין תכונה טובה: שונאת את השאלות האלה תכונה רעה-כנ"ל מלמעלה... את מאמינה בגורל? כן קור או חום? חום לישון או לקום? לישון חוף או הרים? הרים קרמבו שוקו או וניל?וניל שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? שיר של קרייג דויד -seven days או איך שרושמים את זה... מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר?שוטפת פנים מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? סוגרת את הטלויזיה מה הית לוקחת לאי בודד? לא יודעת צבע שיער: חום צבע עיניים: חום תחביבים: לשמוע מוזיקה איזה שפות את מדברת: עברית אנגלית וערבית את בנאדם של לילה או של יום? יום רגישה לדגדוגים? כן היום הכי גרוע בחיים שלך?היו לי הרבה ימים כאלה... היום הכי טוב בחיים שלך? מאיפה לי לזכור יש חבר? לא דלוקה על מישהו?כן את רוצה לגור במקום אחר?לא חושבת להתאבד? לא אוהבת רכבות הרים? כן ממה את הכי פוחדת? לא יודעת על מה את חושבת שאת הולכת לישון? סתם על היום שעבר טעם גלידה אהוב? עוגיות וריבת חלב פרי אהוב? אפרסק מכונית? פג'ו שיעור? של"ח חג? חנוכה צבע: צהוב תוכנית אהובה:חברים ,תהרוג אותי וזהו מילה אהובה: היי דיסק אהוב:אין האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? אף אחג לא שזכור לי ראה אותך בוכה: אף אחד.. צעק עליך: חני שלח לך הודעה:ליאור ראית איתו טלויזיה: ..... שאמר שאת חשובה לו:.... נגע בך: דיבר איתך בטלפון: חני הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: ההבטחה- סרט מושכר שראית: גוטיקה סרט קולנוע: מר וגברת סמית השיר שנתקע לך בראש: אבל אני שר מ-ה-ל-ב האיש האחרון שהתקשרת אליו: חני מה עושה? כלום תוכנית טלויזיה שראית:תהרוג אותי וזהו ב-24 שעות האחרונות.. בכית? לא צחקת? כן גרמת למישהו לצחוק?כן קנית משהו? לא הסתפרת? לא היית בים? לא הרגשת טיפשה?לא האם אי פעם.. בכית על בן? כן נזרקת על ידי מישהו?לא בגדו בך? לא נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק?כן ההית מאוהבת? כן ראית ת'בית הלבן? לא ראית את מגדל אייפל?לא עישנת? לא מה את חושבת על עישון בגיל עשרה?נגד זה אלכוהול? נגד שיחקת מונופול?לא בכית פעם בגלל סרט?כן הית על במה? כן נכשלת במקצוע? לא ביקרת בארץ אחרת?כן עשית אמבטיית קצף? כן ברחת מהבית? לא ביקשת סליחה ולא התכוונת?כן קיללת את ההורים שלך? כן קיללת מורה? כן השעו אותך מהביצפר?לא

../images/Emo110.gif

השעה עכשיו: 17:39 שם: מיכל עיר: ת"א פירסינג: אין
מזל: שור גובה: 1.50 ומשוו חחחח יחסי מין רק אחרי חתונה: אע
אהבה ממבט ראשון: לא אהבה וירטואלית: לא נראלי.. הכי כוסון: יהודה לוי
הכי מוזר: הרבה
מסטיק: לא טעים
יום בשבוע: אמממממממ.. שישי חיות מחמד: אינליי
תכונה טובה: אממממממ.. לוידעת
מי שמכיר אותי יגיד
תכונה רעה: עקשנות זה רע
אני בנאדם מזה עקששןן.. ברמות שאיפשר לתארר
את מאמינה בגורל? אמממ.. אולי קור או חום? לא ולא לישון או לקום? לישון
חוף או הרים? הרים קרמבו שוקו או וניל? לא ולא
שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? אמממממממממ.. לוידעת
מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? שותה
מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? שוטפת פנים
מה הית לוקחת לאי בודד? איי.. הרבה
צבע שיער: חום צבע עיניים: חום תחביבים: יש מלא:) איזה שפות את מדברת: עברית, אנגלית, וקצת ערבית
את בנאדם של לילה או של יום? יום נראלי רגישה לדגדוגים? מאווד חחחחח היום הכי גרוע בחיים שלך? שלא נדע
היום הכי טוב בחיים שלך? יש הרבה ימים כאלה:) יש חבר? לא דלוקה על מישהו? אמממממ
את רוצה לגור במקום אחר? כןןןןןןןןן! חושבת להתאבד? לא אוהבת רכבות הרים? לא
ממה את הכי פוחדת? ג'וקים חחחח על מה את חושבת שאת הולכת לישון? אממממ.. על הכל.. תמיד כשאני מנסה להרדם מגיעות כלל המחשבותתת האלללהה.. עלל הכלל.. בסוף הכל מגיע להכל
טעם גלידה אהוב? אממממממממ שוקולד
פרי אהוב? הכל חוץ מבננה
מכונית? הא
שיעור? אין שיעור אהוב
חג? לא חגג אבל.. יום העצמאות
צבע: כחול תוכנית אהובה: אהבה מעבר לפינה מילה אהובה: לוידעת
דיסק אהוב: אין
האיש האחרון ש...
ישן במיטה שלך? אני מן הסתם
ראה אותך בוכה: לוזוכרת צעק עליך: מי שיצעקק עליי יחטוף צעקה מזה חזקה בחזרההה
האוזניים שלו יתחרשו
ולוזוכרת מי
שלח לך הודעה: במסן? חברה שליי.. ובפלאא.. גם
ראית איתו טלויזיה: אחותי
שאמר שאת חשובה לו: אממממ.. מזה משנה?
נגע בך: לוזוכרת
דיבר איתך בטלפון: חברה שלי
הדברים האחרונים שעשית...
ספר שקראת: ההבטחה- ההאא
סרט מושכר שראית: אמממממממ... מלא זמן לא ראיתי
סרט קולנוע: חותנת בהפרעה השיר שנתקע לך בראש: אהובתי האיש האחרון שהתקשרת אליו: אמממ.. לוזוכרת מה עושה? הא?
תוכנית טלויזיה שראית: לוזוכרת
ב-24 שעות האחרונות..
בכית? ממממש לא צחקת? הרבהההה חחחח גרמת למישהו לצחוק? נראלי
קנית משהו? לא הסתפרת? לא היית בים? לא הרגשת טיפשה? לא האם אי פעם..
בכית על בן? נראליי.. נזרקת על ידי מישהו? לא בגדו בך? לא שידוע לי נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? כן ההית מאוהבת? אממממ
ראית ת'בית הלבן? לא ראית את מגדל אייפל? כן
עישנת? לא מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? מי שרוצה שיעשן.. בעיה שלו
אלכוהול? הא?
שיחקת מונופול? שנייםםםםם לא שיחקתי בכית פעם בגלל סרט? כן
הית על במה? חחחחחח כן נכשלת במקצוע? לוזוכרת
ביקרת בארץ אחרת? כעע.. עשית אמבטיית קצף? כעעעעעע ברחת מהבית? לא ביקשת סליחה ולא התכוונת? אם אינלי על מה לבקש סליחה אני לא מבקשת
קיללת את ההורים שלך? אממממממממממממממממ....
קיללת מורה? חחחחחחחחחחחח כן
השעו אותך מהביצפר? לא

