שאלה...

Raytlin

New member
שאלה...

אוקי שירתתי בצבא שנה וחצי ואז מבחינה רפואית (קיבלתי איזה וירוס שעבר לי כבר עכשיו אני בריא לחלוטין) הוציאו אותי על 24 רפואי למשך כל שירות. עכשיו אני רוצה לעבוד בחברת אבטחה (הוציאו אותי אתמול מהצבא על פרופיל 24 זמני,שהוא עד סוף השירות..) האם זה אפשרי?? וכמה משלמים לשעה?

Diamond Head

New member
תשובה-מנהל הפורום

לפי מיטב ידיעתי חברות שמירה לא מקבלות אנשים עם פרופיל נמוך כמו שלך כי איאפשר לקבל רישיון לנשק לרישיון צריך לפחות 65 בפרופיל אבל ישנן חברות שמצפצפות על החוק והן יעסיקו אותך ותקבל אקדח גז שלא מצריך רישיון דרך אגב השכר לא נקבע לפי הפרופיל אלא לפי סוג העבודה

Diamond Head

New member
למה אויש... -ממנהל הפורום

לא כדי לעבוד בשמירה כי ידרכו עליך וזה לא כיף וחוץ מזה יותר מחצי חברות השמירה לא משלמות בזמן או בכלל ומוצאות תירוצים איך לקחת לך את הכסף תנסה אולי לעבוד בטלמרקטינג לפחות שם מעריכים ביצועים אישיים או שתנסה למצוא ב:http://www.maariv.co.il/luach/owa/luachnew זה לוח מעריב באינטרנט

Raytlin

New member
אהה...אוקי,שווה אני יבדוק את זה

תודה רבה...חשבתי על שמירה כי זאת גם לא עבודה הכי קשה פיזית,וגם לא צריך כישורים מיוחדים. אני בעיקרון בא מתחום המחשבים,חומרה ותוכנה. אבל לך תמצא בזה עבודה...):

כמו שהעבודה קלה , כך גם המשכורת שלך

וזה לא כל כך קל כמו שחושבים , גם אני איש מחשבים , תנסה כמה שפחות להגיע לענף השמירה ! , רק תעשה לעצמך טובה . שי

Raytlin

New member
תראה...

בעיקרון אני לא מחפש עבודה כרגע שתתן לי איזה מיליון דולר...משכורת מינימלית תעשה כרגע את העבודה,אני חוסך לרכב קטן וללימודים...אני לא בונה על עבודה לחיים כרגע. עכשיו שמירה זה הכי קל למצוא,וגם זה לא דורש כל מיני מיומנויות. מישהו עבד פה פעם בטלמרקטינג??? (איך זה?)

חשוב !!

עם כבר אתה מכוון ליפול על חברת שמירה , לכל חברה יש את החוזה שלה שבו הם מכנים לעצמם זכות להוריד ממך כסף - כמה שהם רוצים ! לכן כאשר תחתום על החוזה ( ללא חתימה הם לא יעסיקו אותך ) " תשחיל " בחתימה שלך את ראשי הכותרת - ת.ל שהם " תחת לחץ " , כאשר תגמור עם החברה ותרצה לתבוע אותם הם יטענו כי אתה חתמת איתם על חוזה העסקה בהסכמתך ! אתה מצדך חתמת תחת לחץ שעם אתה לא תחתום אתה לא עובד ראשי התבות הללו הם מבטלים את החוזה !! לגבי טלמרקטים זה קשה , גם הקבלה היא קשה מפני שמבחר מצומצם מאוד מתקבל ! * עם יהיו לך בעיות מכל סוג פנה אלי אני יעזור לך מפני חברות השמירה . שי

Raytlin

New member
שאלה...(המשך)

אתם באים להגיד לי,שלכל אחד מכם(עובדי אבטחה) לוקחים כסף בזדון??? כמה שעות אתם עובדים ביום? והאם אתם לפחות סוגרים את המינימום?

תגובה

כן ! , אני הייתי מאבטח מזה 5 שנים בכ6 חברות והאחד יותר גרוע מהשני אני מבין שאתה חדש בעסק הזה אז דע לך שכן , הם לוקחים כסף איך שבא להם !! אני מכיר אנשים שהורידו להם 800 שקל , 160 שקל , 360 שקל וכדומה מתוך 3000 שקל או אף פחות , לי הורידו אישית כסף בזדון וכרגע אני בתביעה נגדם . היזהר , פשוט היזהר ! שי

Raytlin

New member
נשמע לי ממש מוזר,ומגעיל מיצידן..

לעשות כאלו דברים! הרי במציאות של היום אנשים מסכנים את חייהם בעבודות האלו. אז למה אתה ממשיך לעבוד בתור שומר?? אני אומר שאני רוצה לעבוד בזה,זה באופן ממש זמני,כי אני צריך כסף לרכב וללימודים...בגלל זה אני ידחף לכל מקום. הבעיה זה כמו שאמרתם ,הוא הפרופיל 24 שלי. מכאן אני לא יודע מה לעשות.

מובטל .... מוכן להמתין עד שתהיה -

עבודה טובה יותר אני מחיפה והמצב כאן לא טוב בכלל .....

Raytlin

New member
אני מאחלה לך בהצלחה...

שתמצא כבודה כמה שיותר מהר. בכל אופן למה שלא תבדוק עוד חברות שמירה,כנראה אולי "תיפול" על אחת טובה. לא?

motty29

New member
טעות בידך המנהל

טעות המנהל אני עם פרופיל 31 וכן קיבלתי רשיון לנשק ונשק כך את זה לתשומת ליבך

למעלה