שאלה....

אין לזה ממש תשובה

היא עכשיו מנחה ואני מנחשת שכן היא כמו מושיק או מיכאל או כל אחד מהם...

hadas 5

New member
לא יודעת מה איתכם אבל...

אני אהבתי איך שזה היה בהתחלה - שהיו רק 4 מנחים אני לא שונאת את מושיק ושירי או משהו... אבל היה יותר מגניב שהיו 4...

SofyTofy

New member
מסכימה ../images/Emo45.gif../images/Emo103.gif

ואני ממש לא נגד מושיק או שירי.

lb155

New member
נכון. שיעיפו את שירי.

היא מעצבנת זה כאילו היא כל הזמן מנסה לדבר לא יכולה לשתוק לרגע. בעיני מיכאל הוא ה-כוכב של התכנית אבל גם מלי ויעל שוות ופצצות שחבל על הזמן. עופר לדעתי פחות ומושיק גם פחות למרות שיש לו קטעים מצחיקים.

אני חושבת ששירי בתור התחלה....

מיתלהבת היא מנסה ליהיות הכי טובה והכל אבל עוד מעט זה יעבור לך......

hadas 5

New member
כן גם אני שמתי ../images/Emo23.gif לזה קצת...

זה מזכיר לי ביומלדת של אקזיט עפר ושירי ראינו את נינט, ושירי די שלטה בראיון ואז היא אמרה משהו כמו "כידוע לכם אקזיט חוגגת שנה" ואז עפר אמר לה: "באת לפה לפני שני תוכניות ואת חוגגת יומלדת..." זה היה קטע גדול

בואו נגיד ככה ששירי טובה בתור זמרת

ושאי אפשר אני מדגישה אי אפשר לשים זמרת בתור מנחה כי מהסיבה הפשוטה שהיא...פשוט זמרת ולא מנחההההה ובמיוחד לא של תוכנית של יותר מרבע שעה...במקרה הזה מדובר פה בתוכנית ארוכה של שעה שעתיים סלחו לי כל מעריצי שירי אני באמת אוהבת אותה *והיא גרה ממש לידי אגב* היא גם קרובת משפחה של דוד שלי וראיתי אותה כמה פעמים...היא טובה בשירה מאוד *ותמיד הייתי בעדה* אבל מנחה באקזיט? זה כבר לא! עד כאן! לפי דעתי אין לה את החוש הזה של לאלתר כי אמנם בכוכב נולד היה לה ביטחון אבל תסכימו איתי שלהיותמנחה באקזיט זה הרבה יותר קשה מלשיר על במה...

Lucky Charmed

New member
מסכימה ב-100%

למרות שמושיק נורא חמוד ושירי..שירי תופסת קצת תחת, אבל נקווה שיעבור..

justinet

New member
אני ממש ממש ממש אוהבת את שירי!

ומושיק לא..חחחחחחח אבל...אני מציעה שנשלח מלא מלא מכתבים ופנייות לאקזיט ונגיד להם שהם אמרו שהם זמנים וזה לא פייר ואנחנו רוצים את הרבעייה שהייתה קודם!

../images/Emo29.gif../images/Emo42.gifיאללה אנשים סתמו ת'פה ../images/Emo70.gif

מי אתם שתדברו על שירי
[
]..
הייתם מתים להיות חצי ממנה
היא עושה רק טוב לתוכנית - לדעתכם לא
חבבבבבבבבבל
אם היא לא הייתה טובה לא היה לוקחים אותה
אז לכו לאכול חצץ

hadas 5

New member
הא../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

שירי סתם מתלהבת...נה נה
סתם גמדה עם אף של גמל...חח עכשיו כולם יתנפלו עליי....חחחח

בקשר לשירי מימון...

היא אחלה בחורה ומאוד מאוד מוכשרת. כל ישראל יודעת שהיא מסוגלת לשיר מדהים והיא בן אדם חביב שמפזר לסובבים אותו רק אנרגיות חיוביות . גם באקזיט שמים לב לזה אבל ואני מדגישה את האבל : בתור צופה קבועה של אקזיט (למרות שאני בת 21 וחבריי צוחקים עליי שאני מעריצה של התוכנית אך אני שמה עליהם ---), לדעתי היא לא מקצועית בטלויזיה, רואים שקשה לה להתאקלם מול המצלמה , היא מסתכלת לכיוונים שונים ולא למצלמה, ואם תשימו לב תווכחו לדעת שכל הזמן היא שוכחת מה להגיד או שהיא שוכחת מתי התור שלה לדבר, לשאול את השאלות, לפעמים מתבלבלת במילים (שכתובות לה מול הפרצוף), בקיצור גם אם היא מתבלבלת אז היא לא מצליחה לאלתר כמו שאר המנחים שעושים את זה שיגעון ולכן התוכנית קלילה ונראת סבבה גם כשהיא לא שידור חי אז יש לנו הצופים תחושה שזה שידור חי וזה הסוד שלהם אני חושבת . בקיצור מושיק גלאמין מסוגל בהחלט להשתלב בהנחיית תוכנית כמו כולם אבל שירי - תחזרי לשיר . אני לא מפיקה גדולה בהוליווד שמבקרת ומנתחת את התוכנית אבל אם תתאמצו ותשימו לב אז תראו שאני צודקת .

איזה שטויות

ויעל ומלי שהן דוגמניות עוד הרבה לפני שהן היו מנחות יכולות לעשות את זה יותר טוב משירי? מה...מלי שהיא דוגמנית ומנחה יכולה גם לשיר? אבל שירי לא יכולה לעשות שום דבר חוץ מלשיר? קודם כל...זאת רק ההתחלה..תנו רק קצת זמן להתרגל..זה משהו שמסתדר במשך הזמן..ואגב...גם שאר המנחים מתבלבלים במילים ומסתלים לצדדים וכל מיני שטויות אז...

למעלה