Seret Shel Sex

New member
עונה ../images/Emo3.gif

השעה עכשיו: 20:42 שם: טל
עיר: חור
פירסינג: אין. מזל: מאזניים
גובה: 1.60
יחסי מין רק אחרי חתונה: כל אחד מה שהוא רוצה. אהבה ממבט ראשון: אין כזה דבר. אהבה וירטואלית: אולי. הכי כוסון: כוסון? הבה נתפקץ. הכי מוזר: הכלב החדש שלי o_O מסטיק: מנטה. יום בשבוע: ראשון. חיות מחמד: כלב, כלבה, תוכי, חמוס וסוס. תכונה טובה: אופטימית. תכונה רעה: לפעמים מגעילה.
את מאמינה בגורל? כן
קור או חום? קור
לישון או לקום? לקום אחרי שינה טובה
חוף או הרים? הרים. קרמבו שוקו או וניל? וניל
שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? וואי יש כמה... COME UNDONE מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? מסתכלת על השעה, וחוזרת לישון. מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? מכבה את האור. מה הית לוקחת לאי בודד? חברה, חיות, אוכל בכמויות. צבע שיער: חום עם גוונים צבע עיניים: חום קקי
תחביבים: רכיבה על סוסים איזה שפות את מדברת: עברית אנגלית את בנאדם של לילה או של יום? לילה
רגישה לדגדוגים? מאוד
היום הכי גרוע בחיים שלך? סצינה ספציפית בטיול השנתי
היום הכי טוב בחיים שלך? ה-28.11.2003 וכשהכרתי את החברה הכי טובה שלי. יש חבר? לא. דלוקה על מישהו? לא
את רוצה לגור במקום אחר? בערך
חושבת להתאבד? לא. אוהבת רכבות הרים? מאוד!
ממה את הכי פוחדת? מוות.
על מה את חושבת שאת הולכת לישון? מה עשיתי היום, מה יש לי לעשות מחר, דברים שאני אוהבת, מה הייתי רוצה שיהיה לי. טעם גלידה אהוב? שוקולד. פרי אהוב? יש כזה דבר? אבטיח נגיד
מכונית? לא מבינה.
שיעור? מתמטיקה עלול להיות משעשע לעיתים
חג? חנוכהההההההההההה
צבע: שחור.
*פרצוףקשוח* תוכנית אהובה: מכושפות
מילה אהובה: אניווי, וול, בלעכס דיסק אהוב: קשה. אני אלך על היהודים-LIVE. קשה.
האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? שטודל נחשב? ראה אותך בוכה: אפחד. צעק עליך: אמא שלח לך הודעה: נעה
ראית איתו טלויזיה: אמא שאמר שאת חשובה לו: אתמול נעה
נגע בך: אמא דיבר איתך בטלפון: פקיד שירות של פלאפון
הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: ה"פ 4 ההבטחה - מה??? סרט מושכר שראית: לא משכירה סרט קולנוע: מדגסקר
השיר שנתקע לך בראש: מוניקה סקס - כל החבר'ה. האיש האחרון שהתקשרת אליו: אמא. מה עושה? כלום.
תוכנית טלויזיה שראית: משו באנימל פלנט. ב-24 שעות האחרונות.. בכית? לא. צחקת? כל כך כן
גרמת למישהו לצחוק? יאפ
זה היה משו שהצחיק גם אותי... קנית משהו? לא. הסתפרת? לפני כמה ימים. היית בים? לא
טוב שכך. הרגשת טיפשה? חחחח כןן
האם אי פעם.. בכית על בן? לא ממש.
נזרקת על ידי מישהו? לא. בגדו בך? לא מבחינה זוגית.
נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? לא כי התחשק לי
ההית מאוהבת? לא. ראית ת'בית הלבן? כן. ראית את מגדל אייפל? כן. עישנת? סיגריות לא. מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? רע מאוד!!!
אלכוהול? כל עוד לא בהגזמה, ככה מדי פעם, אז זה בסדר. גמני כל כמה זמן שותה בירה. שיחקת מונופול? כן. בכית פעם בגלל סרט? כן. הית על במה? עכשיו אני חושבת על זה, יכול להיות. נכשלת במקצוע? כן. ביקרת בארץ אחרת? נכון.
עשית אמבטיית קצף? כן
ברחת מהבית? לא באמת. ביקשת סליחה ולא התכוונת? לא. קיללת את ההורים שלך? לא בפניהם!!!
קיללת מורה? כן. השעו אותך מהביצפר? לא.

