שאלה!

שאלה!

אם מישהי מוצצת לי-האם אני יכול לידבק במחלות מין???? ואם כן איזה???(איידס??) בתודה

nirdagan

New member
כן. הכל, גם איידס.

נכון שסיכויי הדבקה יותר נמוכים לגבר מאשר למוצצת אבל לא כדאי לקחת סיכונים. ניר

סקרן02

New member
רק אם אתה יורד לה אתה יכול להדבק

באיידס , אבל אם היא יורדת לך - באיידס אתה לא יכול להדבק אך אתה יכול להדבק בהרפס , בזיבה ונדמה לי בזה אני לא בטוח שאפשר להדבק באיזה דלקת , כבר שכחתי איזה , אבל שוב מאיידס אתה יכול להדבק רק אם אתה יורד לה לא אם היא יורדת לך , אז שים לב למי אתה יורד ופחות תדאג מי יורדת לך...

סקרן02

New member
תוספת:

קראתי פה שאנשים אומרים שגבר שיורד לבחורה או אישה לגבר יכולים להדבק ממין אוראלי רק אם יש להם פצע בפה או לה\ו יש פצע באבר המין - זה בערך נכון כמו לומר שאם אתה מזיין מישהי אז אתה יכול להדבק באיידס רק אם לך יש פצע באיבר המין או לה יש פצע כזה , מה שברור שלא נכון.מה שנכון הוא שהצד האקטיבי יכול להדבק באיידס ממין אוראלי בדיוק כמו שנדבקים בזיון , בלי קשר לפצעים ושטויות כאלה..אז תשמור על עצמך ואל תרד סתם לבחורות

nirdagan

New member
זיבה זו מחלת מין נפוצה ביותר

הסימפטומים (אצל גברים) הם כאבים בהשתנה, והפרשות מוגלתיות מהזין. יש לפנות לרופא מיד עם התגלות הסימפטומים. הטיפול הוא ע"י מנה גדושה של פניצילין (זריקה ו\או כדורים), וזה עובר. ניר

נחמדת

New member
תיקון קטן...

זה אף פעם לא עובר. אם נדבקת זה בגוף שלך לתמיד, יהיו תקופות שהמחלה תהייה רדומה ויהיו תקופות שהיא תתפרץ. אבל זה תמיד שם.

סקרן02

New member
אני לא בטוח אבל אני יכול לנסות...

הסימפטומים הראשונים של זיבה זה פצעים מגעילים ואדומים על איבר המין(בתרגום חופשי) ואם מגלים פצעים כאלו חייבים לפנות לרופא כדי לקבל טיפול אחרת המחלה יכולה להתפתח ויהיו לה השפעות קשות מאוד - אני לא זוכר איזה בדיוק אבל מספיק קשות כדי שיהיו חייבים לפנות לרופא כשמגלים את הפצעים הללו.

lizard

New member
ולי זה לא אכפת אם שמך הוא מעוות

או אם הוא נשמע כמו שם של מחלה עושה לי די בסדר וזה מה שקובע והחזה שלך זה משהו משגע זיווה תעשי יותר מהר זיווה אני עוד מעט גומר זיווה (משהו) זיווה שמך עושה לי בחילה טה דה דה טה דה דה יום שיש אין לאן לצאת הולך אליך לדירה אבל את לא נמצאת אחת פחות עשרים עדיין אין תשובה יושב על הספסל חושב על אהבה זיווה תעשי יותר מהר זיווה אני עוד מעט גומר זיווה (משהו) זיווה שמך עושה לי בחילה זה כל מה אני זוכר......

lizard

New member
טוב המלים האמיתיות ../images/Emo13.gif

ולי זה לא אכפת אם שמך הוא מעוות או אם הוא נשמע כמו שם של מחלה עושה לי די בסר וזה מה שקובע והחזה שלך הוא משהו משגע זיווה את גורמת לי לגלוש זיווה אני מרגיש כמו עכברוש זיווה המצב גבר לא סביר זיווה השם שלך מגעיל ביום שישי שוב אין לאן לצאת הולך אליך לדירה אבל את לא נמצאת אחת פחות עשרים עדיין אין תשובה יושב על הספסל חושב על אהבה זיווה תעשי יותר מהר זיווה אני עוד מעט גומר זיווה את שוב עושה לי חום שיווה השם שלך איום זיווה אני כבר לא אותו אדם זיווה הדור שלנו מיושן זיווה את כל כך לא רגילה זיווה שמך עושה לי בחילההההההההה ולי זה לא אכפת אם שמך הוא מעוות או אם הוא נשמע כמו שם של מחלה עושה לי די בסר וזה מה שקובע והחזה שלך הוא משהו משגע --פוליאנה פרנק--

nirdagan

New member
מידע על זיבה מממשלת ארה"ב

הנה דף מידע מידע חשוב נוסף: ניתן להידבק ע"י מגע חיצוני. למשל מגע בזין נגוע ולאחריו שפשפוף העינים יכול לגרום לדלקות זיבתיות בעינים. מניעה: שימוש בקונדומים תיקונים להודעות קודמות: 1. הטיפול היום משתמש גם באנטיביוטיקה נוספת לפנצילין, עקב פיתוח עמידות לפנצילין ע"י חיידקי הזיבה. 2. המחלה ניתנת לריפוי מוחלט. הריפוי איננו מחסן. כלומר מי שחלה ונרפא, יכול לחלות שוב ע"י הידבקות מחודשת (זה שונה מאדמת שחולים בה פעם אחת, וגם שונה מהטענה שהמחלה נשארת בצורה רדומה). 3. פצעים אדומים על הזין אינם סימפטום של זיבה, אלא כפי שמישהו אחר אמר, קשיים בהשתנה והפרשות מוגלתיות מהזין. ניר

nirdagan

New member
הבהרה: "המידע הנוסף" הוא מדף המידע

והוא נוסף להודעות הקודמות בפורום. ניר

למעלה