שאלה

lilithmm

New member
זקוק לניעור?

שמעת פעם על חוק שאוסר לשסות כלב בחיות (גם אם כלב משוטט תוקף את הכלב שלך)? הכלב שלך ידע להגן על עצמו באותה מידה ואפילו במידה טובה יותר (אם יזדקק לעזרתך) אם יהיה קשור ברצועה והבעלים שלו יעשה הכל ע"מ שהמכות לא יתחילו. אבל אתה כנראה נהנה מיזה. הפנמת?

קווטר

New member
לא אפנים בחיים

נראה אותך שיתקפו אותך ואת תישארי עם אזיקים על הידיים, זה בדיוק כמו כלב קשור שתוקפים אותו.

lilithmm

New member
אני מדברת מנסיון

כלבים כמעט הרגו לי את הכלב, וההצלה הגיעה כשגררתי אותו בכוח תוך כדי הבלגאן עם הרצועה. הרצועה לא תפריע לכלב שלך להגן על עצמו.

קים 26

New member
לי גם יש מה להגיד ../images/Emo46.gif

קים לא מסתדרת עם כל כלב, יש כלבים שבאים לה בטוב וכלבים שבאים ברע ולכן היא לעולם לא משוחררת בגינות ציבוריות במשך היום אלא היא תמיד עם 10 מ' ועם השגחה. קרה כבר יותר מפעם אחת שתקפו אותנו בעודה קשורה ואני מההלם לא הגבתי וקרה גם שכלבים רצו לעברה ואני צרחתי כמו פסיכית על הבעלים שחושבים שאם להם יש כלב קטן אז זה אומר שמותר להם לשחרר אותו. עכשיו מניסיון, כלבים קטנים לרוב מרשים לעצמם לרוץ ולתקוף את הכלב הגדול יותר ואז התוצאות ידועות מראש. השבוע, לקחתי את קימי לפארק ושיחקנו ופתאום רץ לכיוונה כלב ונבח וגרגר והבעלים האידיוט שלו ממנגל במקום להשגיח ואני צועקת לו והוא לא מקשיב ובסוף התעצבנתי וצווחתי עליו עם קללה עסיסית עד שהבין את עצמו והואיל בטובו לקרוא לכלב.

דור דור2

New member
יש אפשרות לעשות ביטוח לכלב שלכם

ואז אם חס וחלילה קרה מקרה של נשיכה או פציעה אתם מכוסים! מומלץ במיוחד לאנשים שמשחררים את כלבם בגינות וכד' או כאלה שיש להם כלבים אנרגטיים!

lili95

New member
זה ההבדל... את לא תשחררי את קים

כי את יודעת שהיא לא מסתדרת עם כל אחד. כשאני רואה שטינה מציקה לכלב, לא משנה אם קשור או לא, מסוכן או לא, אני קוראת לה. למרות שלהציק אצלה זה לא תוקפנות אלא לנסות לשחק, אבל זה גם סוג של טרדה לכלב. יש לנו בגינה הציבורית כלבה שמנסה לנשוך את טינה בכל פעם שהיא רואה אותה. הבעלים לא עושה כלום, אני צריכה כל הזמן לצעוק עליה ולהעיף אותה. שכל אחד יקח אחריות על הכלב שלו!

קוקה7

New member
ראשית האמא מטומטמת אמיתית

היא בטח מאלו שנותנות לילדים שלהם גם להחריב בתים של אחרים ולא ממש מזיז לה. עצבו מאוד, אבל מה לעשות שאיך שלא נסובב את זה החוק לא ממש לצידנו עדיף להתרחק מסתומות כמו אלו ואם ממש קשה לך להתאפק את יכולה לסנן לעברה כמה קללות. ודרך אגב אני בעצמי אמא. להולכות על 2 ועל 4.

o dear dog

New member
שוב, תודה לכולם.