../images/Emo120.gif

השעה עכשיו: 00:16 שם: נ. :] עיר: מושבניקית.
פירסינג: 1, חישוק באף. מזל: דלי. גובה: 1.60 ומשו. יחסי מין רק אחרי חתונה: חח ממש לא. אהבה ממבט ראשון: יש חיה כזאת. אהבה וירטואלית: מיותר אבל מפתה. הכי כוסון: מילקי טופ. הכי מוזר: ארטישוק. מסטיק: אבטיח. יום בשבוע: חמישי. :] חיות מחמד: דגים. תכונה טובה: טובה בעצות ולהרגיע אנשים. תכונה רעה: מפלצת. את מאמינה בגורל? כן. קור או חום? קור, יחד עם קפה והרבה שכבות. לישון או לקום? לישון. חוף או הרים? חוף. קרמבו שוקו או וניל? וניל. שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? שרון הולצמן - פתח את ליבך. מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? מצחצחת שיינים. מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? מורידה את המשקפיים. מה הית לוקחת לאי בודד? חבר טוב וסירה. צבע שיער: צבוע לשחור. צבע עיניים: חום, אבל הן מחליפות צבעים לפעמים. :) תחביבים: חחחח, תחביבים עלק. איזה שפות את מדברת: עברית. את בנאדם של לילה או של יום? לילה. רגישה לדגדוגים? כן, מאוד. היום הכי גרוע בחיים שלך? 16.4.2004 היום הכי טוב בחיים שלך? 4.8.2004 יש חבר? בערך.
דלוקה על מישהו? יאפ. את רוצה לגור במקום אחר? אופקורס. חושבת להתאבד? לא, אבל היו זמנים. אוהבת רכבות הרים? אהמ.. כן. ממה את הכי פוחדת? ממקומות סגורים. על מה את חושבת שאת הולכת לישון? פנטזיות. טעם גלידה אהוב? אני אוהבת את הדברים המתוקים והאקזוטיים יותר. פרי אהוב? נקטרינה. מכונית? לא אכפת לי. שיעור? מתמטיקה. חג? יום העצמאות. צבע: שחור. תוכנית אהובה: אבודים. מילה אהובה: עזוב. דיסק אהוב: דנה ברגר, נימרוד שיקלר. האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? אתמול, ידיד שלי. ראה אותך בוכה: הקוסמטיקאית. צעק עליך: אבא. שלח לך הודעה: הוא.
ראית איתו טלויזיה: אחותי הקטנה. שאמר שאת חשובה לו: הוא.
נגע בך: לא הוא. ;[ דיבר איתך בטלפון: הוא. :] הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: נראה לי ספר לביצפר. סרט מושכר שראית: לא רואה סרטים מושכרים. סרט קולנוע: לא זוכרת מתי פעם אחרונה הייתי בקולנוע.. נראה לי ב'הטינה'. השיר שנתקע לך בראש: take me away. האיש האחרון שהתקשרת אליו: הוא. :] מה עושה? שומעת מוזיקה. תוכנית טלויזיה שראית: טלנובלה בע"מ. ב-24 שעות האחרונות.. בכית? לא. צחקת? לא. גרמת למישהו לצחוק? כן. קנית משהו? ממ.. כן. הסתפרת? לא. היית בים? לא. הרגשת טיפשה? לא, אבל הרגשתי בוגדת. האם אי פעם.. בכית על בן? כן. נזרקת על ידי מישהו? כן. בגדו בך? כן. נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? כן. היית מאוהבת? כן. ראית ת'בית הלבן? לא. ראית את מגדל אייפל? לא. עישנת? כן.
כל יום. מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? שכל אחד יעשה מה שבא לו. אלכוהול? כן. שיחקת מונופול? כן, לפני 400 שנה. בכית פעם בגלל סרט? כן. היית על במה? כן. נכשלת במקצוע? כן. ביקרת בארץ אחרת? כן. עשית אמבטיית קצף? כן. ברחת מהבית? כן. ביקשת סליחה ולא התכוונת? כן. קיללת את ההורים שלך? כן. קיללת מורה? כן. השעו אותך מהביצפר? כן.

בוהוטיהיז

השעה עכשיו: 07:20 שם: ואן עיר: אילת, אבל כרגע אני בת"א פירסינג: לשון, סמיילי, טבור, פרינסס מזל: טלה גובה: 170 יחסי מין רק אחרי חתונה: חחחחחח אהבה ממבט ראשון: בערך אהבה וירטואלית: לא הכי כוסון: ג'וני דפ הכי מוזר: מאיזו בחינה? מסטיק: בזוקה יום בשבוע: שישי חיות מחמד: כלב וחתול תכונה טובה: כנות תכונה רעה: כנות את מאמינה בגורל? בהחלט קור או חום? קור (בחורף אני אגיד שחום) לישון או לקום? לישון!! חוף או הרים? הרים קרמבו שוקו או וניל? ממתי יש קרמבו שוקו?? מוקה אם כבר.. שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? הרבה מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? חוזרת לישון מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? מתפשטת מה הית לוקחת לאי בודד? כלום צבע שיער: חום-אגוז-אדום צבע עיניים: חום תחביבים: שינה, מועדונים, טיולים איזה שפות את מדברת: עברית ואנגלית את בנאדם של לילה או של יום? לילה רגישה לדגדוגים? מאוד היום הכי גרוע בחיים שלך? לא זוכרת היום הכי טוב בחיים שלך? לא זוכרת יש חבר? לא דלוקה על מישהו? לא את רוצה לגור במקום אחר? לא חושבת להתאבד? לא אוהבת רכבות הרים? מאוד! :) ממה את הכי פוחדת? לאדע על מה את חושבת שאת הולכת לישון? לא משהו ספציפי... טעם גלידה אהוב? ריבת חלב וקוקוס פרי אהוב? אפרסק מכונית? העיקר שנוסעת שיעור? חופשי חג? שבועות צבע: כתום!!! תוכנית אהובה: חברים מילה אהובה: חבילה (
) דיסק אהוב: אורפנד לנד - מבול האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? עידן, ידיד שלי ראה אותך בוכה: אריק צעק עליך: אממ... אמא..? שלח לך הודעה: אריק ראית איתו טלויזיה: ליאת, אחותי שאמר שאת חשובה לו: אריק נגע בך: ליאת דיבר איתך בטלפון: שרון, ידיד שלי הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: עדיין קוראת - רוצחים ללא פנים סרט מושכר שראית: ללכת על הכל 2 סרט קולנוע: לא זוכרת השיר שנתקע לך בראש: סוליקו האיש האחרון שהתקשרת אליו: ברק מה עושה? נחשו תוכנית טלויזיה שראית: טלנובלה בע"מ ב-24 שעות האחרונות.. בכית? קצת צחקת? כן גרמת למישהו לצחוק? כן קנית משהו? שילמתי על ארוחה במסעדה.. זה נחשב? הסתפרת? לא היית בים? לא הרגשת טיפשה? קצת האם אי פעם.. בכית על בן? כן נזרקת על ידי מישהו? כן בגדו בך? כן נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? כן ההית מאוהבת? כן ראית ת'בית הלבן? בטלויזיה.. ראית את מגדל אייפל? הייתי עליו עישנת? כן מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? נו במת... אלכוהול? כן שיחקת מונופול? כן בכית פעם בגלל סרט? במבי
הית על במה? כן נכשלת במקצוע? כן ביקרת בארץ אחרת? כן, בדיוק אתמול חזרתי מטורקיה עשית אמבטיית קצף? כן ברחת מהבית? בערך ביקשת סליחה ולא התכוונת? כן קיללת את ההורים שלך? כן קיללת מורה? כן השעו אותך מהביצפר? כן

