שאלה

מיליתו

New member
שאלה

עברו כמעט שלושה שבועות אחרי הלידה ופתאום התחלתי שוב לדמם. דימום ממש, כמו בימים הראשונים אחרי הלידה. בשבוע וחצי האחרונים לא היה כמעט כלום, רק קצת "כתמים". יכול להיות שזה "המשך" הדימום של אחרי הלידה? אתמול בא"ס ראו שהרחם עדין לא התכווץ לחלוטין ושיש זקיקים בשחלות (15 מ"מ - אם מישהי מבינה בזה, אני אשמח לדעת מה זה אומר)...

mikush2

New member
לפי גודל הזקיקים, יכול להיות שאת

לקראת ביוץ? לגבי הדימום אני ממש לא יודעת, נראה לי שכדאי לשאול רופא.

אחרי לידה מוקדמת/לידה

יתכן דימום במשך 6 שבועות, זה גם הזמן שלוקח לרחם להתכווץ.

נייטי

New member
היי מליתו

רוב הסיכויים שהדימום הנוסף הוא לא מחזור וזה מן הסתם מה שיגידו גם הרופאים. לי היה דימום שנמשך 3 ימים אחרי הפסקת ההריון והפסיק. שבועיים אח"כ היה לי שוב דימום שהרגיש ונמשך בדיוק כמו מחזור. הרופא היה סקפטי אבל אחרי שבדק אותי אמר שאכן זה כנראה מחזור. אני גם די בטוחה שזה היה מחזור מכיוון שבדיוק 26 ימים אח"כ קיבלתי שוב מחזור ו26 ימים היה תמיד אורך המחזור שלי. אז יכול להיות שגם במקרה שלך זה מחזור. כמה שזה נשמע אבסורד, גם בזה יש נחמה כלשהיא. רק טוב שיהיה לך. נייטי

tomat1

New member
תשובות

מיליתו היקרה לוקח לגוף 6 שבועות על מנת לחזור לגמרי לעצמו וזה נקרא "משכב לידה" נורמלי מאד לדמם שלושה שבועות אחרי ההפלה, לא מדובר במחזור שבא עקב ביוץ אלא בנפילה של רירית הרחם עקב חוסר איזון הורמונלי. מבחינת הזקיק - כל חודש צריך זקיק אחד לגדול באחת השחלות עד לגודל של 20 מ"מ ואז מתרחש ביוץ. אבל אצלך, כמן שקרה לי, רירית הרחם נפלה לפני המועד. לכן מומלץ לחכות שלושה חודשים עד להריון נוסף. הגוף חייב להתאושש. מקווה שעניתי לך על השאלות ואשמח לעמוד לרשותך שלך ליאת

מיליתו

New member
תודה

הריון נוסף ממילא לא רלוונטי כרגע - במקרה הטוב אני אוכל להתחיל לנסות רק בעוד שנה בגלל הכימוטרפיה. תחזיקו לי אצבעות שאחרי ההשתלה וכל הכימוטרפיה אני אוכל להכנס שוב להריון בקלות!!!

למעלה