כשאיליץ' היה גור, ועדיין לא היו לו את כל החיסונים, הייתי יורדת איתו בלי רצועה מתחת לבניין שלנו כדי שיעשה פיפי/קקי. הוא היה כל כך קטן, שהיה לו קשה לעלות ולרדת את המדרגות. הייתי לוקחת אותו על הידיים. ברגע שגדל, מעולם לא הלך בלי רצועה. תמיד הורחק מילדים וכלבים, אלא אם דובר בשכנים שהכירו אותו ואותנו (אחד מהם, ילד בן שש, התלונן בפני שזה לא בסדר שאיליץ' כבר לא שמח לראות אותו כמו פעם). בלילה, אני משחררת אותו בגינה הציבורית יחד עם עוד כלבים, איתם הוא משחק. גם איליץ', וגם החתול שלי, הגיעו אליי, בהפרש של שנה, בתקופה של דיכאון. החתול הגיע ראשון, אחרי ניתוח שעברתי ואיליץ' הגיע אליי לאחר מות אימי. אני אומרת "הגיעו אליי" מכיוון שהם העניקו לי כל אחד את המתנה הגדולה ביותר שקיבלתי בחיי, הזכות שלי להיות חלק מחייהם. כל אחד מהם החזיר לי את החיוך לפנים, הוציא אותי מדיכאון של חודשים. ומכאן באה הרגשת ההתגוננות הכבדה שאני חשה על ילדיי ההולכים על ארבע (הולכים על שתיים עדיין אין לי). אם מישהו או מישהי, מאיים עליהם באיזושהי צורה או דרך, ההתגוננות שלי עליהם גדולה בכמה וכמה מונים. הרגעים האלו, ההרגשה של חיה שתקריב את חייה עבור ילדיה גוברת בתוכי ומציפה אותי כמו אש. אני יודעת שרובכם כאן מבינים את ההרגשה שלי, ואני מעריכה מאוד אתכם על זה ומודה לכם על היותכם אוזן קשבת. שירן

shima

New member
ממש מבינה אותך

לפני כמה זמן הלכתי עם דייגו בפארק, איזה ילד שהלך עם הוריו ניגש אליו וצעק לו באוזן! סתם, מתוך רשעות! אלו מצבים שחייבים לספור עד 10, כי הרצון לעשות מעשה אלים שלא מתאים לי היה גבוה מאי פעם. בכל מקרה רצתי אחרי הילד. וצעקתי עליו ( ליד ההורים שלו) " תגיד, אם אני הייתי צועקת לך באוזן זה היה נעים לך? למה לעשות את זה לכלב שלי? מה הוא עשה לך?" פשוט הייתי כ"כ מתוסכל שהתינוק שלי נבהל מאוד סתם, מתוך טמטום של מישהו אחר. האמא אמרה לי שאני צודקת וסליחה. והלכו משם. אני יצאתי מתוסכלת שלא הגנתי על דייגו בצורה יותר טובה :(

../images/Emo4.gif

אני הולכת ליד ילדים וישר (על משי) " יו מה יש לה בעין ? אמאל'ה " והמתוקה הזו מתיישבת מכשכשת מחכה שילטפו אותה...

shai me

New member
לפני שבוע הלכתי עם צ'יקו לסופר

וקשרתי אותו בחוץ, לאחר כ-10 דקות שיצאתי אני רואה 2 ילדים עושים עליו תחרות יריקות !!! כמובן ששני הילדים חזרו הביתה בוכים לאחר שקיבלו ממני סמוחטה בפנים.

אתה לא פוחד לקשור אותו בחוץ?

שמעתי כאלה סיפורי זוועה על כלבים שנעלמו בצורה כזו....

shai me

New member
עכשיו הפחדת אותי. מה שמעת ?

אבל מה אני יכול לעשות ? לסופר אסור להכניס אותו.

כלבים שנעלמו

הכרתי מישהי בגינה איפה שהייתי מטיילת עם משי פעם, אשה בת 40 - 50 פשוט ישבה על הספסל ובהתה בכלבים. היא הייתה עם הכלבה שלה, נכנסה לסופר וקשרה אותה בחוץ, 2 דקות אולי. הכלבה נעלמה, עשתה כל מה שצריך בחיפוש, שבב, מכלאות כל יום, פרסים מודעות, כלום. פשוט כל ערב הולכת ויושבת בגינה בוהה באנשים שמטיילים עם הכלבים שלהם. אנחנו הולכים לסופר ביחד, אחד מטייל איתם והשני עושה קניות.

AllRed

New member
צודקת מאה אחוז.

הסיפורים פשוט מזעזעים. לא רק על אנשים שברוחב לב לקחו את הכלב כי חשבו שהוא ננטש אלא אנשים שרואים שיש כלב ללא השגחה ולוקחים אותו. גונבים כלבים על בסיס יומיומי לקרבות כלבים (ככלבי אימונים) וכלב קשור ליד הסופר הוא מטרה קלה.

למעלה