שאלה

פנינה9

New member
שאלה

האם קיימת מערכת היגוי\קיזוז המורכבת על ריתמת הטייס וע"י הפעלת זירמי אוויר בלחץ ניתן לכוון את הגולש\לבצע תיקונים כיוונים?. כמו בחללית.

../images/Emo23.gifשלום פנינה!

את כל התשובות את יכולה לקבל בעגור מועדון ישראלי למצנחי רחיפה וגלשני אוויר וטרקטורון מעופף. וזאת כתובתינו עגור טלפונים: 03-5067467 03-6580144 נייד: 050-2791079 אתר: AGUR.CCC.CO.IL דאר אלק' : [email protected]

פנינה9

New member
להר לב ארנון

בהתחלה חשבתי שאת הלב
שמת רק לי.[ולא הבנתי למה?] א"כ הבנתי שוא בכל ההודעות.

../images/Emo23.gifשלום לך!

אקרא לך פנינה 9 ! האם אתה רוצה לטוס? או רק לדבר על זה?? כדאי שתבהיר את עמדתך ומהר! ארנון הר לב עגור

אני הייתי מתחיל עם מצנח רחיפה ואח"כ

עובר לבקאי ,הבקאי תלוי במנוע, מצנח רחיפה לא,לשניהם חופה מאותו החומר, אני הייתי "הולך " על מצנח רחיפה בעיניים עצומות, אילן ארז מנכ"ל שמייים, מצנחי רחיפה בע"מ 052-2223221 וגם השקט שברחיפה לא צריך אוזניות של מטווח, על מנת לשמוע את עצמי חושב,אפשר לדבר חופשי באויר, זה הכי קרוב להיות ציפור,והנחיתות ,, כמו פרפר על שטח בגודל של שטיחון שמנגבים רגליים בכניסה לבית, (הכל תלוי כמובן עם מי את מרחפת ) יש כאלה שיודעים ויש הרבה שלא ,

L a u r y n

New member
../images/Emo23.gifאני מסכים עם אילן!

מה לעשות זה נכון וגם כף אמיתי. לגבי הלב, שמת לב לשם משפחתי? ארנון הר לב עגור

ואם שמת לב הבחור אין לא מושג

הוא אמר בסרט בהתחלה שהבחורה טסה טוב יותר ממנו ,בלי להשמיץ , ולבקאי אין מצנח חרום ! מה שהציל אותו מהטעיות של עצמו, כמו כן האירוע של התקלה לקח יותר מידי זמן ללא תגובת טיס ,ורק אחרי שניות ארוכות המצב הסתבך, אני יודע את זה מניסיון של אחרים וגם מניסיון שלי ,אבל זה קרה לפני שהיה לי מספיק ניסיון ע"מ להטיס אנשים המצנח זוגי (טנדם) אילן ארז

אחד שמרחף בלי מצנח,,

ואנחנו נפגעים מזה למרות שלמדנו בצורה מסודרת בביה"ס מוכר ע"י האגודה הישראלית למצנחי רחיפה, א,א,

למעלה