שאלה

annandi

New member
שאלה

אם ההגדרה של אסקסואל היא של אדם שלא נמשךלאף אחד מהמינים, מה יכול לעורר אצלו את הדחף המיני לאונן?

B687

New member
תשובה אפשרית

אני מניחה שבעיקר סיבות הורמונליות. למשל אצל נשים יכולה להיות השפעה לשינויים ההורמונליים במשך החודש של המחזור. לגבי גברים, אני חושבת שההודעה של אדםלבארי בשרשור הזה יכולה לתת הסבר. כך נראה לי. ביולוגים או מומחים אחרים לנושא יכולים בטח לתת תשובות יותר מפורטות.

אנדי,

אם אספר לך שהמחשבה בדרך להוצאת הזרע היא שבית"ר ירושלים ניצחה 2:1 ועלתה בטבלה, את תאמיני לי? ןזאת רק דוגמא. גם מחשבות מיניות, אבל גם לא.

annandi

New member
תודה על ההתייחסות, וכמובן

שאני מאמינה לך אם אתה אומר שכל מיני מחשבות (לאו דוקא מיניות) יכולות לעורר אותך. זו פשוט תהייה שהייתה לי, מכיוון שמנסיוני זה היה נראה שרק מחשבות מיניות מסוגלות לעורר מינית... יום נפלא

לא יודעת

במחשבה שניה נראה שאתה צודק, אסקסואליות בבסיסה באמת אמורה להיות שהיצר המיני לא מופנה כלפי אף אחד ואז מה שאתה אומר אפשרי. הכללתי בצורה לא טובה.

ToryMaster

New member
מין זה יותר מאורגזמה, לא?

זה התהליך, הקשר שבין שני האנשים במטרה להגיע לאורגזמה. אני תוהה, בהמשך למה שאמרת, בגלל שאני באמת לא יודעת, האם אסקסואליות זה בהכרח כשמין על כל הכרוך בו [אורגזמות וכו'] לא מעניין אותך בכלל, או שמספיק לא לרצות לעשות את זה עם מישהו אחר.

cheetara

New member
למה זה אומר שיש לו צורך במין?

מאוננים כי זה כיף, כי יש באיברי הרבייה יותר עצבים מבמקומות אחרים. לא מגיעים לאורגזמה מעיסוי הלשון, אתה יודע (אסייג ואודה שלא ניסיתי). לאונן זו פעולה מהנה מבחינה פיזית. זה לאו דווקא אומר שזה חייב לקחת טוויסט מיני. הרי אפילו עוברים ברחם אמם מאוננים - לא סביר שהם מפנטזים על איזו עוברה שווה, נכון?

לפחות מבחינת הגברים...

אנחנו חייבים לאונן כי הגוף מייצר תאי זרע ויש מקום מוגבל להכיל אותם, אם לא מאוננים אז יש קרי לילה. האם אתה רומז בשאלה לכך שאסקסואלים הם סקסואלים לאחד הכיוון אבל בארון? מעניין איך נראה המוח בזמן אוננות דרך MRI, האם זה אחרת עבור הומוסקסואל שרואה תמונה של גבר או תמונה של אישה.

clean grunge

New member
|יבחוש|אני אישית...

לא מאמין בסיפוק יצר זמני שאין לו השפעה לטווח הארוך..זאת אומרת שגם אוננו**ת נחשבת אצלי לסיפוק יצר זמני ככה שאין את זה אצלי..למרות שכבנאדם נורמאלי ישלי לעיתים רחוקות יחסית "כאבי ביצים"(WTF?!)וכל הקטע זה להתגבר על היצר הזה כמו שאנו מתגברים על הרבה יצרים שלנו(כמו לרצות להרוג את המורה ללשון וכו'..) אנחנו מונעים ע"י דחפים..היתרון שלנו עליהם זה שאנחנו יכולים לשלוט בהם ולא הם בנו...

למעלה