שאלה

ויקי38

New member
שאלה

אני מחפשת סלון כלות אכותי שקרוב לחיפה לא רוצה בחיפה כי אני תל אביבית רוצה משהוא באמצע. קיסריה או בסביבה. כמו כן אני כלה גדולה כך שצריכה מקום שיש להם יכולת לתפור לי שימלה

ליידי10

New member
סלון ז'קלין

היא מעולה, יש לה סלון כלות בפרדס חנה ואחד בקיסריה. היחס מצויין, הדגמים יחודיים אבל לא זול.

mayalea

New member
למה ?

למה חשוב לך שהסלון יהיה באמצע ? אם זה מבחינת נסיעות, אז זה לא נורא, כולה 3-4 פגישות (זה כלום לעומת כל שאר ההתרוצציות). אם את רוצה להתארגן שם לפני החתונה, אז למה באמצע ? קיצור - תסבירי לנו, ואולי נוכל לתת לך פתרונות אחרים

ויקי38

New member
חשבתי על אמצע כי...

זה נראה לי נוח בקטע של מדידיות ,וכן אני מתכונת להגיע לאולם ב-19:30 ולקבל את האורחים. כך שכדי להספיק צילומים וכל אלא נראה לי שהכי מתאים לעשות את זה באמצע מה דעתך?

mayalea

New member
אז אין קשר בין השניים

תעשי לך את השמלה שלך בת"א (אמרת שאת תל אביבית, אז יהיה לך נוח ומושלם), ותבקשי לקבל אותה יומיים לפני החתונה. ביום של החתונה, עם חיוך גדול בלב, תכנסו את והשמלה לאוטו ותסעו חהתארגנות באזור של הגן (תשכרו אולי מלון באזור, ושהספר והמאפרת יגיעו אליך). את לא חייבת ללבוש את השמלה איפה שקנית. אני עשיתי את השמלה בת"א, לקחתי אותה איתי לרעננה. גם אני הייתי בקבלת פנים החל מהשעה 19:30, ככה שיצאתי בשעה 18:00 מרעננה, הצטלמנו ליד הגן, והספקתי להגיע לקבלת הפנים. את לא צריכה יותר מחצי שעה - 45 דקות לצילומים.

Mrs Mis

New member
../images/Emo45.gif

בתור כלה גדולה - המבחר בת"א, גדול בהרבה!!! אני גם בעד לעשות בת"א לקבל אותה יומיים קודם...ולהתארגן בחיפה.. הספר והמאפר שהיהיו איתך באותו יום בטח יהיו בעלי ניסיון וידעו להלביש אותך.. בהצלחה!!

ויקי38

New member
תודה לוקחת את עצתכם בחשבון יוווווו

איפה להתחיללללללללללל

למעלה