שאלה:

aviad 83

New member
שאלה:

עד עכשיו עשיתי הופעות בפאב שכרטיס ב40, האם זה סביר להעלות את זה ל80? או שזה סיכון? (יש לי 1000 מעריצים)

pasglila

New member
בגדול אני עובר ממקום למקום ככה

על כל מקום למעריץ צריך שיהיה: פי 10 מעריצים בשביל 40 שקל פי 15 מעריצים בשביל 80 שקל פי 20 מעריצים בשביל 120 שקל למשל בבארבי אפשר להכניס 200 אנשים. ובמחירים של 40 ו-80 שקל זה לא ממש שווה, אז לוקחים 120(ועדיף שתעשה יחסי ציבור למרות שזה עולה כסף). ואז אתה צריך בערך 4000 מעריצים. אולי קצת יותר. ביינתים לי יש 2300 מעריצים ואני עדין מופיע בפאב. עד עכשיו זה עובד לי יפה מאוד :)

laserman

New member
אז ככה:

1. האם יש לך מעל ל-5 שירים ואם כן, האם הוצאת אלבום ? 2. יש לך מעל ל-1000 מעריצים, אז שווה לעלות את מחיר הכרטיס ל-80 ש"ח. 3. אם יש לך מעל ל-5 שירים+אלבום+מעל 1000 מעריצים, אתה יכול אפילו לשים מקסימום מחיר בפאב, אני רק ממליץ לך לעשות הופעה כזאת עם לפחות מעל 90% אנרגיה כך לפחות תקבל את מירב הכסף שמגיע לך... בהצלחה ואל תשכח לערוך חזרות...

../images/Emo207.gif שאלה:

תוך כמה זמן אני ארוויח מאלבום? אני יודעת שאומים משהו על שעה חמש, אבל למה מתכוונים? אם הוצאתי עכשיו בערך אלבום, מתי זה יקרה?

אה..

תודה

תעלה את זה ל120 אל תפחד - עלי!

כולם כאן כל כך מרוכזים בעצמם שאף אחד לא יכול לתרום קצת טיפים...

aviad 83

New member
בהזדמנות זאת אני ממליץ על הלהקה

שלי: דיסטורשן לפנים (630) ובמיוחד על השירים "המונדיאל שלי" ו"יתושים מעצבנים" שזה שיר חובה, עם המילי הכי עוקצות שיש, שכל מי שנעקץ מיתוש אי-פעם יתחבר אל המילים

K a y a 1989

New member
תעלה ל120 עם יחסי ציבור

נו מה כולם מייעצים לו 80? אתה לא תפסיד כלום רק תרוויח .

aviad 83

New member
עשיתי הופעה אחת של 80 ואחת של 120

נראה מה יצא מזה. תודה על הפרגון.

למעלה