שאלה...

oic16

New member
שאלה...

לפני שבועיים וחצי עשיתי טראגוס והוא בסדר ולא מסתמן שיש אינפקציה. אני רוצה להחליף אותו לחישוק לחץ זה אפשרי אחרי כל כך מעט זמן? ושאלה נוספת...כמה עולה עגיל לחץ קטן?

בלתי אפשרי

תקופת ההחלמה של טראגוס היא ארוכה ודורשת מספר חודשים של טיפול מסור. במילון מונחים כתובה תקופת ההחלמה שלו. רק לאחר החלמה מלאה תוכל להחליף את התכשיט.

oic16

New member
?

הפירסר שלי אמר לי שזה מחלים אחרי שבועיים מה שאכן קרה והוא מאוד מקצועי.ואני רוצה רק להחליף לעגיל רפואי אחר

s m r

New member
מצטער להיות הרע..

אבל אם הפירסר שלך אמר לך שהפירס אכן מחלים לאחר שבועיים, ואם הוא אמר לך שהוא שם לך עגיל רפואי אז הוא לא כל כך פירסר מקצועי כמו שאת חושבת.. זמן ההחלמה של טראגוס הוא בין 3ל-9 חודשים, עגיל רפואי זו המצאה מפלצתית ושקרית. יומטוב :]

../images/Emo45.gifלי הנפיחות ירדה רק אחרי

7 חודשים! :O זה בלתי אפשרי שפירסינג כזה יחלים תוך שבועיים. :|

OiSH

New member
../images/Emo45.gif

שלי החלים רק אחרי חצי שנה... הבלוטה לא יורדת כל כך מהר.. אין מצב שהוא החלים תוך שבועיים. בעצם - לא קיים עגיל שמחלים תוך שבועיים!!

OiSH

New member
לי לקח חודש בלשון

במצבים מאוד מיוחדים לוקח ללשון כל כך קצת זמן להחלים.. והזמן הרישמי של לשון זה חודש-חודשיים.

לא יודעת, ממה שאני הבנתי

זה מאפשר תזוזה יותר נוחה של העגיל כששמים משחה וכיוב', וזה גם מאפשר יציאה יותר טובה של הפרשות. אבל אולי זאת רק אני

OiSH

New member
רק את. ההפך אפילו.

לחישוקים יש נטייה להסתובב בחור ולגרום להפרשות שהתקשו על המוט להכנס לחוט לגרום לבעיות. עדיף מוט.

למעלה