שאלה

zohee28

New member
שאלה

רק היום התחלתי להתאושש מהפריה שלא הצליחה, ואני רואת את כל ההודעות העצובות היום ומתעצבת מחדש. ושוב עולה שאלת המיליון דולר: "עד מתי??" הדבר היחיד שאני משננת לעצמי הוא שיש אסונות גדולים יותר מסביבי ואולי בכלל אין לי זכות לבכות כל-כך הרבה :( השאלה שרציתי לשאול: שבוע שעבר קיבלתי בטא חיובית שהגיעה ל-63 וירדה היום ל- 12. ביום רביעי קיבלתי מחזור. היות והרופא שלי לא בארץ, שאלתי את האחות אם בשבוע הבא הבטא תרד ל- 5 אוכל להתחיל לקחת אסטרופן לצורך החזרת מוקפאים. היא אמרה שרק עוד חודש לפחות אפשר להתחיל בתהליך, שכן יש לתת לרירית הרחם להתקלף. הייתי מאוד מאוכזבת שכן אני לא מעוניינת לחכות חודש שלם... האם מישהיא יודעת אם האחות צדקה ואכן צריך לחכות חודש?

k o k o p e l i

New member
קודם כל , עצוב לשמוע

שנית, המירוץ הזה.. הוא לא תמיד לטובתנו. הדימומים שיש לך, לא בטוח שזה בדיוק מחזור (או כמו שאמר לי הרופא: זו שאלה פילוסופית) בנוסף, הייתי מציעה לך גם לעשות בדיקת US ולא להסתפק בבדיקת דם. חשוב שהגוף יהיה מוכן לקלוט את החיים החדשים, גם אם זה כרוך בחודש הפסקה.

בולה101

New member
לא יודעת לענות

מקווה שהפעם זו תהיה הפעם שלך

יולי 154

New member
כן, צריך לחכות

מה שהיה לך זה הריון כימי- הריון שרואים אותו רק בבדיקות בטא (בדיקות כימיות). אחרי הריון כימי שמסתיים, שנחשב להפלה טבעית (כך אמר לי רופא), צריך לחכות חודש למחזור הבא ורק אז להתחיל לנסות שוב. גם אני עברתי את זה, ואני יודעת שקשה לחכות, אבל אין ברירה. שיהיה בהצלחה בפעם הבאה!

למעלה