שאלה...

ANTlover

New member
שאלה...

duncn its me הזכיר לי אותה... ממתי אתם יודעים על בלו? אני כמובן,מסוף מאי בערך לפני שנתיים,בפעם הראשונה שראיתי את אול רייז,בעצם לא ראיתי,בעצם כן,אבל לא אהבתי את הקליפ והעברתי תוך דקה בערך,ועכשיו אני מצטערת על זה כי ראיתי רק פעם אחת את הקליפ במלואו-ב"סיפור של בלו" שהיה לפני שבועיים בMTV,למרות שאני לא יכולה לראות גם את זה עכשיו,כי נקרע הסרט של הקלטת... ואז קניתי את האלבום ה-1,משו כמו באוקטובר-נובמבר 2001,והתחלתי לשמוע אותם והתחלתי לחבב אותם
ואז כשראיתי בפעם ה-1 את UMMW קניתי את האלבום ה-2 (בערך בתחילת אפריל...) ואז התחלתי לאהוב אותם
ואת אנט במיוחד!!! ואז היה לי סיפור עם זה,שאתם יכולים לקרוא אותו איפשו בפורום... זהו...זה בערך כל הסיפור!

חחחחח...

את מזכירה לי את סבתא שלי... מתחילה לדבר על נושא אחד, ובדרך פלא מגיעה ל-700 נושאים אחרים...

ANTlover

New member
אין מה לעשות,אני אוהבת לדבר...

כשאני מדברת זה מזכיר לי עוד 700 נושאים אחרים...
חחחחחחחחחחח

Miss Kitty

New member
עוד פעם? ../images/Emo3.gif

טוב, נו.. מתי שמעתי פעם ראשונה על בלו? מתי שאול רייז יצא.. חיבבתי את השיר, שנאתי את הקליפ ואת איך שהם נראו שם.. בדר"כ הייתי מעבירה ערוץ כשהיה את זה... אח"כ.. מה היה אח"כ? אממ.. אה, כן.. חברה שלי קנתה את הדיסק שלהם, וצרבתי אותו ממנה, וממש ממש ממש אהבתי את השירים.. איזה שבועיים אחרי זה הייתה סידרת פוסטרים של בלו בסמאש היטס, ואהבתי איך שדאנקן נראה שם.. (השיער!
)ו.. התחלתי קצת לחפש עליהם באינטרנט, בסמאש היטס, טי וי היטס.. כל מיני עיתונים.. ואז פגשתי את דני.. ובגלל שהמשכתי לדבר איתה עליהם נהייתי מעריצה..
אם לא הייתי מדברת עם דניאלה, בטח הייתי מפסיקה להתעניין בהם אחרי איזה שבוע..
(תודה דני!
) ו.. זה בערך כל הסיפור.....

Dani Ryan

New member
איזה נושה ../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif

כל הכבוד לי
... ולך כמובן

הסיפור שלי

ראיתי את All rise התחלתי לעקוב קצת אחריהם ולאט לאט (אפילו מאוד לאט חחחח) התאהבתי

Miss Kitty

New member
ד"א..

זה הפוסטר... אני לא יכולה! השיער!!
אם ללי היה כזה שיער בטח הייתי אוהבת אותו יותר מאת דאנקן..

Miss Kitty

New member
וואי..

*אני מדברת אל עצמי..
) כשאני יחזור אני ישים את השיער של דאנקן על לי... נראה מה יצא..

Miss Kitty

New member
בואי נגיד,

שהשיער זה מה שעושה לי את זה...
תביאי לי את הבאנדם הכי מכוער בעולם, ותהייה לו תספורת כמו של סימבה :)]) אני ימות עליו..! נגיד היום, אז הלכתי לגן בשביל לעשות מחויביות אישית ובא איזה אבא של מישהו, די מבוגר, משהו כמו 45 אבל היתה לו תסרוקת מדהימה! לא הפסקתי להסתכל עליו! תראי איזו תספורת מדהימה! (מאור- סתום.)

מדהימה...

זה הכי אופנתי עכשיו... תספורות בסטייל "שיער-שנראה-כמו-ספונג'ה-לניקוי-הריצפה..."

Miss Kitty

New member
גררר!! ../images/Emo123.gif

לא צחקתי לך על הנעליים, אל תצחק על התספורת!

ארררררררררררר

רד מסימבההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה הההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

Dani Ryan

New member
בפעם המאה...שלי.../images/Emo3.gif

הייתי מעריצה גדולה מאוד של ווסטלייף.. ראיתי את אול רייז תיעבתי אותם ואת השיר.. איכשהו כל הזמן זימזמתי את השיר... ואז חברה שלי קנתה את הדיסק והתחלתי לקלל אותם..במיוחד את לי בIF YOU COME BACK (זמנים שעדיף לשכוח..) הוא נשמע לי אז כמו הומו...ארג'.. היא ביקשה ממני לבדוק לה באתר שלהם...ואז התאהבתי...

למעלה