ffiendd

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo54.gif

השעה עכשיו: 10:15 ע"פ אבא. שם: מאיה. עיר: ג"ש. פירסינג: יהיו. מזל: עקרב. גובה: 160. יחסי מין רק אחרי חתונה: טפשי. אהבה ממבט ראשון: זו הדלקות על מראה חיצוני, ויכול להיות שאותו אדם באמת מתאים מבחינת פנימיות. אהבה וירטואלית: יכולהיות. הכי כוסון: למה הכוונה? הכי מוזר: להיות סנילי. ואת זה אני יודעת מתוך ניסיון. מסטיק: אורביט ירוק. יום בשבוע: שישי. חיות מחמד: מיוּ אחד פסיכופת. תכונה טובה: שמחה. תכונה רעה: קנאית. נורא. את מאמינה בגורל? לפעמים זה מפתיע אותי. קור או חום? קורקור. לישון או לקום? לישון. חוף או הרים? שניהם. קרמבו שוקו או וניל? ווניל. שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? Letting go. מה הדבר הראשון שאת עושה כשאת קמה בבוקר? מסתובבת בבית. מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? סוגרת את השיחה. מה היית לוקחת לאי בודד? את יקיריי, הר של חבילות של מסטיקים בכל הטעמים, שפתון, עיפרון לעיניים, מברשת. צבע שיער: שחור עם ירוק ושתי קצוות באדום-סגול. צבע עיניים: חום. תחביבים: לצייר, לצלם, לכתוב, לחבק, הופעות. איזה שפות את מדברת: עברית, אנגלית, עילגית, ג'יבריש, מבינה ספרדית. את בנאדם של לילה או של יום? לילה. רגישה לדגדוגים? כןכן. היום הכי גרוע בחיים שלך? אין. היום הכי טוב בחיים שלך? המון. יש חבר? כן. דלוקה על מישהו? לא. את רוצה לגור במקום אחר? אין רצון מיוחד ביותר. חושבת להתאבד? לא. אוהבת רכבות הרים? כןכן. ממה את הכי פוחדת? להשאר לבד. על מה את חושבת כשאת הולכת לישון? איך היה, מה יהיה. טעם גלידה אהוב? תות, ווניל עוגיות. פרוזן יוגורט. נוקאאוט תות-שמנת-שוקולד לבן. פרי אהוב? אפרסק, מנגו, תות. מכונית? משהו שנוסע. שיעור? היסטוריה, פילוסופיה. בשנה הבאה משתנה לי כל המערכת, אז בטח יהיה משהו אחר. חג? פורימ. צבע: ירוק, כתומ, סגול. תוכנית אהובה: המומינים. מילה אהובה: אלו מילים חסרות משמעות, והן משתנות לפי תקופה. דיסק אהוב: המון. האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? דניאלתה ויאנה. ראה אותך בוכה: דקל. צעק עליך: לא זוכרת. שלח לך הודעה: דקל. ראית איתו טלויזיה: אבאמא. שאמר שאת חשובה לו: דקל. נגע בך: אחותי. דיבר איתך בטלפון: דניאלתה. הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: אסטרולוגיה, מין ואופי - מרטין, אקסטזי(לא זוכרת את שם הסופר). סרט מושכר שראית: "לחסל את הליידי". גרוע לגמרי. לגמרי. סרט קולנוע: "סמנתה". קומדיה רומנטית. גם די גרועה. השיר שנתקע לך בראש: לא זוכרת>< האיש האחרון שהתקשרת אליו: לפלאפון שלי, מהבית, כדי לבדוק אם הטלפון החדש שלי עובד. מה עושה? מדברת עם אנשים במסנ, עונה על השאלון הזה. תוכנית טלויזיה שראית: כמה דקות מסרט רומנטי וטפשי בטלוויזיה. ב-24 שעות האחרונות.. בכית? לא. צחקת? כן. גרמת למישהו לצחוק? כן. קנית משהו? כן. הסתפרת? לא. היית בים? לא. הרגשת טיפשה? ולמה שארגיש ככה? האם אי פעם.. בכית על בן? כן. נזרקת על ידי מישהו? לא. בגדו בך? לא. נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? היום, אולי, הפעם הראשונה. היית מאוהבת? כן. ראית ת'בית הלבן? לא. ראית את מגדל אייפל? לא. עישנת? לא. מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? שיעשו מה שבא להם. אלכוהול? כןכן. שיחקת מונופול? כן. בכית פעם בגלל סרט? כן. היית על במה? כן. נכשלת במקצוע? כן. ביקרת בארץ אחרת? כן. עשית אמבטיית קצף? כן. ברחת מהבית? כן. ביקשת סליחה ולא התכוונת? כן. קיללת את ההורים שלך? כן. קיללת מורה? כן. השעו אותך מהביצפר? לא.

L i l o o S h

New member
עונה.

