שאלה..

לנון2

New member
שאלה..

מישהו יודע כמה מכרו האלבומים של ירמי? יש לו אלבומי זהב או פלטינה ?

כבר שאלת את אותה השאלה..

אם אפח'ד לא ענה לך כניראה שלא יודעים.. אני אנסה למצוא לך מידע כלשהו.. [:

אז ככה..

בכל מקום כתוב בערך אותו הדבר .. דיסקים טובים, שירים מעולים, משתפרים מפעם לפעם.. ירמי קפלן ענק, פרפורמר מעולה [והכל כ"כ נכון.. ] אבל על מכירות - לא כתוב כלום.. אני גם לא חושבת שזה משנה כ"כ.. כמה כסף יש לו בבנק, וכמה מכירות יש לדיסקים שלו- זה מידע אישי שלו.. שלא אמור לעניין אפח'ד .. בכל אופן, צירפתי אתר שממצא את כל הדברים שכותבים עליו .. ואם אני כבר מדברת על מכירות וכאלה. לדעתי ירמי לא מוערך מספיק בארץ.. יש לו כל כך הרבה כישרון.. שלא כולם יודעים להעריך את זה.. כל אחד מכיר שיר אחד לפחות של ירמי.. אבל לא יודע אפילו שזה שלו .. הורדות בקאזה, מיול וכאלה מזיקות מאוד לאומנים ישראלים שאתם מאוד אוהבים.. מוזיקה לועזית- אם אנחנו לא נקנה.. עדיין יקנו .. אבל מוזיקה ישראלית ?! אם אחנו לא נקנה.. אף אחד לא יקנה.. ולכל אלה שמורידים- אתם הורסים את הקריירה של האומנים שאתם אוהבים לשמוע. אם לא תקנו..הם יפסיקו ליצר.. ואז גם לא יהיה לכם מה להוריד !! אני אסיים פה .. אתר

jango24

New member
היחיד שהגיע לזהב זה "בוקר טוב"

הודות ל"כבר עכשיו" שהתווסף לאלמום במהדורה מאוחרת יותר. לפי הידוע לי "ירמי קפלו והפרחים" ממש מגרד את הזהב..

לנון2

New member
אכן כך גם אני שמעתי

לפי מה שידעתי בוקר טוב אכן הגיע לזהב.. והראשון שלו מגרד אותו. אז תודה לכם.....

דנידני

New member
שושה, אני מסכים לכל מילה שכתבת...

ובמיוחד שלדעתנו ירמי אינו מוערך מספיק בארץ וחבל... מה כבר יש לנו האוהבים את היצירות שלו כל כך לעשות מעבר לקנות דיסקים שלו ולהגיע להופעות? אולי הוא צריך להופיע בכוכב נולד כדי להיות מוערץ על ידי יותר אנשים...עצוב.

למעלה