שאלה!!!

שאלה!!!

איזה אופנוע הייתם מציעים למישהי שרק הוציע רישיון ????? ואם יש לכם הצעות ספורטיביות אני אשמח מחכה לתשובה דובדב!!1

Easy_Rider

New member
piaggio PX200 !

לפי ההתלהבות הספורטיבית שבך, נראה לי שכדאי להתחיל בזה בינתיים ... רוח עדיין מחפש קונה !
זה כמו GPX רק בלי ה- G ... כמעט ...

Easy_Rider

New member
מצד אחד ... מצד שני ...

מצד אחד את אומרת שאת רוצה ספורטיבי, מצד שני את אומרת שאין לך נסיון וזה אופנוע ראשון ושיהיה עד 500. נו ?

tygger

New member
לא יפה איזי!!!

רק שאלה ואתה יורד עליה. אחי, יש לה מצב לרישיון אז למה לא ללמוד את כל מה שאנחנו יודעים. אולי אפשר לתת לה כמה עצות בקשר לאופנועים, כמו הכתבה שהפנת אותה
. ולך, רצוי מאוד לקרוא ולהפנים את כל הכתוב. סיליקון יכולה לספר לך על נפלאות ה ER שלה אם את רוצה ובילבי יכולה לומר את חוויותיה על ה GS. סליחה אם שכחתי עוד מישהי פה. (השעה השעה . . .) PX

Easy_Rider

New member
טייגר !

נכון, היא שאלה, ואני עניתי ! והמטרה היא לצנן קצת מההתלהבות הלא בריאה והמסוכנת ! מה רע בוספה ... אין כמו ניחוח דו"פ על הבוקר ...

tygger

New member
אכן כן.

הבטיחות קודמת לכל (עד שאני הולך לי הסווי´ץ המוח). אבל ברצינות. אם היא מחפשת אופנוע אז אולי כדי שהי תדע את הבסיס, כמו שאין אבל אין לרכב ללא מעיל קסדה וכפפות.

ofnik

New member
ןאם רוח-מדבר עושה ווילי וסטופי

על וספה- זה אומר שהיא יותר ספורטיבית מהGS שלי- לא?

אוף עכשיו בלבלת אותי

נו ואישה אופנוע אני אקנה עכשיו?????? כל אחד ממליץ שם על משהו אחר מה לעשות?????? H E L P

מה הניסיון שלך על הכביש?

אנשים פה לא מנסים להיות רעים אלא דואגים לך שלא תעשי תעוט שלא תדעי להתמודד איתה.. אני למשל רוכבת כבר 5 שנים על קטנוע, הוצאתי לפני חודש רישיון על 500 ואני מפחדת לעלות על אופנוע במבחן נסיעה.. אולי עדיף שתתחילי מקטן, במידה ואין לך ניסיון על 2 גלגלים, במקום לקפוץ מעל הפופיק.. ואני לא חושבת שזה קשור לעובדה שאת אישה.. אם בכל זאת החלטת שיש לך מספיק בטחון, את מאוד כשרונית ולחוצה פחד (כמוני) על אופנוע, לדעתי תתחילי על GS או על דו"ש...זה תלוי רק בך..ועל איזה כלי את מרגישה הכי בטוחה, זכרי שהדבר הכי חשוב הוא הבטחון והנוחות. בהצלחה...

כRובי

New member
EZ ?!? PX?!?

ממש ממש לא...למה לא קטנוע 150 יפני/קוריאני אוטמטי ?

Aדי

New member
לאחר שגם אני התלבטתי בנושא...

הרי יש שלושה אופנועי כביש בעלי נפח 500סמ"ק שאפשר לחשוב עליהם והם: 1. קאווסקי ER5 2. סוזוקי GS500E 3. קאווסקי GPZ500S עכשיו ה- ER5 הוא כמו ה- GS רק יותר מתקדם, אבל הרוב כאן יכול לומר לך שהם מעדיפים את ה- GS בגלל סלחנותו ובגלל שהוא פשוט ביותר וזול יותר. כולם פה אחד בפורום יגידו לך שבתור אופנוע ראשון מומלץ ביותר ה- GS הכי משתלם ונוח לרוכב המתחיל וגם ביצועים לא רעים יש לו. ה- GPZ הוא הביצועיסט מבין השלושה וגם הוא מתיימר לדמות לאופנועים הכבדים יותר, בשביל שהוא יהיה אופנוע ראשון צריך להיות מאוד מאופקים ורגועים איתו כי האופנוע הזה יכול להכניס אותך לצרות אם את לא בעלת מספיק נסיון. אני אישית לקחתי את ה- GPZ בתור אופנוע ראשון (הזמנתי והוא מגיע עוד שבוע +) השיקולים שלי היו כאלו.. אין לי בעיה כספית להשקיע על האופנוע (במקרה שהוא נופל אז הפיירינג ישבר וזה עולה הרבה כסף), לפי דעתי והדעות של אנשים שמכירים אותי ה- GS ישעמם אותי מהר מאוד, והדבר האחרון (גם לפי דעתי) ה- GPZ נראה הכי טוב מבין האפשרויות.. יש עוד אופנוע שעונה לשם בנדיט (400סמ"ק) להתרחק ממנו אופנוע גרוע! (לא מנסיוני האישי, מנסיונם של אחרים). וזהו.. לא משנה מה תבחרי רק סעי בזהירות
כל מה שכתוב כאן למעלה נלקח מהמלצות שונות ורובם מחברי הפורום.

Aדי

New member
נכון שכחתי את ה- CB ../images/Emo2.gif

בעיקרון אין לי הרבה אימפורמציה על ה- CB500S של הונדה אבל נאמר לי כמה פעמים שהוא דומה ל- GPZ רק שנופל ממנו בביצועים, ל- CB יש יתרון על ה- GPZ במנוע יותר גמיש והשם "הונדה" מאחוריו. אם למישהו יש מה להוסיף אז בשימחה
קישור: הונדה CB500S

CB500

לדעתי, אופנוע נהדר !!! יעיל, מנוע אמין, חזק וסובל זטויות בסלחנות. נסעתי על דבר כזה משך כשנה, מאד נהיניתי. חבל רק שכמו כל "הונדה" הטיפול בו יקר כל כך שצריך לעשות משכנתא.

Vintage

New member
כמה טעויות של מתחילים...

אוקי , סתם להבהיר את הדברים... האי אר 5 מתקדם יותר מהג´י אס רק בכוחו של המנוע , מבחינת מתלים , בלמים והתנהגות כללית הג´יאס נחשב אופנוע הרבה יותר מתקדם במכלוליו מאשר האי אר או הג´יפי זד. עכשיו , מי שאמר לך שהג´י אס ישעמם אותך מהר טועה לדעתי , לא לומדים לרכב ביומיים ואני עדיין לא מבין למה להשקיע כ"כ הרבה כסף באופנוע ראשון שהוא אופנוע מועד לתאונות (לא עלינו ובעזרת ההוא שם למעלה שלא יקרה לך כלום). לסיום אני אצטרף לכל חכמי הפורום ואמליץ על רכישת ניסיון לפחות לחצי שנה על קטנוע חביב לפני העליה לאופנוע. שחר שבקושי כותב כאן כי המחשב שלו מזייף לאחרונה.

למעלה