השעה עכשיו: 22:29 שם: לי עיר: קיבוץ פירסינג: אין מזל: אריה
גובה: 1.71 יחסי מין רק אחרי חתונה: פרימיטיבי אהבה ממבט ראשון: שיהיה אהבה וירטואלית: לא הכי כוסון: מייקל פלפס הכי מוזר: אוזי אוסבורן מסטיק: ג'וסי פרוט יום בשבוע: שבת חיות מחמד: כלב תכונה טובה: כנות, ציניות תכונה רעה: חוסר סבלנות את מאמינה בגורל? כן קור או חום? קור לישון או לקום? לישון חוף או הרים? גם וגם קרמבו שוקו או וניל? וניל שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? אם כבר לבד, lift me up, to be with you מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? פוקחת עיניים מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? עוצמת עיניים מה היית לוקחת לאי בודד? מוזיקה, מצלמה צבע שיער: חום צבע עיניים: חום תחביבים: שחייה, קריאה, חברים, טיולים, שינה, שטויות איזה שפות את מדברת: אנגלית, עברית, קצת הולנדית את בנאדם של לילה או של יום? יום רגישה לדגדוגים? מאוד היום הכי גרוע בחיים שלך? זה שסבא שלי מת בו היום הכי טוב בחיים שלך? היום הרבה.. יש חבר? לא דלוקה על מישהו? מניחה שאפשר לקרוא לזה ככה.. את רוצה לגור במקום אחר? מה הייתי נותנת בשביל לגור במקום אחר.. חושבת להתאבד? לא אוהבת רכבות הרים? מאוד!! ממה את הכי פוחדת? מוות, כרישים על מה את חושבת שאת הולכת לישון? כל מיני.. טעם גלידה אהוב? מנגו, אפרסק, פירות יער, תות, פסיפלורה.. כל המוזרים. פרי אהוב? מנגו, אבטיח, תות, פסיפלורה מכונית? סמארט, לאנד רובר שיעור? חופשי חג? פסח צבע: כתום, שחור, ורוד, אדום תוכנית אהובה: חברים, 24, שנות השבעים, ג'קאסס מילה אהובה: אין דיסק אהוב: יש מלא.. האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? אני ראה אותך בוכה: אמא שלי צעק עליך? לא זוכרת שלח לך הודעה: חברה שלי ראית איתו טלויזיה: אח שלי שאמר שאת חשובה לו: לא זוכרת נגע בך: .. דיבר איתך בטלפון: דוד שלי הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: חוכמת הבייגלה סרט מושכר שראית: ג'קאסס הסרט סרט קולנוע: לא זוכרת השיר שנתקע לך בראש: to be with you האיש האחרון שהתקשרת אליו: לא זוכרת מה עושה? הא? תוכנית טלויזיה שראית: לא זוכרת ב-24 שעות האחרונות.. בכית? לא צחקת? המון גרמת למישהו לצחוק? כן קנית משהו? לא הסתפרת? לא היית בים? אם הכנרת נחשבת ים, אז כן הרגשת טיפשה? לא האם אי פעם.. בכית על בן? לא נזרקת על ידי מישהו? לא בגדו בך? באמון שלי, כן נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? כן, וזה קורה בזה הרגע.. ההית מאוהבת? כן ראית ת'בית הלבן? כן ראית את מגדל אייפל? לא עישנת? כן מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? שכל אחד יעשה מה שטוב לו.. אלכוהול? מה איתו? שיחקת מונופול? כן בכית פעם בגלל סרט? כן הית על במה? כן נכשלת במקצוע? לא בתעודה, אבל במבחנים.. ביקרת בארץ אחרת? כן עשית אמבטיית קצף? כן ברחת מהבית? לא ביקשת סליחה ולא התכוונת? לא קיללת את ההורים שלך? כן, אבל לא התכוונתי לזה.. קיללת מורה? כן השעו אותך מהביצפר? כן

chompi2

New member
ממממ

השעה עכשיו: 11:15 שם: ליאור עיר: מממממ פירסינג: רק אוזניים מזל: עקרב גובה: 1.60 יחסי מין רק אחרי חתונה: לא אהבה ממבט ראשון: לא אהבה וירטואלית: לא הכי כוסון: :0 הכי מוזר: :0 מסטיק: בננה יום בשבוע:שישי חיות מחמד: הייתה כלבה.:{ תכונה טובה: ממ תכונה רעה: ממ את מאמינה בגורל? לא קור או חום? קור לישון או לקום? לישון חוף או הרים? חוף קרמבו שוקו או וניל? וניל שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? :S מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? מצחצחת שיניים מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? הולכת לעבר המיטה D= מה הית לוקחת לאי בודד? משפחה.{: צבע שיער: חום צבע עיניים: חום תחביבים: לצייר לרכב מחשבים. איזה שפות את מדברת: עברית אנגלית את בנאדם של לילה או של יום? כלום D= רגישה לדגדוגים? כן היום הכי גרוע בחיים שלך? לאיודעת היום הכי טוב בחיים שלך? לאיודעת יש חבר? לא דלוקה על מישהו? לא בדיוק את רוצה לגור במקום אחר? כןןן חושבת להתאבד? לא אוהבת רכבות הרים? לאא ממה את הכי פוחדת? למות עצובה על מה את חושבת שאת הולכת לישון? הרבה דברים טעם גלידה אהוב? פאדג' פרי אהוב? לאיודעת מכונית? שברולט. לא סתם לא יודעת שיעור? מממ חג? פסח צבע: סגול שחור אדום ירוק תוכנית אהובה: האו סי D= מילה אהובה: מממ דיסק אהוב: לאיודעת האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? אני ראה אותך בוכה: חברה צעק עליך: ממממ שלח לך הודעה: חברה ראית איתו טלויזיה: אמא שאמר שאת חשובה לו: חברה נגע בך: אמא דיבר איתך בטלפון: אחות הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: שכחתי את השם..של אתגר קרת סרט מושכר שראית: לא זוכרתת סרט קולנוע: לא זוכרת :S השיר שנתקע לך בראש: the man who sold the world של דיוויד בוואי האיש האחרון שהתקשרת אליו: אח מה עושה? מתכתבת ועונה לשאלון תוכנית טלויזיה שראית: האו סי ב-24 שעות האחרונות.. בכית? לא צחקת? טיפה גרמת למישהו לצחוק? כן קנית משהו? לא הסתפרת? לא היית בים? לא הרגשת טיפשה? כן האם אי פעם.. בכית על בן? כן נזרקת על ידי מישהו? לא בגדו בך? לא נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? כן ההית מאוהבת? לא ראית ת'בית הלבן? לא ראית את מגדל אייפל? לא עישנת? כן..פעם אחת ואחרונה מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? קקייי אלכוהול? טיפה שיחקת מונופול? ברור{: בכית פעם בגלל סרט? כן הית על במה? כן אייככ נכשלת במקצוע? לא ביקרת בארץ אחרת? כן עשית אמבטיית קצף? כן ברחת מהבית? לא:0 ביקשת סליחה ולא התכוונת? כן קיללת את ההורים שלך? פעם אחת בטעעוותתת חח קיללת מורה? כן גם בטעות השעו אותך מהביצפר? לאא

