שאלה

• פותח הנושא k600
  • פורסם בתאריך

k600

New member
שאלה

אני חבר בקבוצה, שהיא שלוחה של יזמים צעירים ישראל למי שמכיר, ורציתי לדעת מה דעתכם על ההמצאה שלנו. אנחנו ממציאים תבנית לקרח (זו שמכניסים לפריזר, כשהיא ממולאת מים) שהיא ארוכה ועגולה, כך שתוכל להיכנס לבקבוקים, חשבנו גם על לעשות כל מיני דברים על התבנית, מה דעתכם?

EurO

New member
רגע.. לא הבנתי מה הרעיון..

אני לא יכול למלא בקבוק במים ולהכניס לפריזר לכמה שעות
:-O הכוונה שלי מה שונה בין זה לבין הפטנט שהמצאתם.. כי כנראה אני לא הבנתי אותך נכון
אגב, אני מנכ"ל חברה שגם היא שלוחה באותו ארגון (יזמים צעירים ישראל). מאיפה אתה
האם תציגו את המוצר ביריד בחיפה (16.2)

inventor

New member
רעיון מצויין אך לדעתי הוא

הוא מדגם ולא פטנט, חבל שאתה מפרסם דברים שאתה מפתח לפני שיש לך הגנה מכיוון שלא כל האנשים ישרים ואתה יכול לשים לעצמך "מקלות בין הרגליים" אני מציעה לך לבדוק היטב בחיפוש פטנטים אם אין את זה אני מאד מסופקת

stephanie w:p

New member
שאלה

שמעתי לפני בערך שבוע על היריד של יזמים אני מאמינה שזה אותו הדבר נכון? אז מה שרציתי לשאול זה מאיזה עיר הקבוצה שלך, ואם תהיה ביריד שיש בחיפה. למי שיודע אם היריד פתוח לכולם או רק ליזמים? ואיך ומה יציגו שם, כל אחד את המוצרים שהוא פיתח או איך בדיוק אשמח לקבל פרטים בקשר לרעיון שלך ושל הקבוצה שלך נראה לי רעיון טוב פותר הרבה בעיות של הכנסת הקרח המרובע (הרגיל) לבקבוקים, בהצלחה לכם.

eladhagever

New member
תשובות ../images/Emo13.gif

אני סמנכ"ל בחברה של יזמים (זאת של EurO), ואני כמעט בטוח שהיריד פתוח לכולם. תשובה למה מציגים שם- כל קבוצה בונה דוכן בו א תציג את המוצר שפיתחה, ואם יש לה כבר פס יצור, היא תוכל גם למכור שם (ולנו עוד אין מוצרים מוכנים, בל אבטיפוס-יש בהחלט!). ההשתתפות ביריד מותנתבכמה תנאים- הוכחת יכולת יצור (יצרן שמוכן ליצר, אבטיפוס מוכן...), והגשת דו"ח מפרט מוצר עד היום (28/1)

EurO

New member
תיקון לגבי הגשת דו"ח מפרט מוצר

ההגשה ביום חמישי, 6.2.03 ולא כפי שפורסם. היום היה צריך לאשר לרכז האיזורי את האפשרות לייצור המוצר

blackjack10

New member
בכדורים זה יהיה יותר טוב.

שקית מתנפחתע"י מים ונסגרת ואפשר להפריד כבודרים ושלישם בכוס שלהמשקה. כבר מזמן חשבתיעל זה.זה יהיה להיט.אני ממציא בעבודתי גםכמנה"ל חברה ורשמתי פטנטים.לך על זה,לרשוםעולה לא הרבה אבל לפני זה או במקביל אתה צריך משקיע. אני גם מנסה לגייס משקיעים וזה קשה כי הם רוצים קודם את הרווח והם גם רוצים את הידע ולהשאיר אותך רעב. השיטה היום שלא מפרגנים וסתם מטרטרים את הממציאים. חבררות גדולות שולטות בשוק וצריך להיזהר מהם כי הם בעד עצמם בלבד והן מתמוטטות אחת אחרי השניה כי הם רוצים לאכול את העוגה ושתשאר שלמה. אם משיהו מחפש נשמח כדאי לו[email protected]

norbert

New member
תשובות לכולם

או קיי אז ככה, אנחנו לא נשתתף ביריד הבחיפה מפני שאנחנו במרכז הארץ, אז יש יריד שונה. לרשום פטנט אין אפשרות - כרוך בהוצאות שהן מעל ומעבר מה שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו, אין לנו את היכולת, ואת האמצעים להתמודד מול אף אחד, ואנחנו גם לא מצפים לרווח עצום. אכן הרעיון של התבנית לא היה מקובל על חלק מהחברים (אבל בכל זאת הוא רוב), ואני מפרסם פה את זה, כי אין לי ברירה אלא לסמוך עליכם שלא תקחו לנו את זה. היו לנו עוד שני רעיונות, אימרו לי בבקשה מה דעתכם: א. מלחיה רק תכליתית, מלחיה בגוד ממוצע, שתוכל להכיל את מרבית התבלינים הנחוצים ליום יום. ב. זו כבר המצאה טכנולוגית די מהפכנית, שנושא ההיתכנו שלה יכול להיות קצת גדול עלינו, אבל יהיה מאוד נחמד לנסות לפתח את זה - זוהי מאין קופסא בכניסה לבית (כמו קופסאות של מוקד) שלה 8 לחצנים, כל לחצן מתחבר למדבקה די קטנה, שאותה מדביקים על חפצים שעשויים להיעלם - וכשלוחצים על הלחצן, היא מצפצפת ומהבהבת. ישנן כמה בעיות ברעיון - ואנחנו מודעים אליהם. תודה לכל אלה שטרחו לקרוא, ומצפה לתגובות

EurO

New member
אהבתי את הרעיון הראשון ../images/Emo9.gif ../images/Emo45.gif

תוכל לספר קצת על היריד השונה
אתם משתתפים בו

eladhagever

New member
בלי להעליב-נראה לי שהעיניין של הירי

היריד הוא דיי תירוצי... אין קשר לזה שאתם במרכז הארץ... אנחנו בב"ש, ככה שלנו ה-ר-ב-ה יותר קשה להגיע... בכל אופן, שיהיה לכם בהצלחה

למעלה