שאלה!

אוריתוש

New member
שאלה!

יש לי שאלה חשובה ואני מקווה מאוד לקבל תשובה או תשובות.... מי שמתגייסת לכלל צהלי, מה זה אומר? שהיא תהייה פקידה אפילו אם הקב``א שלה גבוהה? אני כנראה מתגייסת בכלל צה``לי בספטמבר, המוטיבציה שלי לשרת בצה``ל היא נורא גבוהה, למרות שהיחס שאני מקבלת מהצבא הוא ממש מחפיר. החשש הכי גדול שלי הוא שאני אשרת בתור פקידת קפה, למרות שאני מאמינה שהפוטנציאל שטמון בי מסוגל לתרום הרבה יותר!! אז השאלה שלי היא מה קורה למעשה בבקו``ם? יש סיכוי שאני אקבל תפקיד טוב יחסית? מה הפרוצדורה שעוברים אצל קצין המיון? אשמח ואודה מאוד על כל תשובה או תגובה! אורית!!!

MICHAL669

New member
לא תמיד פקידה!!!

חברה שלי התגייסה ב3.4.01 בכלל צהלי!! אחרי שנכשלה וויתרה על כמה וכמה מיונים!!! קצין המיון שאל אותה מה היא רוצה והיא אמרה תצפיתנית (אחרי שהאחים שלה המליצו לה) והיא קיבלה תצפיתנית שדה!! תפקיד שצורך מיבחנים!! והיום היא בהמצע הקורס ומאושרת!! יכול להיות שיהיו הרבה קורסים שישערו בהם מקומות בגלל:וויתורים של בנות.חוסר הירגון נכון של הצבא!!! כך שיש סיכוי לתפקיד טוב!!!!!

אוריתוש

New member
תצפיתנית זה לא קד``צ

זה לא תפקיד שדורש מבחנים! זהו תפקיד המופיע בירוק במנילה! כלומר הקורס הוא צבאי ולא דורש מיונים אליו! ועוד דבר, אני מתגייסת ב- 23 בספטמבר לאחר שדחיתי מה- 18 ביולי. מישו יודע אם היה שווה לדחות, כלומר האם ביולי התפקידים שמוצעים שווים יותר או פחות? אורית!

avipe

New member
הכול יכול לקרות

אחותי הלכה לכלל צהלי וקיבלה פקממצית חיל אורי, דבר שדורש מינוים מקדימים ומבחנים...אז הכול יכול להיות..זה תלוי במקומות הפנויים בקורסים ובך..את צריכה להראות לקצין מיון שאת רצינית...

למעלה