שאלה

shima

New member
שמעתי גם....

לא הייתי משאירה את הכלב ללא השגחה קשור, למרות שאני יודעת שזה מאוד נהוג. אולי אתה יכול לשלם כמה שקלים לילד ( לא מאלה שיורקים....) שישמור עליו בזמן שאתה בסופר. הוא לא קטן מספיק בשביל להכנס לתיק בתוך העגלה?

shai me

New member
צ'יקו זועם על ההצעה להכניסו לתיק...

אבל נראה לי שעל העגלה בסופר (במקום של הילדים) הוא יסתדר.

shima

New member
מה? פריס הילטון שיק! ../images/Emo3.gif

זה סתם היה נראה לי נוח יותר....מצטערת. הכלב הכי קטן שהיה לי היו הבוקסריות שלי. אין לי נסיון עם קטנטנים...אם אני אכניס את הכלבים שלי לעגלה של הספור היא תקרוס...

shai me

New member
קטנטנים ??? עכשיו צ'יקוקו כבר

ממש זועם ! הוא 13 קילו שלמים של חמידות !!!

linsho

New member
קשירת כלב מחוץ לסופר

גם אני קושרת את הכלב לפעמים ליד המכולת, דואר או סופר ליד המכולת זה איכשהו בסדר כי אני יכולה לראות אותו בכל רגע, וכך גם בדואר אבל בסופר... בסופר זה סיפור אחר לפני חודש בערך קשרתי אותו ונכנסתי לשתי דקות רק כדי לקחת משהו - אפילו לא עמדתי בתור, לא כלום - באמת אלו היו שתי דקות אולי אפילו פחות כשיצאתי החוצה ראיתי אשה שכבר החזיקה ברצועה של הכלב והוליכה אותו לרכב שלה! היא היתה בטוחה שהכלב ננטש... נורא כעסתי עליה... וגם על עצמי, בעיקר על עצמי. היא רצתה לקחת אותו לבדוק שבב. מאז אין יותר. אם אני לא יכולה לראות את הכלב כל הזמן הוא לא נקשר לבד ברחוב בשום מצב. הוא היה כל כך מפוחד מהסיטואציה וכל כך שמח לראות אותי שזה פשוט היה עונש טוב בשבילי. למדתי. חוץ מזה - מאז, מצאתי סופר קטן שמרשה לי להכניס את הכלב(יש להם כלב קבוע שם של הבעלים שמסתובב ופינת האכלה לחתולי רחוב) זה אמנם רחוק יותר משמעותית מהבית - אבל אצל אנשים כאלו אני תמיד שמחה יותר להשאיר את הכסף שלי.

קוקה7

New member
SHIMA אם האמא התנצלה....

למה יצאת מתוסכלת? אל תשכחי שילדים זה ילדים ולא תמיד הם מודעים לכך שהם מכאיבים או מזי'קים. הבנות שלי יודעות שאסור להן להרביץ או להצי'ק לחיות הבית שלנו אבל מה את חושבת שזה לא 'קורה לפעמים? ברור שכן, אז אני מעירה להן ומסבירה ובדרך כלל זה עוזר אבל לפעמים לא. גם אנחנו היינו פעם ילדים ומה לעשות ילדים לפעמים יכולים להיות אכזריים

shima

New member
גם אני הייתי ילדה

אני זוכרת שכשהייתי בערך בת שבע, ראיתי על הבוקסרית שלי בימבה "נמלה", אז לקחתי תרסיס נגד נמלים לרסס את הכלבה. מזל שאמא לי עצרה אותי בזמן. ברור שילדים יכולים להיות לא עדינים, או לעשות טעויות, אבל ילד לא מאוד צעיר, שסתם, רוצה להכאיב למישהו זה נוראי בעיני, למרות שאני יודעת שקיים. התיסכול נבע מכך שלא יכולתי להגן על הכלב שלי, שהוא גם "סוג" של ילד, שלא הבין מאיפה זה בא לו.

Jagged chaos

New member
בדיוק קרא לי אותו דבר היום! ../images/Emo2.gif

הלכתי לקנות גלידה בפיצריה ולמרות שנוקלס היה קשור איתי (ואין לי מחסום בכלל....לא נראה לי יש מידות בכלל לפה של נוקס..) ואיזה אבא אחד שהתינוק (שנתיים-שנה בערך) יושב על הרצפה מתחיל לצעוק "מה זה פה?? שים מחסום לכלב שלך!!"... סבבה התעלמתי...בנתיים אני שם עוד עם הגלידות והאבא הדואג, לא ירים ת'ילד שלו...י'עני ייתן לו להיות ליד נוקלס...הישראלי המכוער הנפוץ - מחכה שהכלב ינשך בשביל להגיע לתביעות... המשיך לחפור, ואני עומד בתור... עד שאמרתי "אולי במקום לריב, תרים ת'ילד שלך?"... עוד שניה הרביץ לי בגלל זה...
המצב הזה עצבן אותי כי נוקלס היה אדיש רצח לילד...לא ניסה להתקרב אליו..לא נראה לי בכלל שם לב...

