שאלה

gershon17

New member
כן, כמובן

החדשות הטובות: כל התוכנות הן חינם. החדשות העוד יותר טובות: כולן כבר נמצאות אצלך על המחשב. ההסבר נכון ל-Windows 2000. השמועות אומרות שגם ב-XP זה בסדר, ואולי גם במערכות הפעלה אחרות. קודם כל צריך להגיד למחשב שההקלטות יעשו מהפלט לרמקולים. את זה עושים ע"י double-click על הציור הזעיק של הרמקול ב-System Tray (ליד השעון). נפתח חלון שבו אפשר לקבוע את עוצמת הקול של כל מיני קלטים. הולכים לתפריט Options ומשם פותחים את Properties ובוחרים Recording. בתחתית החלון יש רשימה, שחלק מהפריטים בה מסומנים וחלק לא. מגיעים לתחתית הרשימה ודואגים שהפריט "What U hear" מסומן. לוחצים על OK והחלון נסגר. כעת יתקבל החלון המקורי, רק שבמקום עוצמת שמע יש בו עוצמות הקלטה של קלטים שונים. מימין יהיה What U hear. דואגים שהוא יהיה זה המסומן (בתחתית כל קלט יש ריבוע קטן שלידו כתוב Select. מסמנים את הריבוע המתאים). זהו. עכשיו אפשר להקליט את מה שאתה שומע מהרמקולים בכל תוכנת הקלטה שהיא. אחת מהן מגיעה עם Windows. מוצאים אותה ב- Program Files/Accessories/Entertainment/Sound Recorder.

gershon17

New member
פחחחח עלי

כולם יודעים שנעל בית זה בנקבה. במיוחד נעלי בית חינניות. "...את מה שאת שומעת...".

אלעד2

New member
בוא'נה- תודה

לא ידעתי שאפשרי. אבל יש לי 2 בעיות: אני מקליט ומתקבל קובץ בעל משקל אבל אין סאונד. כמו"כ יש את כל האפקטים של הנגן- כלומר שיש צליל אבל הוא רק לא נשמע. הווליום על מקסימום. 2. ניתן להקליט רק 60 שניות. האמנם?

gershon17

New member
פה כבר אני לא יודע לעזור לך

אף פעם לא ניסיתי להקליט ככה, אני רק יודע שאפשר. לגבי אורך ההקלטה - בודאי אפשר למצוא ברשת תוכניות שיאפשרו הקלטה ארוכה יותר.

למעלה