שאלה

Dieכבר

New member
שאלה

הוצאתי לא מזמן רישיון ל-50 סמ"ק. אני רוצה לקנות אופנוע ולא קטנוע ואני מעדיף אופנוע כביש. שאלתי היא על איזה אופנוע כביש אתם ממליצים (במחיר סביר) מהיר ושנראה טוב אם מישהו מוכר או יודע על מישהו שמוכר בבקשה שישלח לי מסר עם פרטים. תודה

בנדיטון

New member
שלום לך,

אין לך הרבה אפשרויות.. הדרבי GPR50R, והאפריליה RS. דרבי - אולי תוכל למצוא כלי חדש מהנילון אצל אחד מהמוסכים המורשים של דרבי, מאחר וחילוצית, יבואנית דרבי, פשטה רגל לפני חודשיים. הכלי הזה מאוד יפה, מהיר, וחזק. הברקסים נהדרים, המתלים גם הם, ואין לי אלא להמליץ לך עליו. אפריליה - תוכל למצוא אפריליות עד מודל 98 מאחר והופסק ייבואם בשנה זו. האפריליה לטעמי יותר יפה מהדרבי. בניגוד לדרבי, לא זכיתי לרכב על האפריליה ולכן לא אוכל לתת לך התרשמות מזווית אישית שלי, אך אוכל להגיד לך מעדויות שהכלי הזה מרגיש חזק מהדרבי, הוא מהיר מאוד, אך לא אמין וחלקים אין בשפע ויקרים מאוד בניגוד לדרבי שתוכל עדיין למצוא חלקים בשפע. אפריליה בקרוב תחזור לארץ (עניין של כמה חודשים). לא ברור אילו דגמים עתידם להופיע אצלינו, אך אם תמצא לנכון לחקות ולראות האם האפריליה RS החדש אכן יגיע לארץ, בוודאי שיהיה עדיף על הדרבי. מאיר.

Dieכבר

New member
תודה על הקבלת פנים היפה../images/Emo13.gif

עכשיו בקשר לתשובתו של מאיר אם אתה אומר שהחלקים של אפריליה נדירים ויקרים וספק אם יתחילו מחדש את היבוא לארץ, האם כדאי לקחת את הסיכון ולקנות( מה עוד שהאופנוע לא יד ראשונה וקרוב לוודאי שאצתרך שימוש בחלקי חילוף חדשים...). ובקשר לדרבי,המחיר שלו יקר יחסית והתקציב שלי לא מאוד גבוה( 7-8 אלף). ושאלה נוספת: האם אופנועי הכביש 50 סמ"ק בכלל מומלצים או שעדיף לסתפק בקטנוע ולחכות לרישיון על 500 (מדובר על שנה שנתיים)...? שוב תודה יובל :)

כRובי

New member
האם התקציב הנ"ל כולל מבחינתך

גם את מחיר הביטוח חובה , קסדה סבירה ומיגון לאופנוע (שרשרת כבדה ומנעול מכובד)? כי אם כן , יהיה לך קשה עד בלתי אפשרי למצוא בסכום שיישאר בידך - אופנוע במצב סביר ולתחזק אותו.. חשוב , בלית ברירה , על קטנוע..

Dieכבר

New member
התקציב שכתבתי מתייחס רק לקניית

האופנוע. כמובן שלקחתי בחשבון גם את הביטוח ואת שאר האביזרים... האם תחזוק האופנוע יקר תחזוק הקטנוע?

RMXXX

New member
בתקציב הזה תמצא לך...

אפרילה RS במצב טוב ואם תשמור עליו ותתפל בו בזמן לא תצתרך להחליף חלקים... אחלה אופנוע, מהיר מאוד, חזק מאוד(הכל יחסית ל50 סמק) ובעל מראה מדהים שלא יסגיר את ניפחו הקטן! יש לו רק את בעיית האמינות והחלקים היקרים אבל כמו שאמרתי בהתחלה אם תטפל בזמן וכמו שצריך לא תצתרך להשקיע עליו הרב על חלקים. יש לי חבר שהחזיק אחד כזה במשך שנה וטיפל בו כמו שצריך וחוץ מרגלית הילוכים שנשברה בהתהפכות הוא לא החליף לו חלק אחד! וכשמכר אותו הוא היה אחד הRS הכי שמורים בארץ וגם הכי יפים! (צביעה מיוחד, אדום לבן חבל שאין לי תמונה) בקיצור- RS! או שתקנה אופנוע שטח ובתקציב הזה יש הרבה כלים הרבה יותר אמינים וזולים לאחזקה וגם הכי חשוב אפשר לרכב איתם... בשטח!!! (אבל זה כבר העדפה אישית...)

למעלה