שאלה...

שאלה...

עם מי הכי הייתם רוצים לראות את כריסטינה שרה??? אני חושב שהייתי הכי רוצה עם מריה קארי...זה יהיה מעניין

אני.....

אני הייתי רוצה לראות את כריסטינה בדואט עם אבריל לאבין! נשמע לא הגיוני נכון? למרות שאם הן יעשו דואט ביחד זה יהיה להיט בטוח!!!

F I G H T E R

New member
אניי הייתי רוצה לשמוע אותה...

עם בריטני ספירס הלוואי ושניהן יעשו דואט משותף נראה לי זה יהיה השיר הכי מצליח אי פעם כי שניהם דיוות מצליחות

Devilish Angel

New member
../images/Emo26.gif אני לא חושבת שזה יעבוד...

אני בטוחה שהן לא שונאות אחת את השניה, זה פשוט בלתי אפשרי שהן יעשו דואט... היה מספיק קרוב בשיר "ואטס גוינג און" עם כל האמנים שמו אותן קרובות אחת לשניה....

lizaliz

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo107.gifקשה...

אולי... אמינם? זה יכול להיות מעניין... היא כבר עשתה להיט עם ראפר (dirrty)...

Devilish Angel

New member
../images/Emo36.gif אני לא חושבת שגם זה יעבוד...

להזכירכם את EMINEM DISS - WILL THE REAL SLIM SHADY PLEASE SHUT UP! אישית חשבתי שזה גדול..... למרות שאני אוהבת את אמינם :) אבל הם די שונאים אחד השני... יותר נכון היא שונאת אותו... והכי אהבתי את השורה: little twib blast me on his new CD why, cause i turnd him down for a date, hihi גדולה!!!!!!

Devilish Angel

New member
../images/Emo93.gif שכחתי לכתוב מי אני רוצה...

טוב אז יש כמה.... אני מסכימה עם מישהי למעלה שאמרה אבריל - למרות שגם זה אני לא חושבת שיעבוד... הסגנון שלהם כל כך שונה, ואבריל שונאת כל מה שקשור לבריטני (לצערינו כריסטינה קשורה אליה באופן מעייף וחרוש) אבלללל אני חושבת דואט עם וויטני יוסטון יכול להיות טוב. או עם אנסטאסיה. אולי אפילו עם מישל בראנץ'... ובנים שיעשו איתה דואט: רובי וויליאמס דפינטלי יעשה עבודה טובה. ואני חושבת שהיא כבר עשתה עם אנריקה אגלסיאס... ריקי כבר חרוש... אממ... אני חושבת על עוד זמרים. אולי עם בלו הלהקה? כמו שמאריה עשתה עם ווסטלייף... אה ועוש מישהי!! ג'ניפר לופז!!! למרות שאני מתעבת אותה... כל כך צבועה.... אני אשתוק עכשיף ביי!

יו MIRI וי

New member
חחחחחח....

לפני כמה זמן אמינם הודיע שאין לו שום בעיה עם כריסטינה ושלדעתו היא ממש יפה, והשינוי שלה ממש ממש גדול!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

עם ג'יי סי

עם כבר שמת תמונה. כי הקול של ג'יי סי מהמם..וגם של כריסטינה, אז זה בהחלט שילוב מנצח (חח שני דיוות קטנות
)

היא כבר עשתה עם מיסי אליוט....

ליידי מרמלד נכון, זה לא בדיוק דואט אבל גם משהו...

DIRRTY

New member
אני רוצה אם:

אנסטסיה סלין אבריל בריטני טאטו ועוד

Loppy

New member
הבנתי שהיא אולי הולכת לעשות דואט

עם אלישיה קיס??!!

DIRRTY

New member
היא כבר עשתה שמו הוא ..............

אימפוסבל והוא באלבום סטריפז ודרך הגב היא כרגע סיימה להקליט דאט אם גסטין טימבלייק

למעלה