עונה

השעה עכשיו: 2:45 שם: עומר עיר: חור קטן ליד אשדוד פירסינג: אין מזל: שור גובה: 1.63 יחסי מין רק אחרי חתונה: נגד אהבה ממבט ראשון: מאמינה אהבה וירטואלית: אפשרי הכי כוסון: אממ..ג'וני דפ הכי מוזר: ג'וני דפ מסטיק: מנטה יום בשבוע: שבת חיות מחמד: חתול תכונה טובה: חברותית תכונה רעה: רגשנית את מאמינה בגורל? לא קור או חום? קור לישון או לקום? לישון חוף או הרים? חוף קרמבו שוקו או וניל? שוקו שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? לא עולה בראש עכשיו מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? פותחת ת'עיניים מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? מכבה את האור מה הית לוקחת לאי בודד? פלאפון צבע שיער: חום צבע עיניים: חום תחביבים: להיות במחשב, לקרוא, לשמוע מוזיקה איזה שפות את מדברת: עברית ואנגלית את בנאדם של לילה או של יום? לילה רגישה לדגדוגים? כן היום הכי גרוע בחיים שלך? אממ...אין אחד גרוע במיוחד..היו כמה גרועים היום הכי טוב בחיים שלך? אין אחד טוב במיוחד, היו כמה טובים יש חבר? לא דלוקה על מישהו? כן את רוצה לגור במקום אחר? כן חושבת להתאבד? לא אוהבת רכבות הרים? כן ממה את הכי פוחדת? אין משהו שמפחיד אותי יותר מדברים אחרים. על מה את חושבת שאת הולכת לישון? על היום שהיה לי, כלמיני דברים שהייתי רוצה שיקרו מחר טעם גלידה אהוב? שוקו-וניל,ריבת חלב פרי אהוב? אפרסק מכונית? אין משהו מועדף שיעור? אנגלית חג? פסח צבע: אממ...יש 5! שחור, סגול, בורדו, כתום וירוק תוכנית אהובה: ג'קאס וחברים מילה אהובה: אהא! דיסק אהוב: אממ...pink floyd- dark side of the moon האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? אמממ..החברה הכי טובה, אדוה ראה אותך בוכה: אמא צעק עליך: אמא שלח לך הודעה: אדוה ראית איתו טלויזיה: אחותי שאמר שאת חשובה לו: אמא נגע בך: אממ..לא זוכרת דיבר איתך בטלפון: חברה של אחותי הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: הארי פוטר והאסיר מאזקבאן סרט מושכר שראית: לא זוכרת סרט קולנוע: לא זוכרת השיר שנתקע לך בראש: stairway to heaven האיש האחרון שהתקשרת אליו: לא זוכרת מה עושה? עונה על שאלון תוכנית טלויזיה שראית: אממ..משהו עם חיות ב-24 שעות האחרונות.. בכית? כן צחקת? כן גרמת למישהו לצחוק? כן קנית משהו? לא הסתפרת? לא היית בים? לא הרגשת טיפשה? לא האם אי פעם.. בכית על בן? כן נזרקת על ידי מישהו? כן בגדו בך? לא נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? כן ההית מאוהבת? ועדיין ראית ת'בית הלבן? בתמונות ראית את מגדל אייפל? כנ"ל עישנת? לא מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? זה רע..עישון זה רע בכלליות אלכוהול? מה אלכוהול? שיחקת מונופול? ברור בכית פעם בגלל סרט? כן הית על במה? כן נכשלת במקצוע? לא ביקרת בארץ אחרת? לא עשית אמבטיית קצף? כן לפני יומיים ברחת מהבית? וחזרתי אחרי 5 דק' ביקשת סליחה ולא התכוונת? לא קיללת את ההורים שלך? לפעמים מאחורי הגב, פעם קראתי לאמא שלי "דפוקה" אבל זה היה בצחוק קיללת מורה? כן, מול הפרצוף שלה אפילו. השעו אותך מהביצפר? לא

CrazyAngel1

New member
תשובותתתתת../images/Emo9.gif

השעה עכשיו: 12:00
שם: רותם
עיר: אמממ חסוייי
פירסינג: נופ מזל: דגים
גובה: 1.57 יחסי מין רק אחרי חתונה:
אהבה ממבט ראשון: ברורר
אהבה וירטואלית: אממ נראה לי שכן
הכי כוסון: ג'רמי סמפטרר מהסרט פיטר פן
הכי מוזר: אמממ בעע לא זוכרת ת'שם שלו מסטיק: אמממ לא זוכרת איך קוראים לו טחח
יום בשבוע: אנערף.. בשנת הלימודים זה היה יום שישי אבל עכשיו אין לי מושג... חיות מחמד: כלב
תכונה טובה: נאמנות
תכונה רעה: קנאת יתר את מאמינה בגורל
אממ אנערף חח קור או חום
קור
לישון או לקום
לקום
אבל אני אוהבת לקום.. פשוט השינה שלי היא יכולה להמשך גם עד אמצע היום וזה סתם מבזבז לי ת'יום
. חוף או הרים
חוףףףף
קרמבו שוקו או וניל
וניל, יאמי
שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת
אממ everytime של בריטני, שיר עצוב
מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר
אממ מסתכלת מה השעה.. חח
מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה
מכבה טלוויזיה
מה הית לוקחת לאי בודד
מערכת סטריאו
, חברה
, דיסקים
, טלוויזיה
, מחשב
, מים
ואוכל
.. חח
צבע שיער:
צבע עיניים: ירוקות
תחביבים: לשיר, לרקוד, לשמוע מוסיקה, לבלות עם חברות, להיות על המחשב, And must enjoy
איזה שפות את מדברת: עברית, ספרדית, אנגלית וטיפה רוסית... את בנאדם של לילה או של יום
זה לא היה כבר
רגישה לדגדוגים
כן.. חחח
היום הכי גרוע בחיים שלך
אני מעדיפה לא לדבר על זה היום הכי טוב בחיים שלך
לא זוכרת.. היו מלא כאלה
חח יש חבר
יאפ
דלוקה על מישהו
על חבר שלי.. דהה את רוצה לגור במקום אחר
אמממ לא
חושבת להתאבד
חס וחסההה
אוהבת רכבות הרים
אממ כן חח ממה את הכי פוחדת
לאבד את האנשים שאני אוהבת חס וחסה
על מה את חושבת שאת הולכת לישון
כל פעם על משו אחר
טעם גלידה אהוב
אמממ מנגו
פרי אהוב
שזיף מכונית
לא מבינה בזה חח שיעור
דרמה חג
פסח, יש חופש ארוך
צבע: כתום, וורוד ותכלת
תוכנית אהובה:
השיר שלנו
מילה אהובה: סבבה, וואלה דיסק אהוב:
גוון סטפאני
האיש האחרון ש...
ישן במיטה שלך
אממ נראה לי שאני היחידה כי המיטה שלי יחסית חדשה (מהיומולדת)... ראה אותך בוכה: לא זוכרת
צעק עליך: אמא שלח לך הודעה: חברה שלי ניב ראית איתו טלויזיה: האחיות שלי שאמר שאת חשובה לו: אממ לא זוכרת.. ח נגע בך: תלוי למה הכוונה כשאומרים "נגע בך" דיבר איתך בטלפון: אמא שלי
הדברים האחרונים שעשית...
ספר שקראת: אממ אורי אבל הפסקתי באמצע כי זה משעמם.. חח
סרט מושכר שראית: פיטר פן (הסרט האמיתי-לא מצוייר) עם ג'רמייי
סרט קולנוע: מרי פופינס עם הקול של נינה
השיר שנתקע לך בראש: אהבה קטנה-שירי מיימון האיש האחרון שהתקשרת אליו: אממ לא זוכרת, ת'אמת, לא התקשרתי מלא זמן חח מה עושה
עונה על השאלון, שומעת מוסיקה ומתכתבת.. תוכנית טלויזיה שראית: pimp my ride ב-MTV
ב-24 שעות האחרונות..
בכית
נופ
צחקת
אממ כן
גרמת למישהו לצחוק
אממ נראה לי שלא.. חח ברוב ה-24 שעות האחרונות ישנתי
קנית משהו
לא.. ח הסתפרת
נופ היית בים
נופ הרגשת טיפשה
אממ לצערי כן
האם אי פעם..
בכית על בן
כן..
נזרקת על ידי מישהו
תלוי מאיפה ולאן חח בגדו בך
לצערי כן
נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק
חח כן ההית מאוהבת
הרבה פעמים וגם כרגע אני מאוהבת
ראית ת'בית הלבן
נופ, רק בטלוויזיה
ראית את מגדל אייפל
גם בטלוויזיה
עישנת
בחיים לא ואני גם לא יעשן
מה את חושבת על עישון בגיל עשרה
חרא של דבר

