שאלה

שאלה

הבן שלי בגיל 15 מחליט שהוא נרשם לברייקדאנס - מעולם לא רקד, בגדול נראה לי שיש לו את זה וקורדינציה [אני רוקדת שנים [לא ברייקדאנס] ורואה שיש לו את זה בקטנה כשניסיתי לרקוד איתו] - השאלה אם יש לו סיכוי להתחיל, להתקדם? כי עם כל הכבוד ברייקדאנס זה לא היפ הופ והאוס, זה סוג של מיומנות, אפשר להתחיל איתה בגיל כזה? תודה

DaR 6

New member
כן בטח שהוא יכול!

רק תדאגי שהמקום מנוהל ע"י צוות מקצועי ולא ילדים בני 18... אבל מראש אני אומר לך, יש פציעת! אבל לא משהו חמור מדי לטעמי, ושוב תלוי כמה אמיץ הילד שלך זה גם משתנה במשוואה של הפציעות. אבל בגדול, כדאי ואפילו מומלץ להתחיל בגיל הזה, תוך שנה חודש או חודשיים את תראי אותו כבר עושה לך דברים נחמדים מאד, וכן זה כיף ושיהיה לו בהצלחה, את מוזמנת לשאול עוד שאלות באם ויש לך!

המון המון תודה על התגובה :)

המעודדת אבל מצד שני, כאמא אני הולכת לדאוג מהפציעות האלה :) חחה אהבתי את המשפט שתוך חודש חודשיים תראי אותו עושה לך דברים נחמדים מאוד :)

DaR 6

New member
חחח בכיף

שמעי אני אומנם לא הורה, אבל בכל מקרה עדיף לדעת לאן שולחים את הילדים ומה הם הסיכונים שכרוכים בעניין הזה... תראי הברייקדאנס הינו תרגילים יוצאי דופן, ויש סיבה שהם יוצאי דופן מפני שצריך לעבוד על מספר מרכיבים על מנת באמת לרקוד בסופו של דבר, בחלק מהדברים קיים סיכון אבל אם ההשגחה היא נכונה, הסיכונים פוחתים כמובן... אל תדאגי, הוא יהנה! הבטחה שלי!

למעלה