שאלה

שאלה

יש לי צורב DVD ויש לי את הקבצים בתוך התיקיות של הוידיאו והאודיו כשאני רוצה לצרוב בדיסק של DVD הוא אומר שאין לי מספיק מקום ולמעשה כן יש מקום וזה דיסק חדש.. מה אפשר לעשות?

1winnie

New member
תשובה

מאיפה הביטחון שבאמת יש מספיק מקום בדיסק? על הדיסק אמנם רשום 4.7 ג'יגה, אבל למעשה זה לא כך. זה רק 4.37 ג'יגה ולכן אולי באמת אין מספיק מקום.

כי כשאני שמה את זה בפנים

כאילו כשאני מכניסה את התיקיות לנרו יש הרי את הפס הזה למטה והוא מראה לי שאכן יש מקום. איך אני יכולה להקטין את הקבצים?

1winnie

New member
תשובה

שוב, תלוי איך הגדרת את הסימון. כנס ל file - preferences ואז בלשונית ה expert features הכנס בשורה של ה DVD ערך של 4500 יש בדיסק רגיל 4.37 ג'יגה שהם כ 4483 מגה. להקטין את הקבצים אפשר רק על ידי קידוד מחדש. אם הקבצים גדולים בהרבה מגודל הדיסק, אפשר לצרוב בעזרת DVDSHRINK

1winnie

New member
חייב להיות

תפתחי את nero burning rom ובמידה ונפתח לך חלון על חלון, סגרי את החלון העליון. תסתכלי למעלה ותראי לשוניות - file, edit, view וכו'

תעלי תמונה של הודעת השגיאה...

או לפחות תכתבי לנו בדיוק מה כתוב בהודעת השגיאה. אני מניח שנוכל לעזור יותר אם נדע עם מה צריך להתמודד...
בברכה גיליוטין

הוספתי תמונות

אני מקווה שהתמונות יעלו. התמונה ה-1 זה כשהדסיק בפנים ומראה שיש מקום, והתמונה ה-2 זה כשהוא רושם לי שאין מקום ומוציא את הדיסק. אני מנסה לצרוב את הקבצים של סרט DVD שממש בא עם התיקייה של הוידיאו והאודיו, אולי אני צורבת אותו לא נכון או משהו.. אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי:)

אני בת...

ומז"א אין לי מקום? זה דיסק של דיוידי 4.7 GB ומאיפה אני יכולה להוריד את זה ואיך בכלל מכווצבים שם?:S מצטערת, אבל אני לא מבינה בזה כלום... ודרך אגב התיקייה שאני מנסה לצרוב כוללת גם קבצי vob אולי זאת הבעייה?

למעלה