שאלה???

• פותח הנושא ikari
  • פורסם בתאריך

ikari

New member
שאלה???

האם קיימת אפשרות ריאלית לקלוט בצלחת אחת לא ממונעת את הלווינים: הוטבירד (13 מזרח) וטורקסאט (42 מזרח)? בתודה מראש, גובי.

alihh

New member
ברור שאפשר

תשמע אחי אני אישית יש לי צלחת אחת אבל עם שני לווינים בדיוק את מה שאתה שואל הוטבירד וטורקסאט עכשין קודם כל אתה מתקין את ההוטבירד שהוא יהיה הארשון ב {13 מזררח] ואחר כך תביא את העינית השניה ותתקין אותה מהצד השני מצד השמאלי לא מהצד הימני של הוטבירד ועדיף לך להתקין את טורקסאט עם האנלוגי ואחר כך לעבור ל digital ואני מקווה שאתה תקבל תמונה עשר כמו אצלי ותאמין לי שיש שם הרבה ערוצים יפים בהצלחה

ikari

New member
הוטבירד וטורקסאט...

יש לי יומקס 5400 וצלחת 1.20 אני קולט כרגע הוטבירד. כמה יעלה לי כדי להגיע לשני הלווינים בצלחת אחת, והאם אתה יכול להמליץ על מישהו באיזור המרכז שיכול להתקין לי? בתודה מראש, גובי.

mr dish

New member
זה לא נכון ולא יעיל!!! לנסות ולהכני

ס 2 לויינים, כאשר הזוית ביניהם כ-30 מעלות...זהז לא יעבוד! בטח לא עם ה-42east שבעצמו דורש לפחות 160 !!!

mr dish

New member
שבת שלום הר קרמר, מה נשמע? יש עוד

בעייות עם ה"אח הגדול"?

סיבוב שלישי יהייה ביום חמישי זה

כנירא ישיבת סיכום . אין לי מנהל חשבונות הולך לבד , ומנהל לבד את ניהול ספרי

alihh

New member
mr dish

תשמע אדוני צר לי לומר לך שאתה טועה ומטעה הרבה אנשים פה חבל לומר דברים שאתה לא בטוח מהם מאה אחוז אני אישית יש לי את שני הלויינים ושניהם מקבלים signal כמעט 80 זה נכון אתה צריך לפחות צלחת עם 160 ס'ם אבל אתה כן יכול לקבל את שניהם

mr dish

New member
אני טועה ומטעה? שמע טוב, חביבי -

מה שאני כבר שכחתי בתחוה הזה - אתה כניראה לא תלמד בחיים!!! אני לא רוצה לחזור ולהשתמש בביטוי השגור בארצנו לגבי עבודה....כשאני מתבקש לספק משהו ללקוח, ועוד תמורת תשלום מלא - אני לא עושה חארטות שמתקינים של 50 שקל "ייבאו" ממצריים או כל מיני אלתורים אחרים!!!אצלי ציוד זה ציוד! עבודה זו עבודה, ומחיר זה מחיר!!! אתה, כניראה לא יכול להיות לקוח של מתקין כמוני, לא נורא! אין לי שאיפות לכבוש את העולם...אבל!!!!כשאני נתקל בשטויות וטעויות הקשורות לתחום- המומחיות שלי - אני לא שותק, ואני לא שותק לטובת אחד כמוך!!! זה לא מועיל לי...קאפיש?

משה גמ

New member
דיש אחי,אם תצטרך עזרה,אני כאן,

שאף אחד לא ירגיז אותך,אני נציגך בצפון.

תומר

Member
קודם כל לא מומלץ שני lnb

בצלחת אחת ואם כן רק אם שני הלווינים חזקים וקרובים 3 עד 6 מעלות וידוע שיש הנחתה בקליטה ולכן צלחת מולטי דיש נכשל השיווק שלה בארץ בגלל הפרעות בקליטה וגם בה ההפרש היה מקסימום 13 מעלות בין שני לווינים

alihh

New member
תשמע אחי

להמליץ לך על מישהו אני לא יכול אני לא מהמרכז אני מהצפון אבל זה יעלה לך כמעט 600 שקל עינית זה 150 שקל וצריך גם דייסק 150 שקל וצריך גם עבור ההתקנה 300 שקל ואם אתה קצת מומחה בדברים האלה אתה יכול לעשות את זה לבד אבל אתה צריך את המכשיר האנלוגי כדאי לעבוד על זה אתה שם את הטליויזיה למעלה ליד הצלחת ואתה מעביר את ה כבל מהעינית ישר לתוך המכשיר האנלוגי ואתה רושם שם את התדר 10956 v ואז אתה מקוון אותו עד שהתמונה תהיה עשר ואז אתה שם את המכשיר הדיגטלי ואז אתה מחפש את התחנות ותתחיל עם התחנה שמתחילה עם התדר 10955 05632 3/4 v ןזה הוא נגמר הסיפור צפיה נעימה ושבת שלום לכולנו

אתה מהצפון אז מה אתה משביץ

הסיגנל של הלוויין הטורקי הוא כפול בעוצמתו מאשר במרכז הארץ . אתמול היתקנתי טורקייה בשלומי עים צלחת מטר . כל הערוצים ניכנסו חזק כולל אנלוגי ודגיטלי . הלוואי כך בת"א.

alihh

New member
זו לא אשמתי

אם הוא גר במראכז ודבר שני מאיפה אני יודע שיש הבדל בין הצפון למרכז בלוויינים אני אישית מתקין רק בצפון אבל במרקז אתה יכול לקלות עם צלחת של 180 ס'ם בהצלחה

alihh

New member
אני מוכן לקנות

ממך עד 100 עיין רגילה אם אתה מוכר אותה כמו שאמרת ב 35 שקל ובמזומן על השולחן

כאשר אני כותב 35 ש"ח.

כוונתי המחיר הוא קרטון של 100 יחידות . כולל מע"מ . תביא כסף תקבל

לא זה מחיר שאני קונה אצל היבואן

אני לא מוכר חלקים . אבל בתור חבר נימכור לך ללא רווח כמות קטנה

alihh

New member
אתה מוכר?

קרטון עם 100 יחידות 3500 שקל כולל מע'ם