C H 4

New member
אמהות טיפשות זה מכה

פעם ישבתי בגן ציבורי עם חברה והסתובב שם איזה חתול נחמד. פתאום הגיעה איזו פרחה עם ילד קטנטן. היא נלחצה מהחתול והיתה עסוקה כל כך בלגרש אותו בכל דרך אפשרית כי זה מלוכלך ומגעיל ומסוכן לילד. בזמן הזה הגלידה של הילד נפלה לפחות 3 פעמים לארגז חול והוא הרים והמשיך לאכול את זה. אני חושבת שאז הבנתי שבאמת יש אנשים מפגרים ואין הרבה מה לעשות. אני מאוד משתדלת למנוע מפגשים מהסוג הזה כשאני מטיילת עם הכלב. אני אפילו נמנעת מפגישה עם כלבים (שמטיילים עם בעלים) שאני לא מכירה, כי פעם מיקי ואיזו כלבה ממש שמחו להפגש והתגובה שלי היתה חיוך גדול והתגובה של הבעלים שלה היתה לצרוח עליי שהכלב שלי מחרבן להם בגינה (ממש אבל ממש הזוי בהתחשב בעובדה שמעולם אפילו לא נכנסנו לגינה שלהם).

o dear dog

New member
הקטע עם החתול הרג אותי!

שלא לדבר על עניין הגינה. האמהות שמביאות את הילדים שלהם לגינה הנפלאה שיש ליד הבית שלנו משאירות שם כל כך הרבה זבל כל הזמן, אבל אם בשמונה בבוקר הכלב שלי יחרבן שם, הם יעמדו לידי ויחכו שאני ארים את זה. הצרחות כבר תקועות להן בגרון מחכות לראות אם בטעות "שכחתי". לא קרה מעולם שלא הרמתי אחרי הכלב שלי.

lili95

New member
אצלנו יש את שכנת ה"קחי אותו מפה"

(יש לקרוא במבטא עיראקי כבד) ששונאת את טינה מיום שהגיעה, וצורחת עליי בשיתוף עם עוד מטורפת אחת להרים את הפיפי שלה מהדשא (אם מישהו יודע איך מנקים פיפי מדשא - מוזמן לפנות אליי במסרים
). נשבעת לך שאנשים פסיכים.

john111

New member
הסכנה הכי גדולה היא

שתגובת פחד קיצוניות כאלו עלולות לגרות כלבים לתקוף כהגנה עצמית. מכאן הסכנה המאוד גדולה ותשומת הלב של הבעלים לאנשים שפוחדים פחד קיצוני מכלבים

אבא אמא וילד הולכים ברחוב

אז נכון אני מודה שהיא לא היתה קשורה וזה לא בסדר אבל הייתי לידה והיא בסך הכל פינצ'רית קטנה , והיא רצה אליהם ונבחה קצת (היא טוענתשהיא רק אמרה שלום) , אז צעקתי לה וניגשתי אליהם ואמרתי סליחה מכל הלב אבל זה לא הספיק להם , האמא ממש העיפה את הילד שהיה על הידיםשלה על הרצפה ורצה במלוא כובדה אליי לנסות הרביץלי בעוד שהאבא מקלל במילים שאף צנזורה לא היתה מרשה ועוד מול הילד הקטן שלו ומנסה להכות את סטלה עם הסנדל שלו , זה נגמר בזה שהגאון העיף את הסנדל שלו במקום עליה על הגג של הבית ובילה עוד שעה בחוץלהוריד אותו משם . לפעמים כשאנשים מתעצבנים על שטויות הם לא שמים לב שהם רק גורמים יותר צרות עכשיו הילד שלהם גם מפחד מכלבים , גם למד "מילים יפות" וגם ראה את אמא שלו הולכת מכות

Mip Mip

New member
מה ז.א?! את לא הולכת עם צינורית

לשאיבת פיפי ממדשאות?!

דונינה

New member
הכלבות שלי קבוע עם קטטר

(שלא נדע) את הקקי אני נאלצת להרים....
שלא נדבר על הלכלוך שהם משאירים אחריהם . עטיפות של חטיפים למינהם, טיטולים שנזרקו לפח אבל נימצאים ליד הפח משום מה , ועוד ועוד..... אבל שזה כלב זה אוי אוי אוי

SCRATCHER

New member
../images/Emo4.gif

המשפט הראשון שלך...יש אצלנו גינה, שלפעמים אני אפילו לא מוכנה להיכנס לשם עם הכלבה שלי, כל כך מלוכלך ומגעיל שם. שאריות מזון בכל מקום. שהכלבה שלי תיגע בזה? אלוהים יודע איפה זה היה קודם...

יש הרבה הורים כאלה לצערי:/

הכי מעצבן אותי כשזה קורה עם אמסטף (למשל), רק בגלל שהוא אמסטף. ונתקלתי במספיק מקרים כאלו.

למשל

כשטיילתי עם אמסטף ופיקינז פעם (את הפיקינז מצאתי, האמסטף של קרובי משפחה) כמה הורים ביקשו שאני אזיז את האמסטף (שהוא פשוט הכלב הכי עדין ומקסים בעולם, שגדל עם תאומות בנות 3 חודשים בבית ומשוגע עליהן) כדי שהילד יוכל ללטף טת הפיקינז

למעלה