שאלה?

גלית333

New member
שאלה?

קרה שיצא לכם לראות את האשה/בעל שלהם??? האם התרשמתם? קיבלתם בומבה בפרצוף? היו יפים? התאימו לדמיון למה שחשבתם? לא ידעתם איך לקבור את עצמכם? מה היה לכם שם??????? נראה לי שמחר אראה אותה.......

אני ראיתי..

ואפילו לחצתי לה יד,הרגשתי חרא כן..אבל מה יכולתי לעשות?? היא הושיטה לי יד.. האמת? היא נראתה בדיוק כפי שתיאר אותה, לא החסיר ממני פרט ולא הוסיף.. מה זה עשה לי? אולי ברגעים שעמדתי לידה וניהלתי איתה "סמול טוק" הקרביים שלי בערו..אבל אחר כך התנפלתי עליו בלהט הרגיל שלי.. ורגשות אשמה כלפיה? מעולם לא היו לי(יש לי מספיק משל עצמי)

גלית333

New member
נראה לי שזה מה שיהייה לי מחר../images/Emo5.gif

אשתדל לא להיות בקרבת מקום , רק אם לא תהייה ברירה.... אבל מאוד מסקרן אותי. את שלי ראה מזמן, כך שלי יש פחות "לחץ". הוא ימות מזה, כבר עלה לי לראש שלא חשוב איך תראה לי, אני אפרגן לו עליה, אהייה חיובית.

המשפט האחרון שלך יפה...

תהיי חיובית, זאת אשתו, אל תשמיצי. אל תגזימי כמובן, תצמדי לאמת, אבל גם אם היא כוניפה לא חייבים ממש להדגיש את זה.... נשים שמשמיצות סתם נשמעות קנאיות וזה רע בעיני.

אני ראיתי

את בעלה, אחרי שהיא נפרדה ממנו. היא נפרדה ממנו כי היא טענה שבגללי- בזכותי היא הבינה שהיא רוצה לשנות את חייה. ואז היא אמרה לו שהיא רוצה להיפרד. ואז הוא פגש בי. הסתכל עלי במבט פגוע. לא האשים, לא כעס... רק היה פגוע. הרגשתי מה זה רע בהתחלה. אבל הבנתי שהם היו נפרדים כנראה בכל מקרה. ואולי זה היה טוב גם בשבילו מאשר לחיות חיים לא מאושרים. ברזל

לא קבענו.

היא נפרדה ממנו, הוא עבר לגור בחדר שכור. ואז ביקרתי אותה ובדיוק הוא בא לקחת כמה דברים שלו... היה לא נעים. הוא ידע מי אני. ברזל

בכל מקרה

את חייבת לשמור על קור רוח ולא להראות שמץ ממה שמתרחש בתוכך.. (אל תשכחי לספר לנו איך היה!)

ל י א ן69

New member
../images/Emo24.gif

חיוך על הפנים, ביטחון עצמי לא לנסות להתרחק יותר מדיי אל תפחדי להסתכל לה בעיניים כי אחרת היא תחשוד, זה הסימן הראשון. בהצלחה

לא ראיתי........

אבל תמיד דמיינתי, חשבתי מעניין איך היא.... יותר יפה? יותר סקסית? מה אין בה שיש בי? מה אין בי שיש בה? דמיינתי איך אני מתחזה לסוקרת מטעם הערוץ השני, או לסוכנת של הכבלים, או לאינסטלטור
או לשד יודע מה, דופקת על הדלת כשאני יודעת בבירור שהוא בעבודה, היא פותחת לי ואני מדברת איתה, נכנסת, היא מציעה לי שתיה קרה (כי אני עובדת נורא קשה..) ואני תוהה קצת על קנקנה.... מסתכלת סביב על הדירה שלהם, מנסה לבלוע כל פרט בעיני, אולי אראה איזה תמונה מהחתונה..... ברור שלא עשיתי את זה, גם לעולם לא אעשה. אבל לפנטז מותר לנו לא?

ואני דווקא הייתי אצלו בבית

וממה שהתפעלתי כל כך אלו הם הדברים ששיגעו אותו: הסדר המופתי(אני כאמא לילדים קטנים רק חולמת על זה..) הנקיון(היא חולת נקיון)כל דבר במקומו מונח(כמו בשיר"שבתות וחגים") ובכלל.. אז מה עשיתי? פרעתי לה בכוונה את הסדינים והציפות ואוו..כמעט יום שלם השתוללנו שם..במיטתה כשהיא בלונדון..

לא רק שלא

אלא הוא דואג שלא ניפגש, גם לא בטעות... ממה שהבנתי ממנו, היא יודעת על עברנו המשותף, והיא כבר ככה מקנאה, אז הוא לא רוצה לתת לה עוד סיבות.

לא ראיתי אבל מעשה שהיה

הייתה לי פעם מאהבת שבעלה עבד בחברה גדולה, הוא יצא מהבית מוקדם מאוד והפגישות שלנו היו תמיד בבקרים. בוקר אחד אני אוסף אותה ובדרכינו למקום הרגיל שלנו, באחד הרמזורים, היא נכנסת בפניקה מתחת ללוח השעונים. אישה לא קטנה שנכנסה לשם ממש בקלות. היא ראתה רכב של העבודה של בעלה, הייתה בטוחה שהוא חוזר הבייתה והסתתרה. למזלה זה לא היה הוא, אין סיכוי שהייתה מצליחה להסתתר שם, מתחת ללוח השעונים.

DON קישוט

New member
אמממממ

את חלקם יצא לי להכיר הרגשה קצת מוזרה להיות בקשר עם משהו שלמעשה אישתו מעניינת יותר

אור36

New member
אסור לערבב...../images/Emo4.gif

ואסור להתערבב, לדעתי כל מה שקורה בממללכה של החוקיים זה שלהם בילבד.... הכל כולל הכל... הטוב הרע (והנערה) וצריך להתרחק כמה שאפשר

y007007

New member
../images/Emo6.gifראיתי את כל בני הזוג...עם כמה>

>אפילו החלפתי מספר מילים (לא על האישה) או
מעולם לא קיבלתי "בומבה"
או שוק כלשהו, כל עוד אין חשיפה של המתרחש אזי, אין בעיה מבחינתי!

למעלה