Swid666

New member
לה לה לה

השעה עכשיו: 16:13 שם: נענע עיר: רמת גן פירסינג: אין מזל: שור גובה: 1.54 יחסי מין רק אחרי חתונה: לא אהבה ממבט ראשון: לא אהבה אבל יכולה להתפתח אהבה וירטואלית: לא הכי כוסית: יש הרבה
הכי מוזר: אניאניאניאניאני! ^&^ מסטיק: שונאת מסטיקים יום בשבוע: שני חיות מחמד: חתול תכונה טובה: נאמנות תכונה רעה: הרבה את מאמינה בגורל? לא קור או חום? קור לישון או לקום? לישון חוף או הרים? חוף סלעי
קרמבו שוקו או וניל? קרמבו זה רע
שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? הממממ המון שירים מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? המממ לפעמים חוזרת לישון
מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? עוצמת עיניים מה הית לוקחת לאי בודד? הממממ לאדעת צבע שיער: שטני צבע עיניים: כחול תחביבים: בעעעע איזה שפות את מדברת: הממממ סינית D: את בנאדם של לילה או של יום? לילה רגישה לדגדוגים? לא ממש היום הכי גרוע בחיים שלך? הרבה היום הכי טוב בחיים שלך? הרבה יש חברה? לא =[ דלוקה על מישהי? כן את רוצה לגור במקום אחר? כן חושבת להתאבד? לא אוהבת רכבות הרים? לא ממה את הכי פוחדת? לומשנה על מה את חושבת שאת הולכת לישון? הא?!?!?! טעם גלידה אהוב? המממ... וניל/אגוזים פרי אהוב? אפרסק ושזיף מכונית? - שיעור? ביולוגיה חג? חופש גדול צבע: כחול ושחור תוכנית אהובה: המומינים מילה אהובה: תיחת דיסק אהוב: הרבה האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? שילי וליטל ראה אותך בוכה: הממממ צעק עליך: אימא שלח לך הודעה: קובי ראית איתו טלויזיה: שילי וליטל שאמר שאת חשובה לו: הממממ נגע בך: שילי דיבר איתך בטלפון: המממ הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: המממ אני קוראת את "מכשפות בחוץ לארץ" סרט מושכר שראית: לא זוכרת
סרט קולנוע: כנ"ל השיר שנתקע לך בראש: center of the universe האיש האחרון שהתקשרת אליו: שילי מה עושה? כלום תוכנית טלויזיה שראית: המומינים ב-24 שעות האחרונות.. בכית? לא צחקת? כן גרמת למישהו לצחוק? כן קנית משהו? לא הסתפרת? לא היית בים? לא הרגשת טיפשה? לא האם אי פעם.. בכית על בת? כן נזרקת על ידי מישהי? לא בגדו בך? לא נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? כן ההית מאוהבת? כן ראית ת'בית הלבן? כן, בתמונות ראית את מגדל אייפל? כנ"ל עישנת? לא מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? אני נגד עישון בכלל אלכוהול? נגד שיחקת מונופול? כן בכית פעם בגלל סרט? כן הית על במה? כן נכשלת במקצוע? כן ביקרת בארץ אחרת? כן עשית אמבטיית קצף? כן ברחת מהבית? כן ביקשת סליחה ולא התכוונת? כן קיללת את ההורים שלך? כן קיללת מורה? כן השעו אותך מהביצפר? כמעט

