שאלה

S L I P Y

New member
שאלה

אני מבקר פה כדי לשאול שאלה...(אני מפורום פרירייד ודאון היל) מישהו יכול לתת לי פרטים על תחרות אירופה בפריסטייל שתערך בארץ ? נ.ב. אני בפורום הנכון ? תודה מראש...

חביבוס

New member
בן אדם תריץ חיפוש ותקבל את זה

בסוף חודש פברואר ובפעם הראשונה בישראל יערך מופע `פריסטייל` עם אופנועי מוטוקרוס באולם סגור - היכל הספורט ביד אליהו. האירוע ימשך שלושה ימים ובצידו יערכו תצוגות רכב, אופנועים ואביזרים. 15 רוכבים מאירופה צפויים להתחרות על תואר אלוף הפריסטייל. צוות השופטים יהיה בראשותו של קוסטאס למאריס היווני. מחירי הכרטיסים ינועו בין 70 ל- 150 ש"ח. שני שמות מוכרים בתחום עומדים מאחורי הבאת האירוע לארץ. בועז מאירי, המפיק אירועים מוטורים כבר כמה שנים (ליגת יונדאי אקסטרים, קארטינג ועוד) ויחד אתו דני אוחנה מיוזמי תחרויות המוטוקרוס בישראל. השניים מבטיחים לנו אירוע שטרם נראה כדוגמתו בארץ. פריסטייל: הוא ענף שהתפתח ממרוצי הסופרקרוס, כשמספר רוכבים היו עולים למסלול ומבצעים קפיצות ראווה כדי לחמם ולהדליק את הקהל. במשך השנים הפריסטייל התפתח לענף ספורט שעיקר התחרויות בו מתקיימות בארה"ב שם נערכת באופן קבוע אליפות ארה"ב בפריסטייל. לכל רוכב יש זמן מוקצב שבו הוא צריך לבצע מספר רב של תרגילים. הניקוד מתקבל הן על הביצוע אך לא פחות חשוב היצירתיות והיכולת להלהיב את הקהל. משנה לשנה הרוכבים הופכים להיות יותר נועזים. מושגים כמו בק-פליפ, היל-קליק וסופרמן ובכן השמועה נכונה ! בתאריכים 26, 27 ו- 28 בפברואר תערך בהיכל הספורט (אצטדיון יד אליהו) אליפות אירופה בפרי-סטייל. בהשתתפות הרוכבים המובילים ממדינות אירופה השונות. בשלב זה מדובר על עלויות של בין 70 ש"ח ל- 140 ש"ח עבור כרטיס כניסה. הארוע יכלול, כאמור, בחירת אלוף אירופה. צוות השיפוט יגיע גם כן מארופה בראשותו של קוסטס למאריס (אותו כוכב שלקח תחת חסותו בזמנו את אליקו אוחנה). המופע יכלול גם כן תחרות קפיצה לגובה... יאמי. גם לנו, איך לא תהיה נציגות בתחרות - אליקו אוחנה. כבוד! להמשיך??

EYAL AVRAHAMI

New member
חביבוס חביבי...

אתה ממש ONLINE . מבחינתך שה בכלל צ'אט... מתי רואים אותך בשטח? יש תוכניות תיקון/החלפה?

S L I P Y

New member
עוד שאלה..

תודה על הפירוט... האם אתה יודע מאיפה ניתן להזמין כרטיסים ? ואיזה יום הוא המועדף ?

למעלה