שאלה

fireman

New member
שלילי ביותר

בינתיים מדובר אך ורק בכוונה לרכוש אותו... ז"א בעוד שנה אם הוא אכן יירכש תוכל לראות אותו באחת מתחנות תל אביב

TAleader

New member
אחת התחנות... ../images/Emo13.gif

הוא יכול להחליף בגודלו את תחנת אביב א´, וגלגל אחד שלו מכסה את אביב ב´... אם כבר אז הוא יהיה בתחנה בראשית, אביב. איפה ישימו אותו בתחנה? הנה שיחה שהתנלה ביני לבין עמית גפן אתמול באי.סי.קיו: עומר: ואיפה ישימו אותו?!? לקח לכבאים חודש וחצי לבנות חניה לרכבים שלהם אז סככה לכזה דבר?!? אתה יודע מה - איפה שלא ישימו אותו, אני בטוח שזה יהיה על שטח ששיך לצופים. תמיד דופקים את הצופים!
למרות שלא אכפת לי להחליף את המחסן במנוף 88 מטר גובה... עמית: יש לי רעיון!! להתחיל לבנות חכם... ולשים את החדר צופים 80 מטר מעל לאדמה! עומר:
הרגת אותי עכשיו! מה יהיה בזמן אירוע?!? עמית: אהה... לא נורא.... אם יהיה אירוע גדול גם ככה ה 88 מטר יצא...... עומר: אוף! עכשיו צריך לבקש מהתחנה שתקנה לנו מצנחים! עמית: מעילי תקיפה לא נונתים לנו! מצנחים יתנו לנו?! עומר: אם התחנה קונה מנוף 88 מטר - מצנחים היא לא תקנה? עמית: חח צודק.... כזה אורי בא ומתחיל להסביר לנו... "כאן יש כפתור שבמקרה והמנוף נתקע........ הסל נפלט והכיסוי הזה פה מחסה את המצנח.....מורן לא אל תיגע בזה!!!!!!!!!"

fire girl102

New member
עומר..

אתה ועמית הרגתם אותי עכשיו מצחוק.. מה שנכון ועצוב זה שאם באמת הברונטו יהיה אצלינו בש"י משהו אומר לי שהצופים לא יקבלו כל כך הרבה תשומת לב ואולי אפילו נוכל להגיד שלום לחדר צופים או למחסן שלנו.. בכל אופן, הצחקתם אותי כהוגן.. ד"א, עומר אתה יכול להחליף אותי ביום שני במשמרת?, יש לי חזרות להפקה. (ומי שלא יודע, אני עושה בגרות בתאטרון מעשי השנה ואני משחקת כבאי.. כמה משעשע..) בכל מקרה תודיע לי, כדאי לך, משמרת ג´. ואפילו אולי תראה את רותם שם.

DJ T REX

New member
תמיד אני!

נו בטח! תמיד אני תמיד זה שנוגע בכפתורים..... (הרגתם אותי!) (דרך אגב: עומר תוסיף אותי לאי סי קיו שלך:82735022)

fireman

New member
המנוף יכנס אצלכם בתחנה

בלי שום בעיה הגובה של הברונטו 88 הוא 3.90 כמו הברונטו 42 מטר במצב נסיעה ההבדל ביניהם הוא האורך שלו סגור אצלכם בש"י יש סככות כפולות ז"א שני רכבים יכולים לחנות באותה סככה רק שכל אחד מהם יוצא מכיוון אחר לא תהיה בעיה להכניס לשם את הברונטו

TAleader

New member
השאלה היא מה האורך של הברונטו 42?

כי אף על פי שהסככות אצלינו כפולות, אם ה-88 ארוך יותר מהברונטו 42 מטר הוא פשוט לא יכנס... טוב... מה דעתכם שנשאיר את ההחלטה של הקנייה והלוגיסטיקה לקציני התחנה המומחים בדבר... יש לי כבר כאב ראש...

firerez

New member
חחחחח... הרגתם אותי

לאא פאר אני רציתי להרוס את הכול לא מורן מורן רק צריך לשאול מה זה הדבר הזה למעלה ואיך מנקים אותו (הומור של יד אליהו)

TAFD

New member
ארז אני יודע על מה אתה מדבר

יפה אתה מזכיר לי את השטויות האלה, זה היה אחד הקטעים היותר מצחיקים

DJ T REX

New member
זה לא יפה....!!!!!

בסך הכל שאלתי איך מחליפים את המנורות השרופות ביד אליהו עם כל הגובה הזה.... אולי קוראים למנוף?! זאת היתה שאלה חכמה!

firerez

New member
נווו ...

זה כול הקטע אנחנו במשחק של מכבי באירופה איצטדיון מלא אווירה רעש כולם מעודדים ופתאום באמצע התקפה של מכבי שכולם בלחץ אם יהיה סל(שדרך אגב היה) אתה שואל איך מחלפים את המנורות מה מביאים מנוף ועוד שאלות כאלה מפגרות אז תחשוב לבד .....................

רכש מנוף 88 מטר

ידידיי הגולשים, רכישת המנוף עלתה בשיחה שניהל מפקד ש"כ ת"א עם מ"מ הנציב לפני כחודש. מדובר במנוף שעלותו כ - 5.5 מיליון ש"ח וזה הרבה...!. כמו כן, כיום אנו משקיעים רבות בבטיחות אש בבניינים גבוהים, ואני אישית נכחתי בשני סיורים, האחד בעזריאלי והשני בשער העיר ועמדנו מקרוב על האמצעים המרובים לבטיחות אש שננקטו בבניינים אלו. לכן, עוד ארוכה הדרך אם בכלל לרכישת המנוף.

למעלה