שאלה

chofchik

New member
שאלה

שלום, יש לי שאלה לכל המביני ענין בפורום... חבר שלי ואני משתמשים באותה תוכנה על מנת להוריד קבצים - היא נקראת BitTorrent Experimental ומשתמשת, מן הסתם, בפרוטוקול של BitTorrent שמבוסס על הורדה של הרבה חלקים מן הקובץ המקורי, במקביל. הוא משתמש ב ADSL ואני בכבלים, והמהירות שלו גבוהה באופן משמועותי משלי (80 ק"ב לשניה לעומת 20 בערך). מישהו יכול אולי להסביר לי למה זה ככה? תודה רבה...! נדב.

דריזט

New member
תלוי איזה קובץ מורידים

אם הרבה אנשים סיימו את הקובץ (seeders) ומעט מורידים אותו (leechers) ניתן להגיע למהירויות גבוהות. אם כמות ה leechers גבוהה מכמות ה seeders, מהירות ההורדה תלויה מאוד במהירות ההעלאה (שהיא לצערנו קטנה מאוד בארץ). נקודות נוספות: שים לב שהפורט 6881 פתוח, וכן שה upload לא גבוה מידי - אחרת גם מהירות ההורדה תרד.

Flaminga

New member
ביטורנט

אני מציעה לך להוריד את התוכנה PeerGuardian איך חסימת איי פי בביטו כמו באימיול, שזה אומר שאתה חשוף לתביעות.. תוכל לקרוא על כך ב lh יום טוב

kanshoof

New member
נצ"לש: אימיול וביטורנט

אני מחובר כבלים+012 יש פה עוד מישהו עם חיבור דומה שקרתה לו נפילה בהורדות של שתי תוכנות אלו ? רק בזה, כל השאר בסדר, לכן אני חושש שהספק עלה על איזה טריק לחסום את זה... עד לפני כמה ימים הכל היה נהדר: הורדות של 60 קבועות ויפות, היום האימיול לא מסוגל להתחבר אפילו וביטורנט לא עובר את החמש... עזרה, ולו רק בהזדהות תתקבל בשמחה. תודה.

למעלה