YoUr AnGeL gIrL

New member
../images/Emo3.gif

השעה עכשיו: 16:30 שם: אלונה עיר: אשדוד פירסינג: בעבר :\ מזל: דגים גובה: 1.60 יחסי מין רק אחרי חתונה: ח אולי P: אהבה ממבט ראשון: לא אהבה וירטואלית: בספק הכי כוסון: ממ ג'וני דפ הכי מוזר: פריקים :> מסטיק: אורביט יום בשבוע: שבת חיות מחמד: כלב תכונה טובה: רגישות תכונה רעה: צביעות את מאמינה בגורל? ממ כן קור או חום? פושר :> לישון או לקום? לישון חוף או הרים? חוף קרמבו שוקו או וניל? וניל שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? ממ.. מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? פיפי :> מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? מכבה את האור מה היית לוקחת לאי בודד? ממ מה שצריך :} צבע שיער: חום כהה צבע עיניים: חום כהה תחביבים: ים, טלויזיה, אומנות איזה שפות את מדברת: אנגלית, ספרדית קצת, וערבית ידעתי :} את בנאדם של לילה או של יום? יום רגישה לדגדוגים? כמו כולם.. היום הכי גרוע בחיים שלך? ממ היו הרבה היום הכי טוב בחיים שלך? לא יודעת אם היה.. יש חבר? לא דלוקה על מישהו? ממ כן את רוצה לגור במקום אחר? ממ לא יודעת חושבת להתאבד? מפחיד :] אוהבת רכבות הרים? כן ממה את הכי פוחדת? מוות, בדידות על מה את חושבת שאת הולכת לישון? היום שעבר בד"כ.. טעם גלידה אהוב? קרם עוגיות פרי אהוב? בננה, מנגו, ענבים מכונית? לא מבינה בזה P: שיעור? אומנות, פסיכולוגיה חג? פסח צבע: כחול, שחור תוכנית אהובה: חברים, בנות גילמור, רוזוול מילה אהובה: לא יודעת P: דיסק אהוב: רק צרובים :} האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? חברה ראה אותך בוכה: ממ אמא צעק עליך: אחותי שלח לך הודעה: מיכאל ראית איתו טלויזיה: אחותי שאמר שאת חשובה לו: ממ.. נגע בך: ממ אחיינית שלי דיבר איתך בטלפון: חברה הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: שנים שלא קראתי.. סרט מושכר שראית: - סרט קולנוע: חיפושית בהילוך מהיר השיר שנתקע לך בראש: כרגע אין האיש האחרון שהתקשרת אליו: לבית P: מה עושה? מתכתבת ושומעת מוזיקה תוכנית טלויזיה שראית: THE O.C ב-24 שעות האחרונות.. בכית? כן צחקת? כן גרמת למישהו לצחוק? כן קנית משהו? כן הסתפרת? לא היית בים? לא הרגשת טיפשה? כן האם אי פעם.. בכית על בן? כן נזרקת על ידי מישהו? לא ממש בגדו בך? לא שידוע לי נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? כן ההית מאוהבת? אולי ראית ת'בית הלבן? לא ראית את מגדל אייפל? לא עישנת? לא מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? די טיפשי אלכוהול? לא שיחקת מונופול? דה בכית פעם בגלל סרט? כן הית על במה? כן נכשלת במקצוע? כן ביקרת בארץ אחרת? לא עשית אמבטיית קצף? רק בלי קצף P: ברחת מהבית? לא ביקשת סליחה ולא התכוונת? ממ אולי קיללת את ההורים שלך? כן קיללת מורה? לא בקול :> השעו אותך מהביצפר? לא

irashady

New member
אניייי

השעה עכשיו: 21:08 שם: אירה עיר: מגדל העמק פירסינג: לשון וטבור מזל: תאומים גובה: 1.69 יחסי מין רק אחרי חתונה: לא אהבה ממבט ראשון: אולי אהבה וירטואלית: אולי הכי כוסון: יש הרבה הכי מוזר: כנ"ל מסטיק: יאמיייי לא חייה בלי זה יום בשבוע: שישי חיות מחמד: כלב(ה) תכונה טובה: חוכמה תכונה רעה: חוסר סבלנות את מאמינה בגורל? לא קור או חום? קור לישון או לקום? לישון חוף או הרים? גם וגם קרמבו שוקו או וניל? שוקו שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? פיפי מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? שותה מים מה הית לוקחת לאי בודד? מוזיקה, מישהו שאני רוצה, קיצר כל מה שיש בעולם רק בלי האנשים צבע שיער: בלונד צבע עיניים: חום תחביבים: חדר כושר... מוזיקה... וכו' איזה שפות את מדברת: אנגלית, עברית וקצת רוסית את בנאדם של לילה או של יום? יום רגישה לדגדוגים? מאודדד היום הכי גרוע בחיים שלך? היה אחד כזה ואני לא לוקחת אותו ללב... היה ועבר היום הכי טוב בחיים שלך? ההופעות של משינה... כולן יש חבר? לא דלוקה על מישהו? קצת את רוצה לגור במקום אחר? לא חושבת להתאבד? לא אוהבת רכבות הרים? לא ממה את הכי פוחדת? לא חחח סתם.... מהמוות על מה את חושבת שאת הולכת לישון? על מה שנמצא בראש באותו זמן טעם גלידה אהוב? לימון יאמייי וכל טעם של פירות פרי אהוב? יש יותר מדיי מכונית? שיעור? היסטוריה חג? חנוכה צבע: ורוד תוכנית אהובה: חברים מילה אהובה: טוף, סבבה דיסק אהוב: The Marshall Mathers LP, מפלצות התהילה האיש האחרון ש... ישן במיטה שלך? אני ראה אותך בוכה: ההורים צעק עליך: אמא שלח לך הודעה: חברה שלי ראית איתו טלויזיה: לא זוכרת שאמר שאת חשובה לו: חברה שלי נגע בך: ידיד חחחח דיבר איתך בטלפון: ידיד הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: סלמנדה (לקראת המשלחת לפולין) סרט מושכר שראית: לא זכור סרט קולנוע: שכחתי את השם... אבל זה היה סרט אימה השיר שנתקע לך בראש: אמרו לי שאני כישרון מבוזבז... עם ראש מצויין לעסקים... אינפקציה - סרט של סקס האיש האחרון שהתקשרת אליו: אבא שלי מה עושה? עונה על השאלון תוכנית טלויזיה שראית: הרווק 7 חחח ב-24 שעות האחרונות.. בכית? לא צחקת? כן גרמת למישהו לצחוק? כן קנית משהו? לא הסתפרת? לא היית בים? לא הרגשת טיפשה? אף פעם האם אי פעם.. בכית על בן? לא נזרקת על ידי מישהו? לא בגדו בך? לא יודעת... נישארת בבית ביום שישי סתם כי התחשק? כן ההית מאוהבת? לא נראה לי ראית ת'בית הלבן? לא ראית את מגדל אייפל? לא עישנת? לא מה את חושבת על עישון בגיל עשרה? בכל געיל זה חרא! אלכוהול? לא שיחקת מונופול? ברור בכית פעם בגלל סרט? כן (ארמגדון חחח) הית על במה? כן נכשלת במקצוע? כן ביקרת בארץ אחרת? לא עשית אמבטיית קצף? כן ברחת מהבית? לא ביקשת סליחה ולא התכוונת? כן קיללת את ההורים שלך? כן קיללת מורה? כן השעו אותך מהביצפר? לא

למעלה