שאלה

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
שאלה

במסך הניהול של הבלוג, יש שני תאים שהם זהים בקישור (מסך ניהול - ראשי.....רשומה חדשה). לא כדאי לשנות את זה ושאחד נניח יוביל לעורך החדש?

suki da yo

New member
גם אני תהיתי מדוע הכפילות הזו

האם יש הבדל ניסתר בין שני המסכים שלא שמתי לב אליו?

0r0r

New member
אין

זה אפילו מוביל לאותה כתובת. זה נועד לבלבל את האוייב.

ע ל ו מ ה

New member
דווקא פה אין מקום ליעילות וצמצום

יש בהחלט מקום למענה על צרכיו של הגולש. הוא רוצה להגיע למסך הניהול? בבקשה. הוא רוצה רשומה חדשה? בבקשה. כן, זה אותו מקום בדיוק, אבל אם משתמש רוצה להגיע למסך הניהול כדי לטפל ברשומה ישנה, הוא לא ילחץ על קישור שכתוב עליו "רשומה חדשה" לכן את "מסך הניהול" בטוח צריך להשאיר. אבל אם הוא רוצה רשומה חדשה "מסך הניהול" יובן לו כמקום בו יוצרים רשומה חדשה, אבל שם הוא יזדקק לכפתור שמאפשר יצירת רשומה - כי אם אני כבר במסך הניהול ובוחנת רשומה ישנה ואז רוצה רשומה חדשה? אני יכולה סתם לעשות רענון לדף, אבל למה שזה יעלה על דעתי? במסך הניהול ברור שצריך כפתור לרשומה חדשה. אז איפה ישימו אותו? לכן אין סיבה לבטל את כפילות הכפתורים. שתי הפעולות הן פעולות נחוצות. במימוש, בתפוז, מסתבר שהן מובילות לאותו מקום. אז מה?

suki da yo

New member
מה רע שהכפתור "מסך ניהול"

יוביל גם לרשומה חדשה? כמו כל דבר, נתרגל לאיך שזה יהיה. לא שמפריע לי הכפתור הכפול, אני לוחצת פעם על זה ופעם על זה, שאף אחד לא ירגיש מקופח, אבל זה מיותר...

ע ל ו מ ה

New member
כי אם את במסך הניהול וסיימת לעבור על רשומות

קודמות ועכשיו את רוצה להתחיל רשומה חדשה. מה את עושה? טבעי שתרצי כפתור "רשומה חדשה" שינקה לך את המסך. מסתבר שגם רענון הדף עושה את זה, ולכן גם אם את בתוך מסך הניהול את עדיין יכולה ללחוץ על כפתור "מסך ניהול" וזה כמובן יעשה את אותו אפקט. אבל את יכולה לתאר לך את כמות השאלות בפורום "איך אני מתחיל רשומה חדשה? כל פעם אני סוגר את החלון ופותח חדש..."? בכל מקרה אני די משוכנעת שעצם העובדה שאני מצדדת בקיומם של שני כפתורים כבר ידאג לזה שמחר על הבוקר יהיה שם רק אחד

למעלה