שאלה

MsPiggy2

New member
שאלה

היי, יש לי איזשהו חור בעלילה שאני אשמח אם תעזרו לי לפתור, התחלתי לראות רק מפרק 8, אבל הבנתי שבפרק הראשון רואים את אינוישה פורץ למקדש וגונב את האבן, ואחר כך בורח. קיקיו רצה אחריו ופוגעת בו חץ שכולא אותו בעץ, והאבן נופלת מהידיים שלו. אבל בפרק אתמול הראו זיכרון של קיקיו שבאותו יום היא לקחה את האבן ורצתה להגיע אליו, אבל מישהו שניראה כמו אינוישה פוגע בה עם חץ וגונב את האבן. אפילו שאני רואה את זה פעם הראשונה ברור לי שזה לא יכול להיות שהוא ירה בה... והשאלה היא: איזה סיפור נכון, איך יתכן שהוא גנב את האבן שאמורה להיות אצל קיקיו בדרך אליו? ואם האבן היתה אצלה ונגנבה, איך היא הוחזרה אליה כדי שהיא תוכל להיקבר איתה? מצטערת שיצא ארוך... אבל תודה

Buyo H

New member
ממ...../images/Emo58.gif

יש מישהו שקוראים לו נאראקו, שהוא לובש צורות של אחרים.. כשהוא שמע שקיקיו מתכוונת להביא לאינויאשה את השיקונוטאמה הוא התחפש לאינויאשה ופגע בה (לא עם חץ). הוא החזיר את השיקונוטאמה למקום שלו והתחפש לקיקיו. הוא הלך לאינויאשה ואמר לו שקיקיו רימתה אותו ושהיא לא מתכוונת להביא לו את השיקונוטאמה.. אינויאשה כעס שקיקיו "בגדה" בו, והחליט לקחת את השיקונוטאמה כדי להפוך ליוקאי שלם במקום לבן אדם כמו שרצה.. קיקיו בכוחותיה האחרונים שיפדה את אינויאשה על עץ, והשיקונוטאמה נפלה מהיד שלו והגיעה על קיקיו..

MsPiggy2

New member
תודה רבה ../images/Emo13.gif

אם כי לא חשבתי שזה ידרוש ספויילר...

אינוישה

New member
היי

יש מישהו שהיתחזה לאינוישה אבל אני לא זוחרת איך קוראים לו אבל הוא בגה בקיקיו והיא חושבת שאינוישה בגה בא אז אל תיתבלבלי. ביי ביי דנה רוקני

למעלה