שאלה...

צומיש

New member
שאלה...

אני מחפשת תבנית של מלאך עם כאילו הוא מחזיק מגילה כי אני רוצה לכתוב על זה ברכה לחברש לי אפילו חיפשתי לקנות כזה... אבל לא מצאתי.. אז למישהו יש תבנית כזו?? או איפה שהיא ראתה כזו תבנית?

צומיש

New member
תעזרו לי!!!!!!!!!!!!!1

מקפיצה...

אולי....

תכיני מלאךמעיסת נייר או מדאס או קרמיקל? הוא גם לא יהיה שטוח כמו מתבנים (או שלא הבנתי מה רצית..

Moldi

New member
יש לי הצעה קצת מוזרה

בתור מחפשת אובססיבית של תבניות מלאכים לגבס אני יכולה לומר לך שאני לא נתקלתי מעולם בתבנית כזו, יש לי המון תבניות אחרות של מלאכים שאשמח להשאיל לך אם תרצי. צה שאני ממליצה לך זה להכין מלאך רגיל בתבנית גבס, יש המון תבניות של מלאכים מעופפים בצורות שונות ובטוח משהו יתאים לך, ולצרף מגילה בעצמך- מגילת קלף שנראית עתיקה, ולהדביק למלאך, זה אפילו יכול להראות יותר מיוחד בגלל השילוב של החומרים, או חתיכת בד מגולגלת, או להדביק את כל המלאך על קרש עץ בגודל המתאים ועליו להדביק את הברכה. מקווה שמשהו מהרעיונות ימצא חן בעינייך...

צומיש

New member
כדי שתקבלו מושג...

זה חברה של אחי הביאה לאחי... משהו דומה רק עם רישום שונה...

אני ראיתי!!! ../images/Emo13.gif

בשני מקומות: עולם היצירה- רח' הבנים 14 הוד-השרון אקוורל- צומת רעננה-כ"ס (רח' הפנינה 2) התבניות מגיעות מוכנות בצבע לבן כזה, ונשאר רק לקשט, לצבוע, להדביק... לגבי המחירים אין לי מושג (אקוורל בדר"כ יותר זול) דרך אגב- יש כאלו תבניות בכל מיני צורות, ולא רק מגילה (אני זוכרת שהיה גם ספר פתוח). מציעה שתתקשרי מחר לברר. מקווה שעזרתי!!

צומיש

New member
הממ ככה...

כי אני גרה בראשון החבר ברעננה ככה שזה בעיה להגיע לשם אין בראשון או באיזור???????.

sorry אבל אני מאיזור השרון ../images/Emo82.gif

אני מציעה לך אולי לפתוח דפי זהב- חנויות יצירה באיזור שלך- להתקשר ולברר... בהצלחה!

למעלה