שאלה...

lilit jam

New member
שאלה...

אתם יודעים מה המקור והסיבה שהם בחרו את הסמל הזה...?

sweet 666

New member
זהו הארטגרם(heartagram) סמל של

להקת המטאל האהובה של באם- HIM הסמל עצמו, המציא וילה ואלו-סולן הלהקה, והוא משלב לב ופנטאגרם, ומסמל את הסבל והאושר שבאהבה ומערכות יחסים...לכי תדעי...
ההסבר שלי די צולע,אז כדאי שתחפשי עוד מידה באינטרנת...גוגל למשל..יש הסברים באתרים של הלהקה HIM

bobby6killer

New member
אחי דוגרי מגיע לך האדום

בלי שום קשר
לא נראה לי שיש פה מישהו שמבין כמוך... רק תוריד תסרטים של steve o זה יתן לך עוד מידע...

VVEE MAN

New member
אגב יש לי של סטיב או

קריר אנדר ודונט תרי דיס את בלה בלה

v i o

New member
תאמת לא אהבתי ממש את

OUT ON BAIL זה מצחיק נכון...אבל סדיסתי משהו...וגם מלא חוזר על עצמו ואין שם כ"כ דברים שגורמים לי להגיד "וווואאאווווו"...כמו בסרט הראשן...השני לא ראיתי..

VVEE MAN

New member
כן זה דפוק לאלה

ראיתי חצי אצל גיא והסטיב או הזה עושה לגוף שלו נזק בלתי הפיך ומזיק לאלה הוא אידיוט כמו כל הקטעים האלה שהוא מפסיק את החמצן למוח שלו הוא פשוט הורג את עצמו וזה לא מצחיק סתם גורם לך להגיד איזה מטומטם הוא הסרטים הקודמים יותר מצחיקים וגם יש שם עליו קצת מידע מעניין

VVEE MAN

New member
יוו עכשיו קלטתי .למה אני

מתלונן?!?!! רק השם שלי שחור בולט כהה כזה

omni96

New member
לא נכון ! רק שלי שחור בולט !

חחח סתם סתם אבל לך מתאים אדום !

BiAAcH

New member
נצל"ש....

איזה מצחיק היה לי היום... למדתי עד איזה 5 וחצי, וב-6 וחצי היה לי יום הורים, אז נשארתי כבר בבי"ס, והייתי עם חבר שלי שהוא ממש מטורף, והוא ממש מחברי ג'יי קיי וואי המקוריים. אז לפני שהוא בא מצאתי תוכי, וניסיתי לתפוס אותו, ואז כשהוא הגיע תפסנו אותו ביחד, והוא נשך אותי פול היד, וזה כואב! ואח"כ גיליתי שהוא עומד לי על האצבע בלי שאני תופס אותו, ורק מדי פעם מחליט לעוף, אז הסתובבתי איתו איזה שעה, והפחדתי קצת את מיני (מצטער מיני...), ואז הוא עף וכמעט הוריד לה את הראש, אז מרוב שצחקתי לא שמתי לב לאן הוא נעלם, ואז אח"כ ראיתי אותו אצל איזה ילד קטן שבא עם אח שלו ליום הורים... אהה, ועוד משהו, אח שלי מספר לי היום, שהתקשרו היום בבוקר ואמרו לו שהייתי צריך להתייצב אתמול לזימון לצוות אוויר, ולא שלחו לי שום זימון! אז יש לי זימון ל-20.5, למרות שזה לא ממש מה שאני רוצה, אני אנסה...

omni96

New member
פשש נחמד ביותר !

איך קוראים לזה שאתה מדבר עליו? כי נראה לי שאני יודע מי זה

BiAAcH

New member
זה רזי....

האוכל בתחת... אתה היית איתנו כשראינו את הקלטת הראשונה של שפיץ?? אם כן אז ראית אותו, כי הוא לא היה אצל חומי...

omni96

New member
מה שבטוח שפה אי אפשר להשיג

אז אולי לך תחפש במקום אחר

למעלה