שאלה ..

m2love

New member
שאלה ..

היה איזה בחור אחד שהיה דלוק עליי כזה אפשר לומר שקצת מאוהב. והוא כל הזמן היה עושה דברים בשבילי ו"מחזר" אחריי כזה..ורמז לי שהוא אוהב אותי וכאלו..והתנהג אליי בצורה הכי טובה שרק אפשר.. ואני לא כלכך נענתי לו כאילו דיברתי איתו והסתובבנו כזה לפעמים וזה.. ולקחתי אותו במובן מאליו ולא כלכך לקחתי אותו ברצינות.. ועכשיו הוא פחות מדבר איתו ובכלל לא שולח הודועות..ושאני שלחתי לו הודעה הוא אדיש אליי! ניראה לי שירד לו ממני או משהו....אבל עכשיו זה איכשהו מציק לי כזה,זה מפריע לי שהוא כבר לא מתייחס אליי ביחס שהוא יחס אליי פעם ! ואני קצת מרגישה שהוא חסר לי ושהיה לי כיף איתו.. קרה לכם משהו דומה פעם? ואיך אתם חושבים..כדי איכשהו להחזיר אותו או פשוט לעזוב ולהמשיך הלאה?

h e n y

New member
ממממ

קרה לי... וזה באמת כואב, את גם חושבת מה היה קורה אם... אבל אפשר להבין אותו, הוא ניסה חיזר ראה שאין תגובה מימך ושאת לוקחת אותו כמובן מאליו... השאלה מה את רוצה מימנו שיחזור לחזר אחרייך או שאת חושבת שאפשר לפתח איתו מערכת יחסים?

SweetTemptation

New member
../images/Emo108.gif אם אז לא התעניינת בו במיחד

אני מהמרת שסתם נהנת מהצומי ועכשיו הצומי חסר לך ולא באמת הוא...

MrsDevil

New member
או שאני מכירה אותך...

או שלחברה שלי קורה אותו דבר... אבל אותו אחד,אהב אותה..אולי אוהב אותה... והיא פשוט לא שמה עליו...והוא די לא ידע מה להגיד.. אז צריך להבין בנים כאלהה

סינטטית

New member
תביני איך את התייחסת אליו

ואז תביני למה הוא הפסיק עם זה.
מה את מצפה, שלא תשימי עליו והוא ירדוף אחרייך לנצח? וברור שזה יפריע לך, זה תמיד ככה. גם לי קרה פעם אותו הדבר... פשוט תעזבי את זה, הרי, איך שהוא יחזור לתת לך צומי, את שוב לא תרצי אותו. [ככה זה ברוב המקרים לפחות.. ]

למעלה