שאלה?

נשואה1

New member
חחחחחחחחחחחחחח

מעניין למה.....? מזל.... עוד 10 דקות אני עפה הביתה.... <טוב, "עפה" זה מוגזם קצת...>

כבר אמרו שעל טעם ועל ריח

אין מה להתווכח. כשאתה מסתכן בפירוק משפחות לפחות לדעתי צריך לנהוג בזהירות

כל בגידה

מסתכנת בפירוק משפחה. מי שנוהג בזהירות לא נכנס לכביש הזה בכלל!

לא צריך להיסחף ../images/Emo152.gif

גם אפשר להחביא את המאהבת באחד החדרים/ארונות ומידי פעם לעזוב את האישה ולדלג לאיזה חפוז עם המאהבת תאמין לי מעלה את האדרנלין, אפשר להביא את המאהב/ת לדירה ולהזדיין עד ששומעים את בן הזוג משחק עם המפתחות בדלת הכניסה ואז בתרגילי הסחה למלט את המאהב/ת גם זה מרגש, שאני ימשיך? אני חושב שלא צריך למתוח את החבל יותר מידי אבל שכל אחד יעשה מה שבראש שלו רק שלא יופתע אם הוא ייתפס.

ב ד י ו ק !

לא צריך לחכות למפתחות. לפעמים המאהבת עושה את זה בכוחות עצמה הרבה אחרי שהכל נגמר.

אמממ...

יש לי הרגשה שאתה קצת נסחף... אומנם אני מאוד אוהבת ללכת על חוט דק מאוד.... אבל לעולם לא אלך על חוט תפירה שעלול להקרע...אני יודעת היטב את הגבולות. ואתה יודע מה? כשקראתי את השירשור על ה-SMSים...הבנתי עד כמה הגבולות שלי הם הרבה יותר נוקשים מהרבה אחרים כאן. אצלי למשל לעולם..אבל לעולם לא יהיו SMSים אחרי השעה 6 ומיום חמישי ב-6 בערב עד 8 בבוקר של יום ראשון...ואין זה משנה עד כמה יבוא לי לקרוא אחד.... הפגישות המרובעות ביננו היו על בסיס חברי בלבד, לא היו שליחות ידיים ולא מבטים רבי משמעות.... בגלל שאהבנו אחד את השניה מאוד רצינו להכיר גם את הבן זוג שהוא חלק מאוד משמעותי מחיינו.

לא נסחפתי החתול סחף אותי ../images/Emo13.gif

לגבי מה שכתבת הסתפקתי בזה שזה משחק באש. בהמשך החתול הפך את העניין כאילו הסיכון הוא המטרה וברור ששנינו לא מסכימים עם זה,

חייב להוסיף עוד משהו קטנטן

מיפגש זוגות כפי שציינת הייתי יכול להבין יותר אם לדוגמה עובדים במקום עבודה משותף ומדובר באירוע של החברה. בלי קשר לעניין של הסיכון יש כאן מרכיב של השפלת בן הזוג (לפחות לדעתי) ברור שאם לא יודעים אז לא ניפגעים אבל אם חלילה הדבר יוודע המכה היא הרבה יותר כואבת הוא הפראייר שהלך למטבח להכין קפה למאהב שלך אצלו בבית הם ישבו ביחד צחקו דיברו.., לדעתי ואף אחד לא חייב כמובן לקבל את זה צריך לשאוף להפריד ככל האפשר בין המאהב/ת לבן הזוג החוקי.

יכול להיות שאתה צודק...

אבל אנחנו לא חשבנו על כך.... רצינו פשוט להכיר טוב יותר האחד את השניה דרך בני הזוג שלנו. היינו סקרניים וזאת היתה הדרך שמצאנו לספק את הסקרנות שלנו.

נשואה1

New member
לא ראיתי ולא ממש מעניין אותי../images/Emo13.gif

מפרידה לחלוטין בין "בשר לחלב"..... החיים הפרטיים שלו, אשתו וילדיו- לא מענייני, כמו שאלו שלי לא מעניינו. זהו

איכותי36

New member
ראיתי גם ראיתי

אחד היה הבוס ( יום יום עבודה יחד) היא היתה אישתו ושכבתי איתה בזמן שהוא ישן במיטתו בביתם בסלון ( לוס אנג'לס .. ישראליים ) אחד אחר הכרתי ודיברתי חופשי אחד אחר הכרתי דיברתי לא היו בעיות אחד אחר היה הפרוד שלה אז זה לא נחשב .. אבל זה הציק לו עזבי זה כלום מה עם אלו ששכבו עם המאהבת שלי וידעתי שהם שוכבים איתה גם הם הכירו וראו אותי ...זה היה יותא מדכא
ומה עם אלו שהכניסו את המאהבת שלי להריון .. ואני לקחתי אותה לאסותא להפלה בלי לדעת שזה מהם .. כן גם אותם הכרתי בדיעבד היא הכירה אותם הרבה יותר טוב אח"כ גיליתי
ויש עוד ... אל תתרגשי כל עוד רק שניכם יודעים על הרומן את בתוך חומת מגן בצורה לכי תפגשי תחייכי ותשחקי את המשחק לעולם לא יגעו בך את מוגנת תחגגי

למעלה