שאלה

מצב
הנושא נעול.

תמיר...

New member
שאלה

שאלה
תגידו, כמה עולה נסיעה במונית בתוך תל אביב? נגיד אני רוצה להגיע מאזור עזריאלי לרחוב קיבוץ גלויות, זה לא יכול לעלות יותר מ15 שקל נכון? תודה :)

fireman

New member
מניסיון מונית בת"א יכולה לעלות

שאלה
תגידו, כמה עולה נסיעה במונית בתוך תל אביב? נגיד אני רוצה להגיע מאזור עזריאלי לרחוב קיבוץ גלויות, זה לא יכול לעלות יותר מ15 שקל נכון? תודה :)
מניסיון מונית בת"א יכולה לעלות
גם יותר מ45 שקל אבל היות ואני לא מכיר את תל אביב אני לא יודע כמה זה יעלה

oren*

New member
הם לא ממצמצים לכיוון שלך בפחות מ-20

שאלה
שקל וגם זה ביום טוב. בעיקר עכשיו כשהעלו את מחיר המינימום לנסיעה.

נכון,יש נהגי מוניות שלא מוכנים

שקל וגם זה ביום טוב. בעיקר עכשיו כשהעלו את מחיר המינימום לנסיעה.
לקחת נוסעים בנסיעה קצרה בתוך העיר,ומי שצריך להגיע,(למשל ביום שבת,כשאין אוטובוסים) למקום שנמצא במרחק כזה שקצת קשה ללכת אותו ברגל,באמת נמצא בבעיה.

בן99

New member
סתם תגובה

לקחת נוסעים בנסיעה קצרה בתוך העיר,ומי שצריך להגיע,(למשל ביום שבת,כשאין אוטובוסים) למקום שנמצא במרחק כזה שקצת קשה ללכת אותו ברגל,באמת נמצא בבעיה.
סתם תגובה
לפני שבוע נסעתי משכונת המשתלה לעזריאלי והנהג לקח ממני 80 שקל זה היה נשמע לי ממש התפרעות אדירה אבל נזכרתי לשאול את המחיר מאוחר מידי ...

מוניות

סתם תגובה
לפני שבוע נסעתי משכונת המשתלה לעזריאלי והנהג לקח ממני 80 שקל זה היה נשמע לי ממש התפרעות אדירה אבל נזכרתי לשאול את המחיר מאוחר מידי ...
מוניות
על פי החוק, כך נדמה לי, נהג מונית חייב להסיע אותך ליעדך ולהפעיל מונה - גם בנסיעה בין-עירונית - במיוחד אם הנוסע מבקש זאת ממנו. לאחרונה רבו האנשים שטרחו להגיש תלונות למשרד התחבורה על אי-קיום תקנות אלו; העבריינים נענשו; וכתוצאה מכך יש יותר התיחסות לחוקי המדינה בתחום זה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה