שאלה

אורעד../images/Emo99.gif

קבלי ח"ח עצבני על הסבלנות
אני הייתי פורשת כבר ממזמן...

שום דבר שמכוון אליך.

פשוט תחפשו קצת בפורום, זה כ"כ לא קשה לעבור 2 עמ' אחורה, כבר שאלו כאן על הדיוידי הזה אולי 8 פעמים, ואורעד באמת סבלנית שהיא עונה לכולם ככה, לא רק על הדיוידי, אז מגיע לה ח"ח ואמרתי לה. זהו.

תגובה

אני לא באה לריב איתך אבל רק שתדעי שלא היה לי איפה לשרשר את ההודעה הזו (וכן זה לא סוף העולם אם בן אדם פותח פה בפורום הודעה חדשה כי הוא לא מצא את השירשור המתאים
) ואגב חיפשתי 2-3 דפים אחורה ולא מצאתי תשובה לשאלה שלי, וזה יכול לקרות!!! וגם אם ההייתי משרשרת לשם שאלה זה לא היה קופץ לעמוד הראשון ואז אף אחד לא היה רואה את השאלה שלי, אז מה שווה בלשרשר לשירשור אם בכל מקרה הוא לא יקפוץ לעמוד הראשון ואף אחד לא יראה את השאלה שלך?! ואנשים... תפסיקו להתעצבן ולהיות צינים כל הזמן שנכנסים אנשים לפורום לשאול שאלה!!! מה אי אפשר להיות פה בלי שהתעצבנו עלייך או יגידו לך איזה הערה צינית....??!!!! תפסיקו עם זה! כי הפורום לא אמור להראות ככה, ואני בטוחה שיהיו עוד אנשים שיסכימו אותי.

מה שיר אמרה לך?

תסלחי לי, אבל שום דבר ממה שכתבת פה לא 'מתאים' למה ששיר כתבה. אגב, שיר לא פנתה אלייך והיא אמרה לך את זה, אז בשביל מה הייתה ההתנפלות הזאת עכשיו? ועוד דבר, "תפסיקו להתעצבן ולהיות צינים כל הזמן שנכנסים אנשים לפורום לשאול שאלה!!!" - ממש לא מקטע להחמיא לעצמי/לכל אדם אחר בפורום, סתם כדי שתביני, תחזרי 3-4 עמודים אחורה בפורום. תספרי בעצמך על כמה שאלות ענינו [וברצינות. ממש לא ב'ציניות' וממש לא בעצבים] וכמה פעמים חזרנו על אותו דבר, ואני יכולה לתת לך דוגמאות, אם לא בא לך לחפש. אז אולי תבדקי לפני שאת מאשימה אותנו ב'ציניות' [שאגב, מה בדיוק היה ציני בהודעה של שיר? זה פשוט נשמע כאילו תמיד נהנים להאשים את חברי הפורום בציניות.. כי זה קל, הא?]

....

חלק מהדברים שכתבתי כן מתאימים למה ששיר כתבה. אוקי היא לא ההייתה צינית ועצבנית, אבל אני התעצבנתי מכמה הודעות שקראתי פה על איך שאנשים עונים פה לאנשים אחרים. אוקיי אולי לא ההייתי צריכה לשייך את הכל להודעה שכתבה שיר אבל עדיין זה מרגיז אותי איך הפורום הזה ישתנה. וכן אני ההייתי חברת פורום פה הרבה זמן לפחות איזה שנה ומשהו, ואז נעלמתי ומאז אני רק מידיי פעם נכנסת ומגיבה לכן אולי חלקכם הגדול לא זוכר אותי. אבל יוצא לי לקרוא פה הודעות של הרבה אנשים, ושל הרבה חברי פורום ותכלס הפורום הזה באמת השתנה או יותר נכון האנשים שנימצאים פה השתנו. ואני לא באה פה בטענות ואני לא נכנסת לפה כדי לריב עם אנשים, פשוט מה שאני אומרת שהאנשים הצינים שנימצאים פה בפורום ישנו את הגישה שלהם כי אם לא אנשים פשוט יפסיקו לכתוב פה. ואני לא אומרת את זה סתם, אני אומרת את זה כי זה קורה בהרבה פורומים שהיה כיף לכתוב שם ולשוחח שם עם אנשים על כל מיני דברים ולפתע פתאום הפורום השתנה, זאת אומרת האנשים שהיו בפורום נהפכו להיות דיי מגעילים ואנשים באמת עזבו והפורומים שאני מדברת עליהם נסגרו או חלקם נישארו אבל לא היו בהם הרבה אנשים שכתבו וזה חבל... אוקיי אולי חלקכם יחשבו שעשיתי מזה יותר מידיי ביג דיל, אבל זה מה שאני חושבת וזכותי לחשוב ככה. זיהו.

אנשים באמת השתנו.

אין יותר ציניות ועכשיו יש מספרים [והמבינים יבינו.]. אז די לנסות לטחון מים על משהו שכבר לא נמצא.

לטחון??!

אמרתי את הדעה שלי!!!!! אולי יש פה כאלה שמדברים על זה שוב ושוב ושוב, ואני רק אמרתי פעם אחת מה אני חושבת ותראי איך את עונה לי
עזבי לא באתי לריב פה, אבל לאנשים מותר לומר את הדעה שלהם!!!!

fufa balufa

New member
בתור מישהי חדשה בפורום

ושביקרה בעוד פורומים וגם זכתה לתגובות לא נעימות מאנשים אני רק יכולה להגיד שפה זה לא ככה . יום טוב לכולם!

למעלה