שאלה

מצב
הנושא נעול.

vegi force 1980

New member
שאלה

שאלה
אני יודע שבמוצאי יום כיפור אין רכבות..... מה עם אוטובוסים? אני צריך לנסוע לת"א ומשם לרחובות זה יהיה אפשרי במוצאי יום כיפור??

איליה.

New member
לדעתי לא תהיה לך בעיה.

שאלה
אני יודע שבמוצאי יום כיפור אין רכבות..... מה עם אוטובוסים? אני צריך לנסוע לת"א ומשם לרחובות זה יהיה אפשרי במוצאי יום כיפור??
לדעתי לא תהיה לך בעיה.
במודיעין אגד וגם באתר יש לוחות זמנים לששה ימים קדימה, אז תבדוק באתר או במודיעין עוד יומיים.

K85

New member
אוטובוסים במוצאי יום כיפור

שאלה
אני בטוח כמעט ב-100% שיש אוטובוסים במוצאי יום כיפור במתכונת של מוצאי שבת רק שהם מתחילים מאוחר יותר מבשבתות ויכול להיות שאף במתכונת מצומצמת, סביר להניח שקווים שלא פועלים במוצאי שבת לא יפעלו גם במוצאי יום כיפור אבל אני בטוח שיש אוטובוסים. ליתר ביטחון אפשר לבדוק באתרים של אגד ודן: אגד:www.egged.co.il דן: www.dan.co.il

vegi force 1980

New member
הייתי באתר של אגד

אני בטוח כמעט ב-100% שיש אוטובוסים במוצאי יום כיפור במתכונת של מוצאי שבת רק שהם מתחילים מאוחר יותר מבשבתות ויכול להיות שאף במתכונת מצומצמת, סביר להניח שקווים שלא פועלים במוצאי שבת לא יפעלו גם במוצאי יום כיפור אבל אני בטוח שיש אוטובוסים. ליתר ביטחון אפשר לבדוק באתרים של אגד ודן: אגד:www.egged.co.il דן: www.dan.co.il
הייתי באתר של אגד
יש שם לו"ז לפי ימים לא תאריכים

איליה.

New member
נכון, אבל זה מתעדכן בהתאם.

הייתי באתר של אגד
יש שם לו"ז לפי ימים לא תאריכים
נכון, אבל זה מתעדכן בהתאם.
כשאתה בוחר יום מסוים, הוא מציג את לוח הזמנים לאותו יום לשבוע הקרוב. למשל, אם בשבוע שעבר היית מחפש לוח זמנים ליום ראשון, היית רואה את לוח הזמנים למוצאי ראש השנה. בדקתי את זה, זה באמת ככה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה