שאלה....

*ויקי*

New member
שאלה....

מהו סרט האימה הכי טוב שראיתם? התשובה שלי תבוא בהמשך.... שלכם, ויקי

GK_FF

New member
שלי

אני לא ראיתי שום סרט שבאמת הפחיד אותי, ממממממ אוליי סרטים שזיעזעו אותי, אז בינהם זה "עין תחת עין", אבל אני לא ראיתי סרט אימה באמת מפחיד...... אוקיי מה שלך??? (עוד סרט שדיי זיעזע אותי זה "הבית על הגבעה" (House On Hunted Hill) (זה היה דיי מגעיל!) וסרט אימה טוב זה "פרויקט המכשפה מבלייר")

Chot

New member
בלחיעכק´

עין תחת עין זה סרט מחורבן! "הניצוץ" זה בערך סרט האימה הכי טוב שנוצר, לא רק שראיתי. אני חייבת לציין באותו הקשר שסרטי היצ´קוק (לפחות שאני ראיתי) כלל וכלל לא מפחידים ודי משעשעים. והמכשפה מבלייר לא היה מפחיד באותה מידה כמו הניצוץ, אבל הוא בהחלט ריתק אותי בצורה איומה למסך.

leeloo

New member
אני מסכימה

"הניצוץ" הא סרט האימה הכי מפחיד שראיתי אי פעם! הנוסחא שבו כל-כך מזעזעת וכל שוט בסרט הזה נוצר בשביל ליצור מתח ובעקבות כך-פחד! הילד שרוכב על האופנים, כשברקע נשמעים רק גלגלי האופניים ומוסיקה אימתית חלשה.. לא יודעים מה יקרה מאחורי הפינה... והקטע עם האישה במקלחת... נוראי! מפחיד בצורה בלתי יאומנת! פרוייקט המכשפה מבלייר אומנם לא מפחיד כמו הניצוץ, אבל יש בהחלט ממה לפחד... למרות שבפעם השנייה שרואים את זה, לא ממש.. טוב נו, כי זה די צפוי למען האמת... וגם כל הסרט יושבים לידי וצועקים: "נו כלבה! תצאי החוצה כבר! תפסיקי לבכות!".... די מעצבן הייתי אומרת... אבל אין כמו סנטלי קובריק מאחורי "הניצוץ" לילו

Chot

New member
P, בערך

אני ממש פחדתי מהדובי ההוא בסוף, שוונדי רואה. הוא עושה בלאוו ג´וב למישהו שם וזה ממש החליא אך אהצחיק אותי באותו זמן. כל כך מוזר.

GK_FF

New member
לChot

עין תחת עין לא כזה גרוע, וכל ההתחלה הייתה עשויה טוב מאוד ועשו את הקטע הזה מאוד מפחיד.... ועל איזה דובי את מדברת שיורד למישהו???

RIPPER

New member
שלי זה

סיוט ברחוב אלם לדעתי אלו סרטי האימה הכי טובים שיש יותר טובים מכל הקישקושים החדשים

*ויקי*

New member
שלי......

סרט האימה האחרון שראיתי ושבאמת הפחיד אותי הייה "האמת מתחת לפני השטח". זה הייה מוזר כזה ומפחיד ומאוד אהבתי אותו. שלכם, ויקי

IC4

New member
בלייר!

אני חושב שפרויקט המכשפה מבלייר היה הסרט הכי מרתיע שראיתי כמובן שזמן קצר מאד לפני שהלכתי לקולנוע לראות אותו , נכנסתי לאתר שלו והכנסתי את עצמי לאוירת הביזאריות שלו (שהתחילו לפני כמאתיים שנה פתאום רציחות/העלמויות וכל כמה שנים יש מקרה מוזר)... בלי הרקע הזה לא נראה לי שאפשר להנות יותר מדי (אני אומר את זה כי פשוט הרבה מאד אנשים לא אהבו את הסרט בכלל) הניצוץ הוא גם סרט מרתק ומוזר . סצינת האמבטיה עם האישה הצעירה תיזכר לי לתמיד, כמו גם סצינת השירותים של HEEEEEEEEEEERES JOHNNNY. מי שמכיר את הלהקה SLIPKNOT יש להם קליפ לשיר SPIT IT OUT שמושפע מהניצוץ. סדרת סיפורי רחוב אלם - לדעתי השני סרטים הכי מפחידים בסדרה זו היו "סיפורי רחוב אלם" בהם פרדי קרוגר היה מעין מספר ולא קשור לעלילה. הם היו סרטים ממש מגניבים ובכלל לא מוכרים

מימי

New member
לא ראיתי כל כך הרבה סרטי אימה,

אבל מבין אלה שראיתי - אני לא בטוחה שהוא אפילו סרט אימה- שקשקתי ב "שבעה חטאים". ראיתי רק את החצי שעה הראשונה. אמא´לה!!!

Chot

New member
אוף טופיק!

שמעתי את השיר הזה. הוא מחורבן. (עלבון ליוצרי הסרט)

למעלה